Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš vištienos 2

QUOTE(mamamia* @ 2010 08 30, 12:14)
Pati nedariau, bet radau receptuka Guabao vistiena saldziarugsciame padaze .


aciu jau radau gera varianta sioje temukeje thumbup.gif o sitas man kazkoks neaiskus g.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2010 08 30, 13:18)
aciu jau radau gera varianta sioje temukeje thumbup.gif  o sitas man kazkoks neaiskus g.gif

Gal mestelk nuoroda smile.gif tokios vistienos neesu gaminus tai ir nezinau kaip kas ir turi buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Munytė* @ 2009 11 06, 22:39)
Mano mėgstamiausias saldžiarūgšės vištienos receptukas:
Reikia:
vištienos file,
krakmolo,
tamsaus sojų padažo,
acto,
imbiero,
aliejaus,
virtų ryžių,
citrinos sulčių
česnako.

Vištieną pamarinuoju, palaikau pora valandėlių : 3valg. šaukštai tamsaus sojų padažo,1 valg. šaukštas acto,2 valg. šaukštai medaus,pusė arbat. šaukštelio imbiero.
Tada apvolioju krakmole ir dedu į įkaitintą aliejų.

Padažas: 3 šaukštai citrinos sulčių, 2 šaukštai medaus, 2 šaukštai sojų padažo, 2 šaukštai aliejaus ir 6 skiltelės smulkinto česnako. Ingridientus sumaišau, pakaitinu kol ištirpsta medus, dedu ant pakepintos vištienos ir ant mažos ugnies patroškinu. Jei padažas per skystas galima įdėti truputį krakmolo, jei norisi skystesnio, praskieskite šlakeliu vandens.

Skanu be proto smile.gif) smile.gif medų galite pakeisti į cukrų. smile.gif 4u.gif


mamamia tau iskeliu si receptuka thumbup.gif
savaitgali as ji pati bandysiu gamint 4u.gif aciu kas pateiket 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2010 09 02, 13:14)
mamamia tau iskeliu si receptuka thumbup.gif
savaitgali as ji pati bandysiu gamint 4u.gif  aciu kas pateiket 4u.gif

Aciu smile.gif Reikes isbandyti .
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2010 09 02, 12:25)
Aciu smile.gif Reikes isbandyti .

Bandyk darsiai, man tai labai skanu tokia vsitiena.
Atsakyti
gal kas galite paaiškinti kaip iškepti vištiena su sezamu, nes kaip aš kepiau (pamarinuotas vištienos krutineles juosteles mirkiau kiaušinyje ir voliojau sezamo sėklose) labai man viskas degė, nors ir labai trumpai kepiau. Šitas patiekalas labai patiko vaikams ir vis prašo padaryti, o aš net neoriu pagalvoti apie kepimą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2010 09 04, 12:41)
gal kas galite paaiškinti kaip iškepti vištiena su sezamu, nes kaip aš kepiau (pamarinuotas vištienos krutineles juosteles mirkiau kiaušinyje ir voliojau sezamo sėklose) labai man viskas degė, nors ir labai trumpai kepiau. Šitas patiekalas labai patiko vaikams ir vis prašo padaryti, o aš net neoriu pagalvoti apie kepimą doh.gif

na tai geriausia i sezamo seklas dar ir dziuveseliu iberti ir kepti ant misinio is aliejaus bei sviesto 4u.gif aisku , ugnis taip pat vidutine turi buti . sekmes mirksiukas.gif

o as atsinesu savo vistiena, troskinta apelsinu sultyse 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 05 rugsėjo 2010 - 13:48
[quote=aguonele,2010 09 05, 14:46]
na tai geriausia i sezamo seklas dar ir dziuveseliu iberti ir kepti ant misinio is aliejaus bei sviesto 4u.gif aisku , ugnis taip pat vidutine turi buti . sekmes mirksiukas.gif
ačiū reiks taip pabandyti
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2010 09 04, 13:41)
gal kas galite paaiškinti kaip iškepti vištiena su sezamu, nes kaip aš kepiau (pamarinuotas vištienos krutineles juosteles mirkiau kiaušinyje ir voliojau sezamo sėklose) labai man viskas degė, nors ir labai trumpai kepiau. Šitas patiekalas labai patiko vaikams ir vis prašo padaryti, o aš net neoriu pagalvoti apie kepimą doh.gif



Aš visada sezamo sėklas su maišau su džiuvėsėliais, labai gerai gaunasi.Vaikai tikrai labai mėgsta. Kepu aliejuje(gerai įkaitintame ir kad apsemtų), bet gražiausiai gaunasi kai verdi fritiūrinėje, tada tolygiai apskrunda.
Atsakyti
Sveikos!
skrandis gurgia, bet norisi kazko naujo. neseniai per rusu kanala maciau kaip gamino vistienos krutineles su bananais blink.gif mano skrandziui tai labai neiprasti tokie eksperimentai, bet kazkodel uzsinorejau pameginti. kaip tik turiu vistos file, bananu, ferm. surio.
Ar skanus toks var., neigudusiam skrandziui nebus per stipru? g.gif
Jei taip, gal turite kokiu ideju?
Radau toki recepta, tik nedaryciau tiksliai pagal ji, nes neturiu paryskintu produktu:

4 viščiukų krūtinėlių
2 bananų
2 šviežių figų
50 g gorgonzolos
sūrio
2 šaukštelių aliejaus
1 šaukštelio medaus
pagal skonį druskos
pipirų
paukštienos prieskonių
smulkintų rozmarinų papuošimui
1 šaukštas džiūvėsių

Paruošimas:
Vištienos krūtinėles nuplauname, nusausiname, įtriname vištienos prieskoniais ir kiekvieną įpjauname. Sūrį susmulkiname šakute, bananus supjaustome pailgomis juostelėmis, figas kubeliais ir sumaišome su druska, pipirais, smulkintais rozmarinias, džiūvesėliais. Kiekvieną kišenėlę prikemšame įdaru ir persmeigiame dantu krapštuku. Įdarytas vištienos krūtinėles iš abiejų pusių apkepiname karštame aliejuje, išgriebiame , nuvarviname, aptepame medumi ir apie 15 min. patroškiname puode su nuo vištienos likusiais riebalais. Patiekiame su biriais ilgagrūdžiais ryžiais ir šviežiomis daržovėmis.


Gal pakoreguosit/pakonsultuosit 4u.gif nesinori sugadinti visos mesos, jei nevalgoma nesamone gausis biggrin.gif
Atsakyti
Laba !
Etama ,man atrodo ,kad jusu pasiulytas patiekalas yra neblogas ,bet neiprastas jei nemegstate mesos patiekalu su vaisiais,pvz; vistiena su ananasais. Jeigu visdelto ryztumetes gaminti jusu vietoje nenaudociau bananu,o visa kiti deriniai atrodo lb skaniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IsseyMiyake @ 2010 09 24, 21:17)
Laba !
Etama ,man atrodo ,kad jusu pasiulytas patiekalas yra neblogas ,bet neiprastas jei nemegstate mesos patiekalu su vaisiais,pvz; vistiena su ananasais. Jeigu visdelto ryztumetes gaminti jusu vietoje nenaudociau bananu,o visa kiti deriniai  atrodo lb skaniai  thumbup.gif
Sveika mirksiukas.gif as sudvejojau irgi del bananu, dariau su trupuciu medaus. Manau, bananai laaaabai daug saldumo priduotu g.gif
Del patiekalu su vaisiais-karstu ananasu negaliu pakesti schmoll.gif saltus gal ir su mesa suvalgyciau g.gif
Geras pasiulymas siaip, aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti