Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

QUOTE(Kaledine @ 2010 11 24, 20:16)
Sveikutes,ieskodama man aktualios info.uzklydau pas mamytes,nu ir prisiskaiciau doh.gif gruodzio 1d.man darys abieju akiu virs.voku operacija,bijau siaubingai,bet jau negaliu ziuret i save.atsikelus ryte ,turiu gera valanda pralaukt,kad galeciau pasidazyt.seselius jau seniai pamirsau,nes ju nesimato.operuos kauno klinikose,ejau su savo seimos gyd.siuntimu.tikiuosi,kad miegot galesiu uzmerktom akim mirksiukas.gif  idomu kas gausis,po visko galesiu daugiau parasyt.

gali nebijoti , paguosiu wink.gif
mano mama pasidare virsutiniu voku opo metu ir apatiniu voku operacijas.
jai kiek pamenu buvo tragiska, ji puse vaizdo nemate... tuo metu jai buvo virs 40m, siuo metu jai 67m wink.gif tai galit isivaizduoti kaip senai tai buvo. aisku po operacijos buvo tragiska: tik su tamsiais akiniais galejo buti, nes melynes buvo ziaurios. dare vilniuje, nes tuo metu kaune nebuvo galimybes.
siandiena vokai nuostabus, nieko dar ensimato, aisku jau garbaus amziaus moteriskei atsirado rauskleliu, bet nei randu, nei naujai uzkritusiu voku, nei tinimo rytais jokios minties.
man dar ti 35 ir vokai tik zenkliai patine pastoviai (paveldeta is mamos ir mano vaikai paveldejo is manes ) ir nuo vaikystes svajojau apie sia operacija, nes kiek ieskojau seseliu kad nesubegtu, tai neradau ;(
sia vasara ryzausi akiu korekcijai su lazeriu ir pasiryzau nueiti i konsultacija del voku. aciu dievui man reikia tik virsutinius vokus. laukiu nesulaukiu vizito ir jau ieskau pinigeliu operacijai.
tai nebijok viskas bus gerai wink.gif na tik pasisvesk 2 sav kaip min buti su melynem ir koki pusmeti pakol randukai suminkstes, isislygins ir pasisleps, o po to busi kaip lelyte ir visi seseliai tiks wink.gif
Atsakyti
ACIU uz paguodos zodzius:) kad bus melynes,tai nebijau.bijau pacios operacijos,kai guli ir zinai,kad tau pjausto akis,o dar ir atsimerkt uzsimerkt reikia gyd.paprasius.o jeigu sumirksesiu kai man ten pjaus ir kreivai kaip perpjaus,jau dabar silpna darosi pagalvojus.bet noriu but i zmogu panasi,kad ir po pusmecio,tai teks kazkaip nugalet ta baime:)girdejau,kad kaikurioms dar ir antros oper.prireikia,turbut neatlaikyciau.tik vienintele mintis ir palaiko,kad kazkada galesiu saule visa matyt,o ne puse ir atrodyt graziau.o dabar jauciuosi taip lyg kakta butu ant akiu uzkritus:))bet jau nedaug liko...dar karteli aciu!
Atsakyti
QUOTE(Bambiniene @ 2010 11 24, 23:34)
gali nebijoti , paguosiu wink.gif
mano mama pasidare virsutiniu voku opo metu ir apatiniu voku operacijas.
jai kiek pamenu buvo tragiska, ji puse vaizdo nemate... tuo metu jai buvo virs 40m, siuo metu jai 67m wink.gif tai galit isivaizduoti kaip senai tai buvo. aisku po operacijos buvo tragiska: tik su tamsiais akiniais galejo  buti, nes melynes buvo ziaurios. dare vilniuje, nes tuo metu kaune nebuvo galimybes.
siandiena  vokai nuostabus, nieko dar ensimato, aisku jau garbaus amziaus moteriskei atsirado rauskleliu, bet nei randu, nei naujai uzkritusiu voku, nei tinimo rytais jokios minties.
man dar ti 35 ir vokai tik zenkliai patine pastoviai (paveldeta is mamos ir mano vaikai paveldejo is manes ) ir nuo vaikystes svajojau apie sia operacija, nes kiek ieskojau seseliu kad nesubegtu, tai neradau ;(
sia vasara ryzausi akiu korekcijai su lazeriu ir pasiryzau nueiti i konsultacija del voku. aciu dievui man reikia tik virsutinius vokus. laukiu nesulaukiu vizito ir jau ieskau pinigeliu operacijai.
tai nebijok viskas bus gerai wink.gif na tik pasisvesk 2 sav kaip min buti su melynem ir koki pusmeti pakol randukai suminkstes, isislygins ir pasisleps, o po to busi kaip lelyte ir visi seseliai tiks wink.gif


Papildyta:
QUOTE(Kaledine @ 2010 12 01, 13:25)

Na ,as jau po operacijos 4u.gif tikiuosi,kad pasiseke,bent jau taip sake.skaudejo tai normaliai,jauciau beveik viska.operavo apie 40min. parase receptus tepaliukui ir lasiukams,nuo rytojaus reiks teptis.siandien reikia but su tvarsciu ir nieko nedaryt.po 10 d.trauks siulus.nezinau,bet turbut antrai tokiai operacijai jau nepasirasyciau,nebent su pilna narkoze.dabar mano vokai beveik juodi,tikiuosi jau daugiau melynavimas neplis.lauksiu dabar rezultatu,rytoj pamatysiu jau pilna vaizdeli.baisoka truputi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaledine @ 2010 12 01, 14:35)
Papildyta:

Na ,as jau po operacijos 4u.gif  tikiuosi,kad pasiseke,bent jau taip sake.skaudejo tai normaliai,jauciau beveik viska.operavo apie 40min. parase receptus tepaliukui ir lasiukams,nuo rytojaus reiks teptis.siandien reikia but su tvarsciu ir nieko nedaryt.po 10 d.trauks siulus.nezinau,bet turbut antrai tokiai operacijai jau nepasirasyciau,nebent su pilna narkoze.dabar mano vokai beveik juodi,tikiuosi jau daugiau melynavimas neplis.lauksiu dabar rezultatu,rytoj pamatysiu jau pilna vaizdeli.baisoka truputi blink.gif


Kur operavotes jeigu ne paslaptis?
Atsakyti
Jums gerai wink.gif po visko.
norejau pasidometi ties kur pjove: ar palei blakstienas ar vidury voko per sulenkima?
siip as buvau konsultacijoje tai mane nudziugino, prie viso sito man reikia kelti voka, nes jis gana zemai ir nesijaus kad sumazejo voku uzkritimas.
kazkaip nelikau suzaveta nes bijau kad padarys apstoviai nsutebusios vaizda ir aisku kaina jau kyla iki 3300 wink.gif
su pilna anrkoze butu dare, tai ryt einu kitai konsultacijai, idomu ka kiti pasakys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambiniene @ 2010 12 01, 15:20)
Jums gerai wink.gif po visko.
norejau pasidometi ties kur pjove: ar palei blakstienas ar vidury voko per sulenkima?
siip as buvau konsultacijoje tai mane nudziugino, prie viso sito man reikia kelti voka, nes jis gana zemai ir nesijaus  kad sumazejo voku uzkritimas.
kazkaip nelikau suzaveta nes bijau kad padarys apstoviai nsutebusios  vaizda ir aisku kaina jau kyla iki 3300 wink.gif
su pilna anrkoze butu dare, tai ryt einu kitai konsultacijai, idomu ka kiti pasakys wink.gif

pjove per viduri voko,per sulenkima,nors siandien to sulenkimo nesimato,nes viskas uztino biggrin.gif liko grazus ,melyni seseliai ir pravedimai lotuliukas.gif skausmo jau beveik nera,tik tempimas liko ir neiprastai siaurai matau.o mane operavo akiu klinikose,gyd.Martinaitiene,maloni moteris.ejau pas ja tik su seimos gyd.siuntimu ir viskas. o del jusu akyciu,tai manau nereikia pasikliauti vienu gyd.,geriau suzinoti ir kitu nuomone. siandien ziuredama i save veidrodyje pagalvojau,ar zinodama kas laukia buciau ryzusis tam,sunku pasakyt.siuo metu suabejociau stipriai,nes dar buvo galima gyvent su tuo.gal kai praeis kazkiek laiko ir jai viskas bus gerai,grazu dziaugsiuosi,kad dariausi.kolkas sunku pasakyti ir tik tikiuosi,kad su kiekviena diena tik grazesiu blush2.gif idomu,kokia bus kito gyd.nuomone del jusu voku.sekmes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaledine @ 2010 12 02, 11:43)
pjove per viduri voko,per sulenkima,nors siandien to sulenkimo nesimato,nes viskas uztino biggrin.gif  liko grazus ,melyni seseliai ir pravedimai lotuliukas.gif skausmo jau beveik nera,tik tempimas liko ir neiprastai siaurai matau.o mane operavo akiu klinikose,gyd.Martinaitiene,maloni moteris.ejau pas ja tik su seimos gyd.siuntimu ir viskas. o del jusu akyciu,tai manau nereikia pasikliauti vienu gyd.,geriau suzinoti ir kitu nuomone. siandien ziuredama i save veidrodyje pagalvojau,ar zinodama kas laukia buciau ryzusis tam,sunku pasakyt.siuo metu suabejociau stipriai,nes dar buvo galima gyvent su tuo.gal kai praeis kazkiek laiko ir jai viskas bus gerai,grazu dziaugsiuosi,kad dariausi.kolkas sunku pasakyti ir tik tikiuosi,kad su kiekviena diena tik grazesiu blush2.gif idomu,kokia bus kito gyd.nuomone del jusu voku.sekmes g.gif

suintrigavo: o tai siuntima kaip gavot? kas turi buti kad gauti siuntima? nes tada itariu operacija "nemokama" dengia ligoniu kasos tik ka dovanoji gydytojui atsidekodama wink.gif
ka sakyti gydytojui kad gauti siuntima? kaip dasimusti?
pasidalinkit patirtim... wink.gif
Atsakyti
teks tema sekti cool.gif
Niekada nemaniau, kad issaus ta diena, kai sau prisipazinsiu, jog kazkas veide ne taip...Vis klausdavau save ziuredama i fotkes: tai kaip cia gaunas, tas skvarbus vanagiskas zvilgsnis? Nuotaia puiki, o zvilgsnis kiauriai veriantis. Atsirado kompleksas fotografuotis. Ir sugalvojau, kad mano virsutiniai vokai uzkrite. Ziuriu: okurat! Uzdribe net. Nors man tik 34...ir esusu "nesiraukslekjancia" genetika mirksiukas.gif Mama su 60m. atrodo kaip 40m wub.gif

Tik namo isirenginejimo metu vyrsiskis mano nelabai supras, kam man ta operacija..Beje, pries 4m. esu atlikus akiu korekcija su lazeriu ir jau pamirsau, kas yra akiniai ir kontaktiniai lesiai, kai buvo -5.5. Taip, kad operacijos nebijau, pinigelius surinkciau, bet va, tos melynes ir MB mane trikdo...

KAi geriu is vakaro daugiau arbatu, vokai is ryto uzkrite labiau. TAd gal man kas nors su inkstais??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo faustluk: 02 gruodžio 2010 - 11:03
QUOTE(Bambiniene @ 2010 12 02, 10:51)
suintrigavo: o tai siuntima kaip gavot? kas turi buti kad gauti siuntima? nes tada itariu operacija "nemokama" dengia ligoniu kasos tik ka dovanoji gydytojui atsidekodama wink.gif
ka sakyti gydytojui kad gauti siuntima? kaip dasimusti?
pasidalinkit patirtim... wink.gif

ir as galvojau,kad siuntima gauti bus problematiska,bet ir gyd.pripazino,kad vokai uzkrite,tai siuntima dave be problemu.uzsiregistravau i akiu klinikas ir viskas.ten gyd apziurejus paklause kada noriu operuotis,sutarem data ir as jo po oper. tik tiek,kad duoti dovanu ,as sau prisiekiau,kad niekada neduosiu.esu pasimokius gyvenime.mano sesuo gulejo klinikose,sirgo.kiso pinigus ir nemazus,o po savaites numire,gyd. saltu veidu paseke,kad reikejo to ir tiketis.tai kam parazitas eme pinigus is zmogaus,kuris turejo mirti!!!bent butu grazines,nes seimai ir taip netektis ,skausmas,galu gale laidotuves.o jis saltu snukiu... man jo vietoj tie pinigai gerklej stovetu,bet jam jau turbut iprasta.nors ir ne i tema cia as,bet norejau paaiskint savo nusisitatyma.tai vat,nieko nedaviau nei pries oper.,nei po to.nebent jei perlipsiu per save ir viskas atrodys graziai,tai kaip eisiu traukt siulu,gal tada kokia gelyte nunesiu,kaip padeka,bet tik tiek.aisku,gyd.namiokus mestelejo,buktai jai nepriklauso siulu traukyt,bet seimos gyd.neturi tokiu irankiu,tai ji aukojasi ir man istrauks,juokinga,jeigu nebutu graudu g.gif
Atsakyti
O siuntima duoda akiu gydytojas? Bendros praktikos? Aisku, ne ginekolgas..Nueini ir sakai: ar uzkrite vokai? Joo, uzkrite. Noriu operuotis. Gerai, rasau siuntima.
Tada uzsiregistruoji Klinikose pas okulista? Chiirurga? Smulkiau galima...? Ir taip jau pagal norus ir termina parenka? Ir nieko neima? O jei neima, tai kiek "paruost"??? Puse sumos nuo plastikos chirurgo privacioje? Ar 30%...
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2010 12 03, 12:00)
O siuntima duoda akiu gydytojas? Bendros praktikos? Aisku, ne ginekolgas..Nueini ir sakai: ar uzkrite vokai? Joo, uzkrite. Noriu operuotis. Gerai, rasau siuntima.
Tada uzsiregistruoji Klinikose pas okulista? Chiirurga? Smulkiau galima...? Ir taip jau pagal norus ir termina parenka? Ir nieko neima? O jei neima, tai kiek "paruost"??? Puse sumos nuo plastikos chirurgo privacioje? Ar 30%...

man siuntima dave seimos gyd.-bendros praktikos.nuejus pasiteiravau apie voku oper.,sakau gal ir man reiktu,nes kankinuosi jau kiek laiko.tai ji parase man siuntima,o as uzsiregistravau klinikose pas akiu voku spec.,kai atejo ta diena ,nuejau .gyd apziurejo,sako taip ,jums reikalinga oper.,tada sutarem data ir viskas.aisku,jei buciau davus ka butu paemus,bet as jau rasiau apie savo nusistatyma.o duoda manau kiekvienas kiek nori ir gali,nes siaip apmoka ligoniu kasos.kai as laukiau operacijos,moterys kalbejo,kad uz aki paruose po 100lt.,daugiau manau tikrai neverta moket.bet tai yra mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Kaledine @ 2010 12 03, 16:34)
man siuntima dave seimos gyd.-bendros praktikos.nuejus pasiteiravau apie voku oper.,sakau gal ir man reiktu,nes kankinuosi jau kiek laiko.tai ji parase man siuntima,o as uzsiregistravau klinikose pas akiu voku spec.,kai atejo ta diena ,nuejau .gyd apziurejo,sako taip ,jums reikalinga oper.,tada sutarem data ir viskas.aisku,jei buciau davus ka butu paemus,bet as jau rasiau apie savo nusistatyma.o duoda manau kiekvienas kiek nori ir gali,nes siaip apmoka ligoniu kasos.kai as laukiau operacijos,moterys kalbejo,kad uz aki paruose po 100lt.,daugiau manau tikrai neverta moket.bet tai yra mano nuomone.


Smagu uz Tave! Skaitau ir galvoju: Ka reiskia "Kankinuosi" ir kaip cia tie vokai turi atrodyt, kad sakytu "taip, jums reikia"? g.gif Mano asmeniskai vokai atrodo kaip pritvinke skysciu ir uzkrite iki blastienu. Akys dideles, o va, zvilgsnis toks piktas, skvarbus, pavarges. Kol nekreipiau demesio i tai,tai ir nesikankinau. Ir dabar nesikankinu, bet jau galvoju kokiu kampu laikyt galva, kad tos akys tokios piktos neatrodytu. TAi cia man jau irgi sakytu: reikia? cool.gif
KAi analizuoju savo mamos akis, tai jos zvilgsnis atrodo visada susirupines. Vokai uzkrite ir dar ji prisimerkus visada del trumparegiskumo. Vadinas, paveldima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo faustluk: 03 gruodžio 2010 - 16:18