Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)II dalis

QUOTE(intoka @ 2008 10 27, 19:46)
sveikute,
ketinau ir as daryti dvieju spalvu, taciau apsistojau ties viena, ziuresiu, kaip man seksis suorganizuoti savo gimt, jis vyks uz poros savaiciu, padariau grazius pakvietimus su savo nuotrauka ir raudonos spalvos akcentais, prisipirkau tampomo popieriaus, tik dar nesugalvojau, kaip su juom galeciau sale savo papuosti. tai kolkas tiek minciu turiu...
o kaip tau sekasi? 4u.gif



As irgi padariau kvietimus su savo foto, o koks tau jubiliejus ar didelis, tai gal lapkricio 8 darysi jeigu uz dvieju savaiciu. Man tai sekasi neblogai dabar perkuosi prizus ir zaidimu atrakcionu dalykelius.
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2008 10 27, 23:09)
As irgi padariau kvietimus su savo foto, o koks tau jubiliejus ar didelis, tai gal lapkricio 8 darysi jeigu uz dvieju savaiciu. Man tai sekasi neblogai dabar perkuosi prizus ir zaidimu atrakcionu dalykelius.

tikroji diena mano yra 11 ir 25 sukaks,o tau irgi panasiai ax.gif
gal galetum pasidalinti savo sumanymais, kokius zaidimus ketini zaisti, as dabar twister zaidima gaminuosi tik nesugalvoju kokius galeciau apdovanojimus padaryti, mat pas mane bus ir mano teveliai kuriems jau per 50 metu g.gif
Atsakyti
Labukas mergaites

Niu va ir pas mus darbe sugalvojo daryti naujiems metams Vakaro tema: sokiu konkursas "TEZ DANCE"! tai kiekvienas skyrius turi kazka idomaus sugalvoti ir pasiruosti doh.gif
Skyriui pas mane yra 9 merginos o ideju beveik 0 doh.gif na galvojam gal surengti pasirodyma pagal purvinu sokiu filma, bet dar nzn g.gif
Gal turetumet kokiu nors ideju bigsmile.gif
Atsakyti
Temos vakarėliams:
Angelai ir demonai
Ligoninės palata
Mafija
Kaubojai
Pasakų pasaulyje
Juoda-balta
Havajai
Jūreivių vakarėlis
Čigonai
Laukinei žmonės
Mokykla
Vaikų darželis
Disco
Indėnai
Pižamų vakarėlis
Profesijos
Vampyrai
mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus imoneje vyks Kaledinis vakarelis Tautybiu tema (mafijos atstovas irgi prie tautybiu biggrin.gif ). Gal kokiu turite ideju? Gal kur ka matete, ka galima butu isisgyti tai tematikai.


Aciu. 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras. si sestadieni bus mano vyro gimtadienis. sugalvojau tokia tema: vyrai rengsis moterimis, o moterys vyrais. turetu buti smagu. nenoru helloveeniskos temos ir pabaisu, sugalvojom tema sau, kad butu linksma..bet dabar nesugalvoju kokiu vyru pavirsti man ? o saviski zadu padaryti pepe ilgakojine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alicka @ 2008 10 28, 19:48)
labas vakaras. si sestadieni bus mano vyro gimtadienis. sugalvojau tokia tema: vyrai rengsis moterimis, o moterys vyrais. turetu buti smagu. nenoru helloveeniskos temos ir pabaisu, sugalvojom tema sau, kad butu linksma..bet dabar nesugalvoju kokiu vyru pavirsti man ? o saviski zadu padaryti pepe ilgakojine smile.gif


koks SUPERMENAS turetu visai linksmai atrodyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alicka @ 2008 10 28, 19:48)
labas vakaras. si sestadieni bus mano vyro gimtadienis. sugalvojau tokia tema: vyrai rengsis moterimis, o moterys vyrais. turetu buti smagu. nenoru helloveeniskos temos ir pabaisu, sugalvojom tema sau, kad butu linksma..bet dabar nesugalvoju kokiu vyru pavirsti man ? o saviski zadu padaryti pepe ilgakojine smile.gif


Arba Zoro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bridzitt @ 2008 10 28, 20:54)
koks SUPERMENAS turetu visai linksmai atrodyt thumbup.gif

QUOTE(agnuzeb @ 2008 10 29, 00:12)
Arba Zoro  lotuliukas.gif

thumbup.gif sutinku tikrai linksmai
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2008 10 28, 11:45)
tikroji diena mano yra 11 ir 25 sukaks,o tau irgi panasiai ax.gif
gal galetum pasidalinti savo sumanymais, kokius zaidimus ketini zaisti, as dabar twister zaidima gaminuosi tik nesugalvoju kokius galeciau apdovanojimus padaryti, mat pas mane bus ir mano teveliai kuriems jau per 50 metu  g.gif



Sveikute as tai misles, gal labiau klausimus
1. Keliautojai dykumoje rado mirusia mergina. Ji yra visiskai nuoga, o rankoje laiko nulauzta degtuka. Reikia atsakyti kaip ji mire ir isaiskinti kodel nuoga ir su nulauztu degtuku rankoje.

3. Dykumoje rasti du vyriskiai. Vienas is ju gyvas, net nesusizeides, o kitas - mires. Abu vyriskiai turejo po kuprine. Pirmojo kuprine atidaryta ir pustuste, o antrojo, to mirusio - pilna ir uzsegta. Klausimas: kas yra kuprineje?
Kuprineje yra parasiutas, kuris neissiskleide. Pirmojo vyro parasiutas issiskleide ir ji tuscia, o antrojo neissiskleide, todel vyras zuvo, o kuprine pilna ir uzsegta.



5. Policija kambaryje aptiko nuzudyto vyriskio lavona. Salia numestas tuscias termosas. Reikia atsakyti kaip buvo nuzudytas vyras.

Kadangi zudikas nenorejo palikti nusikaltimo zymiu ir nusikaltimo irankio, tai termose atsinese smaila varvekli ir juo nudure savo auka. Zudikas pabego, varveklis istirpo. O kambaryje liko tik tuscias termosas ir lavonas.


6. I bara uzejo du vyrai ir uzsisake po toki pati gerima su ledukais. Abudu isgere. Vienas vyras po to mire, o kitam nenutiko nieko. Kaip tai paaiskinti?

Atsakymas: Abu vyrai nuejo i ta pati bara, uzsisake po toki pati gerima su ledukais. Visa esme tame, kad ledukai buvo uznuodyti. Vienas vyras ta gerima isgere greitai ir ledukai nespejo istirpti, liko ant dugno. O kitas vyras gere letai, ledukai istirpo ir jis mirtinai nusinuodijo.

o cia zaidimai

ZAIDIMAI VAKARELIUI

PAKELTI KAMUOLĮ Partneriai (vyras ir moteris) atsistoja vienas priešais kitą. Tarp jų pilvų - kamuolys. Užduotis -sukamaisiais judesiais nuridenti kamuolį iki žaidėjo, kuris yra mažesnis, smakro.

ĮNORINGIEJI SEGTUKAI
Vakarėlyje dalyvaujantiems žaidėjams užrišamos akys. Vėliau žaidimo vedėjas ant vakarėlio svečių drabužių prisega daugybę skalbinių segtukų. Po vedėjo duoto signalo kiekviena pora turi nuimti nuo savo partnerio segtukus. Laimi žaidėjų pora greičiausiai nuo vienas kito nuėmusi segtukus.

SALDAINIS
Svečiai išsiskirsto poromis. Užduotis kiekvienai porai - be rankų išvynioti ir suvalgyti saldainį, kurį paduos žaidimo vedėjas. Laimi pirmoji pora, greičiausiai išvyniojusi iš popieriuko saldainį.

PERDUOTI KORTĄ
Žaidėjai (paeiliui vyrai ir moterys) sustoja į vieną eilę. Pirmasis žaidėjas laiko kortą.
Užduotis - žaidėjai turi perduoti vienas kitam kortą. Tačiau po kiekvieno perdavimo žaidimo vedėjas nuplėšia kortos kampelį. Žaidėjams darosi vis sunkiau vien tik perduoti kortą.

PERRIDENTI KAMUOLIUKĄ
Žaidime dalyvauja kelios poros. Kiekviena pora gauna po du stalo teniso kamuoliukus. Vyrai šiuos kamuoliukus turi perridenti iš dešinės moters rankovės į kairę, moterys- iš dešinės vyrų kelnių klešnės į kairę.


NEIŠLIETI NĖ LAŠO
Visi svečiai sėdi prie stalo ir ratu siunčia taurę. Kiekvienas įpila į ją kokio nors gėrimo. Paskutinis, kuris perpildo taurę, ir gėrimas ima bėgti per kraštus, turi pasakyti tostą ir išgerti.

PATINKA - NEPATINKA Žaidimo vedėjas prašo visų svečių, sėdinčių prie stalo, žiūrint į kaimyną iš dešinės nurodyti, kas jiems patinka ir kas nepatinka, pavyzdžiui: "Man patinka kaimyno ausis, o nepatinka alkūnė". Visiems nurodžius, ko buvo klausta, vedėjas paprašo pabučiuoti tai, kas patinka, ir įkąsti ton vieton, kuri nepatinka. Smagaus juoko valandėlė garantuota
Pas mane teveliai irgi virs 50, nepatikesi bet as irgi 25
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2008 10 28, 16:11)
Labukas mergaites

Niu va ir pas mus darbe sugalvojo daryti naujiems metams Vakaro tema: sokiu konkursas "TEZ DANCE"! tai kiekvienas skyrius turi kazka idomaus sugalvoti ir pasiruosti  doh.gif
Skyriui pas mane yra 9 merginos o ideju beveik 0  doh.gif na galvojam gal surengti pasirodyma pagal purvinu sokiu filma, bet dar nzn  g.gif
Gal turetumet kokiu nors ideju  bigsmile.gif

eiktu kaip fainei ismokit koky soky is tos grupes ten irgi ju daug http://www.lafesta.l...s-coldplay.html
ir narmaliai o cia ka reiskia tas "tez" paklausiu aiku kaip blondine. blush2.gif nu madonos gal ka nors bandykit nu nz ko norit konkreciai.
Papildyta:
QUOTE(swelnute @ 2008 10 28, 18:15)
Pas mus imoneje vyks Kaledinis vakarelis Tautybiu tema (mafijos atstovas irgi prie tautybiu  biggrin.gif ). Gal kokiu turite ideju? Gal kur ka matete, ka galima butu isisgyti tai tematikai.
Aciu.  4u.gif

nu mafijai tai tikrai pilna sitame forume paskaityk kaip apsirengti ir foto yra nemazai ideta. ka juodai ir viskas dar suatuva pasiimti. ir vsio jei mergina dara kokiu lapiu. nu nz pasivartyk temuke pernai bene papuliariausia tema buvo ta mafija
Papildyta:
QUOTE(alicka @ 2008 10 28, 20:48)
labas vakaras. si sestadieni bus mano vyro gimtadienis. sugalvojau tokia tema: vyrai rengsis moterimis, o moterys vyrais. turetu buti smagu. nenoru helloveeniskos temos ir pabaisu, sugalvojom tema sau, kad butu linksma..bet dabar nesugalvoju kokiu vyru pavirsti man ? o saviski zadu padaryti pepe ilgakojine smile.gif

tema tai gerule jauciu juoko bus. manau zoro ir man prie sirdies paslaptingiau atrodo dar tokius plonus usiukus isipiesk ir liuks . thumbup.gif arbe kos storas krabasasbarabasas nu zinai botagelis, ilga barzda, storas prisikisk pagalve aisku gal nebus patogu judeti ir sedti kai namie + 20. dar neblogai koks arabas irgi juodai isidazai veida barzda juoda isipaisiai rubai aisku arbo darkoky kilimuka tipo skraidanty prigriebciau lotuliukas.gif ir jamciau sakyciua paskraidinu svecius uz tam tikra mokesti. lotuliukas.gif arba dar pasiimciau virduliuka nu ta kur mamos is servizu turedavo. arbatia plikinti itpo cia gyvena mano dzinas lotuliukas.gif , kokio tiulio prikisciua dar ir is ten kur vaduo bega palikciau biski isikisusio tipo pajami ir istrauki tipo dzinas is lenda lotuliukas.gif nu biski gal ir nusisnekejau bet biski pafantazavau lotuliukas.gif kaip as daryciau
Atsakyti
Sveikutes, an beiskodama savo oskaru ceremonijai radau toki nebloga puslapiuka, gal kam pravers, yra pakvietimu ir kitokiu pavyzdziu thumbup.gif

http://www.myexpression.com/
Atsakyti