Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

QUOTE(Palomina @ 2008 02 15, 10:51)
gal dar ka nors (ne tik ta losjona) uzsisakinejot is Paulas Choise?  ax.gif

As tik losjona,norejau dar kremuka,bet nesu bandzius....nerizikavau....
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2008 02 15, 11:00)
As tik losjona,norejau dar kremuka,bet nesu bandzius....nerizikavau....

as kol kas irgi tik losjona emiau, bet galvoju, gal reikejo man ir kauke pasiimt g.gif na nieko, turiu laiko pagalvot iki velyku (gal vel nemokamai sius, arba bent jau pigiau siuntimas kainuos)..
vakar tas apsipirkimas toks neplanuotas buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
aš mėginėlių užsisakiau, mišriai odai ax.gif
Atsakyti
Nutariau parduoti neseniai nusipirktus BHA gelį ir kremą ax.gif Bo dar BHA losjono turiu nemažai ax.gif
Atsakyti
Nu kū, visgi nuolaidų iš Paulos sulaukėm bigsmile.gif

Užsakymų virš 50 eur siuntimui taikoma 50 proc. nuolaida, tai darysiu užsakymą. Šį kartą gal porą losjonų reikės viršaus užsakyt, o tai po praeito karto daug ašarų buvo doh.gif biggrin.gif

Tai jei norit, rašykit į AŽ. Jokių "tarpininkavimo" ir pan. mokesčių neimu. Vilnietės tik turės ateit pasiimt man patogion vieton, o į kitus miestus išsiųsiu paštu, tik išlaidas pačioms reikės apmokėt ax.gif

Pageidavimus norėčiau sužinoti iki 14 val., nes reikia į banką nueit sąskaitos papildyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 21 kovo 2008 - 08:25
ooops doh.gif perkeliau savo klausima i paulos tema ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 21 kovo 2008 - 09:22
QUOTE(gatinha2 @ 2008 03 21, 10:16)
Prieblanda, man tokis klausimukas iskilo blush2.gif Jeigu as naudoju paulos 2 proc. BHA losjona tik nakciai, ar butina diena  naudoti krema su SPF? Ir taip turiu du kremus veidui,tai trecio pirkti SPF nenoriu. ax.gif  4u.gif  4u.gif

jei krempudra naudoji ir ji su SPF tai manau uztektu krempudros g.gif
Atsakyti
Turiu su spf8, bet retokai naudoju krempudra doh.gif
Atsakyti
Galiu apsidalinti savo aptirtimi. Einu paskosmetologe Daivute, Kaune grozio salone TOVERA jis randasi PC"Molas". Ji nuostabi... jau nuehjau 2 akrtus valausi veida rugstibniu valymu. pirma akrta laba isilpna kokosine rukstim pravale, patenkintas buvau ipatingo rezultato nebuvo... antra karta dejo stipresne ir paspaude truputuka besiformuojancius spuogelius, isejau paraudes, bet netaip kaip is kitu kosmetologiu sprendziant pagal atsiliepimus, daabr praejo jau 10 labai dziaugiuos rezultatu, spuogu kilimas beveik nustojo (nenori uprisikalbeti) dar galvoj uapie trecai karta... Gydo laba inuosekliai nedaro soko labai staigaus per pirma akrta, kosmetologe praktikuojasi ITALIJOJE ir naudoja nuosbias priemones, Veidukas po proceduru nebijo saules ir solairiumu, na zinoma neiskart reikia begti... Tai va , laba iamloni kosmetologe, dziaugiuosi visu tuo salonu nes ten pat ir mano kirpeja dirba smile.gif Jei reikai daugiau informacijos prasom rasykit man i privata smile.gif tikrai papasakosiu isamiau
Papildyta:
QUOTE(pellenne @ 2007 11 15, 10:15)
Sveikutes bigsmile.gif galiu papasakoti kaip man veido valymas rolleyes.gif kovoju su spuogais jau nuo paauglystes, isbandziau begale ivairiausiu priemoniu, o veido valymo vis bijojau, kad skaudes, bet pries 2 men prisiruosiau rolleyes.gif kosmetologe isvale man veida(skausma tikrai galima iskesti), pavaiksciojau kelias dienas iraudus, bet nors dziaugiausi, kad tu juoduju isvis nesimato(kamedonu), bet jie jau ir vel atsirado, o kosmetologe man sake, kad kai jau yra problema su spuogais, tai paprastas veido valymas mazai tepades, nes tai tik laikinas efektas(kaip ir buvo man), siulo darytis rugstini veido valyma, bet vis dar neprisiruosiu schmoll.gif , man taip gasdinanciai skamba tas pavadinimas... doh.gif


Nera ko bijoti, gera kosmetologe tikrai pades, auksciau zinuteje papasakojau savo ispudzius, mano kosmetologe daro gydimo cikla kuo toliau tuo labiau sokiruoja oda, ne iskarto, palaipsniui, esu patenkintas thumbup.gif
Atsakyti
Mano veidelis labai negrazus: spuogai, inkstyrai, ir raudonos demeles. verysad.gif Be pudros niekur negaliu eit, nes visi kreivai ziuri... Inkstyru pas mane labai daug ir jie yra giluminiai, tikrai sunku juos spausti( net kosmetologe ta sake). Ir jei bandau namie koki viena isspaust, tai kita diena toje vietoje jau grazuojasi riebus spuogas! tai taip ir vargstu! verysad.gif
Vasario men buvau darytis veido valymo. Po jo veidas atrode tikrai prastai, raudonas visas... bet po triju dieneliu, viskas praejo, juodu saseliu nebeliko, ir kokias tris savaites jokie spuogai nekilo! thumbup.gif bet po menesio vel pradejo kauptis nesvarumai, atsirado inkstyrai... schmoll.gif tai vel pasidariau veido valyma, ir vel menesiuka buvau grazi! thumbup.gif
Dabar po savaiteles vel leksiu darytis! bigsmile.gif Grozis reikalauja kanciu...
O del rugstinio veido valymo-tai labai bijau! Labai daug neigiamu atsiliepimu girdejau! schmoll.gif
Atsakyti
siaip patariama veido valyma darytis karta i sezona smile.gif
Atsakyti

veido valyma daro labai gerai klaipedoje kosmetikos kabinete viename kur su ta kosmetika dirba vienintelei veido valymas be spaudymu jokiu..elsa hjeronymus kosmetika tai vsiisskai neskausminga procedura kurios deka yra isvalomas giliai veidas ir visai nebrangiai 60lt. mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti