Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pigūs siūlai...
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
dontstop
QUOTE(MELDA @ 2006 07 22, 22:45)
KAD JAU NEVEIKIA schmoll.gif  g.gif
*

Gal kartais tas kioskelis vėl dirba? g.gif
hemetra
QUOTE(nerigus @ 2006 08 29, 16:00)
buwau toje Šiaulių parduotuvėj.. uj kokio grožio ten pilna  doh.gif
*

Kaip faina, kad vis del to radai. blush2.gif biggrin.gif Ka nusipirkom?
lotta23
Gal galit pasakyti kur perkate ir kiek mokate uz siulus Vilniuje.

As labai noreciau ka nusinerti, bet gyvenu Anglijoj ir cia nerimo siulai kainuoja 100gr 15-20 litu. O kadangi as dar nelabai turiu daug igydziu, tad nematau tikslo svaistyt dideliu pinigu. Tai manau Lietuvoje galima gal pigiau?

Dekui jums uz atsakymus!!! 4u.gif
Iruta
Jei kam reikia šilkinių siūlų siuvinėti mašina ar kitiems apdailos darbams, tai skelbimuose padariau temelę ax.gif čia
Daivaa
QUOTE(lotta23 @ 2006 08 31, 15:58)
Gal galit pasakyti kur perkate ir kiek mokate uz siulus Vilniuje.

As labai noreciau ka nusinerti, bet gyvenu Anglijoj ir cia nerimo siulai kainuoja 100gr 15-20 litu. O kadangi as dar nelabai turiu daug igydziu, tad nematau tikslo svaistyt dideliu pinigu. Tai manau Lietuvoje galima gal pigiau?

Dekui jums uz atsakymus!!! 4u.gif
*

15-20 litų už 100 g nėrimo siūlų yra labai normali kaina. Kažin, ar Lietuvoj pigiau gausi.
Endendu
QUOTE(Daivaa @ 2006 08 31, 20:07)
15-20 litų už 100 g nėrimo siūlų yra labai normali kaina. Kažin, ar Lietuvoj pigiau gausi.
*

Galima nusipirkti ir uzh 10-12 Lt.
Lori
Vilniuje as siulus pirmiausia begu pirkti i Diteksa(kestucio g.) thumbup.gif Ten kainos svyruoja 60-120 lt/kg. Man neseniai parejo bumas mocheriniu megstuku, tai pirkau tik ten. Kokybe super ir kainos tikrai nedideles. clap_1.gif . Siulai ten yra sveriami. O jei dar uztaikai, kai tik uzvestos prekes, tai ir splavu pasirinkimas daug didesnis. Beda tik, kad labai greitai ten isgraibsto kazka grazesnio. MAtyt megstama vietike tarp tokiu rankdarbiu gerbeju kaip mes victory.gif
lotta23
Tai vadinasi galima rasti net kur kainuoja 6-12 litu uz 100gr.
Labai gerai tada ax.gif
J@lanta

QUOTE(lotta23 @ 2006 09 01, 10:17)
Tai vadinasi galima rasti net kur kainuoja 6-12 litu uz 100gr.
Labai gerai tada  ax.gif
*

tikrai galima rasti ir tokią kainą, nes tarkim aš irisinius siūlus perku Gariūnuose( ankščiau pirkdavau vienoje parduotuvėje, tai man pasakė,kad dar turi vietą ir turguje) , tai db jau keletą metų tik ten ir perku siūlus, moku už 100 gr nr. 50 arba nr. 100 irisų 7 lt., tačiau ten yra gana nemažas ir medvilnės, macheros t.t. pasirinkimas....
Sharka
O gal galima būtų sužinoti, kurioje tiksliai vietoje Gariūnuose? Nes ten taip aklai nerasi blink.gif
Daivaa
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 01, 10:45)
tikrai galima rasti ir tokią kainą, nes tarkim aš irisinius siūlus perku Gariūnuose( ankščiau pirkdavau vienoje parduotuvėje, tai man pasakė,kad dar turi vietą ir turguje) , tai db jau keletą metų tik ten ir perku siūlus, moku už 100 gr nr. 50 arba nr. 100 irisų 7 lt., tačiau ten yra gana nemažas ir medvilnės, macheros t.t. pasirinkimas....
*

O kaip turguj pirktų siūlų kokybė? Aš perku tik "Verpaluose", kainos ten nemažos, bet kokybė tų brangesnių siūlų gera.

Turguose bijau pirkti, nes gaila darbo, jei siūlai pasirodys nekokybiški. Bet gal tai tik mano prietarai?
J@lanta
QUOTE(Daivaa @ 2006 09 01, 12:27)
O kaip turguj pirktų siūlų kokybė? Aš perku tik "Verpaluose", kainos ten nemažos, bet kokybė tų brangesnių siūlų gera.

Turguose bijau pirkti, nes gaila darbo, jei siūlai pasirodys nekokybiški. Bet gal tai tik mano prietarai?
*

daugiausiai naudoju irisinius siūlus nėriniams, perku jau nemažai metų tuos pačius ir kiek laiko jau tarkim servetėlės ar palaidinukės vasarai po ne vienerių metų atrodo thumbup.gif

P.S. čia vienas iš mano nėrinukų šiais siūliukais mirksiukas.gif
Neglaite
Nėrimui skirti siūlai turguje yra labai geri thumbup.gif, išbandyta smile.gif. O visi kiti - reikia žiūrėt pagal sudėtį ir kainą, kuo brangesni tuo geresni. Bet vis tiek turguje jie pigesni nei parduotuvėj mirksiukas.gif
Yra vienas skyrius prie kavinės kur netoli audinių yra, ir paskui, berods pirmoj ar antroj eilėj mastau.gif, viskas tuose geltonose naujose patalpose .
J@lanta
QUOTE(Neglaite @ 2006 09 01, 14:30)
Nėrimui skirti siūlai turguje yra labai geri thumbup.gif, išbandyta smile.gif. O visi kiti - reikia žiūrėt pagal sudėtį ir kainą, kuo brangesni tuo geresni. Bet vis tiek turguje jie pigesni nei parduotuvėj mirksiukas.gif
Yra vienas skyrius prie kavinės kur netoli audinių yra, ir paskui, berods pirmoj ar antroj eilėj mastau.gif, viskas tuose geltonose naujose patalpose .
*

pritariu, kad nėrimui thumbup.gif , o ir macherą esi pirkusi - patiko , aš ir perku geltonuose-vienas yra toks per du padarytas, tai ten doh.gif kiek tų siūlų pasirinkimo, o ir vaikinas kartais pardavinėja juos, tai gerokai nuleidžia man blush2.gif
ernoja
QUOTE(dontstop @ 2006 08 29, 16:29)
Gal kartais tas kioskelis vėl dirba?  g.gif
*

Na bent jau užvakar tikrai dirbo... bigsmile.gif
lotta23
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 01, 13:11)
daugiausiai naudoju irisinius siūlus nėriniams,  perku jau nemažai metų tuos pačius ir kiek laiko jau tarkim servetėlės ar palaidinukės vasarai po ne vienerių metų atrodo  thumbup.gif

P.S. čia vienas iš mano nėrinukų šiais siūliukais  mirksiukas.gif
*

Kaip graziai tu neri, kazkas neitiketino. Ir siulai tai tokie ploni. Daug labai kruopstumo reikia unsure.gif
J@lanta
QUOTE(lotta23 @ 2006 09 03, 18:20)
Kaip graziai tu neri, kazkas neitiketino. Ir siulai tai tokie ploni. Daug labai kruopstumo reikia  unsure.gif
*

tiek to čia kruopštumo, nepalyginsi su siuvinėjimu kryželiu doh.gif
jurgitani
Sveikos mamytes darbstuolytes. Nezinau ar jau kas nors rase, bet Kaune , salia Urmo bazes yra prduotuve "ABC" ten yra siulai pakankamai pigus, lietuviski ir gerai nesiojasi (vilna, pusvilne, sintetika)galima megzti ir rankomis ir masina.
mijaka
QUOTE(zinulė @ 2006 09 02, 10:51)
Na bent jau užvakar tikrai dirbo... bigsmile.gif
*

o kur tiksliau tas kioskelis randasi g.gif
dontstop
QUOTE(mijaka @ 2006 09 06, 22:13)
o kur tiksliau tas kioskelis randasi  g.gif
*

Taigis prie pat autobusų stoties smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgitani @ 2006 09 04, 01:17)
Sveikos mamytes darbstuolytes. Nezinau ar jau kas nors rase, bet Kaune , salia Urmo bazes yra prduotuve "ABC" ten yra siulai pakankamai pigus, lietuviski ir gerai nesiojasi (vilna, pusvilne, sintetika)galima megzti ir rankomis ir masina.
*

drinks_cheers.gif labai gera parduotuvė smile.gif paskutinį kartą pirkau ten siūliukus megztiniui, tai tik apie 6 lt užmokėjau blush2.gif
SoJa
Maximoj pigiau Vernito akrilaniniai siūliukai
http://www.maxima.lt/leidiniai/kaininis-leidinys-nr37/1056/
Nusipirkau net dvi pakuotes. Man jie fainučiai smile.gif Mezgiau sau ir pagal užsakymus keletą skarų, labai gražiai atrodė thumbup.gif
matre
QUOTE(dontstop @ 2006 09 07, 14:23)
Taigis prie pat autobusų stoties  smile.gif

Šitas kioskelis tikrai neblogas.O kai jau perki ne pirmą kartą,tai pardavėja ir atideda siūlų jei kartais pritrūktum,arba užsako specialiai,jei jau nebeturi o tau trūksta. thumbup.gif
raganiukshte
QUOTE(SoJa @ 2006 09 13, 14:44)
Nusipirkau net dvi pakuotes. Man jie fainučiai smile.gif Mezgiau sau ir pagal užsakymus keletą skarų, labai gražiai atrodė  thumbup.gif
*

O kokia jų sudėtis? Reiktų gal ir man nusipirkti. O spalvų asortimentas itariu nelabai gausus.
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2006 09 13, 16:06)
Šitas kioskelis tikrai neblogas.O kai jau perki ne pirmą kartą,tai pardavėja ir atideda siūlų jei kartais pritrūktum,arba užsako specialiai,jei jau nebeturi o tau trūksta.  thumbup.gif
*

Aš čia gana dažnai perku siūlus. Tik man nepatinka ta savininkė. labai jau bumbeklė. O pardavėja tai thumbup.gif Aš buvau biški atspalvius sumaišius siūlų tai užsakė pecialiai man ir paskambino, kad jau turi. Kai tokie žmonės dirba tai ir malonu apsipirkinėti. Dar ir pataria, koks raštas geriau tiktų. žodžiu super.
mildama
QUOTE(SoJa @ 2006 09 13, 14:44)
Nusipirkau net dvi pakuotes. Man jie fainučiai smile.gif Mezgiau sau ir pagal užsakymus keletą skarų, labai gražiai atrodė  thumbup.gif
*

nejaugi tai geri siūlai, nesitampo po skalbimo, nesusivelia? schmoll.gif
SoJa
Man asmeniškai tas Vernito akrilanas labai patinka. Megztinių aš iš jo dar nemezgiau, bet kai nusimezgiau sau skarą, tai po to gavau dar 3 ar 4 tokias pačias nert, nes iš tikro gerai atrodo.
Va specialiai nufotografavau. Va taip ji atrodo po praeito sezono nešiojimo.
http://img213.imageshack.us/my.php?image=skarark2.jpg
manau šį sezoną dar atlaikys. Bent jau tikrovėj tai jokių defektų nesimato, nei apsipūkavus, nei susiburbuliavus. Labai gerai plaunasi, greitai džiūsta.
Esu mezgusi tokiu pat raštu pončo iš brangesnių akrilaninių siūlų tai man nelabai patiko tie siūlai schmoll.gif
Spalvų yra labai gražių wub.gif visų gal neišvardinsiu bet labiausiai man patiko:
juodi, balti, šampaniniai, žalsvi, žydri, violetiniai, raudoni. Manau, kad yra ir dar daugiau jų ten.
Beje, aš nemėgstų "kandančių" gaminių, tai iš esmės akrilano aš nebrokiju dar ir dėl to, kad jis švelnus. Vienintelis jo trūkumas, kad susiburbuliuoja, bet turiu tokį daikčiuką, kuris nuskuta tuos burbuliukus ir man thumbup.gif
Virbalai
Ir ko, mergaitės, jums ta sintetika taip patinka? unsure.gif
mildama
QUOTE(Virbalai @ 2006 09 14, 12:32)
Ir ko, mergaitės, jums ta sintetika taip patinka?  unsure.gif
*

man rodos, kad megztiniai išsitampo, nutysta... g.gif geriausia rinktis mišrios sudėties mirksiukas.gif
SoJa
QUOTE(Virbalai @ 2006 09 14, 11:32)
Ir ko, mergaitės, jums ta sintetika taip patinka?  unsure.gif
*

Man patinka sintetika, nes ji nekanda. Nereikia man vilnonių storiausių ir šilčiausių megztinių, man ir su akrilaniniu nešalta. bet užtat su sintetiniu nereikia jokių maikučių po apačia dėtis, nereikia gūžčiotis, kai prie kaklo šiurktus megztinio kaklas prisiliečia. o ir dėvisi man asmeniškai tai tikrai geriau. Vilnoniai gaminiai man susivelia. Juos galiu nešiot tik iki pirmo skalbimo, o sintetiniam nebaisūs jokie skalbimai, o jei dar baltas, tai apskritai niekad neatsiplauna iki tokio lygio kaip buvo naujas, nes gi vis tiek stengiusi švelniai jį mazgot. Man iš natūralių tai tik triušio kailio siūliukai nekanda, bet užtat kaip jie veliasi ir kitus drabužius tais pūkais aplipina doh.gif
Čia žinoma kiekvienam pagal skonį, bet aš net vien tik medvilninių maikučių neperku, nes išplovus nebenoriu jų nešiot: išsitampo, pasidaro šiurkščios, todėl būtinai žiūriu, kad būtų kažkiek ir sintetikos. Nieko blogo toj sintetikoj tikrai nematau.
raganiukshte
Apžiūrėjau aš tuos siūliukus. Taigi jie gryna sintetika. Aš tai tokių nenoriu, nes jau turiu kelis tokius mezginius. tai pagal spalvas atrodo labai gražiai atrodo, tačiau šilumos ir nešiojimo atžvilgiu gana prastai atrodo blush2.gif
Latelle
Nebent tureciau alergija naturaliam pluostui,tada nesiociau sintetika... g.gif (gryna)
Neglaite
O man Vernitas patinka thumbup.gif, dabar dar toks didelis spalvų pasirinkimas thumbup.gif. Tiesa, rūbų iš jų dar nemezgiau, kol kas tik lovatiesę (nu bet nebaigiau dar doh.gif). Ir blizgesys toks yra , ir raštas labai gerai atrodo thumbup.gif. Juk nebūtinai rūbams megzti juos naudoti, yra visokių kitų idėjų mirksiukas.gif
dontstop
Šią savaitę Maximose siūlai po 2 lt/50 gr bigsmile.gif
O aš kaip tyčia vakar prisipirkau jų be proto, kai dar buvo po 3 lt doh.gif Žiauriai permokėjau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(SoJa @ 2006 09 14, 10:25)
Vienintelis jo trūkumas, kad susiburbuliuoja, bet turiu tokį daikčiuką, kuris nuskuta tuos burbuliukus ir man  thumbup.gif
*

SoJa, o kur galima įsigyti tokį skutantį daikčiuką ? ax.gif
SoJa
QUOTE(dontstop @ 2006 10 10, 17:02)
Šią savaitę Maximose siūlai po 2 lt/50 gr  bigsmile.gif
O aš kaip tyčia vakar prisipirkau jų be proto, kai dar buvo po 3 lt  doh.gif  Žiauriai permokėjau  verysad.gif
Papildyta:

SoJa, o kur galima įsigyti tokį skutantį daikčiuką ?  ax.gif
*

Aš prieš porą metų pirkau Maximoje. Tada jų visas konteineris buvo pastatytas, apie 3 litus kainavo. Toks nedidelis. Paskui mačiau ir tokių jau rimtų, didelių, bet man to mažiuko sočiai pakanka.
va Senukuose kelios nuorodos, kad būtų bent jau aišku apie ką kalba eina
http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050711813
http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050711814
dontstop
QUOTE(SoJa @ 2006 10 10, 18:54)
Aš prieš porą metų pirkau Maximoje. Tada jų visas konteineris buvo pastatytas, apie 3 litus kainavo. Toks nedidelis. Paskui mačiau ir tokių jau rimtų, didelių, bet man to mažiuko sočiai pakanka.
va Senukuose kelios nuorodos, kad būtų bent jau aišku apie ką kalba eina
http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050711813
http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050711814
*

Ačiū, SoJa aciuks.gif Teko tokį daiktą Maximoj matyt, tik kažkaip nežinojau tiksliai kam jis skirtas blush2.gif Dabar tai jau tikrai įsigysiu thumbup.gif
GUSTEE
Gal klaipėdietės galėtų parašyti, kur Klaipėdoje yra specializuotos mezgimo siūlų parduotuvės?
L@imužė
QUOTE(GUSTEE @ 2007 02 01, 15:12)
Gal klaipėdietės galėtų parašyti, kur Klaipėdoje yra specializuotos mezgimo siūlų parduotuvės?
*

Aš tai žinau šias : "Verpalai" - Taikos pr.10 (lygtai, šalia yra "Maxima"); "Vėjo verpstė" - Galinio pylimo 5; Burda parduotuvė - šalia senojo turgaus; pačiam turguj yra sėklų parduotuvė, tai ten prekiauja ir siulais; prie Vaikų pasaulio irgi yra siūlų parduotuvė ir dar Tilžės turguje yra dvi vietos kur prekiauja siūlais bigsmile.gif
Gal kas žino dar ???? g.gif
knopkė
QUOTE(laimužėX @ 2007 02 01, 15:58)
Aš tai žinau šias : "Verpalai" - Taikos pr.10 (lygtai, šalia yra "Maxima"); "Vėjo verpstė" -  Galinio pylimo 5; Burda parduotuvė - šalia senojo turgaus; pačiam turguj yra sėklų parduotuvė, tai ten prekiauja ir siulais; prie Vaikų pasaulio irgi yra siūlų parduotuvė ir dar Tilžės turguje yra dvi vietos kur prekiauja siūlais  bigsmile.gif
Gal kas žino dar ????  g.gif
*

Aga žinau ax.gif
Dar yra "Kire", o "Vėjo verpstė" tai čia ta parduotuvė prie senojo turgaus, kur prekiauja daikčiukais siuvėjoms ir mezgėjoms g.gif
L@imužė
QUOTE(knopkė @ 2007 02 01, 19:57)
Aga žinau ax.gif
Dar yra "Kire", o "Vėjo verpstė" tai čia ta parduotuvė prie senojo turgaus, kur prekiauja daikčiukais siuvėjoms ir mezgėjoms g.gif
*

taip, tai ko gero ta pati parduotuvė bigsmile.gif , nes ten ir audinių, ir sagų , ir siūlų visokių yra.
O "Kire" ar dar prekiauja siūlais ? g.gif
knopkė
QUOTE(laimužėX @ 2007 02 01, 20:21)
taip, tai ko gero ta pati parduotuvė  bigsmile.gif , nes ten ir audinių, ir sagų , ir siūlų visokių yra.
O "Kire" ar dar prekiauja siūlais ?  g.gif
*

Niu praeitais metais dar prekiavo, pirmame aukšte ax.gif
eimi
prekiauja ir šiemet Kire smile.gif
svaja30
Gal kam idomu, Kaune ABC parduotuvej, Taikos 177a, prie baziu, kita savaite bus isparduodami trikotaziniai siulai, ivairiausiu spalvyciu. Sudetis 50% australiska vilna, 50% antipilinginis poliesteris. Kaina 1kg. - apie 12lt.
Lauružė
Aptikau Vilniuj parduotuve, kuri prekiauja Vernito siulais. Kalvariju g. 43.
Siulai pas juos po 4- 4,5 Lt priklausomai nuo sudetis. Ir tikrai nemazas pasirinkimas. O siulai - thumbup.gif
Anksciau pirkdavau Vilniaus gatvej tokioj mazoj rankdarbiu parduotuvelej, tai pas juos tie patys siulai buvo po 6,8 Lt. doh.gif
aagnyte
QUOTE(svaja30 @ 2007 03 29, 14:57)
Gal kam idomu, Kaune ABC parduotuvej, Taikos 177a, prie baziu, kita savaite bus isparduodami trikotaziniai siulai, ivairiausiu spalvyciu. Sudetis 50% australiska vilna, 50% antipilinginis poliesteris. Kaina 1kg. - apie 12lt.
*

ar dar yra ispardavimas?

pries geru pora menesiu nusipirkau Kaune, ABC kid mocherio.....
pardaveja pasake, kad likuciai litu pigiau. Kaip griebiau - 6 vnt. Sekancia diena nuwaziuoju i parduotuve "geros akys", o ten kid mocher gal puse, o gal net visu litu pigesne..... lotuliukas.gif doh.gif
viketa
QUOTE(Lauradr @ 2007 04 22, 10:35)
Aptikau Vilniuj parduotuve, kuri prekiauja Vernito siulais. Kalvariju g. 43.
Siulai pas juos po 4- 4,5 Lt priklausomai nuo sudetis. Ir tikrai nemazas pasirinkimas. O siulai -  thumbup.gif
Anksciau pirkdavau Vilniaus gatvej tokioj mazoj rankdarbiu parduotuvelej, tai pas juos tie patys siulai buvo po 6,8 Lt.  doh.gif
*

LABAI ACIU UZ INFORMACIJA, NES KARTAIS LABAI REIKIA IR NEZINAI, KUR RAST. 4u.gif
mija.07
mamytes, gal zinot kur Vilniuje galima nupirkti geru vilnoniu siulu?
blush2.gif
ernoja
Kaunietės, kur siūliukus nėrimui perkat???? Ir gal žinot, kur grynos vilnos siūlų galima gauti?
Ligičiukas
QUOTE(zinulė @ 2007 06 10, 14:03)
Kaunietės, kur siūliukus nėrimui perkat???? Ir gal žinot, kur grynos vilnos siūlų galima gauti?
*

ABC parduotuvėj, Taikos ir Pramonės sankryžoj ant žiedo.
dontstop
Atradau gerą siūlų parduotuvę Kaune, prie 25-mečio turgelio smile.gif Nebrangu, didelis pasirinkimas, labai maloni pardavėja, yra tokių siūliukų, kaip ir kioskely prie stoties ir dar daug visokių, būna ir nuolaidų (kaip tik dabar yra) thumbup.gif
Lincikas
QUOTE(dontstop @ 2007 06 19, 13:21)
Atradau gerą siūlų parduotuvę Kaune, prie 25-mečio turgelio  smile.gif  Nebrangu, didelis pasirinkimas, labai maloni pardavėja, yra tokių siūliukų, kaip ir kioskely prie stoties ir dar daug visokių, būna ir nuolaidų (kaip tik dabar yra)  thumbup.gif
*

Ten tikrai nebloga paduotuvė, bet kai kurie siūlai pigiau yra "Rėdoj". Ten šalia abi parduotuvės, tai vienus perku prie 25 mečio turgaus, o kitokius Rėdoj.
dorin
As ir perku pries 25-cio turgelio, tikrai faina parduotuve ir pardaveja maloni. Pvz. nerimo siulai Maxi ten dabar kainuoja po 9lt uz 100g, o kitur maciau po 10 ir 11lt. ir siaip ten dabar visokiu akciju yra.Siulu pasirinkimas tikrai didelis. thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.