Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

Laba. Labai,labai prasau ir man ta stebuklinga exeliu atsiusti 4u.gif
d.dovydiene@gmail.com
Atsakyti
Labai aciu uz exeliuka smile.gif tikrai geras. Va dar tik ka pabandziau kurdingo pinigai.lt man ir patiko,labai paprasta. O namu buhalteriu niekaip nepavyko g.gif
Atsakyti
Labai prasau ir man ta stebuklinga exeliu atsiusti 4u.gif
inga.sukauskiene@gmail.com
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxxx32 @ 2008 11 09, 22:40)
Labai aciu uz exeliuka smile.gif tikrai geras. Va dar tik ka pabandziau                kurdingo pinigai.lt man ir patiko,labai paprasta. O namu buhalteriu niekaip nepavyko g.gif



As jau savaite kaip naudojuosi Kur dingo pinigai, bet dabar pradejo nepatikti toks dalykas, kad kai nuspaudziu ATSIJUNKTIX ir isjungiu interneta, pvz.: po valandos vel ijungus www.kur dingo pinigai... is karto nesuvedus jokio vardo ir slaptazodzio atsivercia visos mano islaidos ir pajamos. Gal kas nors galit paaiskint ka visa tai reiskia? g.gif
Atsakyti
excel ir man, jei galima: elf@dokeda.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(***liutuke* @ 2008 11 11, 12:18)
As jau savaite kaip naudojuosi Kur dingo pinigai, bet dabar pradejo nepatikti toks dalykas, kad kai nuspaudziu ATSIJUNKTIX ir isjungiu interneta, pvz.: po valandos vel ijungus www.kur dingo pinigai... is karto nesuvedus jokio vardo ir slaptazodzio atsivercia visos mano islaidos ir pajamos. Gal kas nors galit paaiskint ka visa tai reiskia? g.gif


Man rodos jau sutaisė .... ar ne? Pažiūrėk lapkričio 11 įrašą "blog'as". Per tris valandas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuzka: 13 lapkričio 2008 - 08:37
[FONT=Arial][SIZE=7]labas mergaites nors seniai esu klubo narys bet zinute rasau pirma karta is viso nezinau ar kas gausis labai noreciau gauti ekseliuka jei kas gali atsiuskite nvitkevi@one.lt busiu dekinga[SIZE=14]
Atsakyti
Sveikos,
ir as labai noreciau exeliuko, atsiuskite prasau kas nors 4u.gif
Laaabai dekoju is anksto smile.gif
lorettta@gmail.com
Atsakyti
Gal galeciau ir as gauti ta isgirtaji exelini failiuka mirksiukas.gif butu labai didelis ACIU 4u.gif
vvaidaa@yahoo.com
Atsakyti
gal galeciau ir as gauti exeliuka 4u.gif sandrixxxx@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2008 06 13, 20:07)
visoms issiunciau, sekmes su finansu tvarkymu 4u.gif


Sveiki,
gal galetumet ir mums atsisuti si geraji failiuka ax.gif , tikuosi jis pades irodyti vyrui, kad visi pinigai isleidziami, o ne kazkur paslepiami.
Dekoju virgilijad@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
labutis...
vis planuoju pradet reguliuot savo seimos finansus... bet vis nerandu tinkamos programos ir budo tai daryt... kazkaip kasmenesi neisitenkam i tai ka gaunam ir tenka panaudot santaupas, kurios vis nyksta... g.gif doh.gif tai gal galetumet ir man imest exel'į kuri nors... buciau labai labai dėkinga... 4u.gif romanciuke@gmail.com
Atsakyti