Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

O mes pašiurpom pamatę kiek išleidžiam ir sugalvojom (kol dar bent kiek realu) didelėm pastangom sukaupti bent 6 mėn. išlaidų sumą juodai dienai. Visgi gali praversti šiais neramiais laikais. Bet dabar bent jau tiksliau matome kiek reikės.

Realiai sugebėjom apie 20-25% išlaidų susimažinti, bet paskutinė mėnesio savaitė jau dažniausiai būna "nieko nepirkimo" laikas. Na, išskyrus esminius maisto produktus.
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 02 26, 17:05)
na ir aš ruošiuosi nuo kovo pataupyti ax.gif  pranešiu kaip sekėsi blush2.gif  o jūs šaunuolės, matau stengetės 4u.gif




Mes irgi si menesi pradejom rinkti cekius, turbut sekmadieni darysim analize. Idomu, kur dingsta pinigai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 02 06, 19:07)
Na pemeginau kelias dienas vesti pora lenteliu variantu.
Pagarba exelio lenteles kurejui smile.gif
Bet pasilieku prie tos pacios programos, kuria pirkau kazkada Norfoj.
Diskas - Seimyninio biudzeto apskaitai ir planavimui "Namu buhalterija" versija 3.8 thumbup.gif
Ant virselio kiaule taupykle ir namukas.

Bandziau ieskoti Norfoj XXL Vilniuj sio disko ir deja nesekmingai verysad.gif gal kuri mamyte zino ar mate, kur butu galima ji isigyti?
Atsakyti
Kazkas cia gyresi turys exeliuko faila, pinigelaim surasyti... Gal kas imestu?

reklamisius@gmail.com

Aciuz

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Nuo vakar dienos pradejau idomumo delei skaiciuoti musu seimos islaidas - pajamas.

Jei kam idomu prisijunkit, cia labai paprasta.

biudzetas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 01 kovo 2009 - 14:12
QUOTE(Amelita @ 2009 03 01, 15:11)
Sveikos,

Nuo vakar dienos pradejau idomumo delei skaiciuoti musu seimos islaidas - pajamas.

Jei kam idomu prisijunkit, cia labai paprasta.

biudzetas



siaip www.kurdingopinigai.lt- man paprasciau atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunius: 02 kovo 2009 - 09:08
QUOTE(Baltija @ 2009 02 15, 15:15)
Išlaidų lentelę įdėjau į internetą, ją galite parsisiųsti iš čia

Atsakyti
QUOTE(sunius @ 2009 03 02, 09:02)
siaip www.kurdingopinigai.lt- man paprasciau atrodo smile.gif

Be to, dar padare exporta i Exceli, papilde ataskaitas. Beje, labai naudinga vienoj vietoj tureti parduotuvese vykstancias akcijas, o naudingus patarimus skaitau kiekviena diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunius @ 2009 03 02, 09:02)
siaip www.kurdingopinigai.lt- man paprasciau atrodo smile.gif

Ačiū 4u.gif reiks pradėti užsirašinėti viską rolleyes.gif
Atsakyti
Mes su MB nuo vakar pradėjome pildyti tą stebuklingą exelio lentutę smile.gif Tik vat niekada savo išlaidų nefiksuodavome, tad bijau, kad kokio vieno kito čekio ir nesuvesime... Akivaizdus pavyzdys - MB vakar grįžo iš parduotuvės, o čekio - nėr verysad.gif Tai gerai, kad pirko vos keletą produktų, o ir atmintį gerą turi, tai lyg ir išsisukome smile.gif Keistis iš pagrindų nėra lengva blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(megg @ 2009 03 02, 12:32)
Be to, dar padare exporta i Exceli, papilde ataskaitas. Beje, labai naudinga vienoj vietoj tureti parduotuvese vykstancias akcijas, o naudingus patarimus skaitau kiekviena diena ax.gif

Nors man ta programa labai patinka, bet pildyti SAVO individualų excel failiuką patogiau, nes jis veikia idealiai taip, kaip aš noriu lotuliukas.gif Tai po pusantro mėnesio pildymo mečiau tą programą, bet dėl aptarimų užsuku kasdien rolleyes.gif
Atsakyti
Man kaip tik patogiau, kai galiu iš darbo ar namų vesti išlaidas, nes čekių kalnas piniginėj "narvyja" .

O jei labai reikia išsieksportuoju į Excelį ir pasiskaičiuoju ko man reikia.

Šitas ekselio "stebuklingas" failas labai jau griozdas man pasirodė... suvedinėt ten atskirai kiekvieną maisto produktą ar pan ... tiesiog laiko gaila. Kasman iš to, jei žinosiu, kad pieno produktams šiemet 13% daugiau išleidau? Nebent eilinė proga lietuviškai ant valdžios paburbėt. biggrin.gif
Atsakyti