Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

QUOTE(julya @ 2009 03 18, 16:10)
na ten daro su darphin kosmetika. o jezau dare tai viska, vale tepe ,vale tepe  biggrin.gif  kaukes,sveitimai... dare daugiau negu valanda tikrai super. va jau beveik savaite praejo nuo valymo oda tikrai niekada gyvenime geriau neatrode pas mane kaip dabar. meginuku pilna gavau dar  bigsmile.gif  seip tai labai brangi ta Darphin kosmetika bet tiesiog isimylejau ja... thumbup.gif

Kokia kaina valymo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 06 25, 21:49)
Kokia kaina valymo?  g.gif



120lt. bet dabar 30proc. nuolaida tai berods 84lt gaunasi. rytoj vel uzsirasysiu kitai savaitei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 25, 23:10)
120lt. bet dabar 30proc. nuolaida tai berods 84lt gaunasi. rytoj vel uzsirasysiu kitai savaitei  smile.gif

O kokia Jūsų oda?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 06 25, 23:12)
O kokia Jūsų oda?



na mano labai riebi T zona, daug inkstiru labai verysad.gif seip problematiska oda turiu, priemones tinka ne betkokios, naudoju priemones su AHA rugstimis(mazas ju kiekis) tai po ju oda atsigauna,beveik visos kitos priemones -tik pinigai i bala ismesti unsure.gif Darphin kosmetika,su kuria man dare valyma labai tiko, duoda meginuku kuriu uztenka 1-2sav. . pirkti deja man per brangu ta kosmetika, pvz. 30ml serumas link 300lt kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 25, 22:30)
na mano labai riebi T zona, daug inkstiru labai  verysad.gif  seip problematiska oda turiu, priemones tinka ne betkokios, naudoju priemones su AHA rugstimis(mazas ju kiekis) tai  po ju oda atsigauna,beveik visos kitos priemones -tik pinigai i bala ismesti  unsure.gif  Darphin kosmetika,su kuria man dare valyma labai tiko, duoda meginuku  kuriu uztenka 1-2sav. . pirkti deja man per brangu ta kosmetika, pvz. 30ml serumas link 300lt kainuoja  doh.gif


inkštirams naudingiau BHA, o ne AHA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 25, 20:39)
kokia kainyte buvo jei nepaslaptis? kaip daro ta mechanini valyma?  g.gif


Mokejau 90Lt. Stai taip buvo apibudinta procedura, kuriai uzsirasiau:
GATINEAU VEIDO PROCEDŪROS
Veido valymas
Nuvalo odos viršutinį slouksnį nuo mirusių ląstelių, išvalo poras, skatina odos regeneraciją, skaistina odą. Reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.
Procedūros metu naudojamas pylingas, dezinkrustacinė formulė bei valomoji kaukė. rolleyes.gif

Pasake, kad uzsikimse porai, tai teko paspaudineti inkstirus. Tai ir vadina mechaniniu valymu! Jau praejo 2sav po valymo, as dar vis dziaugiuos gautu rezultatu, pagrazejo odele, lygesne pasidare! smile.gif
Atsakyti
man asmenisa padejo veido valymas dariausi kas puse metu keturis kartus tai tikrai padejo,o gal isaugau is spuogu g.gif
Atsakyti
sveikutės, gal galite rekomenduoti gerą kosmetologę Klaipėdoje? maniškė nebedirba salone, kur anksčiau darydavaus veido valymą sad.gif
Atsakyti
Gal kuri nors darėtės veido valymą Sugiharos g. esančiame centre? Man ten labai patogu būtų, nes netoli gyvenu, tik nežinau, kaip ten procedūrų kokybė.
Atsakyti
Bent man padėjo veido valymas su vaisių rūgštimis ir dermatologės rekomenduotos kosmetikos naudojimas. "Rūgštiniai pilingai - tikras atradimas paaugliams, kadangi glikolinės rūgšties preparatai - galinga priemonė jaunatviniams spuogams gydyti. Naudojant glikolinę rūgštį, galima išvengti kosmetinių defektų (randų, dėmių) atsiradimo."
Atsakyti
Ketinu greitu laiku darytis veido valyma. Pirma karta, tai nerimauju siek tiek... unsure.gif Kad nepakenkciau odai.
Atsakyti
Aš vieną kartą dariaus ir prasikeikiau. Daugiau niekada nedarysiu. Iki tol buvo viskas ok, o poto kažkoks košmaras dėjosi. Taip išbėrė, kankinausi ir kovojau pusmetį. Dabar liko daug dėmių ant veido, kaip randelių tokių. Sualergizavo, o dar gal nekokybiškai atliko. Bet nervų suėdė...
Atsakyti