Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ugniukė
SENA TEMA
Dalinamės toliau informacija smartass.gif
Tik.... greičiausiai ji tėra tik informacija... planuok neplanavęs, kaip pasakytų kelios SM senbuvės, turinčios būrelį žavių sūnelių mirksiukas.gif
Taigi svajokim, planuokim, bandykim, bet žinokim, kad variantai gali būti du flirt.gif hi.gif , bet kuriuo atveju nusiteikim tam, ir mylėkim, mylėkim, mylėkim augančią savyje gyvybę nestuke.gif.

user posted image

Nepamirškime, jau vien tai, kad galime turėti vaikutį, yra labai didelis stebuklas mirksiukas.gif Taigi planuokim, kažkas iš aukščiau pakoreguos mūsų planus biggrin.gif
user posted image
luckyme
skaiciau jusu kitas temeles su visom lentelem skaiciavimais ir tt 4u.gif pagal viska turetu but mergyte,tikekimes kad taip ir bus wub.gif
estella
QUOTE(Ugniukė @ 2007 12 25, 20:07)
user posted image
*

tikra Dievo dovanėlė wub.gif wub.gif wub.gif
Karčiama
pagal visus testus, lenteles, turėtume susilaukt sūnaus, kol kas jį ir gydytoja pranašauja. žiūrėsim kaip čia bus iš tikro cool.gif
Evlin
QUOTE(auruciukasss @ 2007 12 26, 13:47)
skaiciau jusu kitas temeles su visom lentelem skaiciavimais ir tt 4u.gif pagal viska turetu but mergyte,tikekimes kad taip ir bus wub.gif
*

man irgi rodo mergyte o kaip as jos noreciau ax.gif
Neryte
O as dabar visai noreciau berniuko,nagi berniuku mamos,patarkit bigsmile.gif
Ugniukė
QUOTE(Neryte @ 2008 01 21, 11:39)
O as dabar visai noreciau berniuko,nagi berniuku mamos,patarkit  bigsmile.gif
*

daugumai gaunas tiksliai per O ( man irgi biggrin.gif). Tai reik ciklo viduryje darbuotis kasdien lotuliukas.gif
Olaiva
QUOTE(Neryte @ 2008 01 21, 11:39)
O as dabar visai noreciau berniuko,nagi berniuku mamos,patarkit  bigsmile.gif
*

tikrai,kad per pacia obuoliacija,kaip as vadinu,gaunasi berniukai mirksiukas.gif o mes dabar mergyte planuojam,o kas gausis,tai bus viskas labai gerai thumbup.gif
Vilytshiukė
Sveikutės,
Gal galėtumėte priminti kaip ten yra su tuo metodu, kai vaiko lytis nustatoma pagal tėvų amžių? Ar tėčio, ar mamytės metai turi dalintis iš 4? Kiek prisimenu, tai lyg ir mamos iš 3, o tėčio iš 4. Ar ne taip? 4u.gif lotuliukas.gif
Evlin
QUOTE(Vilytshiukė @ 2008 01 22, 20:46)
Sveikutės,
Gal galėtumėte priminti kaip ten yra su tuo metodu, kai vaiko lytis nustatoma pagal tėvų amžių? Ar tėčio, ar mamytės metai turi dalintis iš 4? Kiek prisimenu, tai lyg ir mamos iš 3, o tėčio iš 4. Ar ne taip?  4u.gif  lotuliukas.gif
*

tikrai taip drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Unregistered
Dar vienas faktelis naujai atidarytoje temoje drinks_cheers.gif (oj, kaip seniai jau čia buvau - senesnės temos pradžioje rolleyes.gif ir viduryje tongue.gif ):

Italijos mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, daugiausia berniukų hi.gif yra pradedama rudenį, mergaičių flirt.gif - pavasarį. Ekspertai mano, kad tuo pasirūpino pati Motulė Gamta. Kadangi naujagimiai berniukai būna gležnesni ir silpnesni nei mergaitės, jie gimsta šiltesniu metų laiku, kai oro sąlygos palankesnės ir tikimybė išgyventi pati didžiausia. g.gif

Nežinau, kiek tiesos tongue.gif , o ir info šaltinis toks labai jau g.gif... Atradau vartydama seną Cosmopolitaną ax.gif .
Niugi, bet gal kas planuodamas ir tai įtrauks į planus biggrin.gif .
Delija
QUOTE(gitap @ 2008 01 30, 21:39)
Dar vienas faktelis naujai atidarytoje temoje drinks_cheers.gif (oj, kaip seniai jau čia buvau - senesnės temos pradžioje rolleyes.gif ir viduryje tongue.gif ):

Italijos mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, daugiausia berniukų hi.gif yra pradedama rudenį, mergaičių flirt.gif - pavasarį. Ekspertai mano, kad tuo pasirūpino pati Motulė Gamta. Kadangi naujagimiai berniukai būna gležnesni ir silpnesni nei mergaitės, jie gimsta šiltesniu metų laiku, kai oro sąlygos palankesnės ir tikimybė išgyventi pati didžiausia. g.gif

Nežinau, kiek tiesos tongue.gif , o ir info šaltinis toks labai jau g.gif... Atradau vartydama seną Cosmopolitaną ax.gif .
*

Tiesos 0... Mano abi paneles pagamintos rudeni biggrin.gif
Katusik
nežinau, tiesa ar mitas, bet vienam žurnale skaičiau gana garsaus mokslininko pasisakymą, neva būsimo vaiko lytis gali priklausyti nuo to, kiek laiko iki pastojimo nebuvo smileysex.gif

tipo, jeigu vyras turi didesnę nei 1,5 mėn. petrauka (JOKIOS ejakuliacijos, jokios masturbacijos, jokios sekso), tai kažkas atsitinka vyriškai chromosomai - ji beveik išnyksta, tad tikimybė susilaukti mergaitės yra beveik 99 proc.

turiu kelis pažįstamus, kurie pasigimdė dukras. kai kurie iš jų prisipažino, kad iki TO karto, kai jų damos pastojo, laaaaabai ilgai neturėjo lytinių santykių mirksiukas.gif
Unregistered
QUOTE(Delija @ 2008 01 30, 21:50)
*

O kodėl taip kategoriškai? lotuliukas.gif Juk išimčių visuomet būna mirksiukas.gif . Beto, ir sakoma, kad "daugiausia" biggrin.gif ...
Neryte
*

Ir maniskes rudeni lotuliukas.gif
Ugniukė
QUOTE(Katusik @ 2008 01 30, 22:55)
nežinau, tiesa ar mitas, bet vienam žurnale skaičiau gana garsaus mokslininko pasisakymą, neva būsimo vaiko lytis gali priklausyti nuo to, kiek laiko iki pastojimo nebuvo smileysex.gif

tipo, jeigu vyras turi didesnę nei 1,5 mėn. petrauka (JOKIOS ejakuliacijos, jokios masturbacijos, jokios sekso), tai kažkas atsitinka vyriškai chromosomai - ji beveik išnyksta, tad tikimybė susilaukti mergaitės yra beveik 99 proc.

turiu kelis pažįstamus, kurie pasigimdė dukras. kai kurie iš jų prisipažino, kad iki TO karto, kai jų damos pastojo, laaaaabai ilgai neturėjo lytinių santykių  mirksiukas.gif
*

Aš irgi esu apie tai girdėjusi, viena pažįstama pasakojo, kaip jos pusseserė vyrui "nedavė" visą mėnesį, ir .... susilaukė mergytės smile.gif Bet greičiausiai sutapimas, nors... g.gif
Rasosmama
QUOTE(gitap @ 2008 01 30, 22:39)

*

O gal ir pasitvirtina sis faktas. As ir mano drauge pradejom savo berniukus rudeni, o kitos dvi pazystamos savo mergaites pavasati. Gal ir sutapimas, bet vilties yra, kad tai itakoja. mirksiukas.gif
Katusik
QUOTE(Rasosmama @ 2008 01 31, 16:58)
As ir mano drauge pradejom savo berniukus rudeni, o kitos dvi pazystamos savo mergaites pavasati.
*

o tai ko tada tikėtis toms, kurios pastoja vasarą ir žiemą? g.gif mirksiukas.gif
Rola
QUOTE(Katusik @ 2008 01 31, 21:48)
o tai ko tada tikėtis toms, kurios pastoja vasarą ir žiemą?  g.gif  mirksiukas.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
grange
QUOTE(Katusik @ 2008 01 31, 20:48)
o tai ko tada tikėtis toms, kurios pastoja vasarą ir žiemą?  g.gif  mirksiukas.gif
*

dvynukų lotuliukas.gif
Unregistered
Arba berniuko, arba mergaitės lotuliukas.gif tongue.gif .
spaliuxe
labas.

Gal galit placiau paaskin apie tuos skaiciavimus,kur amziu dalint reikia,

jei mano dalinasi is 3,o vyro is 4,ir dar padalinus mano ir vyro skaiciai vienosi ka visa tai reiskia? blink.gif lotuliukas.gif

4u.gif
Papildyta:
ne vienosi o vienodi ax.gif
Evlin
QUOTE(spaliuxe @ 2008 02 01, 09:19)
labas.

jei mano dalinasi is 3,o vyro is 4,ir dar padalinus mano ir vyro skaiciai vienosi ka visa tai reiskia? blink.gif  lotuliukas.gif

4u.gif
*

tai reiskia kad tikimybe vienoda, tiek mergaites tiek berniuko mirksiukas.gif
Klajokle
QUOTE(Katusik @ 2008 01 30, 20:55)

turiu kelis pažįstamus, kurie pasigimdė dukras. kai kurie iš jų prisipažino, kad iki TO karto, kai jų damos pastojo, laaaaabai ilgai neturėjo lytinių santykių  mirksiukas.gif
*

Tai norint berniuko reikia kuo dazniau vyrui nuleist... bigsmile.gif Reiks turet omeny mirksiukas.gif
Tik va as atvirksciai girdejau doh.gif Tipo po ilgo susilaikymo berniukai gimsta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Katusik @ 2008 01 31, 18:48)
*

Dvynuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
O kaip jums ta formule 49+A+19+M ?Ar atitinka pagal ja vaiko lytis?mano pirmosios tai atitinka... bigsmile.gif Paskaiciavau,pagal savo planus ateiciai, tai tureciau susilaukt berniuko thumbup.gif
Aiva.
o kokia cia formule? pirma karta matau g.gif
ausrytyja
QUOTE(Aiva. @ 2008 02 01, 15:12)
o kokia cia formule? pirma karta matau g.gif
*

jei galima, paaiškink šią formulę ax.gif
MALUMA
QUOTE(ausrytyja @ 2008 02 07, 20:14)
jei galima, paaiškink šią formulę  ax.gif
*

sveikutes mergaiciukes 4u.gif nepasitikekit iv. lentelem,skaiciavimais ir bla bla bla jei tikrai labai mergyciu norit blush2.gif
as apie tai 5 metus info rinkau viska pritaikiau ir auginu 3 berniuka blush2.gif tiesa pirmi du neplanuoti blush2.gif
tad reiktu kitu priemoniu g.gif
uzsukit i tema turiu 3 berniukus... ten parasyta issamiau blush2.gif
Giedruttte
noretume dabar mergytes... bet kaip gausis taip... nelabai as tikiu, kad nuo ko nors, apart vyro, priklauso kas gausis.. ax.gif
ezra
QUOTE(Ugniukė @ 2008 01 31, 11:57)
Aš irgi esu apie tai girdėjusi, viena pažįstama pasakojo, kaip jos pusseserė vyrui "nedavė" visą mėnesį, ir .... susilaukė mergytės smile.gif Bet greičiausiai sutapimas, nors... g.gif
*

Nesakyčiau, nes būtent tokiu pat principu aš turiu dukrytę. smile.gif
Ugniukė
QUOTE(ezra @ 2008 02 26, 11:44)
Nesakyčiau, nes būtent tokiu pat principu aš turiu dukrytę. smile.gif
*

biggrin.gif Smagu biggrin.gif O pradėjot prieš ar per Ovuliaciją? ax.gif
Egipta
QUOTE(spaliuxe @ 2008 02 01, 09:20)
labas.

jei mano dalinasi is 3,o vyro is 4,ir dar padalinus mano ir vyro skaiciai vienosi ka visa tai reiskia? blink.gif  lotuliukas.gif

4u.gif
Papildyta:
ne vienosi o vienodi  ax.gif
*

Tada reik ziureti i gimimo menesi, diena ir vakelio pradejimo menesi mirksiukas.gif
conve®se
Sveikutes, nutilus sita temele kazko, o sakyciau gana naudinga yra smile.gif tai va, as visada svajojau apie mergyte, bet mano vyras, maciau noretu berniuko, tai sakau, pirma vaikeli reiketu gal pagal jo norus susiorganizuoti smile.gif Tai kaip sakykit susiorganizuoti berniuka, nes patarimu daug cia pas jus, bet jie visi tokie skirtingi smile.gif
AiNi
QUOTE(blondynka @ 2008 03 26, 12:39)
Sveikutes, nutilus sita temele kazko, o sakyciau gana naudinga yra smile.gif tai va, as visada svajojau apie mergyte, bet mano vyras, maciau noretu berniuko, tai sakau, pirma vaikeli reiketu gal pagal jo norus susiorganizuoti smile.gif Tai kaip sakykit susiorganizuoti berniuka, nes patarimu daug cia pas jus, bet jie visi tokie skirtingi smile.gif
*

MB taip nerealiai nori vaikucio, su pavydu i savo draugu vaikus ziuri, taigi, planuojam jau... Kazkaip pirma mintis visada tokia, kad tik aplamai pastoti greitu laiku, o isigilinus visgi jauciu, kad pirma noreciau berniuko. MB paklausiu, tai jis visada sako, kad tik aplamai butu kuo greiciau, nesvarbu kas.. wub.gif O karta isgirdau, kai jo draugui gime antra dukra jis pasake jam vienam "tai ka, ir vel nedastumei!" doh.gif lotuliukas.gif
*benigna*
*

o mes trys seserys pagamintos pavasari bigsmile.gif ir mano dukra pavasari pradeta buvo thumbup.gif

QUOTE(Ugniukė @ 2008 01 31, 11:57)
*

pas mus irgi toks pat 'sutapimas' g.gif biggrin.gif
Ugniukė
QUOTE(vaidoose @ 2008 03 26, 18:42)
pas mus irgi toks pat 'sutapimas' g.gif  biggrin.gif
*

o tai jūs specialiai "susilaikėt", nes norėjot mergytės biggrin.gif?
Delija
QUOTE(vaidoose @ 2008 03 26, 19:42)
o mes trys seserys pagamintos pavasari bigsmile.gif  ir mano dukra pavasari pradeta buvo thumbup.gif 
pas mus irgi toks pat 'sutapimas' g.gif  biggrin.gif
*

O mano sesers abu sunus pagaminti pavasari lotuliukas.gif O as pati pagaminta rudeni lotuliukas.gif lotuliukas.gif
*Vego*
Labutis visoms smile.gif
www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl
Cia reikia parasyti kada planuoji savo leliuka,poto savo gimimo data ir busimo tevelio.Ismeta lentele,koki menesi,kokia tikimybe kas gims.Pabandykit idomumo deliai. mirksiukas.gif
blondinas Nr.16
kazkas nori mergaites... kazkas nori berniuko. Jeigu gamta isiklausytu i jusu durnus norus butu visiskas chaosas...
Kadangi jusu blevyzgos vaiko lyties nepakeis, siulau iseti: pasikeist netinkamos lyties naujagimiais. Nepatiko vaiko lytis. Susiradai kita tokia pacia. Ir apsikeitei. Mazi vaikai vis vien panasus kaip kinieciai. Nieks ir nepastebes...
Delija
QUOTE(blondinas Nr.16 @ 2008 03 30, 04:23)
kazkas  nori mergaites... kazkas nori berniuko. Jeigu gamta isiklausytu i jusu durnus norus butu visiskas chaosas...
Kadangi jusu blevyzgos vaiko lyties nepakeis, siulau iseti: pasikeist netinkamos lyties naujagimiais. Nepatiko vaiko lytis. Susiradai kita tokia pacia. Ir apsikeitei. Mazi vaikai vis vien panasus kaip kinieciai. Nieks ir nepastebes...
*

Nu bet tau pilieti tikrai su smegenim ne viskas tvarkoj doh.gif Tave pati gimusi reikejo pakeist i mergyte, nes vyras ne vyras jei trinasi po bobiskus pletkavojimu skyrelius ! Gal tau zmona nusilengvint neduoda ir jau smegeneles uzspaustos iki negalejimo? Nors gerai pamascius, tai toks kaip tu tikrai negaletu turet zmonos, nei viena i toki neziuretu....
hefaiste
QUOTE(Delija @ 2008 03 30, 13:26)
Nu bet tau pilieti tikrai su smegenim ne viskas tvarkoj doh.gif Tave pati gimusi reikejo pakeist i mergyte, nes vyras ne vyras jei trinasi po bobiskus pletkavojimu skyrelius ! Gal tau zmona nusilengvint neduoda ir jau smegeneles uzspaustos iki negalejimo? Nors gerai pamascius, tai toks kaip tu tikrai negaletu turet zmonos, nei viena i toki neziuretu....
*

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
*Vego*
QUOTE(Delija @ 2008 03 30, 12:26)
*

Saqunuole Delija thumbup.gif
Labai sutinku su tavo mintim drinks_cheers.gif Kaip suprantu cia tas pilietis pastoviai visoms nerviukus gadina doh.gif
Paprasciausiai gal ignoruokim toki zmogu ir paciam pabos cia lankytis,nes niekas nekreips i ji demesio mirksiukas.gif Man tai kazkoks nenormalus jis atrodo,nes normalus,suauges vyras taip nekledes schmoll.gif O sitas kazkoks(kaip mano busimas vyras sako)NEDADARYTAS lotuliukas.gif
Sigeita
sveikutes,
mes savo bernuzelius pagaminom rudeni ir po susilaikymo! zinau, kad antraji pagaminom per O, nors gal ir pirmasis bus per O (paziurejau i kalendoriuka ir vaiko gimimo data)
o sita formulyte 49+ t.t. pirmaji apskaiciavo gerai, o antrasis turejo but mergyte g.gif
sitam psl http://www.tvoybaby.org/ sumokejau pinigelius ir 81% apskaiciavo, kad jei darytume liepos men vel berniukas butu. o vat ill.ru raso, kad liepos men geras metas mergyte daryt... ech, kuom cia daba tiket? o tep mergytes noris... flirt.gif
blondinas Nr.17
QUOTE(Sigeita @ 2008 03 30, 20:36)
sveikutes,
mes savo bernuzelius pagaminom rudeni ir po susilaikymo! zinau, kad antraji pagaminom per O, nors gal ir pirmasis bus per O (paziurejau i kalendoriuka ir vaiko gimimo data)
o sita formulyte 49+ t.t. pirmaji apskaiciavo gerai, o antrasis turejo but mergyte g.gif
sitam psl http://www.tvoybaby.org/ sumokejau pinigelius ir 81% apskaiciavo, kad jei darytume liepos men vel berniukas butu. o vat ill.ru raso, kad liepos men geras metas mergyte daryt... ech, kuom cia daba tiket? o tep mergytes noris... flirt.gif
*

o ka raso www.baba-dura. ru?
*Vego*
QUOTE(blondinas Nr.17 @ 2008 03 30, 18:40)
o ka raso www.baba-dura. ru?
*

O www.baba-dura.ru raso,kad tamsta esate IDIOTAS lotuliukas.gif
Sigeita
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 30, 21:14)
*

va, va, cia jau tikrai, lenteleje ir man ta pati parase lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Delija
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 30, 22:14)
*

QUOTE(Sigeita @ 2008 03 30, 22:35)
va, va, cia jau tikrai, lenteleje ir man ta pati parase  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Ir ne siaip sau Idiotas, bet Idiotu Idiotas, nedadarytas rimtai ir visa koks labaaaai nekoks doh.gif Fu, net supykino pabandzius isivaizduot kaip jis atrodo.....
tasha
QUOTE(Delija @ 2008 03 30, 22:30)
Ir ne siaip sau Idiotas, bet Idiotu Idiotas, nedadarytas rimtai ir visa koks labaaaai nekoks doh.gif Fu, net supykino pabandzius isivaizduot kaip jis atrodo.....
*

thumbup.gif hihihi.gif Oi ta Delija thumbup.gif
Evlin
nekreipkit demesio i ta isigimeli fool.gif matyt jaucia malonuma cia rasinedamas
Ugniukė
Moderatoriai galėtų ir baninti tokius blondinus doh.gif
Kaip suprantu, tas pats blondinas užsiregistravęs ne vienu vardu doh.gif Bent jau aš narių sąraše radau 10 nickų blondinas ir 3 neblondinas, kurių rašomos žinutės įvairiose temose tokio pačio lygmens doh.gif
Jolita Mc'r
QUOTE(Ugniukė @ 2008 03 31, 11:39)
Moderatoriai galėtų ir baninti tokius blondinus doh.gif
Kaip suprantu, tas pats blondinas užsiregistravęs ne vienu vardu doh.gif Bent jau aš narių sąraše radau 10 nickų blondinas ir 3 neblondinas, kurių rašomos žinutės įvairiose temose tokio pačio lygmens doh.gif
*

biggrin.gif jis cia tas pats, nes ji vis pasalina is forumo, tai jis kitu nr registruojasi (1,2,3....)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.