Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(meskute231 @ 2008 02 07, 14:15)
drinks_cheers.gif o aš ir galvoju ko aš čia šiandie tokia rami. jau pusę babinos susisukau



o po kelis siuliukus suknutei desi ???
Atsakyti
O man nesimato nuotraukų, kur paskutinias sudėjot verysad.gif Bet įtariu, kalbat apie Linate angorą rolleyes.gif Jei taip, tai ir aš ją mėgstu thumbup.gif Pirkau jau 5 skirtingų spalvų, ir vienspalvę, ir pereinamų atspalvių wub.gif Tiesą, aš iš jos mezgu tik 3 nr virbalais, man megztukui sueina 1,5 matkelio.

Na, o aš šiandien buvau ABC parduotuvėje, gal kam pravers info, dabar ten nuolaida Lama siūliukams, 5 lt kainuoja 500 gr pakuotė, sudėtis 60 % vilnos, 40 % sintetikos, pilkos spalvos. Man labai patiko, paėmiau 2 pakuotes iškart rolleyes.gif
Ir dar rusišką Konkurent akrilą paėmiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 07, 16:35)
o po kelis siuliukus suknutei desi ???

ir suknytei ir nėrimui apskritai dedu po du siūliukus. gaunasi gražiausiai ir neriasi smagiausiai. o megstukui tai susisuku po šešis mezgimui virbalais. bet galima ir daugiau ir mažiau
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 02 07, 14:38)
O man nesimato nuotraukų, kur paskutinias sudėjot  verysad.gif  Bet įtariu, kalbat apie Linate angorą  rolleyes.gif  Jei taip, tai ir aš ją mėgstu  thumbup.gif  Pirkau jau 5 skirtingų spalvų, ir vienspalvę, ir pereinamų atspalvių  wub.gif  Tiesą, aš iš jos mezgu tik 3 nr virbalais, man megztukui sueina 1,5 matkelio.

Na, o aš šiandien buvau ABC parduotuvėje, gal kam pravers info, dabar ten nuolaida Lama siūliukams,  5 lt kainuoja 500 gr pakuotė, sudėtis 60 % vilnos, 40 % sintetikos, pilkos spalvos. Man labai patiko, paėmiau 2 pakuotes iškart  rolleyes.gif
Ir dar rusišką Konkurent akrilą paėmiau  ax.gif



apie spalvotus ALIZE siuliukus kalbejom mirksiukas.gif

nu kokiu papigiaisku siuliuku jus uztinkat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 07, 16:16)
apie spalvotus ALIZE siuliukus kalbejom mirksiukas.gif

nu kokiu papigiaisku siuliuku jus uztinkat  thumbup.gif

Alize irgi turėjau, vaivorikštės spalvos bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, vakar skaiciau Verslo ziniose, kad uzsidare lietuvisku siulu gamintoja LAMA , neatlaike kinietiskos konkurencijos... verysad.gif O jie pigus ir tikrai neblogi - pati turiu megztini pyniuota, l. gerai nesiojasi , taigi kas randat gerom kainom - pirkit, daug jau ju nebebus...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 02 07, 15:38)
O man nesimato nuotraukų, kur paskutinias sudėjot  verysad.gif  Bet įtariu, kalbat apie Linate angorą  rolleyes.gif  Jei taip, tai ir aš ją mėgstu  thumbup.gif  Pirkau jau 5 skirtingų spalvų, ir vienspalvę, ir pereinamų atspalvių  wub.gif  Tiesą, aš iš jos mezgu tik 3 nr virbalais, man megztukui sueina 1,5 matkelio.

Na, o aš šiandien buvau ABC parduotuvėje, gal kam pravers info, dabar ten nuolaida Lama siūliukams,  5 lt kainuoja 500 gr pakuotė, sudėtis 60 % vilnos, 40 % sintetikos, pilkos spalvos. Man labai patiko, paėmiau 2 pakuotes iškart  rolleyes.gif
Ir dar rusišką Konkurent akrilą paėmiau  ax.gif


labukas,

gal galit nupasakoti kur yra sita parduotuve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2008 02 07, 19:25)
labukas,

gal galit nupasakoti kur yra sita parduotuve ax.gif

Kaune, prie Bazių žiedo.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 07, 19:41)
Kaune, prie Bazių žiedo.


aciuks.gif aciuks.gif reiks lekti apsipirkti
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 02 07, 14:38)
O man nesimato nuotraukų, kur paskutinias sudėjot  verysad.gif  Bet įtariu, kalbat apie Linate angorą  rolleyes.gif  Jei taip, tai ir aš ją mėgstu  thumbup.gif  Pirkau jau 5 skirtingų spalvų, ir vienspalvę, ir pereinamų atspalvių  wub.gif  Tiesą, aš iš jos mezgu tik 3 nr virbalais, man megztukui sueina 1,5 matkelio.



aš irgi nusipirkau šiuos siulus,mezgiau mašina, dar nepabaigiau dukrai bliuskytės.Matavomės, o ji bėdavoja, kad griaužia.Kažin ar iš tiesų, ar tik manajai taip atrodo g.gif O gal paskui praeis.Gaila būtų, jei nenešiotų
Čia kalbu apie Linate angora 70% mochera 30%akrilas
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 02 07, 18:08)
Mergaites, vakar skaiciau Verslo ziniose, kad uzsidare lietuvisku siulu gamintoja LAMA , neatlaike kinietiskos konkurencijos...  verysad.gif O jie pigus ir tikrai neblogi - pati turiu megztini pyniuota, l. gerai nesiojasi , taigi kas randat gerom kainom - pirkit, daug jau ju nebebus...

unsure.gif tai gaila, kad užsidarė, tikrai reikės užsipirkt unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(juros banga @ 2008 02 07, 21:25)
aš irgi nusipirkau šiuos siulus,mezgiau mašina, dar nepabaigiau dukrai bliuskytės.Matavomės, o ji bėdavoja, kad griaužia.Kažin ar iš tiesų, ar tik manajai taip atrodo g.gif O gal  paskui praeis.Gaila būtų, jei nenešiotų
Čia kalbu apie Linate angora 70% mochera 30%akrilas

Man tai jie negraužia smile.gif Bet man aplamai jokie siūlai negraužia smile.gif Gal padėtų skalbinių minkštiklis? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norfoje -40proc.siūlams. Vakar pusvilnės margutės nusipirkau.50g 1.69 berods gavosi:)
O merginos su tais ALIZE ,tai įkabinot kablį į nugarą.Nu reikia man jų kaip.....
Jau einu iš protelio su siūlais.Ir mocheros plonos noriu , noriu daug ir kitokių noriu.LIGONIS
Atsakyti