Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(Luki @ 2011 06 16, 18:37)
10 dienų iki O mylėjomės kas antrą - trečią dieną, viliuos, kad X laukė jau nukeliavę kiaušintakyje per tas dienas ir Y nespėjo atlėkt  ax.gif  blush2.gif

O cia idomi taktika g.gif Tik mazas niunsas-jie islieka gyvybingi 2-3 paras todel kazka nulemti galejo tik priespaskutinis ir paskutinis kartas darymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 06 19, 19:02)
O cia idomi taktika  g.gif  Tik mazas niunsas-jie islieka gyvybingi 2-3 paras todel kazka nulemti galejo tik priespaskutinis ir paskutinis kartas darymo  biggrin.gif


Gyvybingi išlieka iki 6 parų.
O 10 dienų iki O man jau reikalingos pradėt padirbėt blush2.gif , nes ciklas labai nereguliarus. Aš niekad nežinau kada bus O. Tik testai ir temperatūros matavimas padeda nustatyti ovuliaciją.
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2008 04 12, 23:16)
merginos radau ta formules aprasyma  ax.gif

Formulė: 49-A+19+M, kur:
A - Tavo amzhius kai pastojai
M - pastojimo menesis (nr.)
Jei gaunasi lyginis skaichius - mergyte!
Jei nelyginis - berniukas!

Na, kadangi as vaiku neturiu tai ziurejau pagal mama ir snipstas, visiska netiesa  schmoll.gif

sitas budas man abiems atitiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 06 22, 23:29)
sitas budas man abiems atitiko biggrin.gif

Laukiuosi berniuko,pagal formule- mergaite doh.gif jei netureciau aiskios UG nuotraukos su Jo kiausiukais ir ....,pradeciau abejoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lily2010 @ 2011 06 23, 03:41)
Laukiuosi berniuko,pagal formule- mergaite  doh.gif jei netureciau aiskios UG nuotraukos su Jo kiausiukais ir ....,pradeciau abejoti biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Daktarai gana dažnai klysta,tad nereikia nusiteikti iš anksto.Pažystu mamų kurioms iki paskutinės minutės buvo sakoma kad gims vienos lyties vaikutis o gimė kitos -ir ką??negi mamai dabar jo nemylėti ,bet buna ir tokių kuriems buna lengvas šokas kai superka rožinius vežimus drabužius ir žaislus o gimsta berniukas.
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 06 22, 23:29)
sitas budas man abiems atitiko biggrin.gif


blink.gif neįtikėtina, iš neturėjimo ką veikti, apskaičiavau visų draugių ir giminaičių vaikus, viskas sutapo blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Birmania @ 2011 06 23, 10:06)
negi mamai dabar jo nemylėti


Aišku, kad mylės kas ir kaip bebūtų. Bet ir noras turėti tam tikros lyties vaikiuką irgi manau normalu. Mano kaimynė ką tik trečią berną pagimdė, 4 vyrai šeimoje doh.gif ir kaip čia mergaitės nenorėtum blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 06 23, 15:32)
blink.gif  neįtikėtina, iš neturėjimo ką veikti, apskaičiavau visų draugių ir giminaičių vaikus, viskas sutapo  blink.gif

man nesutapo, turėjau pagal skaičiavimą gimdyt berniuką, o turiu nuostabią mergytę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 06 23, 15:38)
man nesutapo, turėjau pagal skaičiavimą gimdyt berniuką, o turiu nuostabią mergytę  biggrin.gif


Tai labai gerai, neturėtų būti šventų taisyklių, kurios galiotų visoms be išimties 4u.gif O gal Jūsų kraujo grupė minusinė? Tuomet sako visi apskaičiavimai būna atvirkščiai hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 23 birželio 2011 - 14:47
QUOTE(robkytexex @ 2011 06 23, 15:46)
Tai labai gerai, neturėtų būti šventų taisyklių, kurios galiotų visoms be išimties  4u.gif  O gal Jūsų kraujo grupė minusinė? Tuomet sako visi apskaičiavimai būna atvirkščiai  hihihi.gif

nu kad ne, abu pliusiniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luki @ 2011 06 19, 20:59)
Gyvybingi išlieka iki 6 parų.
O 10 dienų iki O man jau reikalingos pradėt padirbėt  blush2.gif , nes ciklas labai nereguliarus. Aš niekad nežinau kada bus O. Tik testai ir temperatūros matavimas padeda nustatyti ovuliaciją.

Jei iki 6 paru gyventu,tada metodas myletis 2-3d pries O norint pagaminti mergaite butu visiskai netikslingas...O as tik siuo metodu ir tikiu kolkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 06 24, 19:10)
Jei iki 6 paru gyventu,tada metodas myletis 2-3d pries O norint pagaminti mergaite butu visiskai netikslingas...O as tik siuo metodu ir tikiu kolkas  smile.gif

kiek buna gyvybingi uodeguotieji spermoje labai priklauso nuo vyriskio spermos rodikliu. Vieno vyriskio gal 7 paras nezus uodeguotieji, o kito ir 2 paru neisgyvens. Labai jau skirtingai 4u.gif
Atsakyti