Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

QUOTE(Pikų dama @ 2011 10 21, 18:54)
bet vaizdas man jau dabar patinka,pilnas vaizdas sakė bus po dviejų mėnesių

Oi, kaip as jums baltai pavydziu rolleyes.gif
cia tos kainos, gal del to kad Vln , taip skiriasi?
p.s. o jums nieko del amziaus nesake, kad dar per jauna operuotis ar pan.?
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 10 22, 09:15)
Oi, kaip as jums baltai pavydziu  rolleyes.gif
cia tos kainos, gal del to kad Vln , taip skiriasi?
p.s. o jums nieko del amziaus nesake, kad dar per jauna operuotis ar pan.?

sakė kad tai nebūtinai amžiaus problema,mano atveju paveldėti buvo,ir daryti reikia tada kai reikia, o ne kai jau metų kažkiek. mane tai dar panikos įvairios lanko kas diena,tai neuzsimerkiu tai oda subliuškusi,tai dar kažkas,situacija keičiasi kasdien biggrin.gif,dar nieko negalima pasakyti,nes ir odelė ta laisvesnė dar trauksis(apatinių vokų),dar ir tinimas nepraėjęs.Aišku dėl uzsimerkimo tai cia pirmu naktu panika buvo,uzsimerkiu puikiausiai
Atsakyti
Gal galite pasakyti per kiek laiko visikai praeina melynes ir patinimai darantis virsutiniu voku patempima? Ta prasme kiek laiko po operacijos jau galima iseiti i zmones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų dama @ 2011 10 22, 11:15)
dar nieko negalima pasakyti,nes ir odelė ta laisvesnė dar trauksis(apatinių vokų),dar ir tinimas nepraėjęs.]

Piku dama, papasakokite kaip gyjate 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif,nu va jau 4 savaites praejo,viskas gerai,gyja graziai,odele apatinių vokų traukiasi,randeliai dar matomi nes rausvi,tai daug dažausi biggrin.gif,jauciu idomiai atrodau su vakariniais pašėšėliavimas dieną.
Visdar negaliu patikėti, kad neturiu apatinių maišų ax.gif ,va ir dabar paziurejau i veidrodi pasitikrint g.gif,labai tuo džiaugiuosi thumbup.gif .
viršutiniai vokai pasikėlė nežymiai(nu ir nebuvo labai užkritę,tik skyrėsi viena nuo kitos stiprokai),todėl atrodo tikrai natūraliai.Dar kompleksuoju del randelių,nenoriu kad kas matytų,nors kas gi čia baisaus.Bet matau kad jie taps nepastebimi raukšlelėse,tai dėl to nesijaudinu. O galutinio rezultato dar lauksiu mėnesį
Papildyta:
QUOTE(Laaila @ 2011 11 11, 20:46)
Gal galite pasakyti per kiek laiko visikai praeina melynes ir patinimai darantis virsutiniu voku patempima? Ta prasme kiek laiko po operacijos jau galima iseiti i zmones  biggrin.gif

viršutinių vokų siūlus išėmė po savaitės ir tada jau leido dažytis,bet man kažkaip nedrąsu dar ten terliot buvo,po dviejų savaičių manau jau galima žmonėms rodytis:),šiaip aš su akiniais jau gastroliavau nuo 3-4dienos,nes negalėjau kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Pikų dama @ 2011 11 12, 02:46)
sveikos smile.gif

Na va, kokios geros zinios smile.gif
o jus is kokio miesto?
Nes as galvoju kad is pradziu reiktu nueit konsultacijai, bet jei sakykim operuotis nuspresciau Kaune tai turbut ir i konultac reiktu ten pat vaziuot..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 11 12, 10:02)
Na va, kokios geros zinios  smile.gif
o jus is kokio miesto?
Nes as galvoju kad is pradziu reiktu nueit konsultacijai, bet jei sakykim operuotis nuspresciau Kaune tai turbut ir i konultac reiktu ten pat vaziuot..

i kauna ir man reikejo vaziuot i konsultacija,bet gali is pradziu ir foto nusiųst
Atsakyti
QUOTE(Pikų dama @ 2011 11 12, 01:46)
sveikos smile.gif,nu va jau 4 savaites praejo,viskas gerai,gyja graziai,odele apatinių vokų traukiasi,randeliai dar matomi nes rausvi,tai daug dažausi biggrin.gif,jauciu idomiai atrodau su vakariniais pašėšėliavimas dieną.
Visdar negaliu patikėti, kad neturiu apatinių maišų ax.gif ,va ir dabar paziurejau i veidrodi pasitikrint  g.gif,labai tuo džiaugiuosi thumbup.gif .
viršutiniai vokai pasikėlė nežymiai(nu ir nebuvo labai užkritę,tik skyrėsi viena nuo kitos stiprokai),todėl atrodo tikrai natūraliai.Dar kompleksuoju del randelių,nenoriu kad kas matytų,nors kas gi čia baisaus.Bet matau kad jie taps nepastebimi raukšlelėse,tai dėl to nesijaudinu. O galutinio rezultato dar lauksiu mėnesį



As kazkaip tikejausi, kad greiciau gyja, mastau, kaip cia reiktu daryti, jei menesi matosi... O Jums isorinius ar vidinius pjuvius dare? Ir dar idomu, ar buvo riebaliniai maiseliai, ar odos maisai?
Atsakyti
QUOTE(Pikų dama @ 2011 11 12, 14:58)
i kauna ir man reikejo vaziuot i konsultacija,bet gali is pradziu ir foto nusiųst

As jau vienai gydytojai nuotrauka siunciau, tai ji pagal nuotrauka kai nupasakojo, tai man vos ne viso veido plastine reik darytis blink.gif , tai jau geriau naturaliai kad apziuretu..
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 11 12, 17:01)
As kazkaip tikejausi, kad greiciau gyja, mastau, kaip cia reiktu daryti, jei menesi matosi... O Jums isorinius ar vidinius pjuvius dare? Ir dar idomu, ar buvo riebaliniai maiseliai, ar odos maisai?

viršutinius vokus tai išorinius pjūvius,o apatinių vidinius. Apačioje tai tik riebaliukus išrinko,odos nelietė,o viršuje tai odos išėmė nedaug,o dėl riebaliuko nezinau net
Atsakyti
dar klausimas apie viršutinius vokus - ar pjūvis išėjo iš akies srities, t.y. toliau nei išorinis akies kampas? ačiū smile.gif
Atsakyti
siandien konsultavausi su babajan del virsutiniu voku, tad nusprendem, ka vis tik vietoj botokso, geriau iskart pasalinsime odos pertekliu, kuris tikrai yra, ir kaip ji pasake, tos odos uztektu dar 2 akim smile.gif gal kuri daretes pas babajan? kaip ji amn pasake, tai bus salyginai viena maloniausiu proceduru, daroma apie 10 min, jokios postoperacicnes reabilitacijos, iskart isvaziuoji namo, 4 dienas nesirodai zmonese, po to siuliuku nuemimas. skamba neblogai, darysiuos sausio men, tad dar turiu laiko papildomai info surinkti smile.gif
Atsakyti