Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)II dalis

o tai 1930-1940 ne retro? as tai suprantu kad retro. va tie kauno tarpukario baliai didziausi vykdavo butent tais metais, o tuos laikus mes gi retro vadiname. man rodos retro apima nemaza laikotarpi, nes 60-uju taskuotas sukneles taip pat retro vadiname, butent del to as nurodau metus, t. y. konkretizuoju
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2008 02 21, 18:49)
o tai 1930-1940 ne retro? as tai suprantu kad retro. va tie kauno tarpukario baliai didziausi vykdavo butent tais metais, o tuos laikus mes gi retro vadiname. man rodos retro apima nemaza laikotarpi, nes 60-uju taskuotas sukneles taip pat retro vadiname, butent del  to as nurodau metus, t. y. konkretizuoju

ne tai viskas normaliai as irgi suprantu kad retro yra yra 1940 m. bet ar kvietime tavo sveciai supras. kad cia ta pati tema .
ta prasme as tau siulau kvietime nurodyti ta prasme dar
vakarelio tema 1940m spindesys ar kaip tu ten pavadinai.
vakarelis- retrostiliuas
vakarelio tema 1940m spindesys.
ar supratai ka norejau apskyti smile.gif
Atsakyti
Merginos, paziurekit filma ''Pamergė pagal užsakymą''. Manau ten galima ideju teminiams vakareliams pasisemti thumbup.gif thumbup.gif 27 temines vestuves ne siaip sau vienetai nevykusiu akcentu... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 21, 19:31)
ne tai viskas normaliai as irgi suprantu kad retro yra yra 1940 m. bet ar kvietime tavo sveciai supras. kad cia ta pati tema .
ta prasme as tau siulau kvietime nurodyti ta prasme dar 
vakarelio tema 1940m spindesys ar kaip tu ten pavadinai.
vakarelis- retrostiliuas
vakarelio tema 1940m spindesys.
ar supratai ka norejau apskyti  smile.gif

suprantu suprantu ka nori pasakyti, kazkaip isvingiuosiu tuos pakvietimus, sian turiu parasyti
Atsakyti
imesk nuoroda kaip jie atrodo. aisku jei galimybe yra. blush2.gif
o tas filma reikes paziureti butinai biggrin.gif
Atsakyti
nesupratau koia nuoroda reikia imesti? kaip pakvietimai atrodo? pati dariau, galiu imesti
Papildyta:
va
Papildyta:
paveiksliukas - is 40-uju mados zurnalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2008 02 22, 12:26)
nesupratau koia nuoroda reikia imesti? kaip pakvietimai atrodo? pati dariau, galiu imesti
Papildyta:
va
Papildyta:
paveiksliukas - is 40-uju mados zurnalo smile.gif



liuks mintis. faini pakvietimai thumbup.gif
Atsakyti
aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2008 02 22, 13:26)
nesupratau koia nuoroda reikia imesti? kaip pakvietimai atrodo? pati dariau, galiu imesti
Papildyta:
va
Papildyta:
paveiksliukas - is 40-uju mados zurnalo smile.gif

jauciu gerai atrodys thumbup.gif dar kai dasirasys visas textas thumbup.gif
Atsakyti
jau isdalinau, visiems patiko. ka del temos mano nesake.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2008 02 25, 12:20)
jau isdalinau, visiems patiko. ka del temos mano nesake.

lauksim vakarelio rezultatu- fotkiu biggrin.gif
Papildyta:
tiesa ziurejau ta filma apie pamerges pradzia tikria nebloga daug idejo ale kai pradejo rodyti zmones iki puses tai nutraukiau zurejima lauksiu geresnes kokybes filmo. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif nuostabi temele, kaip tik laiku radau biggrin.gif
...Ruosiuosi savo 30-am jubiliejui, jau anksciau sumasciau, kad noriu svente daryti kokioj sodyboj su pirtele ar pan. dabar, netycia aptikau sia tema, perziurejau ir kazkaip uzsikabinau uz arabisku motyvu (kazkas buvo idejes nuotraukas) ... visada zavejausi sia tema, taigi savo svente isivaizduoju butent tokia... plius pirtis-taigi kaip ir i tema, sakyciau .. g.gif ax.gif
kadangi dar tik esu ieskojimu stadijoj, dar konkreciai nieko neapsisprendus, noreciau suzinoti ir jusu nuomone... ar tiktu, jei i arabiska vakareli pasikviestume pilvo sokeja, kuri pamokytu visas merginas sokti pilvo sokius? blush2.gif cia mano fantazija.... gal ji ir neigyvendinama g.gif ka dar idomaus ta tema butu galima sugalvoti? ir ar imanoma butu issikviesti i privatu vakareli tokia sokeja? ax.gif dekoju uz atsakymus.. 4u.gif
Atsakyti