Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

Och tai suds, negaliu sitoj vietoj nieko patarti verysad.gif nors teta kaip tik sekmadieni minejo, kad kazkokioj klinikoj/ligoninej, neuzfiksavau labai, bet berots valstybineje, yra neblogas daktariukas, katras neblogai operuoja vokus (po mano operacijos ir tetute susimaste, kad gal reiktu pasigrazinti smile.gif ) bet kai man nereikejo, tai konkreciau ir neissiklausinejau doh.gif
Na gal pasirodys cia dar kokia nors grazuole is Klaipedos krasto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klapuske: 03 kovo 2009 - 22:09
As galiu ir i Kauna ir i Vilniu nuvaziuoti, nebutinai gi Klaipedoj smile.gif
Atsakyti
As planuoju darytis Kaune, daugiau pasidomesiu kur mamulia daresi. o vasara todel kad vasara menesiui gryztu i Lietuva, dabar negaliu, mokslai neleidzia doh.gif
kada prisiruosiu nusifotografuosiu, ikelsiu mirksiukas.gif
As tai pirma karta apie ta operacija isgirdau kai pries kelias savaites buvau Lietuvoj, ir makiaziste dare makiaza, tai ji man patare, sake paciai bus lengviau dazytis, nes dabar nesigauna man visai doh.gif ir kad su metais vis daugiau uzkris tie vokai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutuke: 04 kovo 2009 - 01:14
QUOTE(kutuke @ 2009 03 04, 02:13)
As planuoju darytis Kaune, daugiau pasidomesiu kur mamulia daresi. o vasara todel kad vasara menesiui gryztu i Lietuva, dabar negaliu, mokslai neleidzia  doh.gif
kada prisiruosiu nusifotografuosiu, ikelsiu  mirksiukas.gif
As tai pirma karta apie ta operacija isgirdau kai pries kelias savaites  buvau Lietuvoj, ir makiaziste dare makiaza, tai ji man patare, sake paciai bus lengviau dazytis, nes dabar nesigauna man visai  doh.gif ir kad su metais vis daugiau uzkris tie vokai  doh.gif


http://www.plastinec...p...d=2&lang=lt pas V.Kaikari dariausi. Kiek zinau ir M.Norkus "gera" ranka turi. mano operacijos metu ir jis dalyvavo, na ir dar siulus pas ji papuoliau trauktis, nes veiksmas vyko Kuciu ryta, V.K. strigo mazumele klinikose, ten jis dar nudegimu skyriui vadovauja. Su Kaikariu susiduriu nebe pirma karta, mano drauges irgi pas ji kreipesi, visos patenkintos.
O vasara isties negerai darytis tokias operacijas, pirma tai kad zaizdeles slapliuos pirmomis dienomis, tai visos dulkes, prakaitas tikrai oda erzins, antra - bent menesi saules randeliai negali gauti, bo jie idegs, patamses bus zymiai ryzkesni nei iprasta. su saules akiniais gi nebusi istisai, net ir per ju virsu randeliai saules gaus sociai
Papildyta:
QUOTE(Rytine kava @ 2009 03 03, 22:25)
As jei darysiu tai koki balandi, kad ant vasaros but graziai  biggrin.gif
O radai kur darysies?
Gal gali parodyt savo vokus  ax.gif ?

Nereiks nei vasaros, jau po savaiteles bus grazesnes akytes thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, na stai as katik is po vizito pas gydytoja savo, atejau "pasidziaugti", kad tikriausiai ta viena voka teks ir trecia karta pjauti... nu ir kokio velnio man reikejo operuotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2009 03 05, 11:55)
Sveikutes, na stai as katik is po vizito pas gydytoja savo, atejau "pasidziaugti", kad tikriausiai ta viena voka teks ir trecia karta pjauti...  nu ir kokio velnio man reikejo operuotis  doh.gif


Nu sakes blink.gif . O koks gydytojas cia vis taip operuoja doh.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2009 03 05, 14:04)
Nu sakes  blink.gif . O koks gydytojas cia vis taip operuoja  doh.gif ?


Kauno klinikose, viesai taip labai skelbt pavardes nenoriu, o tai dar zmones pagalvos, kad gydytoja kreivom rankom biggrin.gif tiesiog nelabai graziai sugijo, grubus randas liko toje vietoje, kur zaizda buvo supuliavusi, ir dar noretu atlaisvinti siulyte... bet kad sakes, kaip man nepasiseke biggrin.gif kitiems normaliai, o cia man... rimtai gailetis pradedu, kad prasidejau su tom operacijom.
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2009 03 05, 13:22)
biggrin.gif
Kauno klinikose, viesai taip labai skelbt pavardes nenoriu, o tai dar zmones pagalvos, kad gydytoja kreivom rankom  biggrin.gif  tiesiog nelabai graziai sugijo, grubus randas liko toje vietoje, kur zaizda buvo supuliavusi, ir dar noretu atlaisvinti siulyte... bet kad sakes, kaip man nepasiseke  biggrin.gif  kitiems normaliai, o cia man... rimtai gailetis pradedu, kad prasidejau su tom operacijom.


Nugis ne pasaulio pabaiga biggrin.gif , pataisys ir busi grazi mirksiukas.gif
Kaip suprantu gydytoja motera, na as pas vyra ruosiuos, kur Mamulia imete nuoroda, reiks jiems koki emeila su savo vokais nusiust biggrin.gif . O MB kaip ir nieko pries, nes labai jau as noriuuu bigsmile.gif . Po to dar ka nors uzsinoresiu pataisyti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2009 03 05, 17:38)
Nugis ne pasaulio pabaiga  biggrin.gif , pataisys ir busi grazi  mirksiukas.gif
Kaip suprantu gydytoja motera, na as pas vyra ruosiuos, kur Mamulia imete nuoroda, reiks jiems koki emeila su savo vokais nusiust  biggrin.gif . O MB kaip ir nieko pries, nes labai jau as noriuuu  bigsmile.gif . Po to dar ka nors uzsinoresiu pataisyti  hihihi.gif



Tai taip, guodziuosi tuom, kad nieko cia tokio, akis savo vietoje, tik kad akies kamputyje storesne "odele", na nemoku paaiskinti, bet vistiek nervina, kad jau pusmeti tampausi su tom operacijom, o dar jei treciasyk reikes...ghmm blink.gif aha,as ir apie gyd.Kaikari, ir apie gyd.Norku girdejusi tik pacius paciausius atsiliepimus, geri meistrukai smile.gif (bet su tuo uzzsinorejimo tai zinokit tikrai kaip taisykle! as jau irgi noreciau dar kai ko...zinoma, seniai norejau, bet dabar kazkaip drasiau net biggrin.gif ) Sekmiaus Jums besiunciant emeila mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
kainos:
http://www.plastinec...p...d=5&lang=lt
Papildyta:
Tai Kaikari ar M. Norku pasirinkt biggrin.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Klapuske @ 2009 03 05, 18:08)
(bet su tuo uzzsinorejimo tai zinokit tikrai kaip taisykle! as jau irgi noreciau dar kai ko...


O ko bigsmile.gif ?
As tai nosi pasitaisyti, bet cia kai bus visiskai licnu pinigu, nes cia jau butu is neturejimo ka veikti doh.gif
O po antro vaiko (ateity) krutine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2009 03 05, 19:08)
Tai taip, guodziuosi tuom, kad nieko cia tokio, akis savo vietoje, tik kad akies kamputyje storesne "odele", na nemoku paaiskinti, bet vistiek nervina, kad jau pusmeti tampausi su tom operacijom, o dar jei treciasyk reikes...ghmm  blink.gif  aha,as  ir apie gyd.Kaikari, ir apie gyd.Norku  girdejusi tik pacius paciausius atsiliepimus, geri meistrukai  smile.gif  (bet su tuo uzzsinorejimo tai zinokit tikrai kaip taisykle! as jau irgi noreciau dar kai ko...zinoma, seniai norejau, bet dabar kazkaip drasiau net  biggrin.gif  )  Sekmiaus Jums besiunciant emeila  mirksiukas.gif  biggrin.gif

O ta randeli nepavyktu apmazint ne chirurginem priemonem? g.gif Kremuku randams, neisplonintu jo?

QUOTE(Rytine kava @ 2009 03 06, 00:37)
kainos:
http://www.plastinec...p...d=5&lang=lt
Papildyta:
Tai Kaikari ar M. Norku pasirinkt  biggrin.gif ?
Papildyta:
O ko  bigsmile.gif ?
As tai nosi pasitaisyti, bet cia kai bus visiskai licnu pinigu, nes cia jau butu is neturejimo ka veikti  doh.gif
O po antro vaiko (ateity) krutine  biggrin.gif

Negaliu patarti kuri rinktis. Pries 4 metus bendravau su Kaikariu, tai dabar tiesiu taikymu pas ji ir begau. Ir ateityje jo paslaugomis naudosiuos. Man imponuoja jis dar tuo, kad vadovauja kliniku nudegimu skyriui, tai zinot, kokios operacijos ten rekonstrukcines daromos. Be to, kiek teko skaityti interviu jo zmonos (ji gi zinoma renginiu organizatore, daznai zurnaluose susmiezuoja), tai ji savo vyro paslaugomis irgi naudojasi. Sakyciau jis turi supratimo, ko moteris nori, ka jaucia g.gif
O kiek su Norkum teko bendrauti, tai pas ji gal geriau tuo, kad jis snekutis ax.gif isaiskins viska iki smulkmenu. Kol klinikoj buvau, bendravau su viena mergaiciuke. Ji nusiurbima daresi "jojiko kelniu", tai ji su keleta chirurgu bendravo, ir Norku pasirinko vien del to kad labai smulkmeniskai viska jai isaiskino. Na ir nusiurbe labai graziai thumbup.gif
Atsakyti
As noreciau na tokios labai jau intymios operacijos blush2.gif
O del randuko "suploninimo", tai maliavojuosi as tais tepaliukais, su visokiais masazais, issukimais (beje, labai jau skausminga procedura), bet neissivaiksto kolkas tiek, kiek reiketu. O del siules atlaisvinimo, tai taip nieko ir nepaaiskino man padoriai gydytoja, tik pasake, kad gali reiketi, nes jai nepatinka dabartinis vaizdelis.
Atsakyti