Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

Sveikutes,
Jus rasykit,rasykit.Mane taip pat domina sita informacija.Kazkada ir as galvoju daryti apatiniu voku operacija.Kiek skaiciau,tai labai nesudetinga operacija ir randelis praktiskai nesimato.Jis buna po apatiniu blakstienu.
Atsakyti
va va man ir idomu. mano mamai nustate [bleforospazma] ar kaip ten ta akiu liga vadinasi g.gif . va ir jai leidzia butulina i akiu vokus kad pagerint regejima, taciau mamai jis nekiek nepadeda, sau leisti akiu voku operacija ji siuo metu nelabai gali, nebent kompensuotu. bet vat reikalas tas kad ir man krenta vokai ant akiu, taigi laukia ta pati beda. tai gal man reiktu paskubet pasalint ta odos pertekliu kad pagelbeciau savo akytem.
Atsakyti
Aš nesu prieš operacijas, tik užkliuvo šis tekstukas. Taigi jį parodau tik dėk bendros info.

http://www.savas.lt/...m...int&sid=685
Atsakyti

Mano kosmetologe dare virsutinio voko pakelima, Vilniuje pas Vaiciuna, liko labai patenkinta, rando nesimato, sako vakare jau isleido namo, bet tai ne visam gyvenimui, kaip cia kazkas klaidingai parase, o 5 metams, po to nudribsta vel verysad.gif
as irgi dariciaus tokia operacija, bet dabar susidomejau ta kompensacija, reikes dar paskambint i klinika, konkreciau suzinot ...
Atsakyti
Jo jau pas ka apdrimba akys tai po operacijos po kiek metu oda vel issitampo ir akys apdrimba, bet kelis metus gali dziaugtis graziom akim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Šarlote @ 2008 12 08, 12:13)
Aš nesu prieš operacijas, tik užkliuvo šis tekstukas. Taigi jį parodau tik dėk bendros info.

http://www.savas.lt/...m...int&sid=685

Turbut sita moteris prase kad jai akis ant kaktos uztrauktu , lotuliukas.gif todel gydytojai persistenge!!! mirksiukas.gif vokus per stipriai itempe!!! biggrin.gif
Atsakyti
ir Lietuvoj buvo tokia istorija. rode per viena publicistine laida pries kazkiek metu. bet moteriske bylos nelaimejo, nes buvo pasirasiusi dokumenta, kad apie galimas komplikacijas yra informuota.

telieka tiketis, kad po keliu metu vokams vel issitempus, ji gales uzsimerkti g.gif
Atsakyti
Na as dariausi virsutiniu akiu plastine operacija... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2009 01 31, 00:09)
Na as dariausi virsutiniu akiu plastine operacija...  smile.gif

papasakokit smulkiau,pas ka daretes? kiek uztruko operacija, ar skaudejo po to, ar matosi randukai? As noreciau vienos akies virsutini voka kilstelt, nes asimetrija pas mane, bet tuo paciu ir apatinius kazkiek "pritraukt" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujakė2005 @ 2009 01 31, 21:32)
papasakokit smulkiau,pas ka daretes? kiek uztruko operacija, ar skaudejo po to, ar matosi randukai? As noreciau vienos akies virsutini voka kilstelt, nes asimetrija pas mane, bet tuo paciu ir apatinius kazkiek "pritraukt" 4u.gif


Na visu pirma, as operavausi abi akytes KMUK, taigi nemokamai, su seimos gydytojos siuntimu (zinoma, gydytojai i kisene dejome). Operacija nelabai sudetinga, turetu trukti apie valanda, taciau mane beoperuojant pasirode, kad teks paimti didesni ploteli tvarkyti (na juk per paprasta apziura gydytoija negali tikslaii oasakyti, kas bus prapjovus ta akytes voka, kas ten pasirodys, tai cia bet kam taip gali buti), taigi mane operavo dvi valandas su trupuciu (mama visus poterius is to strioko spejo sukalbeti palatoje belaukdama biggrin.gif ), operuoja su vietine nejautra, kadangi gydytoja operacijos metu nuolat praso atsimerkti, kad matytu, kaip einasi oepracija, kaip atrodys atsimerkus ir pan. smile.gif
Bjauriausia visos operacijos dalis - vaistuku leidimas i vokus, boze moj kaip skauda!!!!!!!!!!! doh.gif na bet iskesti imanoma, tikrai imanoma, o paskui su tom "medinemis" akytemis sunku atsimerkti labai. Pirma savaite po operavcijos, aisku, sunki... Skauda, dar siulai kyso i visas puses biggrin.gif ai, tiesa, ta pacia diena po keliu valandu paleidzia namo, ai ta diena nepamirskit ledo detis salia tvarscio, kad netaip patintu. Sekancia diena pamatote save visu "grazumu" - na, kai as abi akis operavausi, tai net ir nemaciau biggrin.gif uztinimas visiskas, akys neprasimerkia ir net nesimato jokiu "klosciu", paranoja apima, bet plastines operacijos ir buna tokios baisios, ilgai gyja, taciau po to viska iskentus rezultatas super, visas kancias atperka mirksiukas.gif siulus iseme 5 ar 6 diena,nebepamenu, nes operavo mane spalio menesi (tai vat man visiskai akys sugijo ir pasimate galutinis rezultatas po 3menesius, tai zinokite smile.gif ) randukai, netikejau, kad sitaip NESIMATYS blink.gif buvau isitikinusi ir nuteikusi save moraliskai, kad zmones, idemiau paziureje, tikrai pamatys kazkokias siulytes, na aisku, ne kaip bulviu maiso siules, bet kazka panasaus, juk pjuviai tai buvo, bet ka jus manot, net ir as pati kartais is idomumo prie veidrodzio ir visu imanomu sviesu ieskau rankudu thumbup.gif tai tam tikru kampu pasisukus prie ryskaus apsvietimo PATS matai, nes juk iznai kur buvo pjauta, o kiti nicnieko nemato. (na kol nepraeina keli menesiaia, tai labiau matosi). kas cia dar g.gif beje, kairioji mano akis buvo pjauta dusyk, tai ten du "randai". ai, minejote, kad ir apatinius norite pasitvarkyti, tai ta diena, dar gydytoja operavo viena moteri - apacioje akiu tokie riebalinaii maiseliai, na tikrai gadinantys vaizda buvo, isoperacines atvezus moteri, turiu pasakyti, kad atrode tikrai graziau uz mane biggrin.gif tinimas ne toks, melynes mazesnes ir sveikstant. na bet cia jau nuo kiekvieno zmogaus organizmo priklauso. beje, dar del randuku, o Jusu organizmas nera linkes randeti? na kai prasipjaunat pirsta ir pan, greit uzgija, nelieka ryskiu zymiu?
Nebezinau ka dar pasakyti, Jus klauskit, jei ka pamirsau per savo ziopla galva pamineti mirksiukas.gif
Papildyta:
P.S. pamirsau pasakyti, kad man pries pusantros savaites darsyk operavo viena aki, nes po anos operacijos gavosi nevienodai, viena akis vistiek uzkritusi buvo, tai va smile.gif
Atsakyti
aciu, Klapuske, super issamiai, susidariau bendra normalu vaizda apie operacija, nes iki tol atrode paprasciau, galvojau, kad sekancia diena i darba jau galima..
Atsakyti
Ant rytojaus tikrai niekur nesinores eiti biggrin.gif berots pamirsau pasakyti, kad pirmas keturias dienas negalima labai lankstytis ar stipriai sukiotis, nes ir skausmelis, o pasilenkus tempia siules, tai zodziu, kad problemu neprisidarytumet papildomai, aisku, dar ir kraujo pradzioje buna uzsilike (as kol po pirmosios savo operacijos dar kelias tas valandas gulejau klinikose, sumasciau atsisesti lovoje, na atsisedau, sneku su mama, o ta kad pradejo isterikuoti, girdziu jau ir sesute palatos atsivede, o as gi nieko nematau! tai pasirodo staigiau keliausi ir is po tvarsciu pradejo sunktis kraujas, taip baisiai jis pasirode varvantis per nosi biggrin.gif ), na bet as namie praguledavau mazdaug savaitele (as kadangi jauna, man i univwrsiteta nereikia jokiu pazymu, jokiu biuleteniu, tai galejau sau leisti). I zmones iseiti su akiniais nuo saules galima 4/5 diena.
As asmeniskai, tikejausi, kad viskas bus paprasciau, ne taip skausminga, bet po pirmosios operacijos visiems sakiau, kad verta. ... Po antrosios dabar jau nebesu tokia dziaugsmingai nusiteikusi ir patenkinta... biggrin.gif
Atsakyti
tikrai labai aciu, Klapuske, kad parasei 4u.gif nes visos cia tik reiskia nora kazkada pasitvarkyti akis ir ne viena nera tvarkiusis. as irgi galvojau, kad viskas daug paprasciau. o dabar deka Klapuskes zinau, kad pooperaciniu laikotarpiu turiu ieskotis pagalbos namuose. mat mano du mazi vaikuciai, ir neturiu galimybes guleti lovoje, ar, kad ir neguleti, nesilankstyti pora dienu ir pan. dabar viskas daug aiskiau.

butu labai malonu, jei atsilieptu merginu\moteru, patyrusiu sia procedura ir pasidalintu savo potyriais. tada mums, ketinancioms darytis sia operaciuja, bus paprasciau viska isivaizduoti ir susiplanuoti.
Atsakyti