Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš vištienos 2

QUOTE(Nerytė @ 2009 09 02, 14:09)
Isbandziau visciuka pagal Oliveri - gavosi super  thumbup.gif


As irgi daznai darau pagal sita recepta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mon Amour @ 2009 11 10, 11:32)
Gal kas turit kokių idėjų, kaip įdaryt vištienos odeles. Anytą atvežė nupirkus nemažą kiekį, tai dabar suku galvą, ką su jom skanaus pagamint.

cholesterolis doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2009 12 04, 22:42)
cholesterolis doh.gif  doh.gif  doh.gif

čia recepto pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 11 03, 21:15)
Niekad nebandziau krakmole volioti, reiks pabandyti. blush2.gif


Aš apvolioju kukurūzų miltuose, be jokiu kiaušinių, be nieko, na tik su druska ir jei kokius prieskonius mėgstate, tikrai gaunasi skanu ir trašku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 04, 23:36)
čia recepto pavadinimas?

lotuliukas.gif net nemoku parasyti kas tai,bet pasistenksiu tai riebalai kaupiantys ant kraujagisliu sieneliu taip per ilga laika visai uzkemsa to pasekme sirdies ligos arnet staigus infarktas
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 04 29, 18:26)
As daznai darau a la troskini su vistiena. Uzsimarinuoju slauneliu &co is vakaro (citrinos puse isspaudziu, druskos, cesnako ir vistienos prieskoniu).
Bulves sudedu i puoda, taip pat morku pripjaustau.Vistiena apvolioju miltuose ir pakepu ant sviesto (apie 15min), tada viska suverciu ant bulviu. Ant virsaus uzdedu smulkiai pjaustyto cesanko, svogunu riekiu, krapu,buljono pora kubeliu ir uzpilu vandeniu bei grietinele. Tusinu gera valanda ant silpnos ugnies. Labai skanu, nors gal ir atrodo riebu, bet taip nera  mirksiukas.gif
Siandien kaip tik ir dariau  blush2.gif
user posted image


Visoms viskas aišku, išskyrus man...smile.gif Raso, kad bulves sudeda į puodą, tada papjausto morkų, pakeptą vištą užverčia ant bulvių. - Ant žalių bulvių ir morkų versti ir tušinti? Ar spės bulvės išvirti "ant silpnos ugnies valandą", juk paprastai bulvės ilgiau nei valandą verda ant siprios ugnies...
Kiek maždaug vandens pilti?
Kaip suprantu, tušinant reikia uždengti?
Ir dar vienas klausimas - kaip ten išvirus su bulvėm ir vandeniu? Ar bulvės nesukrenta? Kaip suprantu, vandens nupilti nereikia, tai kas ten per makalošė gaunasi? smile.gif

Labai lauksiu atsakymųsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _saule: 21 gruodžio 2009 - 00:05
nezinau kaip jus verdat bulves,bet daugiau nei 30 min tikrai neverda,bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 12 20, 23:53)
nezinau kaip jus verdat bulves,bet daugiau nei 30 min tikrai neverda,bent jau man smile.gif


Kaip keista..smile.gif Mums bulvės paprastai visus reikalus pagadina - verda virš valandos, iki pusantros ant didelės ugnies... Ir pjaustom mažesniais gabaliukais, vistiek... Gal čia Čekijoj ugnis ne tokia kaitri..smile.gif)
Beje, kai gyvenau Lietuvoje, turėjau elektrinę, tai berods greičiau išvirdavo.
Atsakyti
cia turbut tikrai koks bajeris su tokiu ilgu bulviu virimu. arba gal verdat koki 15l puoda. uzpilu i keturis pailgus pjaustytas bulves saltu vandeniu, kartais karstu 17min ir gatavos buna. niekad valandos neverdu...is fantastikos srities man g.gif
Atsakyti
nu jo, idomus bulviu virimo budas g.gif sugebek tu man... thumbup.gif
Atsakyti
Bulvių virimo būdas yra turbūt vienintelis:) Tai gal kas nors atsakys man į mano klausimus?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_saule @ 2009 12 21, 19:22)
Bulvių virimo būdas yra turbūt vienintelis:) Tai gal kas nors atsakys man į mano klausimus?smile.gif

gal pabandyk nusipirkt kitos rusies bulviu, matyt sitos ne virimui skirtos g.gif
Atsakyti