Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

g.gif g.gif g.gif g.gif labai jau keista,kazkas cia ne taip
Atsakyti
Tai jeigu yra rezus antikuniai kraujuje tada kraujo grupe Rh+ jei nera Rh- O kaip gali buti kartu + ir - tai lygiai tas pats esu-nesu g.gif g.gif Kazkas cia ne taip
Atsakyti
Įdomu būtų, kad atsirastu diskutuojančiųjų tarpe kokia medikė, kuri galėtų paaiškinti toki "x-failą" g.gif
Atsakyti
Nu tikrai X-failas.....Zinai esu baigusi med.seseris pries 9metus gal cia kokie nauji atradimai....nes apie tai isgirdau pirma kart.Zinau visokiu variantu,kad esant tevu vienokiai,vaikai gali gimt su kitokios grupes krauju,bet kad sitaip....Kazkas kazko nesuprato g.gif g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 06 17, 16:04)
Nu tikrai X-failas.....Zinai esu baigusi med.seseris pries 9metus gal cia kokie nauji atradimai....nes apie tai isgirdau pirma kart.Zinau visokiu variantu,kad esant tevu vienokiai,vaikai gali gimt su kitokios grupes krauju,bet kad sitaip....Kazkas kazko nesuprato g.gif  g.gif  schmoll.gif


as nesu baigus medicinos, bet man labai jau keistai pasirode toks derinys... net neisivaizduoju kaip taip gali buti +-
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2006 05 29, 16:23)
Bet grupiu nesutapimas yra blogiau nei rezusu, del to mus ilgiau laike ligonineje, gelta stipresne pasireiske ir netgi pirma para, tas K... testas buvo teigiamas.



Ar tikrai mamos ir vaikelio grupių nesutapimai yra blogiau nei Rh konfliktas????

Dėl Rh konflikto tai nesijaudinu, nes mano grupė 0 (rh+), o vyro A (rh+). Bet va nėštumas labai sunkus dėl didelių pykinimų ir toksikozės... Taip buvo mano anytai, kai laukėsi MB, bet jos atveju buvo Rh konfliktas: nes jos kraujo grupė AB (Rh-)

Ir koks ten tas K... testas?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 17, 16:00)
Įdomu būtų, kad atsirastu diskutuojančiųjų tarpe kokia medikė, kuri galėtų paaiškinti toki "x-failą"  g.gif

aha butu idomu kad kasnors apie tai papasakotu g.gif
Atsakyti
Man atrodo ,kad cia nera ko pasakoti g.gif g.gif
Atsakyti
As rytoj eisiu suzinoti savo kraujo tyrimu del antikuniu, kadangi mano kraujo grupe 2- verysad.gif , tai labai jau neramu man.
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 06 17, 15:47)
Tai jeigu yra rezus antikuniai kraujuje tada kraujo grupe Rh+ jei nera Rh-    O kaip gali buti kartu + ir -  tai lygiai tas pats esu-nesu g.gif  g.gif Kazkas cia ne taip


Taip tikrai gali būti. Mano tėvo RH irgi +-, mamos -. Jei RH +- tai kažkaip tų antikūnių yra, bet jū nedaug ir yra sunku nustatyti tiksliai.

Pas mane panašiai. Man poliklinikoj nustatė Rh +, todėl po abrazijos nieko nesuleido. Su antru neštumu nustatė kad RH vistik - doh.gif Labai bijojau kad nebūtų kas nor blogai, bet antikūniai nesigamina ir valio thumbup.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Kazko mes cia nesusiprantam.Mano ir visa gyvenima buvo +,o dabar eme ir pasidare -,bet tai cia visai kas kita kur yra +- vienoj vietoj.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(memoire @ 2006 06 15, 10:05)
tai aš irgi nebuvau girdėjus, bet kai mano brangusis man taip pasakė tai buvau nustebus, kad taip įmanoma...  ir beje mano mamos bendradarbis irgi su tokiu krauju +-, ir turi 2 grazias mergaites  bigsmile.gif

o ar tavo vyro grupe kartais ne nuline.nes skaiciau kad tokie zmones priima ir pliusa ir minusa.





o as pvz esu minusas bet ir mano vyras minusas ir visvien reikejo leisti gama globulina nes nerado antikuniu g.gif g.gif
Atsakyti