Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

iewute, nu tikrai nepergyvenk isanksto.
As tai noriu tau drasos ipusti.
As ta straipsni iskart pastojus skaiciau, bet paziurek is visu poru tik 0,7 proc. kad antikuniai gaminasi. O dar jei antra karta daro tyrimus, tai patys gydytojai neuztikrinti rezultatais- gal siaip suklydo.
Kita puse pati paskaityk , visokiu rusiu yra: lengva, vidutine ir sunki. Tai gal nelabai daug tu antikuniu gaminsis ir viskas tik gerai baigsis.

Jei ka juk pas kitus gydytojus"kietesnius" nusius- tikrai taip nepaliks. Manau visi nori, kad tau ir leliukui gerai butu. Tik nesinervink, nes nuo nervu dar blogiau bus. Kazkaip susiimk. Tikrai - tikekim, negali buti bolgai. Net draudziu Tau apie tai galvoti.
Atsakyti
QUOTE (iewa @ 2004 10 01, 14:03)
Susiradau straipsniuka apie tuos rezus minus nesuderinamumus,zinot po tokiu ziniu norisi ismesti kompa is namu ir nebeskaityti apie jokias prognozes
http://www.sveikas.l...23&id2=&linkID=
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Tai taip iseina pagimdyti sveika vaika nebeimanoma??????????????????

sad.gif sad.gif sad.gif siaubas kazkoks.
Atsakyti
Aš Rh (-), vyras Rh(+), pirmas lelius Rh (-), antras Rh (+), po jo gimimo gavau Ig į uodegą smile.gif Mamaitės, svarbiausia nesijaudint anksčiau laiko, o ypač Iewa tau heart.gif
(Mano mama neteko mūsų viduriniojo brolio vien dėl šitos priežasties, bet tai buvo prieš 30 metų smile.gif ) Dabar svarbiausia laiku atlikti kraujo tyr. nėštumo metu, o padėtį galima koreguoti. Sėkmės, mamytės heart.gif
Atsakyti
QUOTE (iewa @ 2004 10 01, 14:03)
Susiradau straipsniuka apie tuos rezus minus nesuderinamumus,zinot po tokiu ziniu norisi ismesti kompa is namu ir nebeskaityti apie jokias prognozes
http://www.sveikas.l...23&id2=&linkID=
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Tai taip iseina pagimdyti sveika vaika nebeimanoma??????????????????

laugh.gif Mano mama pagimdė tris vaikus Rh(D)+, pati būdama Rh(D)- laugh.gif
Ir išvis, mažiau skaityk laugh.gif
Atsakyti
Sveikutės,

galgi susidomėsit kas šia temele? ax.gif
Aš iš tų truputį "nelaimingų" dėl Rh neatitikimo - "nedarbinga" savijauta visus 9 mėnesius ir pan. Tai vadinas "nėštumas su rizikos faktorium" cry.gif , nors gydytojai apie tai per daug nekalba - geriausiu atveju suleidžia antikūnų ir tiek...

Tai gal mes pašnekėkim?
Atsakyti
Sveikute,
...nelabai supratau is kur gali buti tas nedarbingumas??? Mano taip pat -, vyro +. Gimdyti tureciau vasario men. Kazkaip labai puikiai vaiksciojau ir vaikscioju su savo kleckiuku, dirbau beveik iki gruodzio viduriuko ir nieko smile.gif Beje as 28 savaite nesileidau antikuniu, sakiau leisiuos tik po kleckiaus gimimo, jei tarp musu bus rezus nesutapimas. Tai va.
Atsakyti
4u.gif niu as ir tokia su -, o vyras su +....Tik siais laikais tai jokia problema...Gimdyk i sveikata...Tik ,kad antikunius suleistu tuos , berods 2 kartus ir viskas.As jau 2 2.gif turiu ir dar vieno noresim smile.gif Tad sekmes, salin blogas mintis ir dziaukis busimuoju 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikitikitaki: 25 sausio 2005 - 06:27
Mano irgi buvo Rh-, vyro Rh+. Suleido antigamaglobulino(ar kažkaip panašiai skamba) berods 7 nėštumo mėnesį ir būtų reikėję dar kartą jo leisti, jei vaikelis būtų gimęs Rh+. Bet, patikrinus jo kraują paaiškėjo, kad jis irgi "minusiukas", kaip ir mama thumb_yello.gif
Atsakyti
na mano irgi - ,o vyro +, bet kol kas kas menesi darausi tyrimus (iesko tu antikuniu) ir neranda. tik nezinau ar suleis man tuos antikunius ar ne. kazkas man yra sakes, kad jei neras tai lyg ir nieko neleidzia unsure.gif nu del to nezinau, reiks siandien pasiklausti gydytojos, bet va dar esu girdejusi, kad jei tie antikuniai butu rasti tai jau nuo pat nestumo pradzios butu visokie negerumai - kraujavimas ir panasus negeri dalykai, zodziu neitu vaikelio isnesiot visai. nu bet cia del to ir nesu tikra... tik taip sneka, o kaip ten yra istikruju tai nzn, bet manau viskas bus ok thumbup.gif laukiam laukiam savo leliu wub.gif
Atsakyti
Pas mus lygiai tokia pati situacija, bet kiek zinau pirmam nestumui rezus faktoriu neatitikimas jokios itakos neturi. Antikunius leidzia tam, kad sekanciam nestumui tai irgi neturetu jokios itakos thumbup.gif
Pakolkas jauciuosi puikiai 4u.gif
Atsakyti
Tai ir džiaugiuos už jus visas, kad viskas gerai thumbup.gif .
Dėl tų antikūnų tai pati irgi nesijaudinu, tik pykina visą nėštumą, ne taip kaip kitas - 3 mėnesius ar nuo vidurio. Po gimdymo pirmi žodžiai vyrui buvo - įsivaizduoji, NEBEPYKINA! Nešioju antrą, ir vėl tas pats (o aš tikėjaus, gal po pirmo kas organizme pasikeitė cry.gif ).
Nebežinau, ar pasiryšiu trečiam, nors ir kaip noriu didesnės šeimos... Ne visada ir sąlygų bus per nėštumą rimčiau nedirbti.
Pažįstu dvi "minusinukes", kuriom taip pat, kaip ir man. Užtai ir užvedžiau tokią temelę - pusiau kaip apklausą doh.gif . Negi tokių kaip aš taip mažai? unsure.gif
Atsakyti
NA as ir minusiukas, o vyras pliusas, ir vienintelis dalykas del kurio kenciau buvo nuolatinis per didelis kraujospudis ir gresiantis persileidimas o o to ir prieslaikinis gimdymas, bet pati jauciausia gerai privakavau maamit tiek visko kad dvejiems metams uztenka smile.gif
Atsakyti