Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

Nu va merginos, as po plastines virsutiniu voku operacijos. 4 diena. Kiek paprasciau isivaizdavau sia operacija, bet vis delto operacija yra operacija. Nors operavausi tik virsutinius, bet tinimas labai stprus, tai jei operuojami virsutiniai ir apatiniai, manu kad geriau pasiimt maziausiai 5 dienas ir but namuose, isivaizduoju, kad ne ka butu galima matyt per toki siaura plysiuka. Dare vietineje nejautroje, tai jausmas ne itin malonus, atsikeliau nuo operacinio stalo visa slapia smile.gif jei kas domina, klauskit
Atsakyti
QUOTE(flink @ 2010 04 03, 20:24)
Nu va merginos, as po plastines virsutiniu voku operacijos. 4 diena. Kiek paprasciau isivaizdavau sia operacija, bet vis delto operacija yra operacija. Nors operavausi tik virsutinius, bet tinimas labai stprus, tai jei operuojami virsutiniai ir apatiniai, manu kad geriau pasiimt maziausiai 5 dienas ir but namuose, isivaizduoju, kad ne ka butu galima matyt per toki siaura plysiuka. Dare vietineje nejautroje, tai jausmas ne itin malonus, atsikeliau nuo operacinio stalo visa slapia  smile.gif  jei kas domina, klauskit

Kaip as tau baltai pavydziu ax.gif
Pas ka dareisi, kiek kainavo ir kai bus pilnas vaizdas, parasyk ar likai patenkinta rezultatu rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Dariausi pas S.Viksraiti, kaina 2500 . Nebuvo pas mane labai dideles problemos, bet norejau pasigrazinti, nes pastebedavau, kad nuotraukose atrodau kazkokia pavargusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(flink @ 2010 04 03, 22:03)
Dariausi pas S.Viksraiti, kaina 2500 . Nebuvo pas mane labai dideles problemos, bet norejau pasigrazinti, nes pastebedavau, kad nuotraukose atrodau kazkokia pavargusi    rolleyes.gif


Jei ne paslaptis, kokio Jus amziaus?
Atsakyti
QUOTE(Varlė kanibalė @ 2010 04 06, 22:19)
Jei ne paslaptis, kokio Jus amziaus?

32
Atsakyti
QUOTE(flink @ 2010 04 07, 22:05)



parasykit butinai, kai praeis tinimai ir t.t., ar patenkinta rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, 2 savaites po operacijos. Aciu dievui, jau lyg atgavau savo akiu "grozi". O tai stresavau, vis atrode, kad akiu forma pasikeitusi, lyg patemtos butu, bet dabar jau apsiraminau, matau, kad viskas bus OK. Vokai dar truputi violetiniai, rytais patinsta, vienoj akytej randas gerai apmazejas, kitoj stipriau matosi. Tik truputi, keista, na negaliu niekaip blakstienu uzriesti, dazau-dazau, o jos vis tiek tiesios, na anksciau zymiai daugiau uzsiriesdavo g.gif Ir dar, i toli, nu idealiai pradejau matyti- geriau nei pries operacija, o va is arti kiek akytes pavargusios. Gal cia man tik "vaidenas" blush2.gif . Pasidalinkit patirtim, kas operavotes, kokiu nusiskundimu jus turejot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Varlė kanibalė @ 2010 04 08, 10:38)
parasykit butinai, kai praeis tinimai ir t.t., ar patenkinta rezultatu 4u.gif

Vau! Pagaliau pirmosios kregzdes! o tai toks vaizdas, kad supermamkos operuojasi tik
uu ir pilvukus 4u.gif
Labai rimtai galvoju apie sia operacija, as irgi rinkciausi gyd. SV, nes pas profesoriu apie 10000. Operacija tikrai nepaprasta, nes tai veidas ir bet koks neatitikimas siusiuvant, ( pagalvokit, iskirpus audekle keliu milimetru juosteles lygiai susiut!!! ) o dar visi nervai , regejimo, judejimo...
Mano atvejis sudetingesnis, reikia operuot ir virsutinius ir apatinius vokus, pasalinti isvarzas, nes paakiai visada pabrinke, labiausiai ir matosi fotografijose..
labiausiai domina, ar nepasikeite akiu forma ir kiek randukai matosi?

Atsakyti
Pries plastine virsutiniu voku operacija labai nerimavau ir stengiausi kuo daugiau informacijos internete susirasti.
Teko skaityti ir si foruma. Jei dar kas dalyvauja siame forume ir jei kam dar idomu ispudziai po operacijos - mielai pasidalinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Virginija N @ 2010 10 21, 11:11)
Pries plastine virsutiniu voku operacija labai nerimavau ir stengiausi kuo daugiau informacijos internete susirasti.
Teko skaityti ir si foruma. Jei dar kas dalyvauja siame forume ir jei kam dar idomu ispudziai po operacijos - mielai pasidalinsiu smile.gif


man vis dar labai idomu ir labai lauksiu taves parasant 4u.gif kiekvienais metais vis idomiau darosi, nes vis labiau tos operacijos reikia.
Atsakyti
Man irgi labai įdomu, nes jau reikia darytis, ir tik neapsisprendžiu ar geriau iki naujų metų ar po, labiau link pavasario. Po kiek laiko praėjo pagrindinis tinimas ir gyvenimas sugrįžo į vėžes ir per kiek laiko visai praėjo tinimas (įskaitant rytinius patinimus)? Ir kaip su randais, ar tikrai jie tokie nepastebimi? Nežinau ko čia dar paklausus, gal verčiau papasakokit kas jūsų nuomone atrodo aktualu. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Man vienos akies voko ptoze..galvoju apie operacija pas V. Kaikari..rasiau jam el.laiska ir nusiunciau savo foto, tai sake operacija kainuotu apie 1000lt..gal kuri esate operavusiosios pas ji?
Atsakyti