Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo kirminų

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 01, 12:51)
Patys parnesam i namus, mano kate bijo lauko, nuvezama per metus pora kartu pas veterinara ir viskas.

Mistika - o jei katino namie nebūtų, jos vis tiek veistųsį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 07 01, 21:48)
Mistika - o jei katino namie nebūtų, jos vis tiek veistųsį g.gif

biggrin.gif nezinau, pas mus buvo taip, kad pas kate atsirado- o veliau pajutom ir aplinkoje... Beja, cia ne apie tai tema, bet gal kam labai pravers- aplinkai purksti esu isnaudojusi iki galvos skausmo ivairias ampoles, purskalus, ampoliu nezinau kiek pripurskus, naturaliu priemoniu prinaudojus-arbatmedzio EA, zoliu prideliojus kampus biggrin.gif , tai galiu pasakyti tikrai gera ir patikrinta savo kailiu doh.gif priemone- Virbac Indorex Spray - regis atsikratem slykstyniu ... Jei dar bus kada gyvenime, tai jau jokiu ampoliu nepirkinesiu po 5 -6 lt ir jokiu ten neaiskiu purskalu, iskart reikia imtis rimto reikalo biggrin.gif . Dar zinoma tvarka, bet nepatariu paranojisko namu tvarkymosi - nezinau koks daiktas namie neisvalytas, neisplautas su visokiom nesamonem, neisvirintas ar kokia dulke nepagauta doh.gif , kilimeliai ismesti ir t.t. Gerai, kad kates nenutrucinau ir pati dar gyva biggrin.gif
Tiesa, raso ant to Virbac, kad ispurskus , efektyvus nuo 6 men. iki metu! Naikina blusas visose stadijose...Tai jau gal sakau baigta? mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 02 liepos 2010 - 08:52
Sveiki, kaip jus suduodate tablete nuo kirminų katei? Įdėjau puse tabletes į šlapia maista, bet kate de kvaila, apvalge maista, o ten kur buvo puse tabletes paliko, ir ištirpo ir niekaip nejo iduoti doh.gif Koks yra būdas sugirdyti tablete nuo kirminų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Barby @ 2010 07 15, 23:06)
Sveiki, kaip jus suduodate tablete nuo kirminų katei? Įdėjau puse tabletes į šlapia maista, bet kate de kvaila, apvalge maista, o ten kur buvo puse tabletes paliko, ir ištirpo ir niekaip nejo iduoti  doh.gif Koks yra būdas sugirdyti tablete nuo kirminų?  unsure.gif

Aš laikiau už pakarpos ir įdėjau tabletę į gerklę, tada paglosčiau kaklą ir jinai prarijo. smile.gif
Maniškė irgi nekvaila, lygiai taip pat konservus aplink nuvalgė biggrin.gif
Atsakyti
o as tiesiog gyliai gyliai idedu i gerkle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2010 07 16, 00:10)
Aš laikiau už pakarpos ir įdėjau tabletę į gerklę, tada paglosčiau kaklą ir jinai prarijo. smile.gif

QUOTE(paperdoll @ 2010 07 16, 12:56)
o as tiesiog gyliai gyliai idedu i gerkle smile.gif

Ačiū už info, mėginau taip daryti kaip jus sakete, bet neišėjo verysad.gif mat kate yra laukine, ne per kur negaliu jei burnos pražiodinti doh.gif
Reikia meginti į koki saknesta gal dėti ar dar kur ta tablete nuo kirminu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Barby @ 2010 07 16, 22:54)
Ačiū už info, mėginau taip daryti kaip jus sakete, bet neišėjo  verysad.gif mat kate yra laukine, ne per kur negaliu jei burnos pražiodinti  doh.gif
Reikia meginti į koki saknesta gal dėti ar dar kur ta tablete nuo kirminu  unsure.gif

Tablete gan didele,nelengva bus ja paslept i maista.Maista suvalgys,tablete liks greiciausia.As jusu vietoj rinkciausi lasus,jei dar nera praktikos suduot tablete(brangiau,bet legviau).As tablete pvz 'aptepu" kates megstama pasta nuo savelu,legvai jai nuslysta ji smile.gif Arba daryt tai dviese,vienas laiko,kitas praziodina ir deda tablete i gerkle
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 07 16, 22:00)
Tablete gan didele,nelengva bus ja paslept i maista.Maista suvalgys,tablete liks greiciausia.As jusu vietoj rinkciausi lasus,jei dar nera praktikos suduot tablete(brangiau,bet legviau).As tablete pvz 'aptepu" kates megstama pasta nuo savelu,legvai jai nuslysta ji  smile.gif Arba daryt tai dviese,vienas laiko,kitas praziodina ir deda tablete i gerkle


Vieną būdą patarsiu, gal kam padės. Suvyniodavau katę į adijaliuką (galima į didelį rankšluostį), kad tik galva kyšotų. Ir pasisodinusi ant kelių pražiodžiusi suduodavau. Kol nurydavo (nes nuryti, aišku, nenorėdavo), užčiaupusi nasrus glostydavau kaklą (gaunasi rijimo rekleksas). Sekdavosi gerai, mažiau streso man ir katei.
Dabar deja taip jau nebepavyksta verysad.gif Ir sekasi su vaistų sudavimu labai sunkiai doh.gif Nes po vežimo pas veterinarą sterilizacijai (o bokso neturėjau, vežiau irgi suvyniojusi į adijaliuką), galbūt dėl blogų prisiminimų, katė labai priešinasi, sužvėrėja stačiai doh.gif Baisu , kad rankos neperkąstų doh.gif Na bet jinai jau virš metų, tai reikia rečiau duoti vaistus, nors tiek... Blogiausiam atvejui irgi galvojam apie lašiukus.
Dėti į maistą vaistus bandžiau, bet juk katės jaučia gerai ir kvapą, ir skonį, reta katė matyt rys ta maistą, kur vaistų pridėta.

Tiesa, viena pažįstama, pati auginanti šunį, patarė bandyti suduoti ištirpintus vandenyje vaistus į ryklę su švirkšto pagalba. Pvz. po operacijos teko man tokiu pat būdu suduoti katei vaistus nuo temperatūros. Bet tos tabletės, kurias aš duodu, man rodosi, lyg ir nelabai tirpsta vandenyje g.gif Bet pati idėja verta pamąstymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 16 liepos 2010 - 22:11
QUOTE(Barby @ 2010 07 16, 22:54)
Ačiū už info, mėginau taip daryti kaip jus sakete, bet neišėjo  verysad.gif mat kate yra laukine, ne per kur negaliu jei burnos pražiodinti  doh.gif
Reikia meginti į koki saknesta gal dėti ar dar kur ta tablete nuo kirminu  unsure.gif

Pabandykit sutrint tabletę ir sumaišyt su labai mažu kiekiu konservukų . Išalkus katytei, paduokit tą paruoštą porciją. Tik maišykit su mažu kieku, sakykim apie valgomą šaukštą konservų. Jei sumaišysit su didesniu kiekiu, katytė iškart visko nesuvalgys ir taip negaus visos tabletės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 17 liepos 2010 - 23:03
ketinu savo 4mėn katinėliui duoti vaistuką nuo kirminų prieš pirmąjį skiepą. jis sveria 2,5kg

vet vaistinėje pasakiau amžių, svorį ir vaistininkė man sakė suduoti pusę tabletės Cestal Cat dabar, po dviejų savaičių kitą pusę ir po trijų dienų paskiepyti.
viskas lyg ir aišku, bet tik parėjus namo pastebėjau, kad viena tabletė skirta 4kg, tai ar teisinga taip ją padalinti? nes moteris paminėjo, kad jei jis svertų 3kg, tada reiktų visą sugirdyt g.gif
Atsakyti
Na jej 2,5kg sveria ir duodat profilaktiskai, tai puseles pakanka. vis vien dar po 10d. kita pusele suduosit. bet jej per 30min jis ja isvems ar isspjaus reikes iskart duot dar pusele, nes nesuveiks tada. As tai pasta savo katems nauoju, nes guriai moka pavaizduot kad prarija, o po to pavaiksto ir spjauna bigsmile.gif tai ikisu svirksta su pasta ir sliopt thumbup.gif vaistai suduoti
Atsakyti
o kas kiek laiko reikia duoti vaituku nuo kirminu? man pasake kad kas 3 men bet kazkaip per daznai atrodo... jei kaciukas visiskai naminis i lauka nevedamas.... ax.gif
Atsakyti