Įkraunama...
Įkraunama...

Biorezonansinė kompiuterinė diagnostika (Imago)

QUOTE(Rimvydas @ 2010 02 09, 13:34)
Niekas nesiulo butinai tuos papildus vartoti. Pilnai galima pateikti rezultatus, problematiskiausias zmogaus vietas, jei papildai tabu ir jais netikima, galima suteikti tik bendro pobudzio rekomendacijas ir galima savarankiskai tai bandyti gydyti medikamentais, bet tai tada is vis geriausia butu tiesiai pas medikus kreiptis. Su Imago daznai ateina zmones testuotis jau sekmingai praeje medikus, praleide per save medikamentus, reikiamo rezultato negave ir ieskantys alternatyvu. Ir tu vaizgante visai teisi, Imago technologijos dirba su daugelio papildu bazemis, su kuriomis operatorius labiausiai susipazines - tos ir naudojamos. Su medikamentais Imago nedirba. Bet kaip jau minejau - papildai tikrai nebrukami per prievarta, tiesiog rekomenduojama tai su kuo dirbama. Aisku uz visus as garantuoti tikrai negaliu ir niekados negalesiu.


Na, aš gavau visą man sudarytą papildų programą. Kai grįžus namo susiskaičiavau, kiek man tai kainuotų, pagalvojau, kad visgi geriausiai apsimokėtų gerai pabadauti, o ne ištisus mėnesius ryti kažkokius papildus. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal zinote kur klaipedoje galima atlikti imago diagnostika? g.gif
Ar jum viska ji parode teisingai? ta prasme esu skaicius kad moteriai nustate kazkokia ten liga kuria po to tradiciniai daktarai paneige nors imago sake kad ji serga , as imago noreciau del zarnyno, nes to tikro zarnyno tyrimo kolonoskopijos nesinori daryt:oh ar per imago mato zarnyna?g.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 02 11, 10:30)
Sveiki, gal zinote kur klaipedoje galima atlikti imago diagnostika? g.gif
Ar jum viska ji parode teisingai? ta prasme esu skaicius kad moteriai nustate kazkokia ten liga kuria po to tradiciniai daktarai paneige nors imago sake kad ji serga , as imago noreciau del zarnyno, nes to tikro zarnyno tyrimo kolonoskopijos nesinori daryt:oh ar per imago mato zarnyna?g.gif


Mato.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 02 11, 11:30)
Sveiki, gal zinote kur klaipedoje galima atlikti imago diagnostika? g.gif
Ar jum viska ji parode teisingai? ta prasme esu skaicius kad moteriai nustate kazkokia ten liga kuria po to tradiciniai daktarai paneige nors imago sake kad ji serga , as imago noreciau del zarnyno, nes to tikro zarnyno tyrimo kolonoskopijos nesinori daryt:oh ar per imago mato zarnyna?g.gif



Klaipedoje galima si tyrima atlikti Pievu takas 24. Reikia uzsirasyti. Viena karta per menesi atvyksta gydytoja is Latvijos. As pati siuo metodu dar nesityriau, tai pasakyti is savo puses nieko negaliu, taciau is pazistamu ir draugu girdejau labai gerus atsiliepimus. Ir be to po 4 dienu esu uzrasiusi savo tevelius, ziuresim kaip bus... ax.gif
Atsakyti
O gal zinot kur kaune ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Rimvydas @ 2010 02 09, 15:34)
Niekas nesiulo butinai tuos papildus vartoti. Pilnai galima pateikti rezultatus, problematiskiausias zmogaus vietas, jei papildai tabu ir jais netikima, galima suteikti tik bendro pobudzio rekomendacijas ir galima savarankiskai tai bandyti gydyti medikamentais, bet tai tada is vis geriausia butu tiesiai pas medikus kreiptis. Su Imago daznai ateina zmones testuotis jau sekmingai praeje medikus, praleide per save medikamentus, reikiamo rezultato negave ir ieskantys alternatyvu. Ir tu vaizgante visai teisi, Imago technologijos dirba su daugelio papildu bazemis, su kuriomis operatorius labiausiai susipazines - tos ir naudojamos. Su medikamentais Imago nedirba. Bet kaip jau minejau - papildai tikrai nebrukami per prievarta, tiesiog rekomenduojama tai su kuo dirbama. Aisku uz visus as garantuoti tikrai negaliu ir niekados negalesiu.


O kodel su medikamentais Imago nedirba? O vien tik papildus siulo? Negu papildai pades igydyti kokia sunkia liga? Abejoju...
Papildyta:
Gal kas lankesi cia http://img.projektas.lt? Kodel cia neraso adreso? Gal kas zino kur cia randasi ir kiek reikia moketi uz patikrinima? smile.gif
Atsakyti
Dabar vietoje "Gerdaja" ta pati gydytoja diagnostika atlieka Jakšto g. 22-20, UAB "Biorezonansinė diagnostika" vadinasi.

Kaina 200lt, vaikams bei senjorams taikomos nuolaidos.

Man patiko tai, kad ten kompleksiškai patikrina, nereikia kelių tyrimų darytis.

Rezultatus aiškiai atspausdina, paaiškina ar yra liga, ar dar tik vystosi, kaip maitintis sveikai, alergija jei yra irgi sąrašiuką pateikia:kokie augalai, kokie chemikalai kenkia. Ir t.t. Jų puslapyje (Biorezonansinė diagnostika) yra keletas nuotraukų, aišku vietoje gydytoja išsamiai pakomentuoja, ką ten tie ženklai reiškia. Bet esmė tokia - skenuojami visi organai ir ekrane parodoma jų būklė.

Asmeniškai man, tai tiksliai parodė ekrane tą vietą, kur nugarą skaudėjo tuo metu smile.gif
Atsakyti
Pievas rodo tas Imago.

Pažįstama gydytoja dirba su Oberon - Metatron. Pabandė su Imago.
Situacija maždaug tokia buvo, ateina peršalęs pacientas, nosis varva, kosti. Imago rodo, kad viskas gerai, o po 5metų gali būti tas ir anas. Ir šiaip reikia gerti 10 papildų ir tada ateityje nesirgsit. Su tais Imago net ne gydytojai kartais dirba arba be dokumentų pogrindyje biggrin.gif

Tai galite sutaupyti gerai, jei rinkstės pigesnį "tyrimą" + papildų maišą biggrin.gif


Pati dariausi tyrimą Vilniuje Oberon-Metatron aparatu Jakšto g. , UAB "Biorezonansinė diagnostika" vadinasi. Čia bent jau kvalifikuota gydytoja dirba ir aparatas sertifikuotas.
Kitur dar bijai eit, gal ten koks neaiškus aparatas dar smegenis paveiks blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alina134 @ 2010 10 31, 23:31)
Pievas rodo tas Imago.

Pažįstama gydytoja dirba su Oberon - Metatron.  Pabandė su Imago.
Situacija maždaug tokia buvo, ateina peršalęs pacientas, nosis varva, kosti. Imago rodo, kad viskas gerai, o po 5metų gali būti tas ir anas. Ir šiaip reikia gerti 10 papildų ir tada ateityje nesirgsit. Su tais Imago net ne gydytojai kartais dirba arba be dokumentų pogrindyje biggrin.gif

Tai galite sutaupyti gerai, jei rinkstės pigesnį "tyrimą" + papildų maišą biggrin.gif
Pati dariausi tyrimą Vilniuje Oberon-Metatron aparatu Jakšto g. , UAB "Biorezonansinė diagnostika" vadinasi. Čia bent jau kvalifikuota gydytoja dirba ir aparatas sertifikuotas.
Kitur dar bijai eit, gal ten koks neaiškus aparatas dar smegenis paveiks  blink.gif


O kokia kaina to tyrimo, su oberon-metraton aparatu?
Atsakyti
Man padarė už 200lt, rašo, kad vaikams bei senjorams taiko nuolaidas
Atsakyti

Dariausi ir aš šitą tyrimą Kaune. Prieš tai žiūrėjau gana skeptiškai, tačiau vyras mano labai mėgsta rūpintis savo sveikata, tai nutempė ir mane pasitikrinti. Tikrai pasakė tai,ką ir žinojau esant. Paskyrė pora papildų, kurių kaina tikrai nėra kosminė. Pagėrus juos rezultatai tikrai pasijuto, pagerėjo smegenų kraujotaka, dėl ko seniau svaigdavo galva ir gydytojai siūlė TIK cheminius vaistus, nustojo šalti rankos,kojos. Vyrui buvo bėdų su virškinimu - tikrai priderino papildus ir jam nereikia po kiekvieno valgio gerti vaistus, gerinančius virškinimą. Va sekančiam kartui jau ir vaiką vešimės pratestuoti. Vienu žodžiu aš tai esu UŽ šitą tyrimą.
Atsakyti
norejau pakalusti kur klinikose daro?ar buvote?zadu apsilankyt ir sake moki iskart uz 3kartus kazkaip 200lt.seip pazytsami buvo sake ziauriai viska pasako gerai.gera gydima paskiria.
Atsakyti