Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(Skarlet @ 2008 02 04, 22:27)
Akropoly mačiau dar likusius kelis matkiukus po 3,99 berods, bet tik žydra spalva belikus.

o kur čia akropoly siūlais prekiauja? g.gif
Atsakyti
Kaune Savanorių Thomas Philips'e mačiau MAXI siūlų, buvo tik mėlyni, kaina 8,86 lt/100 g.
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 05, 11:19)
o kur čia akropoly siūlais prekiauja? g.gif

pačioj maximoj 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Čia šiandien prisipirkau prie Bazių žiedo ir prie 25 turgaus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 05, 18:02)
user posted image
Čia šiandien prisipirkau prie Bazių žiedo ir prie 25 turgaus. blush2.gif


labai liuks visi siuliukai thumbup.gif dabar tik megzti, megzti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
zinule, o tie melsvi, virsuje krastiniai gal medvilne su kokiais priedais? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 05 vasario 2008 - 17:12
QUOTE(zinulė @ 2008 02 05, 17:02)
user posted image
Čia šiandien prisipirkau prie Bazių žiedo ir prie 25 turgaus. blush2.gif

ir po kiek vernito verpalai kainuoja Kaune? tie spalvoti super thumbup.gif as tokiu spalvu derinio noreciau, zinau ka megsciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 02 05, 18:45)
ir po kiek vernito verpalai kainuoja Kaune? tie spalvoti super  thumbup.gif as tokiu spalvu derinio noreciau, zinau ka megsciau  ax.gif

Vernito po 2,5-4 lt matkiukas, priklauso nuo sud4ties. O tie pilki pvz šiandien po 1 lt buvo. Būna ir už 5 matkiukus 2,5 lt. Tik šiandien spalvų nebuvo. Tie melsvi, tai ne medvilnė. Nežinau, kaip būtų lietuviškai, bet rašo poliamidas, viskozė ir polisteris. Ot išverčiau lotuliukas.gif Bet man jie labai patinka, turiu iš tokių žalsvų palaidinę, tai thumbup.gif O iš šitų ko gero bus suknelė. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 05, 17:02)
user posted image
Čia šiandien prisipirkau prie Bazių žiedo ir prie 25 turgaus. blush2.gif


nu kodel pas mus nera to baziu ziedo su siulu parduotuve ( trepsim kojytem) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 05, 20:04)
nu kodel pas mus nera to baziu ziedo su siulu parduotuve ( trepsim kojytem)  g.gif

Pasitaupai pinigėlių ir į Kauną. Dar labai fainų ir pigių siūlų būdavo prie stoties kioskelyje. Gal ir dabar yra, seniai buvau jau ten. O kur dar bazėse keliose vietose galima rasti, o dar prie HyperMaximos lotuliukas.gif ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 05, 19:27)
Pasitaupai pinigėlių ir į Kauną. Dar labai fainų ir pigių siūlų būdavo prie stoties kioskelyje. Gal ir dabar yra, seniai buvau jau ten. O kur dar bazėse keliose vietose galima rasti, o dar prie HyperMaximos lotuliukas.gif ir t.t.



brangus siulai gausis, oj brangus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as ryt i kauna vaziuoju, tai prie progos ko gero reiks uzsukt ir i turgeli ir prie baziu ziedo thumbup.gif pinigu nepamirst daugiau isimest lotuliukas.gif
Atsakyti
atidarytu MB mano slapta spinta gun_bandana.gif fear.gif
Atsakyti