Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(dorme @ 2011 02 21, 15:31)
na as suslaukiau pirmojo berniuko o pastojau paskutine menesiniu diena( darem tiksliau). tavat dabar noretusi mergaites kazi kaip cia atitaikius 4u.gif

Darykite po menesiniu praejus mazdaug savaitei,na kad spetumete iki ovuliacijos,nes po ovuliacijos buna berniukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 02 15, 20:56)
jei norit mergaites reikia myletis 3-4 dienas pries O  4u.gif As vaiku dar neplanuoju bet ir nesisaugom,o kadangi tiesiog trokstu mergytes tai vyra prisileidziu pirmoje ciklo puseje iki ovuliacijos  biggrin.gif kad jei jau butu netyciukas tai malonus  wub.gif O gale menesio saugomes,kad netyc neuzkibtu berniukas  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif panaši situacija ir numatoma biggrin.gif Jau laukiu nesulaukiu to malonumo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Latvė @ 2011 01 30, 21:32)
Mano brolio zmona alpsta del mergaites 2 berniukus turi ,db prisiskaite visokiu prietaru plovimu su rugstele ar sarmu ,na visokiu tokiu,o ir 3 berniukas gime biggrin.gif as manau ,kad bus taip kaip turi buti ir nieko cia nepakeisi smile.gif  smile.gif  smile.gif  4u.gif



Tikrai taip as irgi taip manau, kad jau kaip bus nieko nepakeisi... Kvailai man atrodo tie visi skaiciavimai, prietarai, kad gimtu butent mergaite ar berniukas. Jus planuojat Dievulis juokiasi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Patys lyties neplanuojame. Bet kazkada esu skaiciusi apie teorija, kad lengviau uzmegzti viena ar kita lyti, kai menulis yra tam tikrame zodiako zenkle. Man visi tokie speliojimai tai kaip zaidimas, bet du kartus sutapo. Tik neaisku kaip reiktu interpretuoti tai - kada vyksta ovuliacija ar kada pasimylima. Jeigu kam idomu, tai menulio kalendoriu galima rasticia.

Vyriski yra Ugnies (Avinas, Liutas, Saulys) ir Oro (Dvyniai, Svarstykles, Vandenis) zenklai. Moteriski, pasyvus - Zemes (Mergele, Jautis, Oziaragis) ir Vandens (Skorpionas, Zuvys, Vezys).
Atsakyti
QUOTE(Miklioji @ 2011 02 01, 18:37)
Mano berniukas buvo planuotas be galo, be krašto. Per medaus mėnesį kaip tik buvo tos pačios pačiausios vaisingos dienos - na ir pasitvirtino tas metodas. Manau, kad jis vienas tiksliausių. Dabar noriu mergaitės ir nežinau, ar reikia po O, ar prieš O. Mano draugės, kurios pastojo netyčia, aiškina, kad visos beveik iškart po mėnesinių mylėjosi, ko rezultatas nuostabios mergytės  g.gif


Būtent iki O didesnė tikimybė užkibti mergytėms biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky Cloud: 09 gegužės 2011 - 05:50
Sveikos planuotojos ir mamytės rolleyes.gif jungiuosi ir aš į jūsų būrį, nes su vyru planuojame pirmagymį 4u.gif be abejo, kaip ir visos svarbiausia norime sveiko vaikiuko, bet aš svajoju apie dukrytę blush2.gif
Pamenu universitete turėjau psichofiziologijos discipliną, tai dėstytojui labai patiko diskutuoti reprodukcijos tema doh.gif labai įdomių teorijų pripasakojo apie vaikelio lyties pasirinkimą biggrin.gif jis siūlė siekiant susilaukti sūnaus prieš imantis proceso pašaldyti vyro giminės riešutėlius, nes atseit vyriškieji spermatozoidai tada greičiau lekia į tikslą lotuliukas.gif o norint dukrytės reikėtų atvirkščio proceso g.gif pamenu tada vyras juokėsi, kad mums reikės vaikiuką pradėti pirtyje, kad susilauktume dukrytės thumbup.gif
Atsakyti
sveikos planuotojos


mes va irgi po truputi planuojam antra beibi aptureti. labai norisi berniuko -na kad butu "idealu" Dukryte ir sunelis lotuliukas.gif

kelias skaičiuokles paziurejau tai mum žada šiais metais berniuką, visais šiais metais. o kas juokingiausia kad pagal gimimo metus pradedant musu pirmaji vaiką, draugė prognozavo mums dukrytę. smile.gif Taipo ir gavosi. Nors dukrytė isikabino paskutinėmis vaisingomis dienomis. O kartais neturejo berniukas??? rolleyes.gif

Na labai norim sūnelio. Pažiuresim kas gausis. Tiesa- ta skaičiuoklė, kur supermamos pagr. psl. bent mums buvo laaabai tiksli (aišku tai sužinojau dukrytei gimus doh.gif ). Štai radau tokia pat http://www.babyhopes...n-calendar.html drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nightmoon: 11 gegužės 2011 - 10:15
Manau, kad jei kam sutapo tai tik sutapimas, jug net medikai sako, kad vaikelio lytis priklauso tik nuo vyro, tai kaip suprasti tą dalyką preiš ar po, jei nuo mūsų niekas nepriklauso? g.gif Beje, mes irgi norim mergaitės, bet bijau, kad netektų su dar vienu vaikinu apsigyventi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jočienė: 13 gegužės 2011 - 21:03
Planuojam pirmagimį wub.gif viskas dar labai šviežia, ir jau savaitgalį, per vaisingiausias dienas ėmėmės darbų. Labiau norėčiau berniuko, bet pasamonėj vien tik mergaitiški vardai kirba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jočienė @ 2011 05 13, 22:01)
Manau, kad jei kam sutapo tai tik sutapimas, jug net medikai sako, kad vaikelio lytis priklauso tik nuo vyro, tai kaip suprasti tą dalyką preiš ar po, jei nuo mūsų niekas nepriklauso? g.gif Beje, mes irgi norim mergaitės, bet bijau, kad netektų su dar vienu vaikinu apsigyventi  doh.gif  biggrin.gif



Va sita tai ir as girdejau, kad vaikelio lytis priklauso nuo vyro, bet ne nuo moters, man todel ir keista kaip cia daugelis planuojanciuju ir lyti gali apskaiciuoti, kada mergaites, kada berniukai gali buti... g.gif ax.gif
Atsakyti
Esu skaičius, kad vyrams reikia daugiau valgyti žuvies, kad gimtų berniukas.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 05 16, 12:45)
Esu skaičius, kad vyrams reikia daugiau valgyti žuvies, kad gimtų berniukas.



Na is pazystamu, draugu rato, tai dauguma vyru mesos megejai, ne zuvies, pas visu gime berniukai. biggrin.gif
Atsakyti