Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: kraujo grupės ir jų suderinamumas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
SIDDIQA
Mielos mamytes, besilaukiancios ir Gydytoja, jei apsilankys sioje temoje... smile.gif Turiu tokia problema.... Mano kraujo grupe 0 Rh(-), o mano vyro B Rh(+). Esu 23m. Ne karto negimdzius. Esu 7 sav. nescia. Labai jaudinuosi del to, kad mano pumpuriukui neissivystytu teigiamas rezusas..... gal kas turi kokios patirties... Girdejau, kad 28 nestumo savaitele reikia susileisti gama globulino, del visa ko. Na, aisku ir kraujo tyrimus daryti kas 2 men. Gal jus ka nors konkreciau galetumete papasakoti ar pasidalinti savo patirtimi..... unsure.gif Busiu labai dekinga.....
VaidaI
Na, mes su vyru abu minusiukai, tai gresmes tokios nebuvo, bet tyrimus del antikuniu dare pora kartu, na, bet iki siolei lelytes kraujo grupes nezinau, bet reiks padaryti ir issiaiskinti....O tu nepergyvenk, mano sesuo su minusu, vyras pliuas, o turi du sveikus berniokus wink.gif
Pipone
Tik nepergyvenk... as minusas, vyras pliusas,...... ir pirmam vaikui tai is viso niekas negresia.... ir nieko blogo jei jis gims pliusas.... dktarai profilaktiskai jau daug padaro ir pavojaus neber.....

parasysiu ryt placiau.... (jei nepamirsiu) , nes dabar mazoji ant ranku..... ir trukdo wink.gif
SIDDIQA
VaidaI rase: O tu nepergyvenk, mano sesuo su minusu, vyras pliuas, o turi du sveikus berniokus

[QUOTE]

Na, dekui...truputi ramiau...o dar beje esu girdejusi, jog jeigu motina minusine, o tevas pliusinis, tai visi vaikai bus tos pacios lyties, kaip ir pirmasis...... Ar teisybe? O gal zinote kokiu kitokiu varijantu is gyvenimiskos praktikos? Nes as labai noreciau ir leliaus ir dukrytes..... blink.gif
Pipone
del vaiku lyties tai nesamone laugh.gif bobuciu prietarai...... nes turiu kitokiu pavyzdziu,,,, begale thumbup.gif
VaidaI
QUOTE (SIDDIQA @ 2004 01 26, 19:24)
VaidaI rase: O tu nepergyvenk, mano sesuo su minusu, vyras pliuas, o turi du sveikus berniokus

[QUOTE]

Na, dekui...truputi ramiau...o dar beje esu girdejusi, jog jeigu motina minusine, o tevas pliusinis, tai visi vaikai bus tos pacios lyties, kaip ir pirmasis...... Ar teisybe? O gal zinote kokiu kitokiu varijantu is gyvenimiskos praktikos? Nes as labai noreciau ir leliaus ir dukrytes..... blink.gif

Visiska nesamone, pazystu nemazai zmoniu, kurie turi skirtingu lyciu vaikus....
SiDo
Jei nestumas pirmas ir nestumo eiga normali - tai apsiribosi tik keliu tyrimu padarymu ir tiek.
Mano ir vyro rezusai irgi minusiniai. Bet gydytoja sake, kad vis tiek darys kokius tai tyrimus. As tai stengiuos nesijaudinti - nes jei viskas gerai einasi, tai ir tie minusai nemaiso.
Svarbiausia yra nepatirti jokiu traumu (kad nepradetu maisytis mamos ir vaiko kraujas) ir kuo maziau sirgti.
SIDDIQA
biggrin.gif Pasijauciau kaip kvailute..... unsure.gif Na, bet dekui Jums is visos sirdeles.....Esat tikros saunuoles... ir DIDELIS DIDELIS jums AAACCCIIIUUU uz nuraminima......
delfinas
QUOTE (SIDDIQA @ 2004 01 26, 21:10)
Mielos mamytes, besilaukiancios ir Gydytoja, jei apsilankys sioje temoje... smile.gif  Turiu tokia problema.... Mano kraujo grupe 0 Rh(-), o mano vyro B Rh(+). Esu 23m. Ne karto negimdzius. Esu 7 sav. nescia.  Labai jaudinuosi del to, kad mano pumpuriukui neissivystytu teigiamas rezusas..... gal kas turi kokios patirties... Girdejau, kad 28 nestumo savaitele reikia susileisti gama globulino, del visa ko. Na, aisku ir kraujo tyrimus daryti kas 2 men. Gal jus ka nors konkreciau galetumete papasakoti ar pasidalinti savo patirtimi.....  unsure.gif  Busiu labai dekinga.....

Siddiqa, mano kraujo grupe Rh -, vyras yr pliusinis... Kai laukiausi, man taip sake, kad apie 28 nestumo savaite galima (profilaktiskai, tipo) suleisti to vaisto (cia jis vadinasi RhoGam, berods, bet esme ta pati). As tos injekcijos atsisakiau, nes instinktyviai jauciau (ir taip buna?!), kad vaikiuko kraujas bus toks, kaip mano. Tokiu atveju tos injekcijos nereikia. Na, zinoti, zinoma, as negalejau, bet... To RhoGam ilagalaikis poveikis nera zinomas, o as bereikalingu vaistu jokiu nenoriu, nenorejau ir nenoresiu... Pauliui gimus, is virksteles paeme krauja ir nustate kraujo grupe - jo grupe tokia, kaip mano smile.gif (instinktas neapgavo, nors mano pribuvejos netikejo, kad taip bus, ir sake man, kad minusiniu krauju zmoniu yra tik ~15% Zemej...).

Tai nebuvo mano pirmasis nestumas, nors gimdymas buvo pirmasis. Jeigu Pauliaus kraujas butu pliusinis, po gimdymo buciau sutikusi, kad man leistu ta vaista. Galima, regis, per 72 valandas suleisti. Dziaugiuosi, kad neprireike.

Del sventos ramybes galima susileisti ta vaista nestumo metu, jeigu Tu nerimauji del to... As daug skaiciau apie ji ir visaip domejausi, priimdama savo sprendima. Dabartiniam nestumui (pirmajam) pavojaus nera (taip raso daugely saltiniu), bet busimiems nestumams gali buti, jeigu Judvieju su vaikiuku kraujai bus skirtingi.
Vaivosius
Nepergyvenk aš irgi minusas, o vyras pliusas(teisingai sako skirtingi poliai traukia vienas kitą biggrin.gif ). O patikėk mano bachurėlis stiprus kaip tikras jautukas (dar nė karto nesirgo, per visus aštuonis savo gyvenimo mėnesius(vistik nusispjausiu per kairį petį)). Nebijok ir viskas bus gerai clap.gif clap.gif clap.gif , pamatysi. iki

Bet vaistus siūlau leistis, nes Arnutis man pirmas kūdikis ir jo kraojo grupė pliusas, nerizikuočiau mažiaus gyvybe
zika1
smile.gif Sveikos,o gal zinot kas ar tiesa,kad kraujo grupe pvz.vaiko,turi atitikti vieno is tevu grupei,matot mano brolio grupe neatitinka nei vienam is tevu,tai jis galvoja ar kazkas jam pasnibzdejo,kad musu tetis nera jo biologinis tevas,vien del to ,kad skiriasi grupes,ar cia gali but kiek teisybes?Nors pati tuo netikiu.
delfinas
QUOTE (zika1 @ 2004 01 26, 21:42)
smile.gif Sveikos,o gal zinot kas ar tiesa,kad kraujo grupe pvz.vaiko,turi atitikti vieno is tevu grupei,matot mano brolio grupe neatitinka nei vienam is tevu,tai jis galvoja ar kazkas jam pasnibzdejo,kad musu tetis nera jo biologinis tevas,vien del to ,kad skiriasi grupes,ar cia gali but kiek teisybes?Nors pati tuo netikiu.

Na, galiu parasyti is patirties smile.gif. Mano abu tevai (ir visi keturi senelaii, beje taip pat) buvo pliusai... O as esu minusas. Na, 100% garantuoti, kad abu mano tevai tikri, aisku, negaliu - o kas gali? - bet turiu nemazo pagrindo manyti, kad taip.

Moksliskai kaip yr - nezinau.
SIDDIQA
Zika1 rase: Sveikos,o gal zinot kas ar tiesa,kad kraujo grupe pvz.vaiko,turi atitikti vieno is tevu grupei,matot mano brolio grupe neatitinka nei vienam is tevu,tai jis galvoja ar kazkas jam pasnibzdejo,kad musu tetis nera jo biologinis tevas,vien del to ,kad skiriasi grupes,ar cia gali but kiek teisybes?Nors pati tuo netikiu. [QUOTE]

Zika1, vaikutis gali tureti ne tik skirtinga kraujo grupe (negu jo tevai) bet netgi ir skirtinga rezusa.... kaip tik siandien tuo domejausi internete.... pvz. jei abu tevai pliusiniai - vaikutis gali buti ir minusinis, aisku retokai, bet gali..... del to, kad cia viskas prikluaso nuo genu, ir tai reiskia, kad skirtinga rezusa, ar skirtinga kraujo grupe paveldejai is seneliu...
SIDDIQA
cia dar del visa ko idesiu nuoroda (anglu k.) kokios gali buti kraujo grupiu kombinacijos..... ir kokie gali buti rezusu paveldimumai......

http://www.mckinley.uiuc.edu/health-info/h...o/bloodtyp.html
smulkute
QUOTE (SIDDIQA @ 2004 01 26, 19:24)

As esu RH (-), vyras RH (+). Esu nescia ir vaikelis pirmas. Gydytoja sake, kad su pirmu vaiku tikrai viskas bus thumbup.gif (nesvarbu, ar jis +, ar -). O kad ir su sekanciais viskas butu OK, po gimdymo suleis vaistuku.
Del vienos lyties vaiku...
Mano mama irgi girdejo tokius prietarus, kad minusine mama gimdo vienodos lyties vaikus. Visiska nesamone tongue.gif - mano mama RH -, tetis RH +. Gimem trys vaikai: dvi dukros ir broliukas pagrandukas laugh.gif
Bobošiukas
o mus dėl -+ į ligoninę paguldė, nors ir antikūnių nerado. aš tik pas daktarę užėjau, nes man lelius per ramus pasirodė. pasakė, jog dėl to mažiukai įsčiose miršta, nors prieš tai tylėjo, ir pati žinojau, kad -+ tik antram ir t.t. vaikui pakenkt gali. bet ligoninėj nuramino, viskas čiki biggrin.gif
kendi
MANO IR VYRO Rh+,BET KRAUJO GRUPE MANO-0, O VYRO-4,TAI DEL DIDELIO GRUPIU SKIRTUMO DUKRAI PERANKSTI PRASIDEJO NAUJAGYMIU GELTA.GYDYTOJA ISPEJO,KAD IR DABAR TAIP GALI BUTI.
Jolkiux
mano grupe Rh- vyro Rh+ pirmas vaikas gime Rh+ ir nieko jokiu pakenkimu
del tos pacios lyties vaiku tai manau kad cia apsoliuti nesamone nes mano mociutes kraujas irgi Rh- bet turejo ir berniuku ir mergaiciu....
kas del besilaukianciu antro vaikelio gal rizika ir didesne bet daktarai tam skiria pakankamai daug demesio taip kad siuo atveju galim buti ramios
Eos
Mano tai vyras kai ishgirdo shita ganda, kad visi vaikai vienos lyties gimsta, tai sake, jei bus mergaite, daugiau neturesim vaiku:) Norisi visgi tiketi, kad tai bobuchiu prietarai, bet ash tai kaip tik tai patvirtinanchius pavyzdzius aplink matau, pvz. mano drauges teveliai turbut taip norejo sunaus, kad net penkias merginas uzsiaugino, o berniuko taip ir nesulauke. Beje, dar girdejau toki ganda, kad jei mamos minusas, o techio pliusas, tai dazniau ishgyvena moterishkos lyties vaisius. Aishku, ko tik liaudis neprisigalvoja, bet kai esi neshchia, tai viskuo tiketi pradedi.
O shiaip man nuo 5-to menesio per kiekviena apsilankyma daro kraujo tyrimus del antikuniu. Kolkas viskas gerai. Gal pas maziuka mano kraujas?smile.gif

Iki musu vartaliuko gimimo liko [Countdown=24,07,2004,DH]
Mergele
Na as irgi priklausau minusinems, o tevelis toks labai teigiamas.. bet kazkaip siais laikais linkusi pasitiketi medicina (bent jau sitoje vietoje smile.gif), labai tikiuosi, kad viskas bus be problemu...
O del tos pacios lyties, tai.... mano mama irgi "-", o as va broli turiu biggrin.gif
Upsiukas
As tai nesuku sau galvos, nors mano kraujo grupe minus trecia (as cia liaudiskai sakau smile.gif ), o vyro plius trecia. Medikai reguliariai tikrina krauja, juk ne viduramziais gyvenam, viska laiku nustato ir laiku patvarko.
Del vienos lyties vaikeliu, tai bobuciu prietarai biggrin.gif mano mama turi minus ketvirta grupe, o tetis plius pirma, o gimem mes, du vaikuciai berniukas-mano brolis ir mergaite-as smile.gif
Taip kad nesukim sau galvos del nieku, bukime geros nuotaikos ir ruoskimes leliuku atejimui i si pasauli smile.gif
Dzimute
Nu siais laikais, medicina daug gali. Taip kad, is pradziu jaudinausi, nes esu minusas, o vyras pliusiukas, na bet gydytojai apramino. Taip, kad esu rami biggrin.gif
Bagel
Na, del vienos lyties vaikuciu - absoliuti nesamone. Nesenai minusine mano drauge su pliusiniu vyru susilaule antro vaikiuko: berniuko, pirmagime mergyte turi. Tiesa, naujagimiu geltos neisvenge, bet cia ir pliusinems mamoms buna. wink.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
O jeigu mano ir vyro kraujo grupės vienodos - A(II) Rh + teig.? Tai kas tada bus?Ar čia gerai, ar blogai? g.gif
kavke
Mano vyro kraujo grupe 2+, o mano 2- pirmas vaikutis gime sveikutis ir 1- gr. todel man neleido imunoglobulino, antro kai laukiausi rekomendavo leistis, bet as nesileidau ir viskas buvo oki vaikutis gime 2-. daktare sake jeigu neturejus persileidimu ar abortu tai maza tikimybe, kad vaikutis gims su + 2.gif.
Zodziu nepergyvenk jei kraujyje neranda antikuniu viskas bus gerai
dalia
Iskeliu sia tema i virsu, nes labai ji pasidare man aktuali. As irgi minusas, o vyras pliusas. Man didziausias galvos skausmas, ar reikia 28 nestumo savaite suleisti antirezusgamaglobulina? KAd po gimdymo, taip, jei vaikiukas pliusiukas-butina. Bet kaip su ta 28 savaite? Mamytes minusiukes, bukit geros pasidalinkit patirtimi!!!
Mano gydytoja tvirtina, kad niekam per 25 metus neleido to skiepo, ir visom gerai buvo...Bet as pagalvoju, o jei as ne kaip visos????
egliuke
Na as neturejus nei abortu, nei persileidimu, buvo pirmas nestumas ir pirmas gimdymas, o vaikutis vistiek gime "pliusiukas". Taip kad nezinau kaip ten su ta tikimybe... rolleyes.gif Man leido gamaglobulina 28 savaite ir po gimdymo. Tiesa, po gimdymo labai nenoriai, nes dabar to vaistuko labai truksta kaip supratau, o kai kur ir paciom pirkti reikia sad.gif Manau, geriau susileisti ir nestumo metu, juk blogiau nebus g.gif. As tikrai leisiuos ir kita nestuma, jei tik viskas bus gerai.
dalia
Aciu egliuke. As jau apsisprendziau susileisti, nors ligonines personalo esu atkalbinejama del neaiskiu priezasciu, dabar reikia tik suzinoti kur uzsisakyti globulino, nes musu poliklinika neturi.
Upsiukas
QUOTE (dalia @ 2004 09 22, 10:11)
Aciu egliuke. As jau apsisprendziau susileisti, nors ligonines personalo esu atkalbinejama del neaiskiu priezasciu, dabar reikia tik suzinoti kur uzsisakyti globulino, nes musu poliklinika neturi.

Man gydytoja sake, kad vel atnaujintas ligininiu bei polikliniku aprupinimas antiglobulinu. Ji pradejo gabent is kazkurios ES salies...Belgijos berods.
Rekomendavo reikalauti sito vaistuko, nes jo dabar tikrai turi. O del suleidimo...kadangi man 28 savaite nesuleido (patekau ant tos "bangos" kai jo nebuvo), suleis (jei reikes) po gimdymo.
dalia
Upsiuk matau tave! Gal tu jau mamyte ir galima sveikinti???!!!! Kaip tau tas minusiukas-daug nervu kainavo?
Upsiukas
QUOTE (dalia @ 2004 09 22, 10:30)
Upsiuk matau tave! Gal tu jau mamyte ir galima sveikinti???!!!! Kaip tau tas minusiukas-daug nervu kainavo?

Na, kad dar ne mamyte... g.gif kazko nenori mano leliukas lyst...
Siaip kainavo nervu ir dabar reksiu po gimdymo, kad man suleistu ta antiglobulina (bijau, kad nepamirstu laugh.gif )...
Siaip visa nestuma stebejo krauja..kas savaite badydavo venas ir tikrindavo antikunius. Kolkas ju nera smile.gif
iewa
Paskaiciau ka jus visos cia parasiusios,bet mano situacija siek tiek kitokia ir del to iskilo klausimu ir aisku nerimas kankina.
Mano kraujo grupe 2- ,vyro 2+ ,per pirma nestuma man suleido 28 sav antiglobulina,dukryte gime su 2+ grupe,o va ar po gimdymo suleido as nepamenu nes buvo kebli situacija as gimdziau savo ligonineje kai vaikelis gime su defektais ji isveze i kauno klinikas.
Dabar laukiuosi antro, mums 20 sav ir kraujo tyrimai parode kad itariama jog pradejo gamintis antikuniai sad.gif ,siandien pakartojau ta kraujo tyrima atsakymai bus tik 1dieny,o mane nerimas kankina kas toliau jei jie tikrai gaminasi??????
Gydytoja paaiskino taip,jei gaminasi antikuniai sekama kiek tu antikuniu gaminasi ir daktarai nustato iki kiek galima nesioti kudyki ir kada jau butina gimdyt,sako gali tekt anksciau laiko gimdyt.Kazkaip neramu kiek tas anksciau laiko????
Gal kam buvo tokia situacija ir kaip sekesi isnesioti ir pagimdyti 2.gif ????
SIDDIQA
iewa, tu tik nesijaudink, viskas bus gerai. heart.gif
Na, mano dukruze jau gime, ir jos kraujo grupe neigiama. (mano: 0-, vyro: B+).
Per visa nestuma man leido 2 kartus antigamaglobulina, o po gimdymo - ne.
Mamytes, as nesuprantu, kodel Lietuvoje gydytojos atkalbineja tu vaistuku nesileisti? Gi nuo ju blogiau nebus..... Kiek zinau, tie vaistai brangoki, apie 100Lt. viena ampuliuke... gal del to atkalbineja???? g.gif mano pacios patarimas jums: kieno kraujo grupe neigiama - nesvarbu ar tie antikuniai gaminasi ar ne (pas mane jie nesigamino), as vis tik patariu profilaktiskai tuos vaistukus susileisti, nieko gi blogiau nuo ju nebus.
iewa
Aciu wub.gif bet kol isaus tas pirmadienis mirstu is nekantrumo unsure.gif
Tai va per pirma nestuma nesigamina jie praktiskai niekam,o va cia antras nestumas,itarimas jau kilo jiems gydytojams ir del to neramu,kazkodel gydytoja nepasake kad butent dabar jei jie prades gamintis reikes susileist tuos vaistukus,matyt kai pradeda gamintis nesciosios prieziura kitokia, ir gal tas antiglobulinas jau nera veiksimgas,tiesa pasakius nezinau,bet norisi daugiau suzinot kas ir kaip?????
siaubute
Sveika, iewa. As irgi minusiuke. Taip pat domiuosi kaip kas su tais kraujo konfliktais ir antikuniais.
Na, kazkaip reikia sulaukti pirmdienio. Reikia tiketi, kad viskas bus gerai. Laikom uz Tave kumstukus.
iewa
Susiradau straipsniuka apie tuos rezus minus nesuderinamumus,zinot po tokiu ziniu norisi ismesti kompa is namu ir nebeskaityti apie jokias prognozes
http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...23&id2=&linkID=
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Tai taip iseina pagimdyti sveika vaika nebeimanoma??????????????????
siaubute
iewute, nu tikrai nepergyvenk isanksto.
As tai noriu tau drasos ipusti.
As ta straipsni iskart pastojus skaiciau, bet paziurek is visu poru tik 0,7 proc. kad antikuniai gaminasi. O dar jei antra karta daro tyrimus, tai patys gydytojai neuztikrinti rezultatais- gal siaip suklydo.
Kita puse pati paskaityk , visokiu rusiu yra: lengva, vidutine ir sunki. Tai gal nelabai daug tu antikuniu gaminsis ir viskas tik gerai baigsis.

Jei ka juk pas kitus gydytojus"kietesnius" nusius- tikrai taip nepaliks. Manau visi nori, kad tau ir leliukui gerai butu. Tik nesinervink, nes nuo nervu dar blogiau bus. Kazkaip susiimk. Tikrai - tikekim, negali buti bolgai. Net draudziu Tau apie tai galvoti.
Mumm
QUOTE (iewa @ 2004 10 01, 14:03)
Susiradau straipsniuka apie tuos rezus minus nesuderinamumus,zinot po tokiu ziniu norisi ismesti kompa is namu ir nebeskaityti apie jokias prognozes

sad.gif sad.gif sad.gif siaubas kazkoks.
Dobšiukas
Aš Rh (-), vyras Rh(+), pirmas lelius Rh (-), antras Rh (+), po jo gimimo gavau Ig į uodegą smile.gif Mamaitės, svarbiausia nesijaudint anksčiau laiko, o ypač Iewa tau heart.gif
(Mano mama neteko mūsų viduriniojo brolio vien dėl šitos priežasties, bet tai buvo prieš 30 metų smile.gif ) Dabar svarbiausia laiku atlikti kraujo tyr. nėštumo metu, o padėtį galima koreguoti. Sėkmės, mamytės heart.gif
Dandelions
QUOTE (iewa @ 2004 10 01, 14:03)

laugh.gif Mano mama pagimdė tris vaikus Rh(D)+, pati būdama Rh(D)- laugh.gif
Ir išvis, mažiau skaityk laugh.gif
ner_ko
Sveikutės,

galgi susidomėsit kas šia temele? ax.gif
Aš iš tų truputį "nelaimingų" dėl Rh neatitikimo - "nedarbinga" savijauta visus 9 mėnesius ir pan. Tai vadinas "nėštumas su rizikos faktorium" cry.gif , nors gydytojai apie tai per daug nekalba - geriausiu atveju suleidžia antikūnų ir tiek...

Tai gal mes pašnekėkim?
sraigute
Sveikute,
...nelabai supratau is kur gali buti tas nedarbingumas??? Mano taip pat -, vyro +. Gimdyti tureciau vasario men. Kazkaip labai puikiai vaiksciojau ir vaikscioju su savo kleckiuku, dirbau beveik iki gruodzio viduriuko ir nieko smile.gif Beje as 28 savaite nesileidau antikuniu, sakiau leisiuos tik po kleckiaus gimimo, jei tarp musu bus rezus nesutapimas. Tai va.
rikitikitaki
4u.gif niu as ir tokia su -, o vyras su +....Tik siais laikais tai jokia problema...Gimdyk i sveikata...Tik ,kad antikunius suleistu tuos , berods 2 kartus ir viskas.As jau 2 2.gif turiu ir dar vieno noresim smile.gif Tad sekmes, salin blogas mintis ir dziaukis busimuoju 2.gif
sigitulka
Mano irgi buvo Rh-, vyro Rh+. Suleido antigamaglobulino(ar kažkaip panašiai skamba) berods 7 nėštumo mėnesį ir būtų reikėję dar kartą jo leisti, jei vaikelis būtų gimęs Rh+. Bet, patikrinus jo kraują paaiškėjo, kad jis irgi "minusiukas", kaip ir mama thumb_yello.gif
Linjus
na mano irgi - ,o vyro +, bet kol kas kas menesi darausi tyrimus (iesko tu antikuniu) ir neranda. tik nezinau ar suleis man tuos antikunius ar ne. kazkas man yra sakes, kad jei neras tai lyg ir nieko neleidzia unsure.gif nu del to nezinau, reiks siandien pasiklausti gydytojos, bet va dar esu girdejusi, kad jei tie antikuniai butu rasti tai jau nuo pat nestumo pradzios butu visokie negerumai - kraujavimas ir panasus negeri dalykai, zodziu neitu vaikelio isnesiot visai. nu bet cia del to ir nesu tikra... tik taip sneka, o kaip ten yra istikruju tai nzn, bet manau viskas bus ok thumbup.gif laukiam laukiam savo leliu wub.gif
zylyte
Pas mus lygiai tokia pati situacija, bet kiek zinau pirmam nestumui rezus faktoriu neatitikimas jokios itakos neturi. Antikunius leidzia tam, kad sekanciam nestumui tai irgi neturetu jokios itakos thumbup.gif
Pakolkas jauciuosi puikiai 4u.gif
ner_ko
Tai ir džiaugiuos už jus visas, kad viskas gerai thumbup.gif .
Dėl tų antikūnų tai pati irgi nesijaudinu, tik pykina visą nėštumą, ne taip kaip kitas - 3 mėnesius ar nuo vidurio. Po gimdymo pirmi žodžiai vyrui buvo - įsivaizduoji, NEBEPYKINA! Nešioju antrą, ir vėl tas pats (o aš tikėjaus, gal po pirmo kas organizme pasikeitė cry.gif ).
Nebežinau, ar pasiryšiu trečiam, nors ir kaip noriu didesnės šeimos... Ne visada ir sąlygų bus per nėštumą rimčiau nedirbti.
Pažįstu dvi "minusinukes", kuriom taip pat, kaip ir man. Užtai ir užvedžiau tokią temelę - pusiau kaip apklausą doh.gif . Negi tokių kaip aš taip mažai? unsure.gif
konfiguracija28
NA as ir minusiukas, o vyras pliusas, ir vienintelis dalykas del kurio kenciau buvo nuolatinis per didelis kraujospudis ir gresiantis persileidimas o o to ir prieslaikinis gimdymas, bet pati jauciausia gerai privakavau maamit tiek visko kad dvejiems metams uztenka smile.gif
jurguce
As irgi esu potencialus rezus konfliktas, bet vaikstau su pirmuoju 2.gif, tai tik kas menesi tikrinuos antikunius, o jauciuos labai gerai - pykinimu nulis nuliauskas, darbo tempai buvo mazesni tik pirmais menesiais, nu zo - viskas liuks ir tikiuosi taip ir laikytis...
ner_ko
sakiau, šaunuolės jūs.
O man vis prastai ir prastai, kartais visas 24 val. per parą sad.gif . Susimąstyčiau, gal ne nuo rezuso, bet tetai buvo panašiai, dar blogiau - ji kelis mėn. grynai dėl pykinimo gulėjo ligoninėj ir su pirmu, ir su antru, nors šiaip visais atžvilgiais buvo sveika. Negi čia toks nelemtas mano paveldimumas?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.