Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

naudoju savo susikurta lentele exelyje, kuriau atitinkamai pagal islaidu "skyrius", patogiausia man uz visas "viesasias" programas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 08 14, 22:31)


aciuks.gif
Atsakyti
laba diena parsisiunciau ir as programele bet neleidzia skaiciuku rasyt yra apsauga, ar jos negalima panaikint?
Atsakyti
QUOTE(sandra m @ 2009 08 18, 19:39)
laba diena parsisiunciau ir as programele bet neleidzia skaiciuku rasyt yra apsauga, ar jos negalima panaikint?

Man leido rašyti, tai negaliu nieko pasakyt, kaip ten su ta apsauga - gal rašot ne ten, kur reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra m @ 2009 08 18, 20:39)
laba diena parsisiunciau ir as programele bet neleidzia skaiciuku rasyt yra apsauga, ar jos negalima panaikint?


man irgi leidzia viska rasyt g.gif pas mane viskas kaip ir veikia thumbup.gif
Atsakyti
sveiki, atsisiunciau ta programele excel ir man irgi neleidzia skaiciuku rasyt del tos apsaugos sad.gif labai gaila ;( gal kas galetu veikiancia atsiust el.p. rejundo@gmail.com. buciau labai dekinga..
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 08 30, 16:10)
Na, mano vyras karininkas, kas 2 metai perkelia vis į kitą vietą. Tokia tvarka, visus kelia, čia privaloma, vadinasi rotacija. Jei virš 500, tai dar nieko  irnesakyk.gif Bijojau, kad gerokai virš 1 000  doh.gif  Vyras turbūt paskaičiavęs yra, bet man nesako, todėl ir klausiu forumo  biggrin.gif

Įdomu, kur rašot tuos skaičiukus, kad neleidžia?
Atsakyti
QUOTE(sandra m @ 2009 08 18, 20:39)
laba diena parsisiunciau ir as programele bet neleidzia skaiciuku rasyt yra apsauga, ar jos negalima panaikint?

Papildyta:
QUOTE(renatee @ 2009 08 30, 18:18)
sveiki, atsisiunciau ta programele excel ir man irgi neleidzia skaiciuku rasyt del tos apsaugos sad.gif  labai gaila ;( gal kas galetu veikiancia atsiust el.p. rejundo@gmail.com. buciau labai dekinga..


Merginos, i pirma puslapi pavadinimu Bendras - nieko rasyti neleidzia schmoll.gif Pildom kiekviena menesi Detalius puslapius, o i pirma puslapi persikelia automatiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-berry: 31 rugpjūčio 2009 - 20:53
QUOTE(Sophi @ 2009 08 14, 20:31)


geras dalykas thumbup.gif
QUOTE(as-berry @ 2009 08 31, 20:52)
Papildyta:
Merginos, i pirma puslapi pavadinimu Bendras - nieko rasyti neleidzia  schmoll.gif  Pildom kiekviena menesi Detalius puslapius, o i pirma puslapi persikelia automatiskai  mirksiukas.gif


bet man neleidžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 08 31, 23:19)
bet man neleidžia verysad.gif

tai neleidzia pildyt kiekvieno menesio detaliu puslapiu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-berry: 01 rugsėjo 2009 - 07:53
QUOTE(as-berry @ 2009 09 01, 07:52)
tai neleidzia pildyt kiekvieno menesio detaliu puslapiu?  g.gif



ne, neleidžia verysad.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif parsisiunčiau ir aš tą programėlę. Labai šauni. biggrin.gif
Atsakyti