Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

QUOTE(renalda1 @ 2008 12 20, 13:13)
beja nuo spuogu paliekamu randu man patare kad tinka vitaminas A

Ne vitaminas E kartais? rolleyes.gif
Atsakyti
na as pati naudojau tikrai zinau kad vitaminas A jis yra tepamas tokia nedidele ampule kurios uztenka kazkur menesiui ir tereikia tepti tiktai ant randeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renalda1 @ 2008 12 20, 13:58)
na as pati naudojau tikrai zinau kad vitaminas A jis yra tepamas tokia nedidele ampule kurios uztenka kazkur menesiui ir tereikia tepti tiktai ant randeliu  ax.gif

Ir padėjo Jums? ax.gif
Atsakyti
na pas mane buvo tokie gan nemazi tie randeliai ir gan daug ju tai daba liko tokie maziukai jeigu uztepi pudros tai net nesimato ax.gif na galeciau pasakyti kad man padejo zinoma negaliu teigti kad visiskai isnyko bet kad jie sumazejo tai tikrai
mirksiukas.gif nes tas vitaminas A kaip man aiskino skatina odos atsinaujinima ir ji reikia tepti tik ant tos vietos kur yra randeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renalda1 @ 2008 12 20, 12:20)
na pas mane buvo tokie gan nemazi tie randeliai ir gan daug ju tai daba liko tokie maziukai jeigu uztepi pudros tai net nesimato  ax.gif na galeciau pasakyti kad man padejo zinoma negaliu teigti kad visiskai isnyko bet kad jie sumazejo tai tikrai
mirksiukas.gif nes tas vitaminas A kaip man aiskino skatina odos atsinaujinima ir ji reikia tepti tik ant tos vietos kur yra randeliu ax.gif

Galima geriamo nusipirkt ir tept is kapsules?
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 20, 15:48)
Galima geriamo nusipirkt ir tept is kapsules?



as kaip pirkau tai buvo tas vitaminas A tokiose stikliniuose indeliuose na kazkas panasaus kaip buna leidziami vaistai ten reikia ta virsunele nulauzti ir viskas jis tokios truputi gelsvos spalvos man truputi primine alieju ax.gif as manau galite nueiti y vaistine ir paklausti ar turi vitamino A bet ne geriamo o skysto ta prasme leidziamo tik ji butinai reikia tepti ant veido ir tik ant randeliu ir man to vieno indelio uztekio menesiui nors gali is pirmo zvilksnio pasirodyti kad jo labai mazai yra bet jo labai mazai tereikia jis labai gerai pasiskirsto ant odos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amid @ 2008 12 19, 18:53)
Rugštis pagreitina odos raginio sluoksnio nusisluoksnevima kuris turi trukti 28dienas tai relai jei greičiau nusisluoksniuja tai visi procesai viksta greičiau tai ir senstam greičiau + dažnas naudojimas suplonina odą plona oda greičiau suglemba kol naudoji rugštį tai pablogejimu nesimato bet kai nustoji 2-3 mėn ir tada jau ojojoi
tiek to supratimo


mhm, bet probleminę odą, kurią reikia valyti, paprastai turi riebiaodės, na ar bent linkusią riebaluotis probleminėse vietose. ir įdomus dalykas tas, kad kur oda riebi, ji dažnai būna storesnė, be to, tokios odos savininkes neretai kamuoja hiperkeratozė. tai nemanau, kad parduotuvėse ar vaistinėse parduodamos kosmetikos priemonės su rūgštimi (o ne tos, kurias gali naudoti tik atitinkamus sertifikatus turintys specializuotose įstaigose dirbantys asmenys) labai jau sendintų rolleyes.gif kur kas labiau sendina UV spinduliai, ypač jei naudojant priemones su rūgštimis nenaudojamos priemonės apsisaugoti nuo UV spindulių ax.gif

o retinolio teigiamas poveikis raukšlėm naudojant išoriškai jau seniai įrodytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 12 20, 17:18)
mhm, bet probleminę odą, kurią reikia valyti, paprastai turi riebiaodės, na ar bent linkusią riebaluotis probleminėse vietose. ir įdomus dalykas tas, kad kur oda riebi, ji dažnai būna storesnė, be to, tokios odos savininkes neretai kamuoja hiperkeratozė. tai nemanau, kad parduotuvėse ar vaistinėse parduodamos kosmetikos priemonės su rūgštimi (o ne tos, kurias gali naudoti tik atitinkamus sertifikatus turintys specializuotose įstaigose dirbantys asmenys) labai jau sendintų  rolleyes.gif  kur kas labiau sendina UV spinduliai, ypač jei naudojant priemones su rūgštimis nenaudojamos priemonės apsisaugoti nuo UV spindulių  ax.gif

o retinolio teigiamas poveikis raukšlėm naudojant išoriškai jau seniai įrodytas smile.gif

ten sake del randu nuo spuogu...tikrai idomu reiks pabandyt
Atsakyti
beja merginos man teko lankytis pas rimta dermatologa ir kai jis manes paklause kokias as priemones naudoju nuo spuogu ir kai pradejau vardinti kad perku ivairiu firmu (na ta prasme prausiklius, tonikus, kremus, zele veidui ir taip toliau) tai jis pradejo is manes juoktis blush2.gif sake cia yra tipiska moteru klaida, kad jos nezinodomos kioks yra odos tipas, ir nuo ko kyla spuogai perka priemones ir pamato kad rezultatas nulis o pinigu isleidzia nemazai ax.gif pas mane buvo tokia problema kad spuogu berimas buvo ne tik ant veido bet labai stipriai berdavo ir nugara tai truko kantrybe tai teko nueiti pas ta dermatologa rolleyes.gif tai vat kas keisciausia kad jis pradejo klausineti apie mano menesiniu cikla pasijauciai kaip pas ginekologa atejus bet pasirodo dazniausia moteru beta tai hormonu sutrikimai tada ir prasideda berimai g.gif beja jeigu kam idomu galiu parasyti tuos klausimus palei kuriuos gali suprasti kad tavo spuogai kyla nuo harmonu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renalda1 @ 2008 12 21, 11:28)
beja merginos man teko lankytis pas rimta dermatologa ir kai jis manes paklause kokias as priemones naudoju nuo spuogu ir kai pradejau vardinti kad perku ivairiu firmu (na ta prasme prausiklius, tonikus, kremus, zele veidui ir taip toliau) tai jis pradejo is manes juoktis  blush2.gif sake cia yra tipiska moteru klaida, kad jos nezinodomos kioks yra odos tipas, ir nuo ko kyla spuogai perka priemones ir pamato kad rezultatas nulis o pinigu isleidzia nemazai ax.gif pas mane buvo tokia problema kad spuogu berimas buvo ne tik ant veido bet labai stipriai berdavo ir nugara tai truko kantrybe tai teko nueiti pas ta dermatologa rolleyes.gif tai vat kas keisciausia kad jis pradejo klausineti apie mano menesiniu cikla pasijauciai kaip pas ginekologa atejus bet pasirodo dazniausia moteru beta tai hormonu sutrikimai tada ir prasideda berimai g.gif beja jeigu kam idomu galiu parasyti tuos klausimus palei kuriuos gali suprasti kad tavo spuogai kyla nuo harmonu doh.gif



Nao jeigu spuogų priežastis - hormonai g.gif Ką tada daryt? Nejaugi vienintelė išeitis kontraceptikai? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2008 12 21, 14:13)
Nao jeigu spuogų priežastis - hormonai g.gif  Ką tada daryt? Nejaugi vienintelė išeitis kontraceptikai? doh.gif



na taip vienintele priemone tik kontraceptikai schmoll.gif beja yra kazkoks paradoksas kai nueini pas dermatologa jis nustato harmonu pakitima ir israso kontraceptiku tableciu dazniausiai kiek teko dometis tai nuo spuogu paplite Diane 35 o kai nueini pas ginekologe ji pasako kad tokius kontraceptikus tegali gerti puse metu nes pasirodo kad jie gan stipus g.gif na va ir nebezinai ka daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renalda1 @ 2008 12 21, 13:28)
beja jeigu kam idomu galiu parasyti tuos klausimus palei kuriuos gali suprasti kad tavo spuogai kyla nuo harmonu doh.gif

Parašykit 4u.gif
Atsakyti