Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 01 24, 15:05)
Aš pirkau ,tačiau ne pati siunčiausi ,kainavo apie 68 Lt berods g.gif [čia be procentų , tik su atsiuntimu į LT ,ir iki manęs]
Užklausk kosmetikos išparduotuvėje ,gal kuri parduoda ,gal gali įpilti kažkiek pabandymui [gal kažkam tiesiog per daug ] bigsmile.gif
Be to, kažkuri mergaitė rašė ,kad turi kažką panašaus iš Avene ,šitais kremukais prekiauja lulida ,parašyk jai a.ž.
Aš pati dar turiu rūgštelę su AHA ir BHA rūgštimis iš Faberlic 4u.gif



Dekui, labai. O tai gal kas nors panasaus yra su tomis rugstimis, tik kitos firmos...?? Kazkaip noreciau bent jau kazka pan.pabandyt, kad zinot ar to man reikia. Gal kas is savo patirties parasytu, kokias naudoja priemones su tomis AHA ir BHA rugstimis????

Is anksto, didelis aciu!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2008 01 24, 13:35)
Gal kazkas panasaus yra lietuvoje perkamo?  ax.gif
Kazka su rugstim tureciau naudot turbut, tik ka  g.gif



QUOTE(Linute82 @ 2008 01 24, 14:58)
Dekui, labai. O tai gal kas nors panasaus yra su tomis rugstimis, tik kitos firmos...?? Kazkaip noreciau bent jau kazka pan.pabandyt, kad zinot ar to man reikia. Gal kas is savo patirties parasytu, kokias naudoja priemones su tomis AHA ir BHA rugstimis????

Is anksto, didelis aciu!!!! 4u.gif

puffy rašė, kad jai tą pati efektą duoda priemonės su AHA ir BHA iš Avene. O Avene yra Eurovaistinėse ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 24 sausio 2008 - 16:09
DEkui.... 4u.gif Paieskosim.....gal kas parasytu koki poveiki daro? teigiamu , neigiamu atsiliepimu..... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute82 @ 2008 01 24, 16:15)
DEkui.... 4u.gif  Paieskosim.....gal kas parasytu koki poveiki daro? teigiamu , neigiamu atsiliepimu..... rolleyes.gif

drėkina, lygina odos paviršių, naikina poras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 24 sausio 2008 - 16:21
O poras imanoma sunaikint????? blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blink.gif

As maniau, kad jas galima tik sumazint.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute82 @ 2008 01 24, 14:11)

P.S. Geriausias atsakymas visokiems ir visokioms, kas mums ne prie sirdies, yra paprasciausias ignoravimas...Gyvenimas per trumpas svaistyti ji, del zmoniu, kurie to neverti..... mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(ramer @ 2008 01 24, 14:43)
As pas tamsiaplauke uzsirasiau, tikiuosi ta ir bus  unsure.gif Siaip as ten depiliacijos einu darytis, tai tamsiaplauke geriau padaro. Tik nepasakyciau, kad man ji vyresnio amziaus pasirode, gal kokius 28 duociau, o gal ten ju daugiau nei dvi dirba  rolleyes.gif
Papildyta:
As irgi nezinau, bet vienas paukstelis man cia paciulbejo, kad galima per forumo mergaites uzsisakyti, tema internetines parduotuves. Reiks bandyt  mirksiukas.gif

cia truputi ne i tema, bet kokia depiliacija daraisi pas ja? blush2.gif mano kosmetologe irgi jauna, jai kokie 25m, tai kazkaip kai ejau pirma kart, tai truputi bijojau, vistiek manau patirties mazokai ax.gif jei atrasi kaip ta losijona per forumietes uzsisakyt, tai ir as prisidesiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute82 @ 2008 01 24, 16:25)
O poras imanoma sunaikint????? blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blink.gif

As maniau, kad jas galima tik sumazint.... mirksiukas.gif

niekip nesugalvojau, kuo pakeisti žodį "naikinti", tai ir palikau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif nionia, o ką tau siūlė nuo randelių ?
O valymo kas 3 mėn tikrai pilnai pakanka ,jei prižiūrėsi teisingai odelę ,užteks gal ir į pusmetį kartelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 24 sausio 2008 - 17:56
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 01 24, 18:53)
biggrin.gif nionia, o ką tau siūlė nuo randelių ?
O valymo kas 3 mėn tikrai pilnai pakanka ,jei prižiūrėsi teisingai odelę ,užteks gal ir į pusmetį kartelio 4u.gif

siule vel masazus su visokiom priemonem kuriose yra ten kazkokiu zoleliu, ar ko, bet as asmeniskai kazkaip manau, kad kadangi man nereiks dabar valymo darytis, tai ji norejo kad eiciau toliau, na kad pinigeliai nenutruktu jau plaukt ax.gif na cia gal tik as taip manau, gal zmogus tikrai nuosirdziai norejo padet, bet pamenu kai pirma kart pas ja nuejau, ji sake, kad sitie randeliai per metus laiko pranyks patys, po truputeli, bet kiek cia tiesos tai velniai zino g.gif o kuri nors daretes kokias proceduras, randeliam naikinti? o kuri nors naudojat savaiminio idegio krema, noreciau pradeti naudoti nes i soliariuma negaliu eit del kremuku tu su rugstimi, tai bijau kad tik vel nepabertu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 01 24, 16:17)
drėkina, lygina odos paviršių, naikina poras

+neleidžia susidaryti inkštirams ir odai ragėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 01 24, 20:03)
+neleidžia susidaryti inkštirams ir odai ragėti  smile.gif

paaiskinkite man neismanelei, ka reiskia rageti? blush2.gif
Atsakyti
jei kas sumastytu pirkti ta losjona, tai gal ir as prisideciau.... ax.gif

Rageti?????? g.gif Manau, cia reiskia kad oda neatsinaujina, ir lieka suragejes sluoksnis...Bet manau, kad dauguma musu naudojam vienoki arba kitoki sveitikli , taigi to rago!!!! lotuliukas.gif kaip ir neturetu buti....
O gal as cia kazkaip netaip suprantu>>>?? blink.gif unsure.gif
Atsakyti