Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš vištienos 2

Gal kas galetu pasidalinti receptuku kaip marinuoti vistos krutinele kepimui orkaiteje (nemustam gabaliukui, na nezinau ar aiskiai paaiskinau smile.gif ) , kad butu sultinga ir minksta. Labai buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Jureja @ 2009 02 19, 20:29)
Gal kas galetu pasidalinti receptuku kaip marinuoti vistos krutinele kepimui orkaiteje (nemustam gabaliukui, na nezinau ar aiskiai paaiskinau  smile.gif ) , kad butu sultinga ir minksta. Labai buciau dekinga.

As istrinu prieskoniais ir kepu rankoveje, gaunasi labai minksta mesyte
Atsakyti
siandien dariau vistyte cia paskaicius viena recepta, ne visiskai taip, bet panasiai, pakepiau pjaustyta krutinele, svoguna, pievagrybius, saldytas darzoves, uzdejau prieskoniu, patroskinau su grietine skiesta vandeniu, nes tingejau i parde grietineles eiti, buvo skanu.
Atsakyti
Aš,vištos krūtinėlę marinuoju {obuolių sultys+medus+garstyčios]{kartais vietoj garstyčių pilu balzamito acto},aišku dedu prieskonius.
Papildyta:
Kepti vištienos sparneliai
reikės:
pusė kg.vištos sparnelių,
1/2litro vandens,
200g miltinio cukraus,
2-3 citrinos,
vištienos prieskonių{galima naudoti įvairias žoleles,ciberžolę}
druskos,pipirų,
Vištos sparnelius įtriname prieskoniais ir paliekame30- 40 min.
Miltinį cukrų sumaišome su vandeniu,užvirinkite ir pavirkite2-3 min.
Į sirupą sudėkite citrinas,nukelkite puodą,ir palikite 20min.
Citrinas išgriebkite ir pavirkite5min.
Vištienos sparnelius sudėkite į skardąir užpilkite
sirupu.
Į sirupą sudėkite supjaustytas citrinas ir kepkite 30-35min.
Atsakyti
QUOTE(astiti @ 2009 02 17, 20:21)
Vistiena su baklazanu kinietiskai
1 baklažanas, 1 pusele vistienos file;2 kiaušinio baltymai, 4 šaukštai kukurūzų krakmolo, aliejaus kepimui.

Baklazanus supjaustyti juostelemis, apvolioti baltyme, krakmole ir apvirti aliejuje. Vistienos gabaliukus taip pat.

Padažas: 300 ml vandens, stikline cukraus, 50 ml  ryžių acto, 2 šaukštai pomidorų padazo, 30 ml sojos, 1 šaukštas kukurūzų krakmolo

I keptuve pilam vandeni ir cukru. Maisydami ant silpnos ugnies istirpiname. Tada po truputi  pilame ryziu acta, pomidoru padaza , soja, ir kukuruzu krakmola. Viska labai gerai maisome ir kaitiname ant ugnies. Kai padazas uzvirs dedame vistiena ir baklazanus ir dar truputi pakaitiname.
Skanaus 4u.gif

Labas vakaras

Noreciau paklausti kur galima rasti kukuruzu krakmolo. Nes as nerandu paprastose parduotuvese tokiu dalyku. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Mergina_28 @ 2009 02 23, 22:48)
Labas vakaras

Noreciau paklausti kur galima rasti kukuruzu krakmolo. Nes as nerandu paprastose parduotuvese tokiu dalyku. Aciu


as tai maximoj prie kruopu miltu buvau radus pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Mergina_28 @ 2009 02 23, 22:48)
Labas vakaras

Noreciau paklausti kur galima rasti kukuruzu krakmolo. Nes as nerandu paprastose parduotuvese tokiu dalyku. Aciu




Aš kukurūzų krakmolo esu pirkusi IKI ax.gif
Atsakyti
kukurūzų krakmolo pirkau Norfoje.
Atsakyti
Aciu merginos uz atsakyma aciuks.gif Eisiu per parduotuves ir ieskosiu jo wink.gif
Atsakyti
sveikos, as dar naujoke tai gal galit man atsakyt i toki gan kvaila klausima, jei noriu kepti visa vista porkaiteje tai ja ikisti i koki maisa, ar folija apvynioti, ar tiesiog patiesti skarda folija ir ant virsaus uzdengti, ka ten dar ipilti, alieju ar vandeni na man ji vis svyla doh.gif
Atsakyti
jei turi keimo maisa kisk i ji ir ipilk kokiam kilui 1,5 stiklines vandens ir uzrisk, gali folija klot ir det vistuke, paplit vandenuko ir dengt sandariai uzsukt visus sonus ir iskeps niekad niekas nesvyla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 26, 20:16)
jei turi keimo maisa kisk i ji ir ipilk kokiam kilui 1,5 stiklines vandens ir uzrisk, gali folija klot ir det vistuke, paplit vandenuko ir dengt sandariai uzsukt visus sonus ir iskeps niekad niekas nesvyla mirksiukas.gif

cia i maisa vandens ipilti? blush2.gif o jei su folija tai pilti vandeni, nebutina ten aliejaus nieko, uzdengti su folija kad tiesiog neliktu plikos vistos, bet po to gale atidengti?ir apvartyti kad apskrustu?
o kai kepi ant groteliu tai ant virsaus kazkuo aptepti o apdengti folija irgi reikia ar ne?
Atsakyti