Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

jokio diskomforto
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 18, 15:33)
tokia kaina nebent su kokiais siuntimais ir pan, as dabar dariausi ir mokejau 3000 lt uz virsutini voka smile.gif  ir tikrai NE VISAM likusiam gyvenimui  smile.gif  ejigu tai paveldeta is motinos puses - po 10-15 m teks kartotis.



atsiprasau, uz kvaila klausima - 3000 lt uz VIENA voka?
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 18, 16:33)
tokia kaina nebent su kokiais siuntimais ir pan, as dabar dariausi ir mokejau 3000 lt uz virsutini voka smile.gif  ir tikrai NE VISAM likusiam gyvenimui  smile.gif  ejigu tai paveldeta is motinos puses - po 10-15 m teks kartotis.


Man operacija kainavo 1100 Lt (už abu vokus! biggrin.gif ) Kaip supratau klinikoj jie patys tuos siuntimus pasidaro, žodžiu nereikia rūpintis jokiais popieriais.
Atsakyti
QUOTE(happymeal @ 2012 02 22, 16:26)
Man operacija kainavo 1100 Lt (už abu vokus! biggrin.gif )

Kur cia taip?
Kiek ziurinejau kliniku kainorascius, tai kainos kai kuriose laaabai skiriasi..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 02 22, 17:41)
Kur cia taip?
Kiek ziurinejau kliniku kainorascius, tai kainos kai kuriose laaabai skiriasi..



Vilniuje, Northway klinikoj. Kiek žinau jie savo filialą Kretingoj dar turi.
Atsakyti
QUOTE(happymeal @ 2012 02 22, 19:06)
Vilniuje, Northway klinikoj.

Pas ka ten operavotes, likot patenkinta rezultatu?
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 02 22, 18:27)
Pas ka ten operavotes, likot patenkinta rezultatu?


Pas A.Jankauską . Man rodos tik jis vienas ten akis "tvarko" smile.gif Rezultatas mano pasimatys kiek vėliau, dar tik siūles vakar ištraukė. Kol kas galiu pasakyt ,kad tikrai geriau nei buvo smile.gif
Atsakyti
labas visoms smile.gif
gal kuri Siauiuose pas Karaleviciu grazinosi akytes? butu idomu kad pasidalintumete patirtimi.kiek teko girdeti tai geras gydytojas, o ir kainos geroookai mazesnes nei didziuosiuose miestuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 11 12, 17:34)
As jau vienai gydytojai nuotrauka siunciau, tai ji pagal nuotrauka kai nupasakojo, tai man vos ne viso veido plastine reik darytis  blink.gif , tai jau geriau naturaliai kad apziuretu..

biggrin.gif papu pasididint neliepe?

QUOTE(Pikų dama @ 2012 01 06, 00:38)
man kai darė su pilna narkoze tai svarbu buvo nerūkyti dvi savaites pries ir po operacijos,tyrimu kraujo pasidaryt nemazai reikejo savaite iki op.,bet tai svarbu manau dėl narkozės.O siaip tai ttik kad kosmetikos ta diena jokios nenaudoti. Raminanciu dave vakare tik, kad  miegociau

o prie ko cia rukymas????????pirma kart girdziu.turejau kur kas sudetingesniu op,nei voku plastika,nei kas ka sake,rukiau ir pries,ir po
na kita sav eisiu konsultacijai,siaip net neklausciau,ale bais smalsu dabar pasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 03 05, 23:51)
biggrin.gif papu pasididint neliepe?
o prie ko cia rukymas????????pirma kart girdziu.turejau kur kas sudetingesniu op,nei voku plastika,nei kas ka sake,rukiau ir pries,ir po
na kita sav eisiu konsultacijai,siaip net neklausciau,ale bais smalsu dabar pasidare biggrin.gif

aha,paklauskit,ir man idomu
Atsakyti
QUOTE(Pikų dama @ 2012 03 06, 00:09)
aha,paklauskit,ir man idomu

taip ir nedariau operacijos, bet per konsultaciją manęs irgi klausė ar nerūkau, na, aš nerūkau tai gerai sako, nes reikėtų nerūkyti kurį laiką prieš operaciją
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 03 05, 22:51)
biggrin.gif papu pasididint neliepe?

biggrin.gif
nuotrauka tik veido siunciau, buciau nusiuntus visu ugiu tai matyt lieptu ir papus pasididint, ir uzpakali susimazint biggrin.gif
O jei rimciau- nesamone ta konsultacija pagal nuotrauka- vienas zmogus fotogeniskas, kitas nea, tie vokai irgi ismiegojus vienaip atrodo nedamiegojus kitaip, reik naturaliai apziuret- riebalu sankaupas, odos pertekliu, o ne pagal fotke diagnozes nustatinet ..
p.s.kompleksa isivaryt galima su tokiom gydytojo isvadom g.gif
Atsakyti