Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

Na noreciau, kas jau su maistu uztektu kokiu 2000 lt. Ir man nereikia su nakvyne. Noreciau kad butu arti Vilniaus, o geriausia paciame Vilniuje, kad visi galetu grizti namo.
Atsakyti
Siaip labai geras puslapelis yra www.plotai.lt thumbup.gif
Draugai is cia uzsakinejo paciam Vilniuj pirti (Populiarioji, atrodo, vadinas) .. buvo labai patenkinti smile.gif as sau rugsejo menesiui uzsakiau irgi is to puslapio, bet Vilniaus rajone, gamtoj, labai grazioj vietoj.. ir su nakvyne... biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 02 birželio 2008 - 15:47
QUOTE(Domke @ 2008 06 02, 15:46)
Siaip labai geras puslapelis yra www.plotai.lt      thumbup.gif
Draugai is cia uzsakinejo paciam Vilniuj pirti (Populiarioji, atrodo, vadinas) ..  buvo labai patenkinti  smile.gif  as sau rugsejo menesiui uzsakiau irgi is to puslapio, bet Vilniaus rajone, gamtoj, labai grazioj vietoj.. ir su nakvyne...    biggrin.gif wub.gif

O kur uzsisakei? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Rastinenuose... kai nuvaziavom, iskart jau zinojau, kad noriu cia biggrin.gif
Labao grazi vietele vidury misko.. wub.gif butent tokia vieta savo jubiliejaus sventimui ir isivaizdavau thumbup.gif
Dabar suku galva, ka ruosti is maisto doh.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
as irgi pernai turejau savo trisdesimtmeti ir svenciau salia namu kavineje. buvo uzdaras vakarelis. musu buvo 20 zmoniu. nu ziema nelabai ka ir prigalvosi. taciau siemet vyri jubiliejus rugsejo men. nu ir suku galva ka sugalvoti idomaus. jis noretu, kad butu neoficialiai, kad butu pirtele. tai truputi ieskau irgi kokios sodybeles su pirtele salia kauno. dalyvautu irgi iki 20 zmoniu. gal kas zinote? maista pati daryciau. del nakvynes net nezinau. siaip nenoreciau miegoti, bet kas nakti parves. nu ir suku galva.
Atsakyti
Gal kam reikia ploto Vilniaus centre (iš www.plotai.lt radau)? Mes rezervavom birželio 27 dienai, bet nebesigauna. Galim perleist rezervacija. Prasom i az.
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2008 05 30, 09:47)
Artėja mano 30-metis. Labai jau aš jo nenoriu. Ir pinigų daug neturiu. Taigi niekaip neapsisprendžiu ar švęsti man jį, ar ne. Gal ir norėtųsi šventės, bet butas nedidelis ir be to namuose tikrai neįdomu. Galbūt norėčiau išsinuomoti kokią pirtelę, salytę ar kavinę, bet kad būtų nelabai jau brangu, gal kad leistų ir savo maisto atsinešti ar ten prieinamomis kainomis užsisakyti. Gal kas žinote gražių ir šaunių vietelių  smile.gif
O gal dar kokių idėjų turite 30-mečio proga?
Ačiū.

o kam nuomuotis patalpas, juk vasara gali gimtadienius svesti su palapinem gamtoje grazioje vietoje, kokiam kaime aisku jei turi. paziurek kiek jau pinigu atsimeta nuomai. as taip ir svesciau jei mano gimtadienis butu vasara bet deje jis ziema verysad.gif nori nenori tenka nuomuoti.
Atsakyti
Tokia proga bus tik pirtele be giminių, tėvų, oficialios aprangos ir kt..... su draugais tūsą pasidarysiu thumbup.gif , kitaip neįsivaizduoju schmoll.gif , gana tų BALIŲ schmoll.gif ........
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2008 06 19, 10:09)
Tokia proga bus tik pirtele be giminių, tėvų, oficialios aprangos ir kt..... su draugais tūsą pasidarysiu  thumbup.gif , kitaip neįsivaizduoju  schmoll.gif , gana tų BALIŲ  schmoll.gif ........

drinks_cheers.gif butent toki tusa as ir tureciau turet greitai biggrin.gif blush2.gif
Nepatinka man tie oficialumai smile.gif as uz laisva stiliu gimtadienio metu
Atsakyti
jei nebrangiai, tai galima tiesiog staliuka uzsakyti kavineje, kur vakarais gyvai groja muzikantai. Tikrai daug maziau kainuos nei visa kavine rezervuoti.
Atsakyti
Labutis smile.gif
Man 30 nusimato vasario mėnesį,bet jau dabar po truputi galvoju kur ir kaip švęst wacko.gif
Gal kas galetu pasiulyti kokia nebrangia salyte,ar pirtele kur butu galima švest.Čia turetu buti Šiauliuose,ar netoli ju.
Busiu be galo dekinga notworthy.gif
Atsakyti
Gal zinote kokia kavine su gyva muzika vilniuje? nebutinai su atskira sale??
Jei kas buvot, sventet pasidalinkit ispudziais..Planuoju svesti savo 30..bus apie 25-30 zmoniu..
Atsakyti