Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

labas noreciau paklausti ar kas susiduret su tokia situoacija .Mano kraujo grupe yra rh- vyro + turim berniuka 3menesiu gyme cezrio pagalba ir dabar vel jauciuosi pastojusi ir dakarai el kraujo grupiu patare pastoti tik po 2metu ar yra susidurusiu su sita problema pastojus antra karta greit ir kaip sekesi ar vaikiukams viskas gerai.labai aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 10 31, 14:31)
labas noreciau paklausti ar kas susiduret su tokia situoacija .Mano kraujo grupe yra rh- vyro + turim berniuka 3menesiu gyme cezrio pagalba ir dabar vel jauciuosi pastojusi ir dakarai el kraujo grupiu patare pastoti tik po 2metu ar yra susidurusiu su sita problema pastojus antra karta greit ir kaip sekesi ar vaikiukams viskas gerai.labai aciu. smile.gif


Paprasciausiai nedelsk nueiti pas gydytoja. Padarys kraujo tyrimus ir jei neras tavo kraujyje antikuniu - tegul suleidzia imunoglobulino, kad negamintu tavo organizmas antikuniu. Galbut kazkelinta savaite gali dar karteli tu vaistuku suleisti. Ir tiek. O ar zinai ar po gimdymo suleido vaistuku ar ne? Jei suleido tai gali buti rami.
Atsakyti
tikrai suleido nes dar dakare atejus paklause ar kraujas - tada ir suleido smile.gif
dabar vel galiu rami laukti savo stebukliuko lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip gerai kai siais laikais medicina i prieki paejusi ir skirtingos kraujo grupes nebesudaro nestuke.gif problemu thumbup.gif
Atsakyti
o kai moters A Rh+ o vyro AB Rh- tai cia gerai ar blogai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zujkutuke69 @ 2008 12 15, 21:45)
o kai moters A Rh+  o vyro AB Rh- tai cia gerai ar blogai? 4u.gif

sy pliusu mamos gali buti ramios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2008 12 15, 22:19)
sy pliusu mamos gali buti ramios  smile.gif


Ne visiškai... Ne visais atvejais. Mamoms, pas kurias pirma kraujo grupė, gali būti problemų, kaip ir man buvo. Tarp manęs ir vaikų tolimos kraujo grupės, ir dėl to buvo hemolizinė gelta. Su antru vaiku labai stipri... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ad libitum @ 2008 12 16, 00:22)
Ne visiškai... Ne visais atvejais. Mamoms, pas kurias pirma kraujo grupė, gali būti problemų, kaip ir man buvo. Tarp manęs ir vaikų tolimos kraujo grupės, ir dėl to buvo hemolizinė gelta. Su antru vaiku labai stipri... sad.gif

g.gif
jei mamos 1+ tecio 2- tai ir beda? unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 12 16, 09:12)
g.gif
jei mamos 1+ tecio 2- tai ir beda? unsure.gif  g.gif


Apie visus atvejus nežinau...
Bet mums buvo bėda, kai mano 1+, o vyro 4-.
Atsakyti
QUOTE(ad libitum @ 2008 12 16, 12:19)
Apie visus atvejus nežinau...
Bet mums buvo bėda, kai mano 1+, o vyro 4-.

verysad.gif a kokia beda jum buvo unsure.gif

na reik su gine jauciu pasitarti
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 12 16, 14:51)
verysad.gif a kokia beda jum buvo  unsure.gif

na reik su gine jauciu pasitarti


Vaikiukams buvo hemolizinė gelta dėl kraujo grupių nesuderinamumo. Mergaitei paprasčiau praėjo, užteko 2 paras su pertraukom po mėlyna šviesa pagulėti. Sūnui bilirubinas užkilo per 4 valandas po gimimo ir stabilizavosi tik po 2 savaičių... Prisikankinom nemažai: ima kraują, daro tyrimą, jei bilirubinas per aukštas - 6 valandoms į tą lempų lopšį, tada po 6 valandų vėl daro kraujo tyrimą, tada, jei bilirubinas nukritęs, guli ne po lempom, tada po 6 valandų vėl viskas nuo pradžių... Ir taip dvi savaites.
Kiek žinau, nėštumo metu nieko negali padaryti, taip, kad nesijaudink anksčiau laiko smile.gif
Atsakyti
mano minusas, mb pliusas, reiks leistis...
Atsakyti