Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti gimtadienį?

Sveikos,

Gal galetumete patarti kur galima butu suorganizuoti gimtadienio sventima Vilniuje? Kokia jusu patirtis ir atsiepimai? O kur paprastai jus svenciate gimtadienius?
Atsakyti


as tai svenciu pirtyje su gerais draugais , visada nes mano ziema vyro tai vasara gamtoje prie lauzo . su draugais . o leliaus mesdabar svenciam kiekviena men iki metu. kur nores pats pasakys .
Atsakyti
Klubai ir eiliniai barai kažkaip patapo kasdienybe, o atšvesti vistiek norisi... rolleyes.gif
Gal žinote kokių fainų vietelių Vilniuje? Na kad ir kavinių, bet neeilinių, egzotikos kokios.Jei žinot, tai gerai būtų ir trumpas aprašymas wink.gif
Ar šiaip gal kokių idėjų turit?
Na man galva visai nebeveža... blink.gif
Atsakyti
Jus tai Vilniuj ieskote egzotikos, o man jos reikia Panevezy wink.gif
Atsakyti
tai va ir mano gimtadienis ne uz kalnu, o jau Marijampolej rasti idomia vieta, tai su zibuiru nerasi laugh.gif
Atsakyti
Ir as prie sios temos prisijungti noriu smile.gif Uz dvieju savaiciu mano 25-metis, o kaip idomiai atsvesti nebezinau sad.gif Butu kokia vasara - galima i gamta dumti, o gruodi? g.gif g.gif Kompanijos dideles turbut neturesiu - kokios 3-4 mergos ir vienas diedas hah.gif blink.gif Ot ka tokiem veikti? Prie stalo sedeti irgi nenoriu gathering.gif Patarkit, mamytes, kaip cia padaryti umn.gif wacko.gif
Atsakyti
pavasare su tokia kompanija gal bouilingas tiktu? O ir islaidos takelio nuoma+alutis. Ir pasportuosit ir pabalevuosit biggrin.gif
Atsakyti
O aš norėčiau sau kokio teminio vakaro kokioje pirtelėje, na kad svečiai turėtų kokius vaidmenis ar malonias pareigas tą vakarą.Pvz, "Havajų"vakarėlis su lotynų muzika, šokiais, egzotiška apranga.. aišku, tokiam reikalui reikia nors kiek "chebros"
Atsakyti
Greitai gimtadienis ir nemažai draugų jau išanksto perspėjo, kad ateis pasveikinti, paskaičiavus gaunasi apie 17 žmonių. Galvoju, gal į klubą kur nueit pašvęst g.gif
Tik ar yra kur nors gimtadienio proga įėjimas už dyką g.gif Ir gal kas patartumėte kuriame Kauno klube ar bare būtų smagiausiai pašvęst, nes jau du metus, kol buvau su vaiku, niekur nebuvau išėjus pasišokt tai visai nebežinau kur čia dabar smagiau būtų ir kur gėrimų bei užkandžių kainos nebūtų astronominės g.gif
Patarkit prašau smile.gif
Atsakyti
Na, žiūrint kas per publika pas Tave-jei neieškai l.aukšto lygio klubo ar baro, tai visai nieko "Seni vartai" prie "Thomas Philips" parduotuvės. Buvau ten pieš metus, taip pat šventėme draugų gimtadienį. Kainos pusė velnio, savaitgaliais groja koverius, publika ateina ne savęs parodyti, o pasilinksminti.
Atsakyti
as pernai svenciau Amerikoj pirty - kainos pusetinos, ir tortuka jie patys uz labai normalia kaina parupino, o su maistu - picu paemem kelias ir dalinomes. buvo normaliai...
pries pora metu, kai Metropolis buvo toks klubiskesnis, maciau kaip viena pana svente ten gimtadieni, o jai draugai atnese dovanu paciu padaryta torta, faina toki. tai prisistate padavejas ir ta torta is ju ateme blink.gif dar ten jie matyt kazko sukonfliktavo, nes chebryte demonstratyviai susirinko smutkes ir isejo, matyt kitur baliavot smile.gif bet torto nesinese, gal jiems nebeatidave? blink.gif
Amerikoje irgi kazkada draugo gimtadieni sventem, ten tada jam ant prikolo alaus buteli padovanojom, ir jis atsikimso. atejo padaveja, bet kai pasakem, kad dovana, ji nebekibo smile.gif
Atsakyti
Nu nezinau?"Seni vartai"??Kazkaip nepatiko mums,norejom vyro gimtadieni daryt,bet labai jau nepatiko ju tvarka,savo negali nieko absoliuciai atsinesti,nes perspejo,kad apsauga stebes ir gali atimti,tai mums toks variantas labai jau nepriimtinas pasirode.Ir dar pabreze,kad stebes,nu ir gimtadienis,kaip kazkokie apsauginiai visa vakara seks, ir i tave ziures.As neisivaizduoju,kaip tai gali atimti,jeigu sveciai atsines kokio brangaus vyno,ar koki torta???? Nesamone kazkokia! schmoll.gif Apsurdas beee.gif
Atsakyti