Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčių stalas

šaltinis bernardinai.lt
Kepta žuvis su graikinių riešutų padažu
Reikės: apie 800 g žuvies, 3 šaukštai miltų, aliejaus žuviai apkepti, 100 g pomidorų tyrės, žalių petražolių lapelių. Padažui - 100 g susmulkintų graikinių riešutų, 1 saldžioji paprika, 2-3 skiltelės česnakų, žiupsnelis šafrano arba maltos ciberžolės, maltos kalendros, 1 arbatinis šaukštelis rudojo cukraus, druskos, 2 šaukštai baltojo vyno acto, 2 stiklinės virinto vandens.
Padažui susmulkintus graikinius riešutus, sukapotą saldžiąją papriką, sutrintus česnakus užpilti virintu vandeniu, įpilti baltojo vyno acto, įberti šafrano arba maltos ciberžolės, maltos kalendros, druskos, cukraus ir viską labai gerai suplakti.
Nuvalytą žuvį supjaustyti gabalais, apvolioti miltuose ir apkepti aliejuje.
Apkeptą žuvį užpilti pomidorų tyre, pakaitinti, kol užvirs, tada supilti paruoštą graikinių riešutų padažą ir patroškinti apie 3 min.
Žuvį išimti iš keptuvės, sudėti į pašildytą lėkštę, apipilti likusiu keptuvėje padažu, apibarstyti susmulkintomis žaliomis petražolėmis ir tiekti į stalą.
Atsakyti
dar viena parasysiu recepta, kuri ragavau savaitgali ir sakiau butinai darysiu kucioms kaip deserta cool.gif
reikes:
riesutu ir razinu misinio (studentu maistas)
konservuotu vaisiu (ananasai, persikai...gali buti egzotiniu vaisiu misinys)
mandarinai, apelsinai
morkos
aliejus

riesutus pasmulkinti didesnius, suberti i dubeni misini, sudeti vaisius, supjaustyti smulkiau mandarinu skilteles, apelsinu (siaip nebutina visko deti, kas skanu mirksiukas.gif ), sutarkuoti morka (smilkiau nei per burokine tarka), ipilti slakeli aliejaus, kad pasisavintu labiau vitaminus. ismaisyti viska ir palikti kelioms valandoms, kad isiskirtu sultys. man patiko labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringasha @ 2009 12 08, 09:18)
Mergaites, ka galima pagaminti su žirniais? Labai juos mėgstu tik neįsivaizduoju ką. Ačiū smile.gif



Yra toks senovinis kuciu patiekalas Kliunkė, labai paprastas:

0,5kg žirnių
0,5kg bulvių
druskos

Žirnius nuplauti, užpilti šaltu vandeniu ir per naktį palikti. ryte pasūdyti ir išvirti tame pačiame vandenyje apie valandą, kol suminkštės, vandens neturi likti. Bulves pasūdyti ir apie 25-30min virti atskirame puode, tada nusunkti, apgrūsti, dėti žirnius ir išmaišyti. Tiekti su raugintais kopūstais ar silke.

Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
aš turiu problemą mano vyras nevalgo nei žuvies, nei silkės, kūčios jam pati sunkiausia diena, nes beveik nieko negali valgyti, gal turit kokių receptukų kas tiktų vyram ir neleistų išalkti tokią dieną.
Dėkoju, nes nieko nesugalvoju apart kokių mišrainių.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2009 12 14, 23:11)
Sveikutės  4u.gif
aš turiu problemą mano vyras nevalgo nei žuvies, nei silkės, kūčios jam pati sunkiausia diena, nes beveik nieko negali valgyti, gal turit kokių receptukų kas tiktų vyram ir neleistų išalkti tokią dieną.
Dėkoju, nes nieko nesugalvoju apart kokių mišrainių....  verysad.gif

Lattinute 4u.gif -siūlau paruošti avizirnių maltinukus,gali įdaryti daržovėmis,{patroškintomis aliejuje}gali įdaryti grybais.
Gali iškepti bandelių su įvairiais įdarais.
Paruošti pupelių blyneliu.
Žirnių košės su daržovėmis{troškintomis}
Kugelis{su grybais},Padažas{aliejuje pakepintas svogūnas+prieskoniais}
Labai daug ką galima paruošti,reikia tik noro,ir aišku tu pati turi žinoti ka jis valgo.
Gal ką pasirinksi,gal kitos mamytės turės pasiūlyti
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2009 12 14, 23:11)
Sveikutės  4u.gif
aš turiu problemą mano vyras nevalgo nei žuvies, nei silkės, kūčios jam pati sunkiausia diena, nes beveik nieko negali valgyti, gal turit kokių receptukų kas tiktų vyram ir neleistų išalkti tokią dieną.
Dėkoju, nes nieko nesugalvoju apart kokių mišrainių....  verysad.gif

man begalo skanu grybu kotletukai smile.gif

sudytus grybus nuvirinti, kad butu nebesurus. sumalti mesmale. imusti kiausini (nelabai galima, bet jis cia butinas), iberti manu kruopu, ipjaustyti svoguna, pipirai, druskyte jei reikia. ismaisyti ta mase ir deti saukstu i keptuve, kepti ant aliejaus. man tai pats skaniausias valgis per kucias, paprasta diena negaminu jo ax.gif
valgom su karstom bulvem.

paskui dar galima virtieniu isvirti su dziovintais grybais, aguonom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2009 12 14, 15:11)
Sveikutės  4u.gif
aš turiu problemą mano vyras nevalgo nei žuvies, nei silkės, kūčios jam pati sunkiausia diena, nes beveik nieko negali valgyti, gal turit kokių receptukų kas tiktų vyram ir neleistų išalkti tokią dieną.
Dėkoju, nes nieko nesugalvoju apart kokių mišrainių....  verysad.gif

MB lygiai toks pats, tačiau labai noriai valgo burokėlių sriubą su grybų koldūniukais (baršteliai, berods, vadinasi). Šitame puslapyje apie juos šnekama.
Atsakyti
Labas rytukas,šauniosios kulinarės biggrin.gif
Gal kas turit kokį fainą receptą keptam įdarytam karpiukui? Pirkausi Maksėj per akciją-nususę po 700 gramų-tai nudirsiu skūrą,sumalsiu abu ir prikimšiu-tik gal kas jau darėt ir skanavot? Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Ačiukas už pasiūlymus, bet kad jis baisiai išrankus, mamytė tuo pasistengė, grybai jam nelabai, apie košes iš viso tyliu, jis mėsinis ir bulvinis iki kaklo, tiai tik kas nors su kopūstukais tinka, o daugiau ir nieko nesugalvoju.... verysad.gif

Sveikutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Austute @ 2007 12 19, 15:48)
Sveikutės, gal žinote, kur skanius kūčiukus parduoda, skanūs - tai nekieti  g.gif

Maximoj,mėlynuose maišeliuose supakuoti,bet skonis wub.gif wub.gif tirpsta burnoj drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
visada mama seimininkaudavo prie kuciu stalo, siemet noreciau ir as keleta patiekaliuku prideti, bet noreciau ko nors neiprasto musu stalui. Jau nusiziurejau desertui saldzia misraine su vaisiais, morkom riesutais, dabar noreciau ko nors rimtesnio... pvz. gal ka galima su pievagrybiais sumeistrauti?

tiesa, dar tuno koncervu saldytuve turim, gal su jais ka nors galima sukurti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute1980: 15 gruodžio 2009 - 14:45
QUOTE(saulute1980 @ 2009 12 15, 15:41)
Sveikos  4u.gif
visada mama seimininkaudavo prie kuciu stalo, siemet noreciau ir as keleta patiekaliuku prideti, bet noreciau ko nors neiprasto musu stalui. Jau nusiziurejau desertui saldzia misraine su vaisiais, morkom riesutais, dabar noreciau ko nors rimtesnio... pvz. gal ka galima su pievagrybiais sumeistrauti?

Be problemų biggrin.gif
Kotukus išpjaut,pakepint su svogūnais,morkom ir saulėgrąžų branduoliais.Įdaryt galvytes ir pašaut į orkaitę.Kitu atveju dar ir sūrio užtarkuočiau-bet Kūčiom-deja,negalima tongue.gif
Atsakyti