Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

sveikos merginos 4u.gif

ar as suklysiu sakydama: kad mano + o vyro - tai lygu viskas labai gerai thumbup.gif ???? g.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2008 02 19, 17:36)
sveikos merginos  4u.gif

ar as suklysiu sakydama: kad mano + o vyro - tai lygu viskas labai gerai  thumbup.gif  ????  g.gif  g.gif



Panašu, kad nesuklysi. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ir as minusas o vyras pliusas bet viskas ciki sveika kaip ridikas
Atsakyti
As + , o vyras - , sakykite ar tai blogai? gydytojos klausiau, sake - nieko tokio. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 02 21, 17:39)
As + , o vyras - , sakykite ar tai blogai? gydytojos klausiau, sake - nieko tokio.  g.gif

QUOTE(Mirka @ 2008 02 19, 17:36)
sveikos merginos  4u.gif

ar as suklysiu sakydama: kad mano + o vyro - tai lygu viskas labai gerai  thumbup.gif  ????  g.gif  g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, jei moters karujo grupė + tai jokio skirtumo kokia vyro, jokiu bėdu ir problemų mirksiukas.gif O jei moters - tada jau reikia žiūrėt (jei vyro + tada yra leidžiami antikūniai, dabar kiek domėjaus yra vienkartinė dozė, senais laikais tai reikėdavo kas mėnesi leistis ar net dažniau, dabar tai padaroma vienu kartu visiems 9 mėnesiams). Manęs tas ir laukia, mano yra -, o vyro + tai jau reiks sakyt giniui, kad žiūrėtu ax.gif Tikiuosi padėjau ir kai kurias nuraminau mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va mums 18 sav ir nedare niekas tyrimu del antikuniu doh.gif kitas apsilankymas po menesio doh.gif
Atsakyti
Va cia aiskiai parasyta apie Minusine kraujo grupe
Atsakyti
Esu visiskai pasimetusi - gal galite patarti unsure.gif .
Jau anksciau rasiau, del savi kraujo grupes. Visada zinojau, kad turiu rh +, dabar nustatineja rh - (kai pasakau, kad +, tai ziuri kaip i kvaile, nos pirmai vaikeli sekmingai isnesiojau, jokiu nesklandumu nebuvo)....
jei man su teigiama kraujo grupe suleis antikunius, kas man galetu gresti???????
Bet gal taip nebus.....
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2008 02 26, 14:05)
Esu visiskai pasimetusi - gal galite patarti  unsure.gif .
Jau anksciau rasiau, del savi kraujo grupes. Visada zinojau, kad turiu rh +, dabar nustatineja rh - (kai pasakau, kad +, tai ziuri kaip i kvaile, nos pirmai vaikeli sekmingai isnesiojau, jokiu nesklandumu nebuvo)....
jei man su teigiama kraujo grupe suleis antikunius, kas man galetu gresti???????
Bet gal taip nebus.....


Pas mane lygiai tas pats

16 metų RH +

Per pirmą nėštumą jau kažkaip pasidarė RH - (tyrė 2 kartus, o vėliau dėl antikūnių, 28 sav. suleido gama globulino ir gimus irgi suleido)

Antras nėštumas jau vėl "susigrąžinau" RH + Jau reiktų leistis vaistukus ir esu giliai pasimetus ką daryt visi žiūri kaip į visišką kvailę blink.gif .

Kažin jei tikrai mano RH + ir aš susileičiau vaistukus ar tai gali kažkaip pakenkti vaikeliui?

Atsakyti
QUOTE(m_lazda @ 2008 03 03, 11:36)
Pas mane lygiai tas pats

16 metų RH +

Per pirmą nėštumą jau kažkaip pasidarė RH - (tyrė 2 kartus, o vėliau dėl antikūnių, 28 sav. suleido gama globulino ir gimus irgi suleido)

Antras nėštumas jau vėl "susigrąžinau" RH + Jau reiktų leistis vaistukus ir esu giliai pasimetus ką daryt visi žiūri kaip į visišką kvailę  blink.gif .

Kažin jei tikrai mano RH + ir aš susileičiau vaistukus ar tai gali kažkaip pakenkti vaikeliui?



Zinokit, man ir tas pats klausimas kankina doh.gif - kaip bus, jei suleis Rh + antikunius....
Man tai isvis mistika - du kartus nustate neigiama, du kartus teigiama kraujo grupe ir vis skirtingose klinikose....
Jau ne nezinau, ka begalvot unsure.gif . Laborantes jau kaip i kvaile ziuri - sako gi zmogaus kraujo grupe nesikeicia... Lyg pati susigalvociau tyrimu atsakymus.... Jau juokinga, kad su anspaudais namuose saugau ir tokios, ir tokios kraujo grupes tyrimo rezultatus... O jei reiktu kraujo perpylimo unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2008 03 03, 17:02)
Zinokit, man ir tas pats klausimas kankina doh.gif  - kaip bus, jei suleis Rh + antikunius....
Man tai isvis mistika - du kartus nustate neigiama, du kartus teigiama kraujo grupe ir vis skirtingose klinikose....
Jau ne nezinau, ka begalvot  unsure.gif . Laborantes jau kaip i kvaile ziuri - sako gi zmogaus kraujo grupe nesikeicia... Lyg pati susigalvociau tyrimu atsakymus.... Jau juokinga, kad su anspaudais namuose saugau ir tokios, ir tokios kraujo grupes tyrimo rezultatus... O jei reiktu kraujo perpylimo  unsure.gif  doh.gif


Ir pas mane taspats, jau nenori sesutės kraujo imt tipo per dažnai, paskui joms ten teisintis reikia. Kita savaitę eisiu pas savo daktarytę, žiūrėsiu ka patars. O terapeute kaip iš manęs išsišaipė, atrodo, kad pati tuos tyrimus į mėgintuvėlius pilsčiau ir pati nusistatinėčiau grupę devil.gif
Atsakyti