Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif oho, na nieko sau kainytes doh.gif as siaip irgi mokejau 150 uz valyma, bet uz priemones 300 tai jau doh.gif na kad tik padetu, kitaip tai gaila ax.gif o matosi koks pagerejimas? liepe dar karta ateit? neparaudes veidelis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2007 12 21, 22:52)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  oho, na nieko sau kainytes  doh.gif  as siaip irgi mokejau 150 uz valyma, bet uz priemones 300 tai jau  doh.gif  na kad tik padetu, kitaip tai gaila  ax.gif  o matosi koks pagerejimas? liepe dar karta ateit? neparaudes veidelis?  ax.gif

jo, kainytes doh.gif bet ko tik nedarysi del saves ax.gif man uz tuos 350 lt isejo 3 priemones smile.gif is tikruju, mano nuostabai veidukas vos vos paraudes (nieko keisto, ten toks jausmas po pilingo, kad nebeliks tos odos visai schmoll.gif
siandie as patenkinta, kas bus rytoj, ir ar bus naudinga kosmetika, informuosiu ax.gif
Atsakyti
na stai jau gryzau po visu svenciu namo, apvaziavus gimines ax.gif siandien man skambino net ta kosmetologe kuri dare veido valyma, net pagalvojau, kad tycia paskambino, kad dar kartui uzsiregistruociau blush2.gif tai sausio pabaigoj vel eisu ir dar karta uzgarantavo kad toliau naudociau tuos kremukus kur dave, nes TIKRAI turi padeti blush2.gif siaip jau praejo dvi savaites po veido valymo, dvi savaites kaip naudoju tuos kremukus, bet vel pabere mane, nieks nepastebejo, kad veidelis svaresnis, tik paciai atrodo, kad maziua inkstiriuku tu, bet cia gal saviitaiga g.gif g.gif kaip tavo veidelis charizma?
Atsakyti
500Lt?! mega_shok.gif
Na, čia ne Vilniuj, bet veido valymą padaro man už 30 Lt. Kosmetika Christina. Kartais dar kokio kremuko duoda arba prausiklio.
Atsakyti
sveikute 4u.gif
zinok, nebuk tu kamikadze ir nelauk, kol "kada nors" ta stebuklinga kosmetika pades, jeigu nieko nepadejo per 2 savaites, tai reiskia, kad ji tau paprasciausia neinka, nes neduoda jokios naudos. mano nuomone yra tokia: jeigu nematai poveikio, kam naudoti? reikia ieskoti, kol surasi "savo". ax.gif
man ta pirkta kosmetika pradejo veikti ju po 2 dienu, jau pati maciau rezultatus, vienzoooo, as labai patenkinta ir kosmetika ir kosmetologes darbu thumbup.gif Todel siulyciau ir tau grieztai nelaukti nezinia ko, o tiesiog keisti ir kosmetologe, ir kosmetika, juk paciai nemalonu vaikscioti su tais spuogais doh.gif schmoll.gif nebutinai uri begti i kosmedija, tikrai manau, kad ir kitu geru kosmetologiu, kurios gali pasiulyti veiksmingas priemones ax.gif
p.s. vakar buvau vel kosmedijoj, liepe ateiti perziurai, tai padare procedura nedidele, moketi nereikejo, tokia pat darys ir rytoj ax.gif


QUOTE(nionia @ 2007 12 27, 22:49)
na stai jau gryzau po visu svenciu namo, apvaziavus gimines  ax.gif  siandien man skambino net ta kosmetologe kuri dare veido valyma, net pagalvojau, kad tycia paskambino, kad dar kartui uzsiregistruociau  blush2.gif  tai sausio pabaigoj vel eisu ir dar karta uzgarantavo kad toliau naudociau tuos kremukus kur dave, nes TIKRAI turi padeti  blush2.gif  siaip jau praejo dvi savaites po veido valymo, dvi savaites kaip naudoju tuos kremukus, bet  vel pabere mane, nieks nepastebejo, kad veidelis svaresnis, tik paciai atrodo, kad maziua inkstiriuku tu, bet cia gal saviitaiga  g.gif  g.gif  kaip tavo veidelis charizma?

Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2007 12 28, 00:02)
500Lt?!  mega_shok.gif
Na, čia ne Vilniuj, bet veido valymą padaro man už 30 Lt. Kosmetika Christina. Kartais dar kokio kremuko duoda arba prausiklio.


o kokiam mieste? Mat aš Pnvz dariausi irgi su christina, bet mokėjau 70 ar 80lt g.gif o už kitokį valymą, kur oda po jo šerpetoja virš 100lt ir dar reikėjo papildomo kremuko pirkt.. Pačia kosmetika ir rezultatu tai patenkinta esu, tik kad nebepatinka pati kosmetologė ir kainos didėja atrodo kiekvieną kartą, kai nueinu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2007 12 21, 22:49)
ka tik po apsilankymo pas Viktorija  ax.gif  sumokejau beveik 500 lt  blush2.gif  150 kainavo procedura (pavale veiduka, pavale su pilingu, padare chemini pilinga, uzdejo kauke), visa kita kainavo 3 priemones veidukui, ziuresime, koks bus poveikis  g.gif



500??? nu na fig...
As Klaipedoj SOTHYS SPA centre moku 70 Lt, apie 1.5 val. ji su manim uzsiima, dar visokiu megineliu duoda, kuriu kokiai savaitei uztenka). Einu kas 3-4 men. o uz 500 Lt nebent karta i metus galima sau leisti smile.gif
Atsakyti
as tai moku uz veido valyma 45lt cia kaune. o kokias proedurras jus dar darot be veido valymo?
Atsakyti
Sveikutes. Prisiskaiciau jusu forumo, ir uzsigeidziau eiti issivalyti savo veidelio. Neturiu labai didelliu problemu, taciau oda neatrodo svytinti, grazi, svelni, norisi ja atgaivint, istraukti visus nesvarumus, kurie susikaupe per visa mano gyvenima, nes nesu dariusi veido valymo. Gyvenu ne Lietuvoj, tai susiradau keleta grozio salonu kurie daro tas proceduras, taciau nelabai nutuokiu ka ten man darys. gal galit man tundrai paaiskint, kas tas kolagenas?
Gavau kupona i viena valyma: steam cleaning, skin toning spray, facial masage, ultra-stong leave in collagen serum, exfoliating to remove blackheads, shoulder masage, collagen mask.
Ar lietuviskas veido valymas kuri esate bandziusios irgi yra panasus i si? Kokia buna oda po sios proceduros?
Atsakyti
neissigaskite taip: 150 kainavo pati procedura (veido valymas, kaukes ir pan), o 350 kainavo kosmetika veido prieziurai (gelis, serumas ir dar vienas gelis ax.gif taip kad ne viskas ten taip blogai ir brangu, bet uztat, kas svarbiausia veiksminga thumbup.gif
p.s. uztat vakar sumokejau figaro 150 doh.gif doh.gif doh.gif uz makiaza (nors administratore sake, kai kainuos apie 60-70 litu g.gif ir tikrai buvo gaila tu pinigu, nes paarytas makiazas tikrai buvo ju nevertas verysad.gif
QUOTE(Lorana @ 2007 12 28, 23:14)
500??? nu na fig...
As Klaipedoj SOTHYS SPA centre moku 70 Lt, apie 1.5 val. ji su manim uzsiima, dar visokiu megineliu duoda, kuriu kokiai savaitei uztenka). Einu kas 3-4 men. o uz 500 Lt nebent karta i metus galima sau leisti smile.gif


Papildyta:
p.s. kitam salone man irgi dare su SOTHYS, kainavo panasiai apie 60-70 litu, bet...jokios naudos schmoll.gif nors sothys turiu drekinancia kauke namie ir "prancuziska pilinga", gal ir nieko blush2.gif bet nelabai veiksminga ax.gif
Atsakyti
nu tai nereikia eiti į skambių pavadinimų salonus, ten kainos žiaurios
Atsakyti
is tikruju manau, kad nereikia vadovautis tuo, kad neisiu i skambiu pavadinimu salonus, nes dideles kainos g.gif manau, kad svarbiausia susirasti kosmetologe ir priemones, kurios tau tinka ir daro teigiama poveiki musu odytems thumbup.gif
Atsakyti