Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

as tai neseniai pirkausi siuliukus suknelei tai mickeviciaus ir donelaicio kampas (beveik) yra ten kaip ir padevetu drabuziu parduotuve bet turi siulu neblogu kainos nuo1-3,4 lt as uz savo po 2 lt mokejau 220m svelniai kreminiai, akrilo nestori tokie super siuliukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
pamirsau pamineti kad cia kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 07 04, 15:01)
Berods šitoj temelej kažkas minėjo siūlų kioską prie Kauno stoties, tai va, buvau aš jame , įsileido pardavėja į vidų, visus siūlus parodė, ir žurnaliukus mezgimo, ir savo megztus darbelius. Labai gerai patarė, kokius siūlus nusipirkti pagal mano sumanimą, likau tiesiog sužavėta  wub.gif

KAD JAU NEVEIKIA schmoll.gif g.gif
Atsakyti
girdejau Klaipėdoje yra siūlų parduotuvė, kur jie parduodami pagal svori. ax.gif o gal žinot ar yra tokių parduotuvių ir kituose miestuose? pvz.: Kaune ar Šiauliuose? 4u.gif
Atsakyti
nezinau ar kas nors rase, bet vilniuje yra kestucio g., zveryne dabar tiksliai nr. neprisimenu, ten verpalais prekiauja, gramais atsveria, nesu baisi mezgeja, bet kiek pirkau tai man daug pigiau isejo, negu parduotuvese supakuotus perkant , tik gaila, kad ten naujesniu siuliu daugiau nepasiulo mirksiukas.gif . Jei skaitot rankdarbiu kraitele, tai jie visada reklamuojasi ir ju numegztu modeliu yra.
Atsakyti
Kestucio 1/kazkiek... ten kieme ta pard. tikrai siulai pigesni bet pasiula mazoka.
Atsakyti
Zinau Siauliuose labai gera vietele, kur siulus sveria, tikrai pigiau iseina, nes vieno kilogramo kainos 12lt. 22lt. 36lt. Gana didelis pasirinkimas. Parduotuve vadinasi ,,Audiniai ir siulai"
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2006 08 23, 17:34)
Zinau Siauliuose labai gera vietele, kur siulus sveria, tikrai pigiau iseina, nes vieno kilogramo kainos 12lt. 22lt. 36lt. Gana didelis pasirinkimas. Parduotuve vadinasi ,,Audiniai ir siulai"

Kur tiksliai ji yra? bigsmile.gif Žadam savaitgalį lėkti pro Šiaulius - tai užsukčiau ax.gif
Atsakyti
na hemetra prašom pasidalint žiniomis apie pigių siūlų paruotuvę. ax.gif
Atsakyti
Tikslaus adreso nezinau nes pati esu ne is Siauliu. ax.gif Pameginsiu nupasakoti. Ji randasi bulvare. Yra tokia arka su megos reklama. Tai reikia eiti nuo jos tiesiai, pereini pereja (po kaire Siauliu bankas), tada eini vel tiesiai ir prieini kita pereja, kitoj gatves pusej yra eurokos parduotuve, tai va, tada pasuki i kaire ir pamatai pastata su stiklinemis durimis, ten ant lango raudonomis raidemis uzratyta audiniai ir... Na nezinau ar aiskiai parasiau, bet tikiuosi surasite. Oj blogai kai nezinau tkslaus adreso, o zinau tik kaip ten nueiti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hemetra: 24 rugpjūčio 2006 - 11:50
na mazdaug isiwaizduoju kur reik eiti g.gif na ka bandysim kitą savaitę ieškoti tos parduotuvės... lens.gif ačiū už informacija biggrin.gif
Atsakyti
Nera uz ka. Sekmes ieskant. Tikiuosi rasite ir pasidalinsite ispudziais. Beje toje parduotuveje pardanineja karoliukus, uztrauktukus, kailiukus, auinius ir siulus ir t.t smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2006 08 24, 12:50)
Tikslaus adreso nezinau nes pati esu ne is Siauliu.  ax.gif  Pameginsiu nupasakoti. Ji randasi bulvare. Yra tokia arka su megos reklama. Tai reikia eiti nuo jos tiesiai, pereini pereja (po kaire Siauliu bankas), tada eini vel tiesiai ir prieini kita pereja, kitoj gatves pusej yra eurokos parduotuve, tai va, tada pasuki i kaire ir pamatai pastata su stiklinemis durimis, ten ant lango raudonomis raidemis uzratyta audiniai ir... Na nezinau ar aiskiai parasiau, bet tikiuosi surasite. Oj blogai kai nezinau tkslaus adreso, o zinau tik kaip ten nueiti  lotuliukas.gif

Ojojoj, kaip sudėtingai lotuliukas.gif ... Taigi čia Dvaro g. vadinamam "piratnamy", šalia sporto prekių parduotuvės.
Atsakyti