Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

QUOTE(Rasuteee @ 2011 03 11, 10:31)
pas mane irgi vienos akies vokas uzkrites nuo gimimo, tik zymiai labiau matosi..labai del to kompleksuoju, nes ir aplinkiniai pastebi ir ant foto ryskiai matosi..
sausio menesi kaune operavausi, bet nepadejo, vistiek beveik tas pats..

Hacone gal galetum patart koks kremukas labiau man tiktu (vienas vokas labiau uzkrites uz kita apytiksliai apie 2mm), man 22m..ar kas nors philosophy produktais prekiauja lietuvoje?



na kaip tau pasakius. jeigu tau tik 22, tai as nuosirdziai nenoreciau tau jokio kremuko rekomenduoti, nes vis tiek nepades. nes tavo vokai ne del amziaus yra tokie, kokie yra. o kremai sukurti taip, kad stangrintu audinius aplink akis, del ko vokai TRUPUTI pasitvarko. ir net ne visoms. kaip ir tavo atveju, tik keliais milimetrais. stebuklo neivyksta. nors ir tie keli milimetrai isvaizdai daug reiskia, tiesa.

jei tu stangrinsi ir taip jaunus, stiprius audinius, tai jokio efekto nebus. tik oda pripratinsi prie stipriu cheminiu medziagu, kolageno ir pan., del ko gali tureti tavo amziui nebudingu problemu veliau, kai oda prie ju pripras ir be ju gerai neatrodys. ir tada gal labai ilgesies dabartines saves smile.gif

taciau tikrai pabandyk kitoki makiaza, kuris vizualiai atitrauks demesi nuo nezymiu voku trukumeliu. pabandyk nenaudoti voku seseliu, bet padaryk tikrai tamsu, ryskesni pravedima ant virsutinio voko. ir blakstienas dazyk juodai, kiek riebiau, keliais sluoksniais. toks makiazas paryskina akies kontura, kuri tu turi ir niekas su juo neatsitiko, jis nepasmuko. o kad pora milimetru virs jo nera idealus, ne taip matysis, nes ir ryskesnes blakstienos maskuos. pabandyk 4u.gif

labai abejoju, ar philosophy yra lietuvoje. nes juo ir siaip retai kur kitur prekiaujama, tai - amerikieciu produktas. o pats silpniausias, nekalciausias ju kremukas vadinasi HOPE IN A TUBE 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Hacone @ 2011 03 11, 12:04)
matai kokie. tikrai labai tikiuosi, kad bent islaidas tau padengs, nenuvils ir neatmus noro isbandyti kremo. man nera taip nutike...ir philosophy pasirinkau del teigiamu atsiliepimu.


Informavo, kad per naują turės užsakymą suformuoti, ir kad dabar jau viskas gerai ir kad tikrai keliauja kremukas pas mane, tik tam neužteko vien el.pašto, reikėjo jiems ir pasiskambinti, bet šiaip komunikuoja gerai ir požiūris profesionalus, tai dabar vėl laukiu nesulaukiu... bigsmile.gif
nepaisant to apsisprendžiau, kad vis tik reikia man operuotis, viršutinius ir apatinius. taigi domina, kas geriausiai daro, va viena panelė jau parašė apie kauniečius kad prastai, tai tie jau atkrenta. prašau, pasidalinkit vertinimais, labai laukiu... 4u.gif
Atsakyti
VALLIOOO, URRRAAA....PO VISKO AS JAU
Laiminga "kaip sliure" patenkinta kaip slyva.... net nezinau kaip apibudinti savo stovi.
Nuo pradziu: nuvaziavau su siuntimu sestadieni pas gydytoja i Vilniu, baimes pilnos kelnes bet neparodziau, o jei nepavyks jei perdaug ispjaus o jei eprmazai.... nieko , pagulde nupaise, nuskausmino ir 1 aki prapjove.... va tada supanikavau,,, bet jau nepabegsi suprapjautuvoku.... operacija truko 1 val. uzklijavo vokus ir paleido namo, liepe ledukus deti , sekmadieni pagulinejau su ledukais o pirmaideni ismyniau i darba su akiniais. pleistriukai mazi tai atrode kad makijazas netikslaii padarytas, biski pabego.
darbe su kolegemjuokavom: 1 dienaraudonai pasidzius, kita melynai o tolaiu geltonuoja. Ryt bus savaite po operacijos, ryt minu siulus issiimti, ir jau daba matau kad akys grazesnes nei buvo pries operacija, zenkliai,o jos dar patinusios.
daba finansai: guldymas nekainavo o gydytojui davaiu 600Lt. ir pigu ir grazu ir kokybiska .... dovana sau pasidariau 35m jbiliejaus proga wink.gif
Isvada:
nesilauzykit, jei jums trugdo, darykit aisku proto ribose, ir neklausykit ka kas sako... zinokit vissi sako is pavydo ir tik is pavydo wink.gif
Papildyta:
tiesa pamirsau pakomentuoti kremus:
tai jei po pjankes ar po silkutes patino akys pajuodo paakiai nu onemieges nakties tai jie pades, o jei paveldeta is mamos ir mociutes tai tu velnais zino ka tepk vistie nepades, nes tai igimta... logiskai blondines pagalvokim: kur dinks kas perdaug? niekur,nesusitrauks... o kaina; ateiti per 20-30m kiek sunaudosi, o operacija max 1000 ir visamlikusiam gyvenimui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambiniene @ 2011 03 25, 21:53)
VALLIOOO, URRRAAA....PO VISKO AS JAU

Sveikinu, kaip smagu 4u.gif ! priminkit pas ka operavotes ir kuriuos vokus? ar melynes dideles?
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2011 03 18, 23:51)
Informavo, kad per naują turės užsakymą suformuoti, ir kad dabar jau viskas gerai ir kad tikrai keliauja kremukas pas mane, tik tam neužteko vien el.pašto, reikėjo jiems ir pasiskambinti, bet šiaip komunikuoja gerai ir požiūris profesionalus, tai dabar vėl laukiu nesulaukiu... bigsmile.gif
nepaisant to apsisprendžiau, kad vis tik reikia man operuotis, viršutinius ir apatinius. taigi domina, kas geriausiai daro,  va viena panelė jau parašė apie kauniečius kad prastai, tai tie jau atkrenta. prašau, pasidalinkit vertinimais, labai laukiu... 4u.gif


jau gavau tą kremą, tikrai geras thumbup.gif ir pristatė tiesiai į namus, be jokio muito, importo, pristatymo ar kito kokio mokesčio. kremas tikrai geras, pagaliau galiu išeiti į žmones, nors stengiuosi ir kitaip padėti savo vokams (negerti, nevalgyti vakare, gerai išprakaituoti (sportas+pirtelė), skysčius varančios arbatos, priešuždegiminis tepalas vokams ir t.t. ir pan.)
nuoširdžiausias ačiū tau, Hacone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2011 03 25, 22:46)
jau gavau tą kremą, tikrai geras  thumbup.gif  ir pristatė tiesiai į namus, be jokio muito, importo, pristatymo ar kito kokio mokesčio. kremas tikrai geras, pagaliau galiu išeiti į žmones, nors stengiuosi ir kitaip padėti savo vokams (negerti, nevalgyti vakare, gerai išprakaituoti (sportas+pirtelė), skysčius varančios arbatos, priešuždegiminis tepalas vokams ir t.t. ir pan.)
nuoširdžiausias ačiū tau, Hacone  4u.gif



labai, labai dziaugiuosi, kad ir tau padeda kremas. ar tu eye hope pirkai? as gavau miracle worker. jo dvigubai daugiau, negu eye hope. po keliu metu isbandyk ji. jis stipresnis, tinka ir gilesnems raukslems apie akis. pasitepu ryte, ir visa diena jauciu, lyg... vokai vesus butu, lyg juos trauktu i virsu rolleyes.gif eye hope dar irgi turiu, bet dabar ta miralce worker bandau. nes ir veidui tokio paties pavadinimo naudoju.

zodziu, labai dziaugiuosi, kad tau tiko thumbup.gif bukime jaunos ir laikykime.. vokus aukstai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaite @ 2011 03 25, 23:52)
Sveikinu, kaip smagu  4u.gif ! priminkit pas ka operavotes ir kuriuos  vokus? ar melynes dideles?

siaiptai gydytojas praktikuojasi akiu korekcijai lazeriu, jisman koregavo regejima irlikaupatenkinta,kai jo paklausiau: ar galiu po pusmecio daryti voku operecija,,,, tai jis pasiule man padaryti. Gyd. Almantas Makselis.
Kas liecia melynes tai atrode kadmakijazas biski pabeges:1d- raudonai, 2d-melynai,o toliau geltoni vokai. naparaudekurpjauta bet idarba ejau visas dienas...
Siandiena isemesiulus, labaigrazu,dusia skraido is laimeskad viskas gerai, tiesiog pavasaris, gimtadienio dovana pasidariau saunia.... AS LAIMINGA TOKIA KOKIA BUVAU TIK GIMUS VAIKAMS wink.gif
Visos mamos tadamane supras kaip daba jauciuosi....
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2011 03 25, 22:46)
jau gavau tą kremą, tikrai geras  thumbup.gif  ir pristatė tiesiai į namus, be jokio muito, importo, pristatymo ar kito kokio mokesčio. kremas tikrai geras, pagaliau galiu išeiti į žmones, nors stengiuosi ir kitaip padėti savo vokams (negerti, nevalgyti vakare, gerai išprakaituoti (sportas+pirtelė), skysčius varančios arbatos, priešuždegiminis tepalas vokams ir t.t. ir pan.)
nuoširdžiausias ačiū tau, Hacone  4u.gif

Nepamirsk is anksto uzsisakyti kito buteliuko, nes sio, naudojant ryte ir vakare, uzteks mazdaug 3 men. O kai baigsis, po 4-5 dienu labai gailesies, kad nepasirupinai is anksto, patikek. Busi jau pamirsus save pavargusiais vokais. Is bedos bandziau pirkti brangu Clarins, Biotherm - jokio poveikio! Beje kaip tik Braskese dabar Eye Hope yra. Kiek brangesnis, negu Philosophy tinklapyje, bet, kadangi siuntimas nekainuoja, gaunasi pigiau. Beje Braskese ji gana greitai isgraibsto.
Atsakyti
[quote=Bambiniene,2011 03 26, 20:52]
siaiptai gydytojas praktikuojasi akiu korekcijai lazeriu, jisman koregavo regejima irlikaupatenkinta,kai jo paklausiau: ar galiu po pusmecio daryti voku operecija,,,, tai jis pasiule man padaryti. Gyd. Almantas Makselis.
Fainas gydytojas, bet kiek zinau, kad jis akiu, bet ne plastikos chirurgas, siaip tu drasi:) thumbup.gif
Atsakyti
[quote=ivakara,2011 03 29, 13:19]
[quote=Bambiniene,2011 03 26, 20:52]
siaiptai gydytojas praktikuojasi akiu korekcijai lazeriu, jisman koregavo regejima irlikaupatenkinta,kai jo paklausiau: ar galiu po pusmecio daryti voku operecija,,,, tai jis pasiule man padaryti. Gyd. Almantas Makselis.
Fainas gydytojas, bet kiek zinau, kad jis akiu, bet ne plastikos chirurgas, siaip tu drasi:) thumbup.gif
[/quote]
Na as ta zinojau, bet pagalvojus: jei patikejau akis lazeriu operuoti tai ka kalbeti apie vokus, juk ten tik oda o ne regejimas kas amzina wink.gif
si savaitgali iseme siulus, tai kuri akis buvo biski pamelus daba puikiai, bet ant kitos nuo vakar kazkodeltai susiformavo didele melyne, net nesupraatu kodel.
Viskas butu labai idealu jei ne ta melyne, na sianidena jau geltonuot pradeda, gal isivaikscios. Nekaista, nekieta ir neskauda tik diskomfotas kad patine...
parasysiu kai aks pasikeis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambiniene @ 2011 03 26, 20:52)
siaiptai gydytojas praktikuojasi akiu korekcijai lazeriu, jisman koregavo regejima irlikaupatenkinta,kai jo paklausiau: ar galiu po pusmecio daryti voku operecija,,,, tai jis pasiule man padaryti. Gyd. Almantas Makselis.
Kas liecia melynes tai atrode kadmakijazas biski pabeges:1d- raudonai, 2d-melynai,o toliau geltoni vokai. naparaudekurpjauta bet idarba ejau visas dienas...
Siandiena isemesiulus, labaigrazu,dusia skraido is laimeskad viskas gerai, tiesiog pavasaris, gimtadienio dovana pasidariau saunia.... AS LAIMINGA TOKIA KOKIA BUVAU TIK GIMUS VAIKAMS wink.gif 
Visos mamos tadamane supras kaip daba jauciuosi....

Aciu uz atsakyma! dar norejau paklausti operavaisi tik virsutinius ar ir apatinius vokus? kaina 600 lt su siuntimu is seimos gydytojo ar ne? kazin kiek be siuntimo kainuotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaite @ 2011 03 29, 13:28)
Aciu uz atsakyma! dar norejau paklausti operavaisi tik virsutinius ar ir apatinius vokus? kaina 600 lt su siuntimu is seimos gydytojo ar ne? kazin kiek be siuntimo kainuotu  g.gif

operavau tik virsutinius, siuntimas tai kompensuoja guldyma kuris kainuoja apie 200Lt zinau nes siunte is kauno ir bijojo kad vilniuje ligoniu kasos neapmokes
Atsakyti