Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai nėščioms

QUOTE(Axxa @ 2009 02 18, 16:30)
Be to, jei paziuretumem spec. vitaminus nestukems, juose taip pat yra vit. A.


Nebūna spec. vitaminuose nėštukėm to vitamino A visai, kai kuriuose būna betakarotino - vitamino A provitamino, kuris gali būti verčiamas į vitaminą A jei organizme yra vitamino A trūkumas. Bet gryno vitamino A (retinolio) nebūna, dėl to kad jo didelės dozės kenksmingos.
Atsakyti
Tikrai nieko blogo netgi manau kad gerai yra zuvu taukai juk juose visko tiek naudingo organizmui , as pati vartojau ir vartoju kapsulemis mollers dobll zuvu taukus ir esu patenkinta ,juk ir kaulams ir dantims ir sanariams ir odai ir regejimui jie yra naudingi!
Atsakyti
Mano ginė man net rekomendavo vartoti žuvų taukus su Omega 3. mirksiukas.gif
Ir pasibaigė visi peršalimai, labai imunitetą sustiprino nestuke.gif
Atsakyti
O nuo kelintos savaites galima pradeti gerti zuvu taukus?
Atsakyti
Mano gine irgi pries sintetinius vit., bet nusipirkau vitaminu, nes imunitetas pradejo silpti (lupu pusleline atsirado) Vartoju vit. kur ieina tablete ir kapsule su zuvu taukais (svarbi vaisiaus smegenu, nervu sistemos bei akiu formavimui thumbup.gif ) juose nera vit. A mirksiukas.gif
Del zuvu tauku ir vartojimo kiekio geriau pasitarti su gine, nes perdozuoti vit. A nera gerai 4u.gif
Atsakyti
Vartojau visus nestumus zuvu tauku Moller's Dobbel kapsules,tikrai nepakenke, o ir pastiprino organizma, omega 3 tikrai manau reikalingas organizmui wink.gif ,o dabar ir savo merginom duodu guminuku pavidalu moller's junior(man labai patinka sios firmos zuvu taukai)
Atsakyti
Sveikutes, maciau vyksta akcija gintarineje,norfos ir BVG vaistinese nesciosioms Moller's koncentruotos omega-3 plius dovanu duoda Livol multi Total nesciosioms vitaminus duoda.Riebalu rugstys omega-3 yra grynas ,naturalus produktas is zuvu tauku.Jos ypac reikalingos nestumo bei zindymo metu vaiko smegenu, tinklaines ir nervu sistemos vystymuisi.Manau gera akcija rolleyes.gif
Atsakyti
Mano gyd tai sake jei valgai zuvi ,darzoves ir vaisius tai papildomai jokiu vit ir tauku nereik vartoti thumbup.gif
Atsakyti
As vartoju zuvu taukus. Zuvi praktiskai labai retai valgau, todel manau, kad nepamaisys tie papildai. Kiekviena diena negeriu, kas antra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emanuele @ 2009 06 09, 11:05)
Mano gyd tai sake jei valgai zuvi ,darzoves ir vaisius tai papildomai jokiu vit ir tauku nereik vartoti  thumbup.gif


man jau 31 savaites nestuke.gif ir as iki siol jokiu sintetiniu vitaminu taip pat nesu vartojusi. Kadangi stengiuosi valgyti mesyte, sviezias salotas, zuvi, vaisius ir tyrimai geri, tai ginekologe nerekomendavo jokiu vitaminu. Va pora men. geriu magni, nes meslungis pradejo kojos raumenis traukti, taip pat bijau del savo dantuku (labai silpni), todel vartoju kalci ir viskas. ax.gif
Atsakyti
Na manau zuvu taukai moteriai tikrai reikalingi as, pati vartoju moller's dobbel kapsules zuvu tauku rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, o gal kas esate girdejusios apie vadinamus ryklio taukus? t.y. ryklio kepenu aliejus, imuniteta stiprina labai greitai, yra naturalus. lapelyje parasyta:

"<...> tai natūralūs lipidai, esantys moters piene, kaulų čiulpuose, kepenyse ir blužnyje, tačiau didžiausia jų koncentracija gamtoje yra ryklių kepenyse. <...> gaunami iš išvalyto ir patikrinto Grenlandinių ryklių kepenų aliejaus. <...> moksliškai tyrinėjami daugiau nei 50 metų. Įrodyta, kad jie stiprina organizmo imunitetą, skatindami baltųjų kraujo kūnelių ir antikūnių gamybą, gerina žaizdų gijimą, apsaugo nuo infekcijų ir neigiamo radiacijos poveikio."

man gerti pasiule infektologe, nes ant ribos citomegalijos virusas, ir siaip organizmas pasidares maziau atsparus. geriu jau savaite po kapsulyte i diena, ziuresim ka rodys tyrimai po keliu savaiciu.

gal kam teko gerti? smile.gif
Atsakyti