Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(Sirana @ 2006 04 14, 16:02)
Aisku... Mano tai dar nedidelis nestumas palyginus, antikunius dabar daro pirma karta, tai labai jaudinuosi - kita savaite laukiu atsakymo kaip saules uztekant...

nepergyvenk ir tikek kad viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 04 15, 23:02)
nepergyvenk ir tikek kad viskas bus gerai nestuke.gif


Aciu! Man irgi taip atrodo. Viena forumiete atsiunte man tokios geros informacijos apie sita reikala, aciu jai. Mano atveju beveik nuline tikimybe, kad ras antikuniu, o ir radus tikrai ne viskas prarasta!
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 04 17, 11:12)
Aciu! Man irgi taip atrodo. Viena forumiete atsiunte man tokios geros informacijos apie sita reikala, aciu jai. Mano atveju beveik nuline tikimybe, kad ras antikuniu, o ir radus tikrai ne viskas prarasta!

niu va thumbup.gif
Atsakyti
Mano irgi minusas o vyro pliusas, 16-a sav dare antikunius, bet as labai nesijaudinu nes ta pati situacija buvo mano tevu, seniau niekas netirdavo ir jokiu vaistu neleisdavo, teoriskai grese persileidimas, taciau turi jie 3 sveikas dukras (lytis tai ta pati smile.gif )
Atsakyti
Nu va, vakar buvau pas gydytoja, antikuniu nerasta! Dabar jau darys tyrima kas menesi, bet ji mane dar karta nuramino, kad nesukciau sau galvos del sito dalyko smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif dziugu girdet kad tyrimas geras thumbup.gif
Atsakyti
O kelinta nestumo savaite leidzia imunogobulina? Trecias nestumas, o neprisimenu. ax.gif doh.gif Visus kartus leido ir per nestuma ir po gimdymo atrodo leido.
Atsakyti
Apie 28 savaite, bet gali ir siek tiek veliau.
Atsakyti
o jei antikuniu neranda? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2006 04 24, 15:25)
o jei antikuniu neranda? unsure.gif

vakcina leidzia 28-30sav
jei neranda antikuniu tai gerai ir suleidzia ta vakcina kad ju ir neatsirastu
o jei randa antikunius tai tada negerai kartais reik perpilinet leliukuj krauja doh.gif tai ir yra baisiausia
Atsakyti
labas

va as nesuprantu vieno dalyko vieni sako vienaip kiti kitaip, as laukiuosi pirmo vaikelio anksciau neturejau nei aborto nei persileidimo, tai ar butina leist tuos vaistus kai laukiesi pirmagimio?
Atsakyti
niu va vakar suleido tuos vaistukus kuriu taip bijojau doh.gif oi bet kokie jie skaudus....
Atsakyti