Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš vištienos 2

Štai receptukas smile.gif
Jums reikės:
vištos kulšelės
Įdarui:
pievagrybiai
morkos
česnakas
kiaušiniai
druska
pipirai
Eiga. Išimti kaulą iš kulšelių. Jau išdarynėtas kulšeles pamarinuoti majoneze, druskoje, pipiriukuose kol gaminsite įdarą. Įdaras. Sutarkuoti morką ir česnaką, smulkiai supjaustyti pievagrybius, kiaušinius išvirti. Morkas, grybukus pakepinti kol apskrus, po to i dubenėli sumaišyti viską kas skirta įdarui pagardinta prieskoniais ar tik druska ir kimšti kulšeles. Kepti 180 laipsnių karštyje. Skanu su bulvių koše smile.gif
Skanaus biggrin.gif
Atsakyti
atsiprašau nepaminėjau per skubėjimą, kad kiašinius sutarkuoti per smulkią tarką. blush2.gif ir kepti apie valandą smile.gif
Atsakyti
dar vienas receptukas idaryti kulseles,as jas dariau per krikstynas,labai visiem patiko.Reikes vistienos farso,pievagrybiu,fermentinio surio,kiausinis.Isdarineti kulseles,mesyte nuimti nuo kaulo,ir kaula isimti.Ta mesyte smulkiai supjaustyti,sutarkuoti suri,pakepinti svoguna su pievagrybiais,viska sudeti i viena inda ir imusti kiausini,sudeti prieskonius ir viska ismaisyti,Tada prikimsti kulseles ir uztvirtinti mediniais smeigtukais,Ideti i orkaite ir kepti virs valandos
Atsakyti
As tai tik viena karta esu darius id.vistu kulseles,tai tiek prisikankinau su tais odeliu lupinejimais ir tt,kad nusprendziau kad sitas patiekalas ne su mano kantrybe lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2007 10 02, 16:04)
As tai tik viena karta esu darius id.vistu kulseles,tai tiek prisikankinau su tais odeliu lupinejimais ir tt,kad nusprendziau kad sitas patiekalas ne su mano kantrybe  lotuliukas.gif

tai kad tos odelės ne taip jau sunkiai nusiima smile.gif bet kantrybės tai reikia biggrin.gif
Atsakyti
Receptukai tai "skaniai" skaitosi, bet su kantrybe ir man būtų labai ne kas, jaučiu galiausiai patiekalas evoliucionuotų į vištienos gabaliukų troškinį ar kokią užkepėlę tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi maniau, kad kantrybės neužteks, bet iš tikrųjų tai lengvai tos odelės nusilupa thumbup.gif
O šiaip tai anksčiau buvo atskirai odelių pardavime, dabar jau senokai nemačiau, bet ten tokios įvairių dydžių, ne kulšelių, tik įsukt kažką galima buvo, bet vis vien skanu paivairinimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amadina: 04 spalio 2007 - 21:18
QUOTE(amadina @ 2007 10 04, 23:14)
Aš irgi maniau, kad kantrybės neužteks, bet iš tikrųjų tai lengvai tos odelės nusilupa  thumbup.gif
O šiaip tai anksčiau buvo atskirai odelių pardavime, dabar jau senokai nemačiau, bet ten tokios įvairių dydžių, ne kulšelių, tik įsukt kažką galima buvo, bet vis vien skanu paivairinimui mirksiukas.gif

Atsakyti
Galiu pasakyti, tikrai nesunkiai nusiima odele nuo slauneliu (ketvirciu). As idarytas slauneles ruosiu taip: Pirmiausiai nuimu mesa nuo kaulo, (su peiliu is leto pjaunant palei kauliuka, taip iki galo, po to gale kauliuka nukertu. Kad liktu nekiauras galas.) Po to odele lengvai nusiplesia nuo mesos, uzkisi pirstus tarp mesytes ir odeles ir trauki, nestipriai. Tuomet mesyte sumalu du kartus, pridedu vegetos, pipiriuku, druskytes, petrazoliu... ir pakepintu svogunu. Dar itarkuoju per smulkia tarka zalia morka. Viska suminkau prikemsu odeles, uzlankstau galus, sudedu i aliejum patepta skarda ir kepu orkaiteje, apie 45 min. Jei ruosiu jas saltam uzkandziui, tuomet iskeptas sudedu i padekliuka ir paslegiu truputi ( pvz.: uzdedu lentele su stiklainiu triju l pripiltu vandens) S K A N A U S!!!
Atsakyti
kadangi baigesi senoji tema užvesiu nauja ir pranešiu mano šiandienos vištienos pietus kokie buvo...
taigi krūtinėlė buvo pamušta taip plonai kaip tik imanoma stačiakampio formos pabarstyta druska ir pipirais ir palikta pailset...
tada idarui supjaustom kumpio-smulkiai;surio kvadratukais, galima ir sutarkuot, raugintu agurku ir helmans majonezo viska sumaišom dar truputi pipiru ir turim idara. imam krutinele deda gera saukšta įdaro ir užlenkiam voliojam kiausinio plakinį tada dziuveseliuose ir taip du kart. poto apkepam is abieju pusiu gerai ikaitintam aliejuj ir dedam visus kepsnelius i blekute ir kepam orkaitej koki dvidesimt minuciu uždengta. mes valgem su ridikeliu ir agurkeliu salotom ir dar keptom bulvytem ax.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau,receptuku,nes turiu daug vistienos,tai prisigaminsiu naujemetiniu patiekalu... smile.gif aciukas uz nuostabias idejas... 4u.gif
Atsakyti
nezinau ar buvo toks receptukas , bet parasysiu, kaip man labai skanu. makaronai su vistiena. vistienos krutinele supjaustau gabaliukais, tada keptuvej pakepu, idedu smulkiai pjaustytu svogunu, dar patroskinu ir ipilu grietineles ir truputi sojos padazo ,ivairus vistienos prieskonius sudedu, ir palieku troskintis ant mazos ugnies. issiverdu makaronus ir kai jie isverda supilu vistyte ir ismaisau, labai skanu smile.gif
Atsakyti