Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

4u.gif Žinot ir aš tom lentelėm visokiom netikiu - man rodė berniuką, turiu mergytę (kuo nepaprastai džiaugiuos) ir šiaip planuok neplanavęs - vaikelio lytis nuo vyro priklauso ir kasbus - vienas Dievas težino... lotuliukas.gif
Atsakyti
seip viskas priklauso nuo vyro, bet..., pvz moters ph gali skirtis, taip kad isgyvenamumas vienokiu ir kitokiu spermiuku skiriasi, sako buna kad kartais moters organizmas tam tikros nepriima, bet aisku cia tik seip pamastymai g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigullka @ 2011 09 09, 07:30)
4u.gif Žinot ir aš tom lentelėm visokiom netikiu - man rodė berniuką, turiu mergytę (kuo nepaprastai džiaugiuos) ir šiaip planuok neplanavęs - vaikelio lytis nuo vyro priklauso ir kasbus - vienas Dievas težino... lotuliukas.gif

ir as netikiu drinks_cheers.gif , viskas nuo vyro priklauso... 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo vaiko lytis atsitiktinumo reikalas o ne skaiciavimu, nes taip ar taip lyti lemia koks tevelio plaukikas daplauks pirmas su X ar su Y smile.gif

Cia jei kam idomu (arba jei kas nezinot): http://www.arzinai.l...uso-vaiko-lytis

Atsakyti
QUOTE(ama3 @ 2011 09 02, 15:40)
Man sutapo biggrin.gif

Pagal sia lentele zinau bent 10 mamyciu,kurioms sutapo,aisku zurejome del idomumo, jau po visko. 4u.gif
Atsakyti
Stoju i eile berniuko ax.gif

O pagal kokias lenteles skaiciuojat? Neradau koncentruotos info... Visos temutes neperskaitysiu unsure.gif blush2.gif

Nzn, gal jau buvo, Semetos komentaras:

Patarimai moterims, trokštančioms berniuko:
* Prieš lytinį aktą apsiplaukite silpnu šarminiu tirpalu (šaukštelis sodos stiklinei vandens), nes šarminė terpė sulėtina X spermatozoidų judėjimą.
* Kuo ilgiau nesantykiaukite, nes nesantykiaujant didėja vyro spermos kiekis, o kuo daugiau spermos, tuo daugiau vyriškų spermatozoidų.
* Santykiaukite per ovuliaciją.
* Pasistenkite kartu patirti orgazmą.

Tiesa? rolleyes.gif

Nes man uosviene bruka, kad ne ji viena patikrinus, jog berniukai pries menesines daromi doh.gif Db negaliu suklyst, jei Semetos metodas nepades (nes ten per ovuliacija raso), tai uzgraus doh.gif Juokauju lotuliukas.gif Bet vis delto noreciau nesuklysti rolleyes.gif
Atsakyti
o jezau, dar nemaciau tiek daug visokiu na issireiksiu taip... nesamoniu...netikiu, kad galima susiorganizuoti lyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif reiketu tikrai daugiau pasiskaityti..
Kuo ilgiau nesantykiaukite, nes nesantykiaujant didėja vyro spermos kiekis, o kuo daugiau spermos, tuo daugiau vyriškų spermatozoidų. bet va dar tokio nebuvau girdejusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o cia kaip istyre??? ir kas ??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Būsimo vaiko lyties planavimas grindžiamas teisingu (ovuliacijos dienos atžvilgiu) lytinio akto dienos parinkimu. Teorija liudija, kad spermatozoidai "moteriškų genų nešėjai" yra gyvybingesni ir ilgiau gyvena, kaip tuo tarpu spermatozoidai "vyriškų genų nešėjai" trumpiau gyvena, bet yra žymiai judresni. Kaip taisyklė, šių spermatozoidų "gyvenimo" trukmė neviršija 1 paros. Iš to seka, kad lytinis aktas ovuliacijos dieną padidina berniuko gimimo tikimybę, o 2-3 dienos prieš ovuliaciją, mergaitės. Bendrai tariant, kuo lytinio akto diena artimesnė ovuliacijos dienai, tuo berniuko gimimo tikimybė didesnė
Atsakyti
QUOTE(Ozito @ 2011 10 09, 06:19)
Būsimo vaiko lyties planavimas grindžiamas teisingu (ovuliacijos dienos atžvilgiu) lytinio akto dienos parinkimu. Teorija liudija, kad spermatozoidai "moteriškų genų dieną padidina berniuko gimimo tikimybę, o 2-3 dienos prieš ovuliaciją, mergaitės. Bendrai tariant, kuo lytinio akto diena artimesnė ovuliacijos dienai, tuo berniuko gimimo tikimybė didesnė

aisku nesu 100% isitiknusi,bet man berniukas gime po santykiu ovuliacijos diena,o mergyte pasikvietem pora dienu pries ovuliacija.taigi manau man si teorija vienintele pasitvirtino,nes kiek daugiau dariausi ivairiu lenteliu ir skaiciavimu tai daugiau ne vienas tiksliai nepataike smile.gif
Atsakyti
Man išbūrė berną lapkričio-kovo mėn, bandysiu gaudyt ovuliaciją ax.gif
Atsakyti
kai gyme duktyte tai pagal lenteles lyties pasirinkimo tikrai turejo buti mergyte. Ir nežinia tikėti ar ne smile.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=ilgakojuke,2011 10 06, 23:46]
Stoju i eile berniuko ax.gif

O pagal kokias lenteles skaiciuojat? Neradau koncentruotos info... Visos temutes neperskaitysiu unsure.gif blush2.gif

mes irgi lb noretume sesutei broliuko, jau uzsisakem tik nezinom tiksliai ka biggrin.gif stengemes kuo arciau ovuliacijos, kai jau nustatys ir zinosiu parasysiu ar tai kazkiek veikai ar ne biggrin.gif . nes dakteres klausiau tai ji man kaip uzprogramuota atsakė : viskas tik nuo vyro priklauso ir moteris cia bejege smile.gif o del visokiu prietaru teoriju ir skaiciavimu kad ir tyrimu darytu juk visur viskas taip individualu, ziurekit vienur raso sperma gyvybinga tik 2-3 paras kitur raso moksliniai straipsniai kad net iki 9 dienu, as tikiu nes pati su mertgyte pastojau po menesiniu iskart, tai spermiukai islauke savo laiko. vienos pastoja po menesiniu ir sulaukia vistiek berniuku , kitos per ovuliacija ir sugeba mergyte sugaut ax.gif , kitu stiprus moteriski kitu labiau vyriski, treciu vienodai gal abu, taigi is kitos puses planuok planaves o bus kaip tures but 4u.gif
Atsakyti