Įkraunama...
Įkraunama...

Kipras

Labai norime pailsėti Kipre, gal kas galite pasidalinti savo nuotikiais? Apie vėšbučius, ekskursijas, maistą ir pan.
Atsakyti
Aš buvau Kipre, bet prieš kokius 4-5 metus.
Man patiko - buvau graikiškoj Kipro daly, tai ten labai panašu, kaip Graikijoj. Buvau rugpjūčio mėnesį, tai oras nebuvo persuper karštas - ypač faina būdavo vakarais ir naktimis, nes tikrai šilta - galima miegoti tiesiog pliaže ant gultų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaližė @ 2005 05 05, 09:27)
Na pagaliau.. Dėkui, Meg, už atsakymą..  4u.gif O kaip ten kainos? Mes irgi planuojam į graikiškąją dalį.. Ar įmanoma ten angliškai susikalbėt?


Ką tik pasižiūrėjau oficialią info. Valstybinės kalbos graikų ir turkų, antra oficiali kalba - anglų. Ten net vairavimas kaip Anglijoj.
Smaližiuk, kadangi žinai anglų klb. gali pasiskaityti čia
visi faktai apie Kiprą

taip pat čia daug info

dar Cyprus Travel Guide

Lietuviškuose puslapiuose info labai skūpiai pateikta doh.gif O Gal dar pabandyk paieškoti klajoklis.lt, kur kelionių aprašymai blush2.gif
Atsakyti
Buvau Kipre pries 2-3 metus... Rugsejo - Spalio menesi. Pasaka...
Buvau Graikiskoje dalyje - Protaro miestelyje... Oro temp buvo nemaziau 30C ir vandens temperatura buvo apie 26C.
Kainos - labai dideles... Na pvz - snikeris kainuoja 0.80p - o kipro svaras - yra brangesnis nei GB svaras.
Jei vaziuosite - neopamirskite pasiimt akvalango ir bateliu maudymuisi - tikrai pravers... Povandeninis pasaulis - labai grazus , o krantai - uoleti - todel ,labai lengva susipjaustyti kojas.
Tikrai dar karta vaziuociau i ta sali...
Is ten galima yra organizuojamos keliones i Egipta - smagu... netoli ir du zuikius nusauni.
As rekomenduociau vaziuot ne vasara - nes vasaros metu keliones labai brangios - kadangi mamos su vaikais vaziuoja i tokias keliones - rudeniop - vaikai eina i mokyklas ir savaime kainos kelioniu krenta ... rudeni ir vanduo isiles buna ir vaisiai prinoke -ech... smagumelis smile.gif
Atsakyti
beje apie anglus...
Ju ten labai daug! pamatysit milijonus britu !! smile.gif nes Kipras kazkada buvo GB kolonija.
Man teko sutikt : vokieciu , britu, skandinavu ir rusu... ( rusu taip pat kaip ir anglu - knnibzdete knibzda ) daug kas net ir kalba rusiskai.
kai vietiniams gyventojams sakydavau,kad esu is lt - dauguma net nezinojo kur ji yra ir sake nebuvo sutike zmoniu is sios salies.

vaziuok vaziuok vaziuok!!! smile.gif
Atsakyti
Buvau Kipre praėjusią vasarą, liepos mėnesį. Gyvenome Larnakos kurorte, keliavome su "Gintarine sala", kuri pati organizuoja šias keliones. Viešbutis 2 * žinoma nebuvo superinis, bet ne tai svarbiausia atostogaujant prie jūros. smile.gif
Šiaip žmonės labai šaunūs ir draugiški. Kas ryt, prieš 7 valandą eidavom maudytis, tai parduotuvių savininkai, gatvių šlavėjai buvo palikę draugeliais smile.gif
Žinoma, kainos tai tikrai grėsmingos...1 Kipro svaras ~6 Lt. Todėl norinčios pakeliauti ir pamatyti šalį, nusiteikite paskirti tam nemažai pinigėlių. Pati nemažai pakeliavau, bet tikrai nesigailiu, nes mano tikslas buvo ne tik padrybsoti paplūdimyje, bet ir pamatyti Kiprą.
Atsakyti
mes su vyru ten medu kopinejom pries tris metus... Man sios atostogos prisiminimuose kaip pasaka, nepakartojama thumbup.gif
Aisku tie ispudziai tokie ir del to kad povestuvine kelione.
O siaip tai atsotogoms vieta tikrai gera. Man didziausias pliusas ten saugumas ir britiska tvarka. Zmones silti ir kazkokie santurus, nelenda i akis, taciau mielai ir su entuziasmu dirba savo darba. turistas ten labai vertinamas. Gamtovaizdziai teko girdet vasaros viduryje (jau nuo liepos vidurio) gana skurdus ta prasme kad zluma nuo saules visa isdegusi. Mes buvom birzelio vidury tai buvo pats tas.
Mes buvome graikiskoj daly, Agia Napa kurorte. TAs miestelis tikras rojus jaunimui - pramogos, naktinis gyvenimas labai labai thumbup.gif iki siol prisimenu pinacolada, sokius gatvej, linksmu (bet labai taikiu) zmoniu erzelyne. Beje vaziuojant su seima nereikia bijoti to triuksmo nes jis labai patogiai atskirtas: yra toliau nuo viesbuciu ir pakrantes, ant kalveles. Pilna visokiu kitu pramogu: papludimyje vandens sportas, galima nardyt, ekskursijos i jura delfinu ziuret ir pan. Mes nuomojome auto, tai apvaziavom visa sala (tiek jos ten ir tera). Galima prisiziureti visokiu griuvesiu (senoviniai amfiteatrai ir pan.), apziureti legendomis apipintas pakrantes vietas (Afrodites gimimo vieta ir pan.), mes vaziavome ziureti flamingu, kurie gyvena druskos ezere. Nu zodziu labai thumbup.gif Maistas skanus, labai graikiskas. Kainos g.gif 6 litai tas ju svaras. nebeatsimenu kiek mes isleidom, bet nemanau kad kainos labai jau skiriasi nuo visu iprastu turkiju ir ispaniju. Tai va vaziuokit, rekomenduoju. Dar ir politine prasme galma apsisviesti (turiu minty ta besitsiant turkiskos ir graikiskos dalies konflikta). Buvome mes sostineje Nikosijoje, kuri yra bene vienintele belikusi padaklyta i dvi dalis-vaizdelis nekoks. Nu va ispasakojau. beje mes buvome *** zv. viesbutyje Pierre Ane. labia patiko (pvz. mums nors ir nepriklause dave kambari su tersas i jura nors mums nepriklause pagal Novatutro rezervacija, dave todel kad buvo nuoroda kad jaunavedziai - nu labai maloni staigmena, tuo labiau kai suzinojom kad langai i kita puse yra i atrakcionu parka blink.gif )
Geru atostogu
Atsakyti
Va - vienus ta britiska zavi - o kitus erzina.. Kai pats gyveni toje britiskoje tvarkoje - nori nuo jos pabegti - o kai nuvaziuoji i Kipra - supranti-kad nepavyko... biggrin.gif
Visur vaiksto prisisiurbe anglai ir visos programos anglisko tipo. tv transliuja futbola... zmones ten skaito angliskus laikrascius ir jauciausi lyg namie... visus iskabos reklamoja eanglish brekfestus ir tt..
As nuo to buvau pakraupusi ...
Uk per tv rodo specialas laidas apie Agia Napa - apie tai ka ten britu jaunimas isdarineja - na zinokit - tikrai nevaziuociau i ta kurorta... ne uz ka... Tikra Ibiza...
Nes ten vaziuoja tokie treninginiai statybininkai ir tt... kazkas panasaus kaip musu palanga. ten tokia publika kuri megsta pasimust , tiek gert ,kad apvemtu visus kitus ir zinoma ... kaip be kurortiniu trumpalaikiu romanu... smile.gif Ech... tie britai....
Na - zinoma nuo kiekvieno zmogaus asmeniskai priklauso ka jis megsta... jei norite poilsio - vaziuokite i Protara ar Papos
Atsakyti
Na as tai Kipre nebuvau, bet buvau Graikijoj kelis kartus wub.gif salis-FANTASTISKA, grazesniu vaizdu dar nesu maciusi wub.gif kalnai, palmes, apelsinmedziai, balti namukai, graikiska muzika, draugiski zmones, feta suris ir ouzu, chaosas gatves ir dar tokio melynumo jura... wub.gif wub.gif wub.gif svaigstu iki siol tai prisiminus ax.gif
Atsakyti
Kipre gyvenau 1 mėnesį pries 3 metus ir iki šiol prisimenu kaip fantastiškai praleistą laiką.Pagrindiniai miestai visi skirtingi.Kultūrine prasme isimintinas Pafos sritis.Pramogoms/klubams - Agia NAPA.
I populiarų Limasol kurorta siaip nerekomenduociau nes ten nieko idomaus ar ypatingo.Tas pat ir oro uostas LARNAKA.Sostinė Nikozija - gan mažas miestas ir nusiaubtas turkų.

Keletas patarimų:
Taupant pinigus - labai puikus sprendimas miegoti paplūdimyje ant gultų.
Verta išsinuomoti automobilį ir pakeliauti po visą salą, tuomet praktiskai viešbučio nereikia.Apsiprausti salygos yra paplūdimiuose.
Nepraleiskite progos ir kalnus pamatyti, atsigaivinti nuostabiu gaiviu oru.Kalnuose yra Youth hostel.
Vietoj geriamo vandens paplūdimyje geriau pirkti arbūząsmile.gif.
Pigūs vaisiai turguje.
Info apie lankytinas vietas labai iššsami buna turizmo infocentre.
Verta plaukti į Egiptą.

Vasarą - labai karšta 30 - 40.Bent birželio mėnesį.
Atsakyti
Sveikutes mergytes 4u.gif

Gyvenu siuo metu as Kipre jau apie 1 metelius, tikrai labai patinka cia zmones, pati aplinka, tik karstis labai vargina. Jeigu reikes informacijos apie Kipra, paklauskit tikrai su malonumu atsakysiu. Pati su vyru gyvenu Larnakos mieste thumbup.gif
Atsakyti
Sveikute Gauda, 4u.gif

As pati gyvenu Larnakos kurorte. Limasoly mazai teko buti, todel mazai ka galiu pasakyti. Ten didelis ganetinai miestas, daug rusu gyvena ir ganetinai viskas brangu. doh.gif Girdejus esu ir apie vandens pramogu parka, bet ten nebuvus. Mes su vyru vaziuojam i Agia Napos vandens pramogu parka, ten tikrai thumbup.gif , norisi buti ir buti. Labai patiko. Bet Kipras tikrai thumbup.gif
Atsakyti