Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 11 tema

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema

Dekupažo darbų kolekcija

Ką reikia turėti norint pradėt dirbti:
1. Daiktas, kurį norite dekoruoti.
2. Servetėlės.
3. PVA klijai (lipalas). Skiedžiama su vandeniu santykiu 1/3 (vandens daugiau).
4. Akriliniai dažai.
5. Teptukai (minkšti, įvairių dydžių).
6. Žirklės.
7. Lakas (akrilinis ar kitoks).


Servetėles ir dekupažinį/ryžinį popierių perkame:
SERVETĖLĖS:Imdeco, Alandeko, prekybos centruose (Maxima, Iki, Rimi, Norfa ir t.t.), Kauno bazėse, internetinėse parduotuvėse (Lietuvoje: „Artmanija“, „Senasnaujas“, „Artdeco“).
DEKUPAŽINĮ/RYŽINĮ POPIERIŲ: Kaune „PusePlus“, internetinėse parduotuvėse (Lietuvoje: „Artmanija“, „Senasnaujas“).

www.artmanija.com – čia mes perkam priemones dekupažui (internetu, Klaipėda, Didžioji vandens g.13)
www.artdeco.lt – čia organizuojami kursai ir galima nusipirkt servetėlių internetu
www.senasnaujas.lt – prekės įvairiems rankdarbiams (internetu)
www.puseplus.lt – prekės dekupažui (prekiauja “Stamperia“ firmos produktais, kursai. Kaunas, E.Ožeškienės g. 18)
www.hobbycentras.lt – prekės įvairiems rankdarbiams (Kaunas, Aleksotas, Veiverių 132)
craftladies forumas – išsamūs paaiškinimai apie dekupažą (suskirstyta temomis)

Video pamokos:
Dekupažo pradžiamokslis italų kalba (su šešėliavimu, ant medinio paviršiaus)
Dekupažo pradžiamokslis italų kalba(ant medinio paviršiaus)
Dekupažo pradžiamokslis italų kalba(ant metalinio paviršiaus)
video lenkų kalba (klasikinis dekupažas)
video lenkų kalba (sendinimas vienkomponentis)
video iš YouTube.com
video anglų kalba (klasikinis dekupažas)
Video pamokėlės ir ne tik

Aprašymai su nuotraukomis:
Pamokėlė lietuvių kalba
Pamokėlė anglų kalba
Pamokėlės anglų kalba, su paprastu bei 3D dekupažo popieriumi
Pamokėlė anglų kalba (3D dekupažas)
Pamokėlė anglų kalba (tik tekstas)
Pamokėlė italų kalba (klasikinis dekupažas)
Pamokėlė rusų kalba, dekupažas ant audinio
Pamokėlė rusų kalba, dekupažas ant audinio
Pamokėlė rusų kalba (spausdinto paveikslėlio ploninimas)
Pamokėlė rusų kalba
Pamokėlė rusų kalba (dekoruotas rėmelis)
Pamokėlė prancūzų kalba
Pamokėlė prancūzų kalba, daug žurnalų su paveikslėliais
Pamokėlė prancūzų kalba, dekupažas ant stiklo (aiškios foto)
Pamokėlė prancūzų kalba (kaip dekoruoti kalėdinius žaislus)
Pamokėlė ispanų kalba (dekupažas ant modeliavimo masės, yra pamokos ant stiklo, audinio)
Pamokėlė ispanų kalba (žurnalai su iliustracijom)
Pamokėlė ispanų kalba (daug žurnalų apie dekupažą)
Pamokėlė ispanų kalba (žurnalas apie dekupažą)
Pamokėlė ispanų kalba (žurnalas apie dekupažą)
Pamokėlė ispanų kalba (žurnalas apie dekupažą)
Pamokėlė ispanų kalba (žurnalas apie dekupažą)
Pamokėlė ispanų kalba (dekupažas ant audinio, aiškios foto)
Pamokėlė ispanų kalba (3D dekupažas)
Pamokėlė vokiečių kalba
Pamokėlė vokiečių kalba
Pamokėlė vokiečių kalba
Pamokėlės vokiečių kalba
Pamokėlė vokiečių kalba
Pamokėlė kroatų kalba (aiškios foto)

Darbų galerijos internete:
Darbų galerija 01
Darbų galerija 02
Darbų galerija 03
Darbų galerija 04
Darbų galerija 05
Darbų galerija 06
Darbų galerija 07
Darbų galerija 08
Darbų galerija 09
Darbų galerija 10
Darbų galerija 11
Darbų galerija 12
Darbų galerija 13
Darbų galerija 14
Darbų galerija 15 (dekupažinti baldai)

Produktai:
Marabu
Stamperia
Paper Design servetėlės (Vokietija)
servetėlės (Vokietija)
servetėlės(Vokietija)
servetėlės (Vokietija)
priemonės dekupažui (Danija)
priemonės dekupažui (Lenkija)
priemonės dekupažui (Lenkija)
priemonės dekupažui (Lenkija)
priemonės dekupažui (Lenkija)
priemonės dekupažui (Lenkija)
priemonės įvairiems rankdarbiams (Lenkija)
priemonės įvairiems rankdarbiams (Lenkija)
servetėlės (Lenkija)
rankdarbių parduotuvės (Rusija)

Forumai:
rusiškas forumas
rusiškas forumas
rusiškas forumas (foto darbo eigoje)
rusiškas forumas (foto darbo eigoje)

Paveiksliukų lobynai:

Forumo merginų paveikslėlių saugykla

user posted image Dailininkų paveikslai (A-Z)

user posted image Dailininkų paveikslai (A-Z)

user posted image įvairūs paveikslai (nedideli)

user posted image paveikslų galerija (pagal dailininkus, stilius, temas)

user posted image paveikslų galerija (pagal dailininkus, stilius, temas)

user posted image paveikslėlių galerija pagal temas

user posted image paveikslėlių galerija pagal temas

user posted image kelių dailininkų paveikslai

user posted image kelių dailininkų paveikslai (Klimt, Renoir...)

user posted image tapybos darbai (pagal temas)



Papildyta:
user posted image Rafaelio angeliukai

user posted image angeliukai

user posted image paveikslėlių galerija (pagal temas, stilius)

user posted image freskos, paveikslai

user posted image vaikučių serija (vintage)

user posted image senovinės aktorių nuotraukos

user posted image Retro nuotraukos

user posted image vintage stiliaus aktai

user posted image retro moterų portretai

user posted image senovinės muzikantų nuotraukos


Papildyta:
user posted image daug įvairių nuotraukų, plakatų

user posted image vien tik moterys (retro ir šiuolaikinės foto, paveikslai)

user posted image vintage atvirutės, paveiksliukai (nedideli)

user posted image įvairūs paveikslėliai

user posted image piešti paveikslėliai pagal temas

user posted image rusų forumas su daug nuorodų į paveikslėlių lobynus

user posted image pieštos gėlės

user posted image nuotakų nuotraukos

user posted image Audrey Hepburn nuotraukos

user posted image kinietiški motyvai

Papildyta:
user posted image drugeliai

user posted image tulpės

user posted image lelijos

user posted image kalijos
user posted image Walt Disney herojai
Atsakyti
Jau pries kokius 2men. uzsiregistravau i dekupazo kursus ir niekaip ju nesulaukiu schmoll.gif Gal cia yra dalyvavusiu kursuose? Kiek jus laiko laukete? rolleyes.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau tą lenkės galeriją - nu paaiškinkit man, kas jau ten tokio ypatingo? Tikrai, pradedančioms dekupažą tai gal ir atrodo kažkas tokio, bet tikrai ne viršūnė, tiesiog tvarkingai atlikti darbai su kokybiškom medžoagom ir tiek... Nepeikiu, tik noriu pasakyti, kad mes, lietuvės, labai nemokam savęs vertinti - va lenkaitė porą fintų moka ir jau kursus daro, bizniuką suką, ir labai abejoju, ar ji kažką tokio specialaus baigusi, galbūt panašaus lygio kursus, kur tik tai ir išmoko... Tai jeigu taip, tai laisvai galėčiau bent trigubai daugiau fintų parodyt... visai nesigiriu, tik konstatuoju faktą. Ir sakyti, kad Lietuvoje nėra gerai tą dalyką išmanančių - labai jau drąsiai ir garsiai pareikšta nuomonė... Tik ne visos giriasi. Nes jau pastebėjau, kad susidaro kažkokia nesveika nuomonė, kad jeigu nesirodai SM, tai tavęs išvis nėra...
Beje, tai irgi tik mano nuomonė.
Atsakyti
Sveikos,visų pirma tai visiškai pritariu sanpaulijai2,labai seku šitą temą ir labai daug ko išmokau,deja neturiu galimybės parodyt savo darbelių,bet labai žaviuosių jūsų sukurtais,yra tokių kur net praėjus kiek laiko susirandu vėl ir vėl pasigrožėti.Okad lietuvaitės iš š... vašką moka sunkti tai tikra tiesa.Laikykitės visos savamokslės jūs tikros šaunuolės ir toliau taip,tai užsienietėms iš jūsų dar reiktų pasimokyt,neturint profesionalių medžiagų tokį grožį kurti nekiekvienam skirta.na ir susakiau ax.gif
Atsakyti
Na dauguma jau miegat, o aš tik dabar radau laisvą minutėlę, ir perskaičius visas diskusijas praėjusioje temoje, norėčiau išreikšt savo mintis ir pastebėjimus rolleyes.gif
Atsiprašau jei jos bus truputėlį nerišlios, vis tik vėlus metas tongue.gif bet rytoj jau aistros bus aprimusio...

Taigi Mėlyna Paukšte sakai:
...pamaciau kas yra tikrasis dekupazas ir atsiprasau visu(jei isizeis), bet nera nei vienos tokius grozius kuriancios.....

Visai nesutinku protest.gif protest.gif protest.gif Susidaro toks įspūdis, jog pataikei ant žmogaus, kuris moka labai gražiai šnekėti, reklamuoti save, savo veiklą - iš to ji ir gyvena.
Tai sakai nėra nei vienos tokius grožius kuriančios?... g.gif :
SM darbelis
user posted image
Lenkės
user posted image

SM
user posted image
Lenkės
user posted image

SM
user posted image
Lenkės
user posted image


SM
user posted image
Lenkės
user posted image


Taigi darom išvadas... tongue.gif

Sakai nedraugauja ji su fotiku g.gif taigi ir mūsų SM daro pačios nuotraukas, ir kaip jau gaunasi taip, be to nei vienos nematei darbelių gyvai tongue.gif

Taip pat tavo pasakymas, jog visos čia mes dirbam su statybinėm medž. deja netiesa, jog savamokslės - irgi ne, nes kai kurios praėjusios kursus, ir net yra turinčių meninį išsilavinimą... tongue.gif

Taigi...
nieko nėra toj Lenkijoj stebuklingo. Pas juos dekupažas jau gyvuoja senai, o pas mus tai dar naujiena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IF...: 21 gruodžio 2007 - 02:12
IF...
Na ne tokie tie darbelai... toli grazu ka dabar sudejai...
Man paliko dideli ispudi, nes ten kas sudeti internetiniam puslapi, tai ziedeliai pries ta ka as maciau.... Man viska padiktavo rega, o ne klausa.

Gal prasom isigilinti i pasisakymus... nesakiau, kad visos dirba su statybinem priemonem.

Ir ka gali zinoti ar maciau gyvai darbelius ar nemaciau.

Apskritai tai pastebejau, kad yra asmenybiu, kurios tik ir laukia kokio kabliuko suregzt konflikteliui ir diskusija jau nebesigauna.

Paliko ispudi ir ka jus man.. ir ne pats zmogus ar jo pasakojimas, o darbai, nes tik iejau ir akys susmigo i visus tuos grozius.

O del kalbejimo... tikrai nemazai papasakojo. Pas mus daug kas viska slepia, kad tik kitas neismoktu, kad nepradetu daryti, nes visur mato konkurencija.

Cia ne i tema, bet kai pamokinau aukletojas darzelyje pavelti, tai po keliu savaiciu viena pareiske(labai izuliai), kad isitaisiau konkurente ir mano velimui"sakes". doh.gif
Juokinga.

Beja... reikia senaja tema baigti 4u.gif
Atsakyti
oi oi mergikes tuoj ir vel bartis pradesit

a profesionalios priemones tai yra - spec lakas serveteles ir klijai

as naudoju iprastinius klijus ir servetkas
laka turiu maziuke bonkute ale spec. bet jo uzteks tik vienai dezutei aplakuoti - taigis vaziuosiu i senukus lotuliukas.gif

va mano darbukai

galit girti peikti ir kritikuoti bet kurti vistiek nesustosiu - gi patinka man lotuliukas.gif

"Saules gelele"
user posted image
stalciukai su misktuciu audinuku padaryti
user posted image
nugarine pusele
user posted image

ai dar biski deginimo technikos naudojau

si kart dazu spaslepiau kad vel nepripaiseliiociau nieko doh.gif

va blush2.gif
Atsakyti
man tai patinka kai derinamos kelios tehnikos biggrin.gif Grazios ir tokios vasariskos tavo dezutes thumbup.gif thumbup.gif AS tai dar nedrystu det savo darbu po tokiu ankstesniu komentaru :verysad:tipo Lenkaites oho hoo,ojau Lietuvaites su savo darbeliais oi-oi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykelee_: 21 gruodžio 2007 - 11:15
QUOTE(isdykelee_ @ 2007 12 21, 12:08)
man tai patinka kai derinamos kelios tehnikos biggrin.gif Grazios ir tokios vasariskos tavo dezutes thumbup.gif  thumbup.gif AS tai dar nedrystu det savo darbu po tokiu ankstesniu komentaru :verysad:tipo Lenkaites oho hoo,ojau Lietuvaites su savo darbeliais oi-oi doh.gif

Jetus tu mano...
Pasakiau, kad cia nemaciau tokiu nuostabiu darbu, bet nesakiau, kad lietuves ar cia kuriancios daro visiska s...
Yra merginu, kurios tikrai jau islavine ranka siai technikai ir daro puikius darbus, bet manes taip nesuzavejo...

Gal net mane suzavejo stilius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2007 12 21, 12:08)
man tai patinka kai derinamos kelios tehnikos biggrin.gif Grazios ir tokios vasariskos tavo dezutes thumbup.gif  thumbup.gif AS tai dar nedrystu det savo darbu po tokiu ankstesniu komentaru :verysad:tipo Lenkaites oho hoo,ojau Lietuvaites su savo darbeliais oi-oi doh.gif

oi tu ax.gif
dek ir rodyk savo darbukus
as tikrai nekritikuosiu mirksiukas.gif
gi nedarom cia darbuku aukciono o roddomes ka mokam ar nemokam
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2007 12 21, 10:09)
IF...
. Pas mus daug kas viska slepia, kad tik kitas neismoktu, kad nepradetu daryti, nes visur mato konkurencija.


If na gal jau ne viskas taip blogai ax.gif blush2.gif Pavyzdžiui Sanpaulja2 visada paaiškina ir smulkiausius niuansus kaip ir ką darė, Pavonija niekad neatsisakys padėti, Justėss22 , Mijaka irgi atsako visada netgi kur dėžutes perka ax.gif , aš niekados neslėpiau savo žinių jei tik kas klausia, o klausia retai. Kažkada su Pavonija šituo klausimu susirašinėjome. Taigi moteriškės klauskite !!! tik deja dažniausiai būna taip kad ---gražu ir tiek ,o kaip darei su kuo darei retai kada paklaus:hm . Ir išviso kažko čia visos taip užsiciklinusios ant tų skilinėjimo lakų, net nesuprantu kodėl g.gif vien apie juos klausimai sukasi doh.gif
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2007 12 21, 12:25)

Gal net mane suzavejo stilius. smile.gif


O čia tai kita šneka ax.gif bet tai jau būtų diskusija be pabaigos ir ko gero su peštynėmis , geriau ir nepradėti mirksiukas.gif tongue.gif bigsmile.gif

mama-gulbe tobulėji thumbup.gif . Toks saulėtas darbelis. O stalčiukų vidaus medžiaga tokia ryški ar čia fotoaparato išsidirbinėjimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cikcak @ 2007 12 21, 13:10)


mama-gulbe  tobulėji  thumbup.gif . Toks saulėtas darbelis. O stalčiukų vidaus medžiaga tokia ryški ar čia fotoaparato išsidirbinėjimas  ax.gif


cia medziaga tokia ryski
ten tas vadinamas filcas (ar flicas) kur kazkad man atrode Juste nurode
tai nusiunciau sese kad nupirktu - jis super tinka dezutem vidu daryti ir ne tik (dar ir aplikacijom siuvime naudosiu) toks kaip ploans plonas veltinukas, labai fainutis toks ir spalvu yra ir ryskios visos wub.gif
Atsakyti