Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

Sveikutes 4u.gif va ir as jau kelios dienos po operacijos: endoskopines kaktos- antakiu pakelimo ir voku korekcijos. Kol nenusiimu akiniu- net ir dabar patenkinta matomu vaizdu veidrodyje mirksiukas.gif Kaktos srityje buvo leidziami riebalai- na, man ten irgi jokiu melyniu...tik akytes labai jau spalvotos... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(fernandeska @ 2012 04 23, 00:35)
Sveikutes  4u.gif  va ir as jau kelios dienos po operacijos: endoskopines kaktos- antakiu pakelimo  ir voku korekcijos. Kol nenusiimu akiniu- net ir dabar patenkinta matomu vaizdu veidrodyje  mirksiukas.gif  Kaktos srityje buvo leidziami riebalai- na, man ten irgi jokiu melyniu...tik akytes labai jau spalvotos...  cool.gif

Smagu, fernandeska, kad patenkinta rezultatu ir kad melyniu nereikia maskuoti:)
Atsakyti
Jie paskiria tai kas naujausia ir reklamuojama.Uz tai jie gauna nemaza honorara-keliones,nemokamus papildus ir taip toliau.Kadaise randa esu uzsigydziusi su saltalankio aliejumi.Nezinant kur jis yra,jo nesimato smile.gif.
Atsakyti
sveikos, mano pažįstamai darė šia operaciją Kauno klinikose, tai nieko nekainavo, tik tiek kiek gydytojai į kišenę reik įdėti.. Tiesa, nelabai dailiai bent jau mano akimis padaryta, nors metams praėjus, jau geriau atrodo. Šiaip ir man reiktų šios operacijos, pas mane užkritę vokai nuo mažens, bet abejoju smarkiai..
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 04 23, 10:50)
sveikos, mano pažįstamai darė šia operaciją Kauno klinikose, tai nieko nekainavo, tik tiek kiek gydytojai į kišenę reik įdėti.. Tiesa, nelabai dailiai bent jau mano akimis padaryta, nors metams praėjus, jau geriau atrodo. Šiaip ir man reiktų šios operacijos, pas mane užkritę vokai nuo mažens, bet  abejoju smarkiai..

O butent kas nelabai dailiai jums atrodo, Elafonisse?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(clonc-astaz @ 2012 04 22, 21:17)
Kodel niekas nepasakojate kokiu tepaliuku tepete randus,kad jie isnyktu?Ar jie siaip jums isnyko?As pirkau specialu tepaliuka,kuris sviesina randus ir naikina juos.Ji galima tepti net po 2m po operacijos.Keli miligramai jo kainavo 73lt.Jei ka sudomins galesiu parasyti pavadinima,nes dabar jo neturiu su savimi.O ka jus tepliojote,gal turite koki pigesni varianta? mirksiukas.gif

butu malonu,kad pasidalintumet pavadinimu
Atsakyti
QUOTE(Keywest @ 2012 04 23, 11:15)
O butent kas nelabai dailiai jums atrodo, Elafonisse?smile.gif



ties vokų linija ilgai randeliai balkšvi matėsi ir dar toki nelygūs, labai ilgai patinimas laikėsi..
Atsakyti
Man ta dermatix irgi sake, galima tept, bet nebutinai, tai as ir nepirkau...Pofik tie randai man, seselius uztepu kuno spalvos ir nieko nesimato, užtat kokios akys fainos, netinsta, neuzkrenta..as asmeniskai tai be galo laiminga, kad ryzausi tam..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bijūnė: 23 balandžio 2012 - 16:26
QUOTE(Bijūnė @ 2012 04 23, 16:19)
Man ta dermatix irgi sake, galima tept, bet nebutinai, tai as ir nepirkau...Pofik tie randai man, seselius uztepu kuno spalvos ir nieko nesimato, užtat kokios akys fainos, netinsta, neuzkrenta..as asmeniskai tai be galo laiminga, kad ryzausi tam..

Priminkit, Bijune, pries kiek laiko pasidarete operacija?
Atsakyti
Balandzio 4 d. d dariausi
Atsakyti
"Dermatix ultra"-kremo pavadinimas.As operavausi balandzio 3d.,pas mane randu nebesimato,oda lygi,vienas kitas lyg taskelis islindusi randuko liekana.Jokio paraudimo,nereikia jokiu seseliu.Desines akies kamputyje dar matosi sioks toks randelis,nes ten buvo dvi ipjovos.Sakyciau vertas kremas tokiu pinigu.Ziureineju dar nusipirkti,maciau ebay iseina pigiau.As pirkau 6g tubele uz 73lt.o cia 15g tubele kainuoja 20 e.,plius keli eurai uz atsiuntima.
Atsakyti
QUOTE(clonc-astaz @ 2012 04 27, 21:53)
"Dermatix ultra"-kremo pavadinimas.As operavausi balandzio 3d.,pas mane randu nebesimato,oda lygi,vienas kitas lyg taskelis islindusi randuko liekana.Jokio paraudimo,nereikia jokiu seseliu.Desines akies kamputyje dar matosi sioks toks randelis,nes ten buvo dvi ipjovos.Sakyciau vertas kremas tokiu pinigu.Ziureineju dar nusipirkti,maciau ebay iseina pigiau.As pirkau 6g tubele uz 73lt.o cia 15g tubele kainuoja 20 e.,plius keli eurai uz atsiuntima.

aciu
Atsakyti