Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 30 metų jubiliejus
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4
olijole
Sveiki visi,

narsiau narsiau as po visa interneta ir po si foruma ir nelabai randu temu susijusiu su 30 metu jubiliejaus proga.
Vyrui greitai bus 30 metu. Ta proga norime padaryti neeiline svente. Didziausia problema - pritrukom ideju... Gal pagelbesit?
Siaip gal kas idomiai atsventen 20, 25, 30, 35 ar 40 metu? Pasidalinkit ispudziais.
Domina ir scenarijus, programa ir apranga, ir vakarelio tema, ir vaises...

Busiu dekinga, jei pagelbesit 4u.gif
elvyrrr
nezinau kur gyvenate,bet labai saunu Anyksciu r. Arklio muziejuje. Senovineje troboje su edukacine pamokele- duoneles kepimo ar zvakiu liejimo. Zodziu neseniai sventeme kaip tik 30 tai visiems sveciams ir is Vilniaus ir is Panevezio fantastiskai patiko. Reikia tik is anksto uzsisakyti...
vitcka
Labai gera tema, man ji ir aktuali, laukiam pasiulymu biggrin.gif
d.lineta
Sveikos, organizatorės 4u.gif
Šį savaitgalį man 30...
Žadu daryt mafijos vakarėlį. Keletą užduočių paruošt, pasipuošt patiems. Švęsim namie, nesinori man didelių balių, tai ir svečių bus tik apie 12.
O kaip jums sekasi ruoštis?
-Tynka-
Man irgi labai reiktų patarimų ta tema... MB 30 bus lygiai už mėnesio, ir aš norėčiau kaip nors įsimintinai tą progą pažymėt, bet, rodos, kad atsidūriau aklavietėj blink.gif Siurprizo negalėsiu padaryt, nes nebeturiu nei $ savo sąskaitoj, nei savo mašinos (atstumai pas mus dideli, o viešasis transportas neegzituoja), naudojamės vienu telefonu, be to, beveik neturiu pažįstamų čia ir apskritai esu nauja mieste (kuriame, beje net nėra kultūrinio gyvenimo).
Taigi kaip manote, ar man visai nėra vilties ką nors įdomaus padaryt? blink.gif
Daile
Ta prasme padaryt kazka be draugu,be pinigu,be transporto ir be kulturinio gyvenimo???? blink.gif
galima,
svente sau
tik klausimas kas tau maloniausia?
na,pasigaminti, nusipirkti kazka skanaus
nueiti grazia vieta, kur atsiveria grazus vaizdas ,su termosu karsto vyno ar kavos
o gal issikepti saslu?
gerai issimiegoti...(cia jau man butu maloniausia)
Pasidaryti tiesiog savo diena
skanus maistas, vyno buteliuks, geras filmas...
net nezinau,bet kartais ir is nieko galima kazka nulipdyti

pirmiausia paskaiciuok kiek gali tam skirti pinigeliu, kiek susirinks zmoniu, o tada "deliok" kol sudeliosi:)

sekmes
Nut*
kitą savaitėlę man 30 blink.gif ,lėliukas mažas,tad nenoriu kam nors jo palikti ir švęsti be jo(bus tų jubiliejų ir išvis,kai suėjo 20,tai neliko ir noro...),tad švęsim namuose,svečių bus gal 20-24,neturiu idėjų ką įdomaus pagaminti?
Daile
Idomaus gaminti? doh.gif 25 zmoniems ir tradicinio gaminimo per akis... savo vyrui prie visu tradiciniu karstu ir tradiciniu salotu iterpiau keleta smaguriavimu tokiu kaip krevetes, vieno kasnio sumustinukai su lasisa,suriu pelesinio,parmezano su vynuogem,alaus stala padariau (nes sventem pirtyje) ir labiau orentavausi i sveciu uzimtuma.
isradingai pateiktos jubiliejaus atminimu dovaneles/suvenyrai
Zaidimai
Zodziu pavalge zmones nori linksmintis, va cia ir reikia padirbeti:)
mamyte555
biggrin.gif labutis visoms...
man si tema labai aktuali..ir jei mes cia aktyviau susirasinesim..tai gal bendrom jegom sugalvosim kazka tokio biggrin.gif
mes tai ruosiam vakareli atgal i 197.. metus, kada buvo tikras gimtadienis, aisku apsirengimas , muzika bus tu laiku...
Labai noreciau pasklausti gal kokiu idomesniu zaidimeliu turit?
O siaip as galvoju pasidaryti toki kaip diploma vyrui...Koks turi buti vyras kai jam 30, kokios savybes, ka turi tureti? na kazkaip tai galvoju...
ezytee
g.gif taigi taigi, susidaro įspūdis, jog nieks nešventė, o visi tik ateityje švęs 30...
o gal 30 tikrai nieks nešvenčia??????
help,pasidalinkite....
Zivilka
as uz menesio svesiu savo. ideja aprasiau temoje teminiai vakareliai
Dajevu
Man už poros savaičių 30, bet baliaus nedarysiu, švesim su MB ax.gif
Sjuzana
Ech, uz menesiuko ir man 30, tad, suku galva, ka gi dabar sugalvoti.

O dar visai neseniai suorganizavau 30-meti savo draugui: kadangi draugas kazkaip liudnai pasitiko si Jubilieju ir norejo nesvesti, nes jam susivaideno, kad jis jau pamazel sensta, sventes suorganizavimas buvo mano dovana Jam.

Taigi, sventes programa sudare dvi valandos "pasisaudymo" su lazeriais, lakstant labirinte (jokiu melyniu, skausmo kaip paint ball'e, gera muzika, apsvietimas, dumai, sukuria ypatinga atmosfera). Tarp zaidimo etapu - draugo linksmas pasveikinimas, apipurskiant ji ivairiaspalviais aerozoliniais serpantinais, kas simbolizavo voratinklius, kuriuos jis lengvai suplese (kas simbolizavo "as dar jaunas ir energingas smile.gif. Buvo ir tortas su jo nuotraukom (pries tai teko padirbeti su Photo shop'u ir nusiusti nuotraukas cechui, kuris uzdeda jas ant torto biggrin.gif ).

Pasibaigus zaidimui, sveciams liepiau begti i lauka, nes laukia taxi mikriukas. Visi kiek galedami skubejo painiais seno taxi parko koridoriais (ten vyksta pasisaudymai su lazeriais), o iseje nerado taksi, taciau pamate lyg tarp kitko stoviniuojanti limuzino vairuotoja ir juoda limuzina netoliese cool.gif . Na, limuzine jau buvo sampanas, pokstai ir t.t. Dar visi turejo sulankstyti po maza laiveli ir parasyti po linkejima. Sustoje, bengaliskom ugnelem apsvietem Jubiliatui taka link Neries, kur jis paleido visus laivelius, nesancius linkejimus. Po valandos pasivazinejimo po Vilniaus centra ir senamiesti, toliau veiksmas rutuliojosi viename Vilniaus pub'e, kur buvo uzsakytas stalas, sokiai pokiai ir pan. drinks_cheers.gif

Svente gavosi linxma, jokio nuobodulio, sastingio, viskas labai dinamiska (nes veiksmas buvo suplanuotas minuciu tikslumu) ir isimintina. O svarbiausia, kad draugas patikejo, kad ne tik -nioliktas ar dvidesimtas gimtadieniai gali buti be galo linxmi 4u.gif

*Bitutė*
super vyrui suorganizavai šventę thumbup.gif
aš tai kitais metais organizuosiu sodyboje,tai užsakysiu oro baliono skrydį rolleyes.gif
goya
Nutariau nedaryti jokio pompastiško baliaus, visiems tai pasakiau, nebus jokių vakarinių suknelių, baltos mišrainės gaminimo ir t.t.t schmoll.gif
Išsinuomosiu pirtelę ir su artimiausias draugais atšvesiu, noriu šventės, o ne rūpesčio jį ruošian. doh.gif
Galima ir pinigėlius paskaičiuot, ar namuose daryti ir gaminti, ar ką nors išsinuomoti ir niekuo nesirūpinti, nėra didelio skirtumo. Dar kai pagalvoji apie neplautų indų kalnus ir apverstus namus, tai iškart apsisprendžiau. biggrin.gif
Lotyna
QUOTE(goya @ 2008 02 29, 16:19)
Nutariau nedaryti jokio pompastiško baliaus, visiems tai pasakiau, nebus jokių vakarinių suknelių, baltos mišrainės gaminimo ir t.t.t  schmoll.gif
Išsinuomosiu pirtelę ir su artimiausias draugais atšvesiu, noriu šventės, o ne rūpesčio jį ruošian.  doh.gif
Galima ir pinigėlius paskaičiuot, ar namuose daryti ir gaminti, ar ką nors išsinuomoti ir niekuo nesirūpinti, nėra didelio skirtumo.  Dar kai pagalvoji apie neplautų indų kalnus ir apverstus namus, tai iškart apsisprendžiau.  biggrin.gif
*

Sveikute 4u.gif
as taip pat galvoju apie pirtele... manasis jubiliejus dar tolokai, taciau jau suku galva, kokia issirinkti.. gal kartais esat is Vilniaus ir svesit kur nors netoliese? ax.gif
olijole
Sjuzana lb idomiai sugalvojai. Pas mane lb jau panasios mintys kirba savo gimtadieni taip atsvesti. Tikiu, kad sveciai ir jus patys turejote gera laika smile.gif

Sudomino tie lazeriai smile.gif kur jie yra, kokiame mieste?

Papildyta:
Gal, merginos, dar turite pasiulymu, pasakojimu ar scenariju jubiliejaus proga?

Gal kas pasidalinsit kaip idomiau padaryti, jei balius vyks saleje prie stalo? Ka nuveikti, ka idomaus suorganizuoti, ka pazaisati?
harambele
QUOTE(elvyrrr @ 2008 01 15, 00:30)
nezinau kur gyvenate,bet labai saunu Anyksciu r. Arklio muziejuje. Senovineje troboje su edukacine pamokele- duoneles kepimo ar zvakiu liejimo. Zodziu neseniai sventeme kaip tik 30 tai visiems sveciams ir is Vilniaus ir is Panevezio fantastiskai patiko. Reikia tik is anksto uzsisakyti...
*

Labai idomu, esu girdejusi, bet kur konkreciai cia yra? g.gif
daiwulencija
*

ir man teko pabuvoti vakaruškoje Arklio muziejuje thumbup.gif tas buvo prieš pora metų, bet super iki šiol pamenu thumbup.gif ir duonos kepimas ir šiaip vaišės šokiai patiko smile.gif kontaktus manau čia surast galima http://www.arkliomuziejus.lt/
harambele
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 08, 16:43)
ir man teko pabuvoti vakaruškoje Arklio muziejuje  thumbup.gif  tas buvo prieš pora metų, bet super iki šiol pamenu  thumbup.gif  ir duonos kepimas ir šiaip vaišės šokiai patiko  smile.gif  kontaktus manau čia surast galima http://www.arkliomuziejus.lt/
*

Aciu uz info 4u.gif Butinai reiks aplankyti, gal gimtadieni ten susiorganizuosiu thumbup.gif
daiwulencija
QUOTE(harambele @ 2008 04 11, 09:40)
Aciu uz info 4u.gif Butinai reiks aplankyti, gal gimtadieni ten susiorganizuosiu thumbup.gif
*

nera už ką mirksiukas.gif gražaus gimtadienio 4u.gif
harambele
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 11, 09:42)
nera už ką  mirksiukas.gif  gražaus gimtadienio  4u.gif
*

Tai tik vasara bus ax.gif O gal dar pasakytumet pries kiek laiko reiktu rezervuoti? g.gif
Z*rena
QUOTE(Skipele @ 2008 04 06, 21:52)
Sjuzana  lb idomiai sugalvojai. Pas mane lb jau panasios mintys kirba savo gimtadieni taip atsvesti. Tikiu, kad sveciai ir jus patys turejote gera laika smile.gif

Sudomino tie lazeriai smile.gif kur jie yra, kokiame mieste?

Papildyta:
Gal, merginos, dar turite pasiulymu, pasakojimu ar scenariju jubiliejaus proga?

Gal kas pasidalinsit kaip idomiau padaryti, jei balius vyks saleje prie stalo? Ka nuveikti, ka idomaus suorganizuoti, ka pazaisati?
*

Info apie lazerius:
www.lazeriai.lt
Pelesos 1/2, Vilnius
867152271, 852383628
Aurelijus Jonikas
aurelijus@dazasvydis.lt

Mes ten didžiojo gimtadienį šventėme. Visiems patiko, šėliojo net tie tėveliai, kurie planavo būt tik stebėtojais smile.gif

renatulka
Sveiki 4u.gif
Man vasara sueis 30 4u.gif Planuoju gal kokia sodyba isinuomuot, bus apie 25 suauge ir 7 vaikai. Neisivaizduoju, ka issirinkt, tokia didele pasiula doh.gif Gal, kas turit asmenine patirti... mirksiukas.gif Pasidalinkit ispudziais mirksiukas.gif
daiwulencija
QUOTE(harambele @ 2008 04 11, 09:44)
Tai tik vasara bus ax.gif O gal dar pasakytumet pries kiek laiko reiktu rezervuoti? g.gif
*

prieš kiek laiko rezervuoti tai nzn, nes ne aš tada užsakinėjau ir organizavau blush2.gif bet manyčiau kad bent jau prieš kokį mėnesį tai tikrai reikėtų g.gif bet geriau pasiskambinkit ir jums tiksliai pasakys smile.gif
Rrudoji
*

hmmm, galvojau ir as apie Arklio muzieju, programa gera, bet man "neisipaiso". kaip jus daret? sveciai patys turi nukakt i Anykscius ar samdet koki transporta? o kur po to detis? i kaimo turizmo sodyba? g.gif namo? g.gif man variantas, kai isvezi svecius i kita miesta atrodo baisiai sudetingas... doh.gif pasidalinkit patirtim ax.gif
daiwulencija
QUOTE(Rrudoji @ 2008 04 13, 20:01)
hmmm, galvojau ir as apie Arklio muzieju, programa gera, bet man "neisipaiso". kaip jus daret? sveciai patys turi nukakt i Anykscius ar samdet koki transporta? o kur po to detis? i kaimo turizmo sodyba?  g.gif namo?  g.gif man variantas, kai isvezi svecius i kita miesta atrodo baisiai sudetingas...  doh.gif pasidalinkit patirtim  ax.gif
*

žinokit, aš nelabai ką galiu ir pasakyti, nes pas mus buvo kita situacija: darbo kolektyvo balius blush2.gif mes važiavom i tą Arklio muziejų, ir ten po visos programos važiavom i kaimo sodybą- ten baliavojom, o kita diena grįžtant namo dar kažkokiuose keliuose muziejuose buvom ir tada grįžom namo. vežė mus užsakytas autobusas.. o tos sodybos pavadinimo dabar kažkaip nepamenu g.gif jei rasiu kur vizitkę parašysiu 4u.gif
Papildyta:
radau vizitkę tos sodybos smile.gif internete čia
vadinasi Barono vila. ten mums visiems labai patiko thumbup.gif ir sutvarkyta ir aptarnavimas super thumbup.gif
Rrudoji
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 13, 20:46)
žinokit, aš nelabai ką galiu ir pasakyti, nes pas mus buvo kita situacija: darbo kolektyvo balius  blush2.gif 
*

nu tada ir biudzetas kitas mirksiukas.gif
harambele
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 13, 15:35)
prieš kiek laiko rezervuoti tai nzn, nes ne aš tada užsakinėjau ir organizavau  blush2.gif  bet manyčiau kad bent jau prieš kokį mėnesį tai tikrai reikėtų  g.gif  bet geriau pasiskambinkit ir jums tiksliai pasakys  smile.gif
*

Taip ir padarysiu, aciu smile.gif
adriu
mano 30-metis gegužės gale,darysiu kaime-sodyboje su pirte.vienkemis-tad galėsim siausti,miegot bus kur,tai kaip ir 2 dienos gaunas.nes labai nenoriu kavinei-nusibodę. schmoll.gif .o dar radau įdėję čia-apsirenkti kaip buvo mada prieš 30 metų. thumbup.gif tik 1 minusas-jau uodų tai bus,teks priemonių krūvą vežtis verysad.gif
Nanata
Aš taip pat užsisakiau sodyba su tvenkiniu ir pirtele sodyboje. Nes vasarą norisi į gamtą prie vandens. Bet dabar suku galvą dėl maisto paruošimo. g.gif Gal turite patirties dėl maisto 30 žmonių. Šventė bus su nakvyne, tai vien šašlykais svečių nemaitinsi...
Lotyna
QUOTE(Nanata @ 2008 05 13, 13:32)
Aš taip pat užsisakiau sodyba su tvenkiniu ir pirtele sodyboje. Nes vasarą norisi į gamtą prie vandens. Bet dabar suku galvą dėl maisto paruošimo.  g.gif  Gal turite patirties dėl maisto 30 žmonių. Šventė bus su nakvyne, tai vien šašlykais svečių nemaitinsi...
*

o as kaip tik ieskau sodybos su pirtele .... jei nesunku, ga galetum pasidalinti kontaktais? Tiesa, ieskau aplink Vilniu arba paciam mieste.. blush2.gif
Del meniu, tai siulyciau misrainiu, salotu ivairiu.. mesytes papjaustyk, darzoviu, gali ir vistos sparnelius ar slauneles pries tai pamarinavus, kepti... Vieno kasnio sumustiniai labai puosia stala... skanu bulves folijoje, keptos ant lauzo... na, kas dar g.gif -zuvis tesloje, idaryti pomidorai ir pan.
del meniu siaip irgi esu zalia dar ... bet per daug nesiparinu .. mat MB virejas lotuliukas.gif jo stichija -ruostis banketams ir pan. biggrin.gif be to, mano jubiliejus rugsejo 6... kada tavo?
Nanata
[quote=Domke,2008 05 13, 18:08]

Mano gimtadienis liepos 7 d. Švęsiu Šiaulių raj. Radau keletą puslapių apie sodybas aplink Vilnių, gal kas nors tiks... 4u.gif
http://www.viskasturizmui.lt/imones/rubrik...461&so=rank
http://www.vilniaus-r.lt/index.php?id=1039
http://kaimoturizmas.vtv.lt/paieska/rajona...turizmo-sodybos
adriu
QUOTE(Nanata @ 2008 05 13, 13:32)
Aš taip pat užsisakiau sodyba su tvenkiniu ir pirtele sodyboje. Nes vasarą norisi į gamtą prie vandens. Bet dabar suku galvą dėl maisto paruošimo.  g.gif  Gal turite patirties dėl maisto 30 žmonių. Šventė bus su nakvyne, tai vien šašlykais svečių nemaitinsi...
*

mūsų ir 2 dienom bus,tai antrą dieną sugalvojom į didelį dubenį ant laužo prideti bulvių,morkų,žirnių šankauliukų ir t,t turėtų būt skanu thumbup.gif o pirmai dienai tai viską pirksiu gatavą-mišrainės...,įvairių užkandžių į rankas prisigaminsiu. smile.gif
simba
Artėja mano 30-metis. Labai jau aš jo nenoriu. Ir pinigų daug neturiu. Taigi niekaip neapsisprendžiu ar švęsti man jį, ar ne. Gal ir norėtųsi šventės, bet butas nedidelis ir be to namuose tikrai neįdomu. Galbūt norėčiau išsinuomoti kokią pirtelę, salytę ar kavinę, bet kad būtų nelabai jau brangu, gal kad leistų ir savo maisto atsinešti ar ten prieinamomis kainomis užsisakyti. Gal kas žinote gražių ir šaunių vietelių smile.gif
O gal dar kokių idėjų turite 30-mečio proga?
Ačiū.
Lotyna
Sveika 4u.gif as taip pat 30-meciui ieskojau pirteles, nes vietos namie neturiu, o kavinese man nepatinka tas oficialumas.. ax.gif norejau gamtoj, prie Vilniaus, kad visi galetu jaustis laisvai, be vakariniu sukniu ir makiazu biggrin.gif tiesa, radau tokia gan nepigia.. nes man buvo labai svarbu, kad butu erdvu, su nakvyne ir pan. maista ir gerimus atsivesiu savo....
O atsakant tau i klausima, tai - ziurint, koks tavo biudzetas gimtadienio sventimui.. kas yra nebrangu, cia salyginis dalykas.. g.gif
simba
Na noreciau, kas jau su maistu uztektu kokiu 2000 lt. Ir man nereikia su nakvyne. Noreciau kad butu arti Vilniaus, o geriausia paciame Vilniuje, kad visi galetu grizti namo.
Lotyna
Siaip labai geras puslapelis yra www.plotai.lt thumbup.gif
Draugai is cia uzsakinejo paciam Vilniuj pirti (Populiarioji, atrodo, vadinas) .. buvo labai patenkinti smile.gif as sau rugsejo menesiui uzsakiau irgi is to puslapio, bet Vilniaus rajone, gamtoj, labai grazioj vietoj.. ir su nakvyne... biggrin.gif wub.gif
lika
QUOTE(Domke @ 2008 06 02, 15:46)
Siaip labai geras puslapelis yra www.plotai.lt      thumbup.gif
Draugai is cia uzsakinejo paciam Vilniuj pirti (Populiarioji, atrodo, vadinas) ..  buvo labai patenkinti  smile.gif  as sau rugsejo menesiui uzsakiau irgi is to puslapio, bet Vilniaus rajone, gamtoj, labai grazioj vietoj.. ir su nakvyne...    biggrin.gif wub.gif
*

O kur uzsisakei? biggrin.gif 4u.gif
Lotyna
Rastinenuose... kai nuvaziavom, iskart jau zinojau, kad noriu cia biggrin.gif
Labao grazi vietele vidury misko.. wub.gif butent tokia vieta savo jubiliejaus sventimui ir isivaizdavau thumbup.gif
Dabar suku galva, ka ruosti is maisto doh.gif smile.gif
liepacka
Sveikutes,
as irgi pernai turejau savo trisdesimtmeti ir svenciau salia namu kavineje. buvo uzdaras vakarelis. musu buvo 20 zmoniu. nu ziema nelabai ka ir prigalvosi. taciau siemet vyri jubiliejus rugsejo men. nu ir suku galva ka sugalvoti idomaus. jis noretu, kad butu neoficialiai, kad butu pirtele. tai truputi ieskau irgi kokios sodybeles su pirtele salia kauno. dalyvautu irgi iki 20 zmoniu. gal kas zinote? maista pati daryciau. del nakvynes net nezinau. siaip nenoreciau miegoti, bet kas nakti parves. nu ir suku galva.
Fanta*
Gal kam reikia ploto Vilniaus centre (iš www.plotai.lt radau)? Mes rezervavom birželio 27 dienai, bet nebesigauna. Galim perleist rezervacija. Prasom i az.
ritperliukas
QUOTE(simba @ 2008 05 30, 09:47)
Artėja mano 30-metis. Labai jau aš jo nenoriu. Ir pinigų daug neturiu. Taigi niekaip neapsisprendžiu ar švęsti man jį, ar ne. Gal ir norėtųsi šventės, bet butas nedidelis ir be to namuose tikrai neįdomu. Galbūt norėčiau išsinuomoti kokią pirtelę, salytę ar kavinę, bet kad būtų nelabai jau brangu, gal kad leistų ir savo maisto atsinešti ar ten prieinamomis kainomis užsisakyti. Gal kas žinote gražių ir šaunių vietelių  smile.gif
O gal dar kokių idėjų turite 30-mečio proga?
Ačiū.
*

o kam nuomuotis patalpas, juk vasara gali gimtadienius svesti su palapinem gamtoje grazioje vietoje, kokiam kaime aisku jei turi. paziurek kiek jau pinigu atsimeta nuomai. as taip ir svesciau jei mano gimtadienis butu vasara bet deje jis ziema verysad.gif nori nenori tenka nuomuoti.
goya
Tokia proga bus tik pirtele be giminių, tėvų, oficialios aprangos ir kt..... su draugais tūsą pasidarysiu thumbup.gif , kitaip neįsivaizduoju schmoll.gif , gana tų BALIŲ schmoll.gif ........
Lotyna
QUOTE(goya @ 2008 06 19, 10:09)
Tokia proga bus tik pirtele be giminių, tėvų, oficialios aprangos ir kt..... su draugais tūsą pasidarysiu  thumbup.gif , kitaip neįsivaizduoju  schmoll.gif , gana tų BALIŲ  schmoll.gif ........
*

drinks_cheers.gif butent toki tusa as ir tureciau turet greitai biggrin.gif blush2.gif
Nepatinka man tie oficialumai smile.gif as uz laisva stiliu gimtadienio metu
lucja
jei nebrangiai, tai galima tiesiog staliuka uzsakyti kavineje, kur vakarais gyvai groja muzikantai. Tikrai daug maziau kainuos nei visa kavine rezervuoti.
*Vego*
Labutis smile.gif
Man 30 nusimato vasario mėnesį,bet jau dabar po truputi galvoju kur ir kaip švęst wacko.gif
Gal kas galetu pasiulyti kokia nebrangia salyte,ar pirtele kur butu galima švest.Čia turetu buti Šiauliuose,ar netoli ju.
Busiu be galo dekinga notworthy.gif
mamyte555
Gal zinote kokia kavine su gyva muzika vilniuje? nebutinai su atskira sale??
Jei kas buvot, sventet pasidalinkit ispudziais..Planuoju svesti savo 30..bus apie 25-30 zmoniu..
Dunkan
Mergaitės padėkite.Norime ramiai paminėti mamos jubiliejų.Ieškome išsinuomoti Vilniuje kavinėje ar restorane staliuką,kur grotų rami kamerinė muzika penktadieniais ar šeštadieniais -koks saksofonas,rojalis ,smuikas,džiazas. Nieko neatrandu internete ,gal kas buvote. Lauksiu jūsų pasiūlymų,laiko turiu nebedaug
olijole
Tai kur merginos pradingot su idejomis jubiliejui?? Baigiu uzsimusti galva belauzidamam del vakaro scenarijaus doh.gif bus apie 40 zmoniu, sedesim kavinej, tai reikia zaidimu ar kokiu prikoliuku linksmu...

Ka sugalvojau, tai karaoke padaryti, manau turetu buti linksma... thumbup.gif

Vasara zinoma lengviau sodyboje, pirtyje ar gamtoje, o va ziema ka daryti saleje?

plyzzz, merginos, ideju pametekit...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.