Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žuvų taukai nėščioms
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3
akstukas
sveikos, ka manote apie zuvu tauku vartojima nestumo metu,daug kur skaiciau kad gerai ir netgi reikia,o kiti raso kad negerai.as tai vartoju jas nuo pat nestumo pradzios.... blink.gif
noanoa
O kodel gali buti negerai?Nebent vartojama su kitais polivitaminais,todel galimas vit.A ,D ir E perdozavimas(priklausomai kiek ir kokiu ju yra zuvu taukuose).
akstukas
as geriu vitaminus nesciai ir zuvu taukus g.gif ryte viena vakare kita.zuvies beveik nevalgau, tai galvoju kad nieko blogo smile.gif
Vijone
as kazkaip vitaminu su zuvies taukais nemaisau ax.gif Prisibijau D vitamino perdauginti. Tad vienu metu geriu arba tik vitaminus, arba tik zuvies taukus.
Guest
O po kiek vartojate? Aš gėriu po 5 ml., bet dabar galvoju gal mažai, gal kai dviems tai reikėtų po 10 ml. 4u.gif
akstukas
as net nezinau kiek ten ml, geriu viena kapsule.o del vit d perdozavimo net nezinau, saules visiskai negaunu, salta greitai tamsu unsure.gif vasara gal ir negerciau zuvies tauku
jukka
QUOTE(noanoa @ 2007 12 18, 23:12)
O kodel gali buti negerai?Nebent vartojama su kitais polivitaminais,todel galimas vit.A ,D ir E perdozavimas(priklausomai kiek ir kokiu ju yra zuvu taukuose).
*

drinks_cheers.gif vit A perdozavimas nestumo metu nera gerai. Vitaminose nesciosioms netgi sumazinta doze, kadangi jis neigiamai veikia vaisiu. Pvz, Pregnacare savo reklamoje raso, kad sudetyje nera teratogenisko vit A
Vijone
QUOTE(Chloe @ 2007 12 19, 23:13)
O po kiek vartojate?

as geriu skystame pavidale po 1 sauksteli smile.gif Nemanau, kad reiketu dvigubinti nestuke.gif dozes, visgi mes tik nesiojam leliukus, bet nesam visiskai du zmones...
Primadona-A
as negeriu zuvu tauku, bet sakiau, kai tik pabaigsiu vitaminus nestuke.gif , tuomet pradesiu zuvu taukus gerti...dar liko koks menesiukas su tais vitaminais, nes pirkau didele pakuote labai doh.gif
akstukas
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
egzootika
QUOTE(jukka @ 2007 12 21, 16:53)
drinks_cheers.gif vit A perdozavimas nestumo metu nera gerai. Vitaminose nesciosioms netgi sumazinta doze, kadangi jis neigiamai veikia vaisiu. Pvz, Pregnacare savo reklamoje raso, kad sudetyje nera teratogenisko vit A
*

Na kiek as zinau, kad vit. A skatina apsigimimus taigi tie medikai mane jau baigia uzknist su savo skirtinga nuomuone!!! Mano draugei liepe gert zuvu taukus, o manoji kaip pasakiau tai taip i mane kaip paziurejo tokio profesoriaus akusere, tai as ju negeriu su pirmu ir negeriau ir viskas ok! Tai nebezinau nei ka cia daryt ,bet ai geriau negersiu, schmoll.gif kad nepakenkt rolleyes.gif
Rasytee
as klausiau gydytojos tai man liepe gert nuo 20sav sake labai gerai vaikucio smegenims . tai as kai pradejau gert ir svoris pradejo po biski augt nes iki tol buvau visai mazai priaugus . bet dabar zadam vaziuot porai svaiciu i siltus krastus tai nebegersiu nes ir taip gausiu vit D doze gera
daabi
Vat vieningos gydytoju nuomones nera. As literaturoje skaiciau kad grieztai negalima, o net kelios medikes sake net butina:) todel tikiu savo gydytoja ir geriu. Bet vat dar idomumas: mano draugei gydytoja neskyre vitaminu, nes tipo manoma pagal naujausius tyrimus, kad sukelia alergija gimusiems vaikams??? blink.gif O man gydytoja skyre gerti. Nu nzn, nesmagu kai zmogus pasimeti ir nerandi bent panasios nuomones. Ir ka daryt tada. Ant "muskes" tiki tuo ar anuo ax.gif Ne medikes gi g.gif
raimuxe
Žuvų taukus vartojau prieš nėštumą. Dabar jau nebe schmoll.gif
egzootika
Mamikes ,o jums kartais neatrodo, kad mes nuomoniu aukos? Ir kaip bandomi triuseliai musu mazyliai?
Kselija
QUOTE(egzootika @ 2008 02 26, 17:56)
Mamikes ,o jums kartais neatrodo, kad mes nuomoniu aukos? Ir kaip bandomi triuseliai musu mazyliai?
*

Kiekvienas turi filtruot informacija...bet žuvų taukų negėriau... schmoll.gif
Shalna
as irgi daug galvoju atie tuos zuvies taukus. Ne del vitamino D, o del omega3 rugsciu. Noretusi, kad leliui viskas butu gerai, bet taip pat manau, kad kas per daug, tas nesveika. Juk mums daro kraujo tyrimus, ir jei ko reiktu, ta gyd. papildomai ir paskirtu. Juk tam ir daro issamius krayjo tyrimus...
egile
su pirmu kai laukiausi tai negeriau,bet dabar jei gydytoja patartu tai gerciau,nes vistik ja pasitikiu,nors nuomoniu yra visokiu smile.gif
Jureka
gyd. man rekomendavo gerti omega 3 su zuvu taukais miollers firmos, sake padeda vystytis vaikiuko smegenims, gerti 9ta menesi ir pirmus du zindymo menesius
Irmutė
Sveikos mamytės,
man ginė irgi paskyrė gerti žuvų taukus, bet patarė ieškoti, kad būtų "gamtos namų" gamybos (tipo natūralesni), bet mano kraujas blogas doh.gif .
SIKSNOSPARNYTEA
Sveikos mamytės 4u.gif
Vis dar man keista kai pamatau kaip visi žmonės aplink tiki tik gydytojais doh.gif O tie vargšiukai gydytojukai juk irgi milžinišku farmacijos kompanijų aukos.Tam tikrų firmų atstovai-vadybininkai dirba savo darbą - aktyviai reklamuoja tuos sintetinius vitaminus arba vaistus,kurie turi šalutinį poveikį.Nenoriu per daug išsiplėsti pasakodama kodel taip yra-visi tą puikiai suprantame g.gif
Mamytės domėkitės kuo daugiau natūraliais produktais,ir būtinai jau išbandytais šimtmečių.
O žuvų taukus gerti nėščioms yra būtina,nes žuvyje yra daug neprisotintųjų riebiūjų rūgščių,kurios priskiriamos prie ''gerųjų'' riebalų.
žuvų taukai,jeigu jie pagaminti iš lašišų raumenų,kurios gyveno neužterštuose vandenyse -pagerina smegenų veiklą, smegenų ir akių vystymąsi.Jie būtini,kad teisingai vystytųsi kūdikėlio nervų sistema. Jeigu riebiųjų rūgščių trūksta gali būti vaikeliui sunku susikoncentruoti ,įsiminti.
Jeigu norite daugiau info,maloniai prašau rašykite į a ž 4u.gif
ktv
Aš , kad nepadauginčiau D vitamino geriu pakaitomis : vieną dieną "Lysi" žuvų taukus, kitą dieną -Ca-Mg-Zn (ten plius dar mažom raidelėm parašytas vit. D), paskui vėl taukus, pakui-vit., paskui taukus ir t.t. biggrin.gif
dzestina
As tai geriu miollers zuvu taukus nescioms pipirmetes skonio, thumbup.gif ir tikrai nemanau kad tai gali buti kazkas blogai g.gif
drugelisxxx
Man mano gine irgi liepė gerti žuvų taukus, nes jie vertingi savo riebiosiomis rūgštimis, ypač jei nestuke.gif per mažas svoris. Beje, pirmame neštumo trimestre rekomenduojama geriau gerti žuvų taukus ir folio rūgštį, vengti tų sintetinių vitaminų.
kristyyynyte
As kas diena geriu folio rugsti ir kas antra diena zuvu taukus biggrin.gif nestuma planuoju ir bandau ax.gif
labailabai
prisimenu, vaikystej geriau tuos zuvu taukus del mazakraujystes. dabar sunaus gydytoja rekomendavo gerti del zemo hemoglobino, tai geriu. o su vitaminais risau, manau, kad taukai naturaliau. itariu, kad vitaminu kisimas-tai babkiu darymas farmacijos rykliams. juk nieks neirode, kad jie pasisavinami. beje, ar butu mano kraujas toks prastas, jei jau tie vitaminai tokie veiksmingi(geriau beveik visa nestuma ivairiausius). zinoma, dar veikia placebas punktelis g.gif
Undinelle
Mano gine nera labai draugiskai nusiteikusi del sintetiniu vitaminu nestukems. Pastojusi nustojau vitaminus gerti, bet geriau foline rugsti. Vis tiek imunitetas nusilpo ir susirgau stipriu bronchitu su antibiotikais. sad.gif Dabar jau geriu vitaminus ir Alkimer ryklio taukus imunitetui stiprinti. Ju vartoju minimalia doze, kad nepadauginti vit. D. Tikiuosi, kad tai mums su leliu padeda. 4u.gif
vaic2007
man taip pat ginekologe patarė gert žuvų taukus, tik be vit. A
Elemire
Norint gerti žuvų taukus, reikia pirkti tuos kurie skirti nėščiosiomis, paprasti netinka. Netinka todėl kad paprastuose būna vitamino A, o jo nėščiosioms negalima, plius jeigu daromi iš tam tikrų žuvų, būna daug merkurio, kuris yra nuodingas (pvz. ryklio netinka).

Tinkamuose nėščiosioms turi būti tik omega 3 rūgštys ir jokio vitamino A. Jei geriama paprastus - kenkia o ne padeda.
lina_25
Hm na cia paskaicius ir baugu pasidare blink.gif man ginekologe liepe gerti zuvu taukus ir calci. Tai vaistineje man patare gerti is miolerio zuvu taukus skystu pavidalu. Dabar ziuriu, kad yra ten ir vitamino A ir D ir Egeriu jau pora menesiu blink.gif
Elemire
QUOTE(lina_25 @ 2008 11 02, 18:46)
Hm na cia paskaicius ir baugu pasidare  blink.gif  man ginekologe liepe gerti zuvu taukus ir calci. Tai vaistineje man patare gerti is miolerio zuvu taukus skystu pavidalu. Dabar ziuriu, kad yra ten ir vitamino A ir D ir Egeriu jau pora menesiu  blink.gif
*

Galima paieškoti www.vaistai.lt - tėn įvedus į paiešką "žuvų taukai" išmeta daugybę variantų. Įėjus į kiekvieną nuorodą yra mygtukas "informacinis lapelis" - ten ir galima surasti kas įeina į sudėtį. Vat pavyzdžiui šituose nėra to vitamino A.
lina_25
Tikiuosi pakenkusi nebusiu g.gif verysad.gif
Elemire
QUOTE(lina_25 @ 2008 11 07, 14:04)
Tikiuosi pakenkusi nebusiu  g.gif  verysad.gif
*

Jeigu papildomai daugiau vitaminų su vitaminu A negeri ir nevalgai kilogramais maisto kuris to vitamino A daug turi, nemanau kad būtum pakenkus. Vitaminas A pavojingas didelėmis dozėmis, bet šiaip tai jis reikalingas normaliai medžiagų apykaitai, visai be jo irgi nėra gerai.
lina_25
Aciu siuos zodzius smile.gif
Axxa
As prisiskaiciau, kad vaikelio nervu sistemai vystytis be galo gera itaka turi, jei mama vartoja Omega-3, bet kadangi negaliu gerti kapsuliu, tai beliko rinktis is zuvu tauku. Rinkausi tarp Moller'io ir Lysi, bet Moller yra kur kas maziau vitamino A, todel siuos taukus ir nusipirkau. Geriau po arbatini sauksteli kasantra diena, o dabar geriu kasdien. Juose vit. A kiekis nera perdidelis, jei papildomai jo negaunama su kitu daug vit. A turinciu maistu. Be to, jei paziuretumem spec. vitaminus nestukems, juose taip pat yra vit. A.
organizatore
savo nuoziura vitaminu jokiu nesirenku, geriu tai, ka rekomenduoja gine, db calcigranas eina i trasa, nes siuo metu jo ypac reikia, gal per kita konsultacija dar kazka pasiulys, bet dziaugiuosi,kad nesiulo tu visu papildu nesciosioms, nes vienus peikia, kitus giria, kiek gydytoju tiek nuomoniu, arba jos tiesiog turi prareklamuot blink.gif
Elemire
QUOTE(Axxa @ 2009 02 18, 16:30)
Be to, jei paziuretumem spec. vitaminus nestukems, juose taip pat yra vit. A.

Nebūna spec. vitaminuose nėštukėm to vitamino A visai, kai kuriuose būna betakarotino - vitamino A provitamino, kuris gali būti verčiamas į vitaminą A jei organizme yra vitamino A trūkumas. Bet gryno vitamino A (retinolio) nebūna, dėl to kad jo didelės dozės kenksmingos.
essa.inn
Tikrai nieko blogo netgi manau kad gerai yra zuvu taukai juk juose visko tiek naudingo organizmui , as pati vartojau ir vartoju kapsulemis mollers dobll zuvu taukus ir esu patenkinta ,juk ir kaulams ir dantims ir sanariams ir odai ir regejimui jie yra naudingi!
Teilupe
Mano ginė man net rekomendavo vartoti žuvų taukus su Omega 3. mirksiukas.gif
Ir pasibaigė visi peršalimai, labai imunitetą sustiprino nestuke.gif
SaDa
O nuo kelintos savaites galima pradeti gerti zuvu taukus?
Kačia
Mano gine irgi pries sintetinius vit., bet nusipirkau vitaminu, nes imunitetas pradejo silpti (lupu pusleline atsirado) Vartoju vit. kur ieina tablete ir kapsule su zuvu taukais (svarbi vaisiaus smegenu, nervu sistemos bei akiu formavimui thumbup.gif ) juose nera vit. A mirksiukas.gif
Del zuvu tauku ir vartojimo kiekio geriau pasitarti su gine, nes perdozuoti vit. A nera gerai 4u.gif
wikke
Vartojau visus nestumus zuvu tauku Moller's Dobbel kapsules,tikrai nepakenke, o ir pastiprino organizma, omega 3 tikrai manau reikalingas organizmui wink.gif ,o dabar ir savo merginom duodu guminuku pavidalu moller's junior(man labai patinka sios firmos zuvu taukai)
lauruuuke
Sveikutes, maciau vyksta akcija gintarineje,norfos ir BVG vaistinese nesciosioms Moller's koncentruotos omega-3 plius dovanu duoda Livol multi Total nesciosioms vitaminus duoda.Riebalu rugstys omega-3 yra grynas ,naturalus produktas is zuvu tauku.Jos ypac reikalingos nestumo bei zindymo metu vaiko smegenu, tinklaines ir nervu sistemos vystymuisi.Manau gera akcija rolleyes.gif
emanuele
Mano gyd tai sake jei valgai zuvi ,darzoves ir vaisius tai papildomai jokiu vit ir tauku nereik vartoti thumbup.gif
Odna
As vartoju zuvu taukus. Zuvi praktiskai labai retai valgau, todel manau, kad nepamaisys tie papildai. Kiekviena diena negeriu, kas antra. 4u.gif
tuzikas83
QUOTE(emanuele @ 2009 06 09, 11:05)
Mano gyd tai sake jei valgai zuvi ,darzoves ir vaisius tai papildomai jokiu vit ir tauku nereik vartoti  thumbup.gif
*

man jau 31 savaites nestuke.gif ir as iki siol jokiu sintetiniu vitaminu taip pat nesu vartojusi. Kadangi stengiuosi valgyti mesyte, sviezias salotas, zuvi, vaisius ir tyrimai geri, tai ginekologe nerekomendavo jokiu vitaminu. Va pora men. geriu magni, nes meslungis pradejo kojos raumenis traukti, taip pat bijau del savo dantuku (labai silpni), todel vartoju kalci ir viskas. ax.gif
kamilyytee
Na manau zuvu taukai moteriai tikrai reikalingi as, pati vartoju moller's dobbel kapsules zuvu tauku rolleyes.gif
pūkelis 007
sveikos, o gal kas esate girdejusios apie vadinamus ryklio taukus? t.y. ryklio kepenu aliejus, imuniteta stiprina labai greitai, yra naturalus. lapelyje parasyta:

"<...> tai natūralūs lipidai, esantys moters piene, kaulų čiulpuose, kepenyse ir blužnyje, tačiau didžiausia jų koncentracija gamtoje yra ryklių kepenyse. <...> gaunami iš išvalyto ir patikrinto Grenlandinių ryklių kepenų aliejaus. <...> moksliškai tyrinėjami daugiau nei 50 metų. Įrodyta, kad jie stiprina organizmo imunitetą, skatindami baltųjų kraujo kūnelių ir antikūnių gamybą, gerina žaizdų gijimą, apsaugo nuo infekcijų ir neigiamo radiacijos poveikio."

man gerti pasiule infektologe, nes ant ribos citomegalijos virusas, ir siaip organizmas pasidares maziau atsparus. geriu jau savaite po kapsulyte i diena, ziuresim ka rodys tyrimai po keliu savaiciu.

gal kam teko gerti? smile.gif
super_wife
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=463648
MAMOS TAI LIECIA MUS VISAS, O NE TIK LUBAS!!!SIANDIEN LUBOS,O RYT %!!!!
bigliuke
As taip pat nuo 30 sav. vartoju Moller zuvies taukus, nes gine patare rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.