Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

QUOTE(Atisa @ 2008 05 15, 22:30)
Kaži čia kas nors atsiunčia?  biggrin.gif  g.gif

Aha atsiuncia,aciu. Reiks dabar kada prises ir pastudijuost
Atsakyti
na ka, visoms viska issiunciau, tikiuos gausite...
beje, tikrai kazkas labai gerai pastebejote, jog taip niekas ir nesidalinate savo konamtarais apie si failiuka... ar taip ir neziurejote ar kas yra? negi tikrai reikes sita temele pervadinti lotuliukas.gif siaip butu malonu gauti nors kokiu atsiliepimu, juk drauge pakoregavusios visos galetumem tureti saunu namu buhalterijos tvarkymo failiuka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2008 05 25, 18:36)
na ka, visoms viska issiunciau, tikiuos gausite...
beje, tikrai kazkas labai gerai pastebejote, jog taip niekas ir nesidalinate savo konamtarais apie si failiuka... ar taip ir neziurejote ar kas yra? negi tikrai reikes sita temele pervadinti  lotuliukas.gif  siaip butu malonu gauti nors kokiu atsiliepimu, juk drauge pakoregavusios visos galetumem tureti saunu namu buhalterijos tvarkymo failiuka  bigsmile.gif



aciu labai, failiuka gavau 4u.gif
nuo kito men. algos pradesiu skaiciuoti, butinai parsaysiu atsiliepimus biggrin.gif
Atsakyti
gavau ir as ta exeliuka, tik nepamenu is ko blush2.gif . aciu labai wub.gif
pasitobulinau truputuka pagal save. ivedziau atskirai formules, kad skaiciuotu pagal tam tikras islaidu grupes, taip pat suvedu pajamas is kuriu atminusuoja visas islaidas ir rodo likuti. na, man tai pats patogiausias variantas thumbup.gif . naudojausi ir butu, ir balansu, ir namu buhalteriu, sitas prigijo labiausiai thumbup.gif . issisaugau rakte, kuri galiu visad nesiotis. dabar jau iprotis tapo tas islaidas vest, daugiau kaip sportinis interesas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes.As namuose ir moku mokescius, visa buhalterija vedu pati, vyras i tuos dalykus nesikisa.Jis tik pinigus palieka ir viska sutvarkau.Labai megstu viska pasidaryti tvarkingai, tai ir noreciau tos buchalterijos programytes. [COLOR=orange] ispanija7@gmail.com
[/COLOR]
aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As ir naudoju ta atsiusta exelio programa, kuria taip pat pasitobulinau, prapleciau islaidas ir isivedziau dar pajamas ir gavosi labai puikus variantas. Labai gera ideja. Aciu Dovilepp.
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2008 05 27, 14:38)
As ir naudoju ta atsiusta exelio programa, kuria taip pat pasitobulinau, prapleciau islaidas ir isivedziau dar pajamas ir gavosi labai puikus variantas. Labai gera ideja. Aciu Dovilepp.

nera uz ka, svarbu pasinaudojate thumbup.gif
Atsakyti
Labai norėčiau ir aš tos programėlės. Turiu pasidarius tokią paprastutę - pajamos, išlaidos ir sumos. Gal Dovilepp galėtum atsiųsti savąją į nijona@gmail.com. Tikrai būtų įdomu palygint ir pakomentuot ax.gif
Atsakyti
Labutis,
ir aš kaip norėčiau rolleyes.gif
kwankaa55@gmail.com
AČIŪ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir aš labai norėčiau tos programėlės swarelis@gmail.com bigsmile.gif labai, labai ačiū.
Atsakyti
ir as lb noreciau... ax.gif renike_25@yahoo.ca

aciu labai mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,

Kažkada bandžiau į sąsiuvinį savo išlaidas rašytis, bet labai jau nepatogu. Norėčiau ir aš išbandyti siūlomą programą. Jei galite, dovilepp, atsiųskite ir man: r.stirvydaite@gmail.com Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti