Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo kirminų

QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 16, 13:32)
Beje, klausimas, o kaip jūs sužinojot/pastebėjot, kad kačiukas turi kirminų g.gif


Man irgi sitas klausimas iskyla, nes susiduriau su dvejopa nuomone. Vete pas kuria nesiau kate pirma kart sake kad kirminu, jei ju yra nedaug, nepamatysi...nes kakuciuose jie buna suire... aisku jei kirminu organizme daug tai jie ne visi suirsta ir tada jau matos... bet ju turi but labai daug...
Kita vete mano draugei sake kad kakuciuose kirminai kuo puikiausiai matos...
Tai viena kitai priestaraujanti nuomone gaunas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 12 16, 13:49)
Man irgi sitas klausimas iskyla, nes susiduriau su dvejopa nuomone. Vete pas kuria nesiau kate pirma kart sake kad kirminu, jei ju yra nedaug, nepamatysi...nes kakuciuose jie buna suire... aisku jei kirminu organizme daug tai jie  ne visi suirsta ir tada jau matos... bet ju turi but labai daug...
Kita vete mano draugei sake kad kakuciuose kirminai kuo puikiausiai matos...
Tai viena kitai priestaraujanti nuomone gaunas g.gif


Šiaip tai ir kriminų juk įvairių būna. Tai gali būti, kad vieni matosi, kiti ne. Oi, bet nenorėčiau aš jų pamatyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 16, 13:32)
Beje, klausimas, o kaip jūs sužinojot/pastebėjot, kad kačiukas turi kirminų g.gif

Man jau artėja metas, kai katei reiks duoti vaistus (dabar duodu kas pusę metų). Kokia kančia mums abiems doh.gif  doh.gif  Po sterilizacijos nebeprisileidžia tablečių doh.gif  Na šiaip ne taip dar sugirdėm. Iš kokio trečio inetensyvaus bandymo, nenoriu net prisiminti.
Gal ir man reiks tuos lašelius pabandyti. O jei vienos rūšies būna, ar skirtingų yra?


Kadangi musu katinas savo reikalus atlieka lauke, tai ir ismatu nestebim ax.gif Paprasciausiai pastebejom prikibusias baltas daleles ant kailiuko prie uzpakaliuko, siek tiek ant uodegos. Is pradziu nekreipem demesio, galvojom, gal budamas lauke ant ko atsisedo ar siaip. O kai pamatem, kad ir namie visa diena bunant vis tiek ju atsiranda, kilo itarimas. Nuvaziavom pas veterinara, tai jis ir pasake, kad greiciausiai katinas turi kirminu. Na, mes uzsienyje gyvenam, tai duoda tiktai Profender lasus. Kitokiu net nesiulo, nes greiciausiai ir neturi blush2.gif Labai patogu, paprasciausiai supili ant sprando odos ir viskas. O Ingenas gerai sako, geriau nematyti tu kirmeliu. Siandien ryta pastebejau tooooki ilga ant uodegos prilipusi... brrrr, net nupurte doh.gif Vaistai veikia, matyt.. tai ir galvoju dabar, per kiek laiko organizmas nuo ju issivalo. Uzdariau i prieskambari, kankinas kaciukas, prasos i viudu.. o i vidu leisti nenoriu, generaline tvarka darau, nes visur kirminai vaidenas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,

Katinėlis apsikirminavo. Jam 5 mėnesiai. Pries maždaug du, buvome veterinarijoje, ir jam sulašino nuo kirminukų. Tada nieko nepastebėjome. Prieš kelias dienas radom privemta, ir bevalant pastebėjau kirminą. Kai tuštinosi, iškart patikrinau, ir ten taip pat buvo kirminukas. Kitą dieną vedėme pas veterinarą. Sudavė vaistų. Po kelių dienų sakė pakartoti.
Patys taip pay geriame vaistus dėl profilaktikos, nes mėgdavome ir pasiglasutyti, ir panešioti katinėlį. Kokių Jūs dar papildomų priemonių imatės? Ar katinėlių ritmas pasikeitė kelias dienas, kol jie pasveiksta? Mūsų katinui karantinas, gyvena koridoriuje, man labai gaila kai žinau, jog seniau, visada aplink trindavosi, o dabar vienas... verysad.gif
Ar Jūs taip pat karantinuodavote savo augintį?
Atsakyti
Prasau pagalbos, radau isvemta ilga plona kirmele, nezinau kuri is mano augintiniu ja isveme, tai visoms daviau po cestal cat tablete. Neesu tikra ar ta kirmele vadinasi askaride. Gal kas zino ar cestal cat nuzudys sitas bjaurybes? Paskutini karta katems cestal cat buvau davus pries 2 men. Skaitau dabar foruma, bet gal kazkas galite atsakyti kada duoti vel cestal cat (lyg ir esu skaicius, kad po savaites?) ir ar jis iveiks sitas kirmeles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šerii: 06 balandžio 2011 - 21:39
QUOTE(Šerii @ 2011 04 06, 22:32)
Prasau pagalbos, radau isvemta ilga plona kirmele, nezinau kuri is mano augintiniu ja isveme, tai visoms daviau po cestal cat tablete. Neesu tikra ar ta kirmele vadinasi askaride. Gal kas zino ar cestal cat nuzudys sitas bjaurybes? Paskutini karta katems cestal cat buvau davus pries 2 men. Skaitau dabar foruma, bet gal kazkas galite atsakyti kada duoti vel cestal cat (lyg ir esu skaicius, kad po savaites?) ir ar jis iveiks sitas kirmeles


sveiki, geriausiu preparatu vetai laiko drontal cat, tik jis 4 kg skirtas, tai jei katinas sveria daugiau, tai reikia ir duoti pagal svori,
jusu vietoje,po 10-14 d suduociau drontal cat pagal svori, jis nepigus, bet geras
jei turite daugiau augintiniu, reomenduojama suduoti visiems nuo kirminu, tai pat vaikams ir suaugusiems,
mes su seima naudojam decari, vaistineje paaiskina kaip vartoti
semes:)
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 04 14, 10:53)



Aciu maskatukui, pasidomesiu drontal cat, nes katinai jau nukirminti cestal cat viena karta ir po 10 d antra karta. Del kito reikalo turejau kreiptis i veterinara tai paklausiau ir del kirmeliu, sake cestal turetu susitvarkyti su kirminais, taciau kadangi radau isvemta kirmele, tikriausiai katinas ju turi labai daug, tai patare duoti zuvu tauku palakti, kad kirminai lengviau iseitu ir neuzkistu zarnyno. Ir liepe stebeti kates.
O decari kaip suprantu zmonems? Reikes paklausti vaistinej sau vaistu, nesinori uzsikresti mastau.gif
Atsakyti
o tiems , kurie negeria tab ir sumaitinti negalima -yra lasai PROFENDER, tik nuo kirminu lasinami ant sprando odos...kaina pasikandziojanti:)
tik jei kas laiko kelias kates, labai ziureti, kad viena kitos nenulaizytu.....
taip, decaris zmonems,
Atsakyti
Sveiki,

Susidūrėme su labai nemalonia problemėle... Turime trijų metų rusų melynąją katę. Nuo pat mažens buvo ligų maišelis... ne viena, tai kita... na, bet viskas praėjo, gydėmės gydėmės... Dabar nesenai vyras pastebėjo, kad ji turi kiminų. Pamatė tiesiog išmatose. Tuoj pat vežėme pas veterinarą. Sugirdė tabletę. Pakartotina dozė po savaitės. Nusipirkome ir sau, bei vaikui profilaktiškai išgerti vaistų nuo kirmėliu. Grįžome, atrodo pasidarė ramiau. Kitą rytą netyčiom apžiūrėjome vietą ant lovos, kur ji miegojo. ŠOKAS. Ten pilna kažkokių kiaušinėlių, labai mažų, baltų.... Namuose mažas, metų laiko vaikas... Kuris suka ratus po namus... Nebežinom nei ką galvoti, nei ką daryti, nei kur tą katiną dabar padėti... Baisu liestis, baisu kur ji būna. Augo visada namie, geromis sąlygomis... Padėkit, gal kas buvote susidūrę su tokia nemalonia problema.... Nes dabar lenda pačios baisiausios mintys...
Atsakyti
QUOTE(Era1 @ 2011 08 14, 21:33)
Dabar nesenai vyras pastebėjo, kad ji turi kiminų. Pamatė tiesiog išmatose. Tuoj pat vežėme pas veterinarą. Sugirdė tabletę. Pakartotina dozė po savaitės. Nusipirkome ir sau, bei vaikui profilaktiškai išgerti vaistų nuo kirmėliu. Grįžome, atrodo pasidarė ramiau. Kitą rytą netyčiom apžiūrėjome vietą ant lovos, kur ji miegojo. ŠOKAS. Ten pilna kažkokių kiaušinėlių, labai mažų, baltų....

Kol kas nepanikuokit 4u.gif
Jei kirmėlyčių pastebėjote išmatose - jų matyt jau pakankamai daug katės organizme. Ir vaistus nuo kirminukų reikia duoti reguliariai, kol jų atsikratysite.
Kiaušinėlių aprašymas įdomus - šiaip kirmėlių kiaušinėlių plika akimi nepamatysite, bandykite juos nuvežti parodyti veterinarui, kad išaiškėtų, kas tai per daiktas. Viena iš galimybių - gal galima katę kokiai savaitei duoti palaikyti mamai ar kažkam iš pažįstamų? Per savaitę vaistai nuo kirmėliukų suveiktų pilnai ir organizmas išsivalytų, jų tiek nebepatektų į Jūsų namų aplinką. Tada katė galėtų grįžti namo 4u.gif
Atsakyti
Pati katę nukirminu tablete. Pastos turbūt geriausia.
Atsakyti
o kas kiek laiko duodat nuo kirminu ? du kartus i metus ?
Atsakyti