Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)II dalis

sena tema cia
http://www.supermama...;#entry14096102
na va atidariau nauja tema biggrin.gif
Atsakyti
na toliau dalinames idejomis paie teminius vakarelius thumbup.gif
Atsakyti
Taip mielosios... ax.gif Nepatingėkim papasakot, pasidalinti vaizdais, tai naudinga indormacija 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
kazkaip mastau kuklu gimtadieni daryti. bet visgi atsizvelgti i tema. na mano gitmadienis per vaelntino diena vasario 14. tai galvoju kad daryti koky baliuka su akcnetu raudona splava, angeliukas nu nz dar . na nz gal kas yra dariusios panasu vakarely ?
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 01 10, 16:11)
kazkaip mastau kuklu gimtadieni daryti. bet visgi atsizvelgti i tema. na mano gitmadienis per vaelntino diena vasario 14. tai galvoju kad daryti koky baliuka su akcnetu raudona splava, angeliukas nu nz dar . na nz gal kas yra dariusios panasu vakarely ?


Jauki data... wub.gif Na aš esu buvusi vakarėlyje, kuris tiesiog skaitėsi - RAUDONAS. Tai kiekvienas žmogus turėjo būti bent su vienu akcentu šios spalvos! Nuotraukos pritrenkiančios, o ir šiaip gražiai žiūrėjosi... smile.gif Bet kaip ir labai tema tai čia nesigauna, tiesiog gal įdomiau nei paprastas pasitūsinimasis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandruciux: 10 sausio 2008 - 14:34
Pas mus bus vakarėlis blondinių tematika. Ką patarsit?
Atsakyti
sviesus plaukai daug ruzasvos spalvos biggrin.gif ruzavas ciulipnukas i rankas. arba apsirengti viska gepardiniai.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
na cia is sitos fotkes tai galima tik plaukus ir geles pasiimti, o apskritai tai si foto labai jau baisi
user posted image
user posted image
na cia man nieko
user posted image
user posted image
user posted image mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 10 sausio 2008 - 18:50
Sveikos,
Mano gimtadienis kur kas arčiau, nei Valentino diena... Pamaniau, pasinaudosiu Agniut idėja praeitoje temoje apie mafijos temą. Ką galit pasiūlyti apsirengt mafijozo žmonai? Žadu daryti kažkur jau aprašytus mafijos boso rinkimus, ir kitą, kur vyrai turi dainuoti atsiraitę kelnes o merginos tuo tarpu išrenka plaukuočiausias kojas. Dar radau vieną gerą žaidimą, kai rateliu sustatomi įvairiausi gėrimai, pvz. kava, brendis, šampanas, vodka etc. viduryje ratelio sukamas butelis, į kurį gėrimą atsisuka, tą turi sukėjas išgerti.
Gal dar kokių idėjų turite šia tema?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d.lineta: 10 sausio 2008 - 19:17
seip tai juodi drabuziai grieztas kostiumelis. pirstines juodos. cigarai sautuvai.
na ziurint kuriu laiku mafijozais busit.
user posted image
user posted image
user posted image


na as cia jau su tom fotkem tai turbt kartojuosi nes ankstesneje temoje tai itirkai buvo imesta mafojozu foto
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
na cia dar
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos merginos, turiu naujamatinio karnavalo nuotrauku, ax.gif tik pameciau puslapiuka, per kuri galima sukelti nuotraukas cia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2008 01 14, 05:56)
sveikos merginos, turiu naujamatinio karnavalo nuotrauku,  ax.gif  tik pameciau puslapiuka, per kuri galima sukelti nuotraukas cia doh.gif

o kaip idomu butu paziureti bigsmile.gif o tu pabandyk senoje temoje pasiknisti biski ten yra nuoroda mazu ras ita puslapiuka biggrin.gif
Atsakyti
O man si sestadieni vakarelis kurio tema "pasaku ir filmuku herojai", nu kaip kokiam vaiku darzely doh.gif nieko nesumastau, o ir savo spintoje nieko tinkamo tikrai neturiu, gal kokiu pigiu ideju turit?????
Atsakyti