Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(babuliaa @ 2006 07 05, 18:30)
O as laukiuosi pirmo ir mano minusine ir vistiek leido smile.gif

cia juk nuo to blogai nebus,tik tau ir daktarams ramiau kad tikrai neatsiras tu antikuniu
Atsakyti
Daktarai juk zino tuos dalykus ax.gif jau geriau tegu suleidzia tu vaistu,bet nors antikuniu nebus... biggrin.gif
Atsakyti
Man kai suleido tu vaistuku, kazkaip dusioj lengviau paliko... ax.gif Kai klausiau seseles, kokie kraujo tyrimai? ji atsake, kad antikuniu nerasta, bet profilaktiskai vistiek suleidzia tu vaistuku, del viso pikto... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 07 13, 13:51)
Man kai suleido tu vaistuku, kazkaip dusioj lengviau paliko...  ax.gif  Kai klausiau seseles, kokie kraujo tyrimai? ji atsake, kad antikuniu nerasta, bet profilaktiskai vistiek suleidzia tu vaistuku, del viso pikto...  ax.gif


Pas mus cia Vokietijoj yra net posakis,isversiu pazodziui>geriau pasisaugoti,negu paskui gydyti. smile.gif Ir ant sirdies juk lengviau pasidaro,kad tu bent kazka darei kad tu antikuniu neatsirastu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 07 13, 18:12)
Pas mus cia Vokietijoj yra net posakis,isversiu pazodziui>geriau pasisaugoti,negu paskui gydyti. smile.gif Ir ant sirdies juk lengviau pasidaro,kad tu bent kazka darei kad tu antikuniu neatsirastu. rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

tada tau paciai ramiau ir kleckui pilvelyje ramu nes mamyte nesinervuoja ir zino kad viska padare kas buvo imanoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 07 14, 18:00)
tada tau paciai ramiau ir kleckui pilvelyje ramu nes mamyte nesinervuoja ir zino kad viska padare kas buvo imanoma thumbup.gif


tiesa sakant, juk ne mamyte tvarke tuos reikaliukus, o daktarai... sesele imdavo kas menesi krauja is venos ir tikrindavo. Taip, kad mamytes darbo siuo atveju mazoka. Svarbu, viskas padaryta laiku! nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(enos @ 2006 07 04, 14:09)
Sveikutes visos 4u.gif
O mano kraujo gr O Rh(-), o MB B Rh(+),kai laukiausi sunaus niekas man nieko nesuleido, tikiuosi,kad  neatsiras dabar tu antikuniu doh.gif


Sveikutes nestuke.gif

Kai laukiesi pirmagimio, dazniausiai nebuna rizikos, bet kai antra karta laukiesi, tai jau reikia rimtai daryti kraujo tyrimus kas menesi ir sekti ar antikuniu neatsirado. Tu rasei, kad tavo sunaus kraujo grupe yra teigiama, tai turejo tau suleisti vaistus po gimdymo. O jei minusine, tai nieko nereikia suleisti. Svarbiausia, kad laiku pastebetu antikunius.
As irgi esu minusine, uz keliu savaiciu suleis man.
Atsakyti
As gavau siandien svirkstu i uodegyte - suleido ir man ta gama globulina. Kazkaip sisyk labai skausmingai buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 07 19, 16:57)
As gavau siandien svirkstu i uodegyte - suleido ir man ta gama globulina. Kazkaip sisyk labai skausmingai buvo blink.gif


Gal tie vaistai skausmingi?
Atsakyti
QUOTE(Renyte @ 2006 07 20, 14:07)
Gal tie vaistai skausmingi?


schmoll.gif nea. nu grauzia biski kai druskyte bet tik tiek. tik bakst ir viskas tongue.gif
Atsakyti
Mano kraujas -, vyro +. Tikrinau kraują, antikūnių nesigamino. Bet gimus dukrytei nepaėmė jos kraujo. O juk jei vaiko ir mamos kraujas skiriasi reikia per tam tikrą laiką suleist mamai vaistų. Tai kitą dieną turėjau reikalaut, kad paimtų vaikui kraują. Gerai, kad ir mažiukės -.
Bet, žodžiu, mamos turi būti budrios, viską žinot ir kartais gydytojams primint doh.gif
Atsakyti
Neskausmingi tie vaistai siaip jau, gal man nelabai vykusiai suleido...
Atsakyti