Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdymas

Lipdymo mėgėjos, atsiliepkit!

Jaučiu tokį norą lipdyt, ketinu šiandie pirktis balto molio. Žinau, iš jo galima ką tik nori lipdyt, jį dažyt ir lakuot. Tik viena bėda su juo - jei sušlaps, tai negerai...

Gal žinot kokių patvaresnių variantų lipdymui? Norėtųsi kokią statulėlę, dubenėlį pasidaryt ax.gif .

Na, kviečiu dalintis idėjom.
Atsakyti
Ir aš noooriu lipdyti doh.gif ax.gif Atsiliepkit mirksiukas.gif
Atsakyti
[aš lipdau iš tikro molio įvairius gaminius - hobi.
turiu krosnį, kurioje išdeginu ir gaminiai atsparus vandeniui.
esu mėgėja, bet gaminu įvairiusgaminius beto glazuruoju.
Atsakyti
QUOTE(ailona @ 2005 04 13, 12:11)
[aš lipdau iš tikro molio įvairius gaminius - hobi.
turiu krosnį, kurioje išdeginu ir gaminiai atsparus vandeniui.
esu mėgėja, bet gaminu įvairiusgaminius beto glazuruoju.


tai čia namie viską turi? Nu, man čia per sudėtinga, aš noriu įprastom namų sąlygom. Nusipirkau balto molio, išlipdžiau tokį krepšelį, jis sukietėjo per kelias dienas, ir dabar tebelaukia dažymo bei lakavimo. Na dažyt, tai su guašu padažysiu, bet va kaip su laku, kokį naudot???
Atsakyti
man iki tikro molio toli,todel as lipdziau visokius niekucius is tos druskines teslos,orkaitej dziovindavau,guasu dazydavau ir masinu laku nulakuodavau..ot geras zaidimas buvo biggrin.gif reiks vel prisest..pavydziu kas turi tikro molio ir dar moka visokiu grozybiu pridaryt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriziuke: 13 balandžio 2005 - 13:24
su tikru moliu lipdyti irgi daug proto nereikia
be to su guašu nudažyti gaminiai - tepliosis.
yra specialus dažai, plati spalvu gama, kaina atrodo apie 8 lt už 330 ml vienos spalvos, ilgai išliekančios spalvos, nedažo.
viska turiu namie.
be to imu pvz iš vaiko darželio vaikų lipdinius ir išdeginu.
taip pat gaminu vazomėlius, žvakides, tik į mano krosnį nedideli gaminiai telpa.
Atsakyti
lakas dirbiniams irgi yra na nespecialus bet geresnis negu mašininis.
lakas - vandeniniu pagrindu, pieno spalvos.
molio ~15 kg kainuoja 15lt.
iš tų 15 kg oooooooo kiek gali niekučių prilipdyti
Atsakyti
http://www.polymercl...lessonsprojects Geros lipdymo pamokeles !!!
pvz pauksciukas biggrin.gif
http://www.polymercl...sdinkobird.html
user posted image
Atsakyti
man tai va tokie vaikiski labai grazu. ir taip labai grazus, bet dar galima juos prie piestukines ar siaip visokiu dezuciu mazuju rakandeliams pridet, galima ir magnetuka ispaust i nugarele ir lux niekutis ant saldytuvo thumbup.gif ...

tikiuosi nesupyksit ,kad tiek daug sukeliau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 20 balandžio 2005 - 17:51
Cia turbut tiktu pirkt balta moli, ne tamsu, kad veliau butu galima nudazyt? Labai linksmi ir grazus darbeliai!
Atsakyti
Une ,ner ko pykt wink.gif kuo daugiau ideju - tuo geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2005 04 20, 17:49)
man tai va tokie vaikiski labai grazu. ir taip labai grazus, bet dar galima juos prie piestukines ar siaip visokiu dezuciu mazuju rakandeliams pridet, galima ir magnetuka ispaust i nugarele ir lux niekutis ant saldytuvo  thumbup.gif  ...

tikiuosi nesupyksit ,kad tiek daug sukeliau...  blush2.gif

FAINI DARBELIUKAI - AŠ IARGI ĮKELSIU PIRMADIENĮ SAVO GAMINUKUS - BET MANO NETOKIE SPALVINGI.
O ŠIE TURBŪT IŠ SPALVOTO MOLIO, KURIS PERKASI ŽAISLŲ PARDUOTUVĖSE
Atsakyti